Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • 15 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Powtórzę : Wam i tobie wystarczy nie przeszkadzać :-) podrzucać tylko żołędzi i patrzeć jak dziczki żrą :-)

    Nie rozumiesz!
    Ja przecież piszę to z sympatii do PiS.
    Chce zasłużyć na przyjęcie do partii.
    Wiem ze nawróconych partia pieści.
    Ja właśnie przechodzę przemianę.
    Kiedyś oglądałem tvn24 , traz przeszedłem do TVP info.
    Bardzo dobra stacja, tam jest gra do jednej bramki, 4 polityków plus prowadzący mówią to samo, tylko jakiś
    dwóch zaproszonych debili mówi inaczej, ale na szczęście pozostali nie dopuszczają ich do głosu, i to jest dobra drużyna. PiS gra jak reprezentacja niemiecka, wszyscy grają a gole strzela PiS .
    I do takiej drużyny chce należeć, do drużyny zwycięzców i z nimi mieć sukcesy jak Lewandowski w Bundeslidze.

    1 Cytuj
  • Janek Sal 15 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    dla mnie kabaret. Od zawsze mówie, że wy nawet sami ze sobą nie potraficie się dogadać.
    Jest grubo. Wam wystarczy nie przeszkadzać ..... :-))) ot przedstawiciele bono i jasko. Gratuluje XD

    nie lubie inwektyw ale musze ci powiedziec -
    durniu
    zdrowia bo o rozum za póżno

    5 1 Cytuj
  • 15 maj 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    nie lubie inwektyw ale musze ci powiedziec -
    durniu
    zdrowia bo o rozum za póżno

    Nie on nie jest durniem, należy tylko do mocnej drużyny, a tam gra się kolektywnie. Trener ustala ćwiczenia na dany dzień.
    Vivaldi walczy o status prymusa.
    To proste i nie ma się z czego śmiać.

    3 1 Cytuj
  • 15 maj 2020

    Nie mogę się otrząsnąć.. chciałem oddać głos na Kidawę.. :( buuuuu Kidawa wróć

    2 2 Cytuj
  • 16 maj 2020

    Szwajcarzy mogą decydować, a my nie...

    Prof. Matyja: Rząd musi się liczyć ze społeczeństwem. Szwajcaria zobaczy, jak 5G będzie funkcjonować u sąsiadów

    https://wnet.fm/2020/05/12/prof-matyja-rzad-musi-sie-liczyc-ze-spoleczenstwem-szwajcaria-zobaczy-jak-5g-bedzie-funkcjonowac-u-sasiadow/

    Wpływ pola elektromagnetycznego na organizmy żywe - prof. dr Maria Jarzyńska.

    https://www.youtube.com/watch?v=_QGMKULTpAw&list=ULoZ6PD_qC_nY&index=1234

    Minister Cyfryzacji - będziemy budować 5G szybciej niż zalecenia Komisji Europejskiej

    https://gsmonline.pl/artykuly/5g-w-polsce-plany

    Ładne kwiatki z innej beczki...

    Ministerstwo zdrowia kupiło maseczki od znajomego ministra Szumowskiego. Teraz żąda zwrotu pieniędzy

    https://www.money.pl/gospodarka/ministerstwo-zdrowia-kupilo-maseczki-od-znajomego-ministra-szumowskiego-teraz-zada-zwrotu-pieniedzy-6509608986204289a.html

    Komentarz zbędny

    3 2 Cytuj
  • 16 maj 2020

    No a nowy kandydat ma wiele przymiotników które powtarzam za rządowymi publikatorami, a więc bardzo wiarygodnymi.
    i tak na przykład słyszałem o jego "legendarnym lenistwie", " człowiek usterka"... na pewno będzie ich więcej, gdy wiarygodne media, będą odkrywać kolejne jego przymioty.
    A te wszystkie rzeczy PO ukrywało i nigdy byśmy ich nie poznali.

    3 1 Cytuj
  • Janek Sal 16 maj 2020
    2 Cytuj
  • Janek Sal 16 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Powtórzę : Wam i tobie wystarczy nie przeszkadzać :-) podrzucać tylko żołędzi i patrzeć jak dziczki żrą :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=duYJztw-wuQ&list=RD-Fyljj5VX_w&index=4

    to tak co do zołędzi zwłaszcza drugi klip- choć i pierwszy jest niezły

    3 Cytuj
  • Janek Sal 16 maj 2020

    tvpis nie powie tego ale /////

    bono napisał/a:

    No a nowy kandydat ma wiele przymiotników które powtarzam za rządowymi publikatorami, a więc bardzo wiarygodnymi.
    i tak na przykład słyszałem o jego "legendarnym lenistwie", " człowiek usterka"... na pewno będzie ich więcej, gdy wiarygodne media, będą odkrywać kolejne jego przymioty.
    A te wszystkie rzeczy PO ukrywało i nigdy byśmy ich nie poznali.

    wygrał z byle jakim - wygra z byle kim

    3 Cytuj
  • 16 maj 2020

    Znów jesteśmy zieloną wyspą.
    W pierwszym kryzysie byliśmy zieloną wyspą i teraz tez jesteśmy zieloną wyspą.
    Na tle Europy.

    No cóż. odpowiedzialność tego rzadu można równie pochwalić jak rząd pierwszego kryzysu, i próbować te kryzysy porównać.

    1 Cytuj
  • 16 maj 2020
    bono napisał/a:

    Nie rozumiesz!
    Ja przecież piszę to z sympatii do PiS

    teraz rozumiem, PISometr ci się zepsuł :-)))

    1 5 Cytuj
  • 17 maj 2020

    PiS jest świetny, to nie znaczy ze ma społeczeństwo traktować jak potencjalnych złodziei.
    Masz firmę podajesz NIP i wiadomo ilu w niej jest zgłoszonych pracowników a ilu wspólników.
    Teraz wypełnisz wniosek mikroprzedsiębiorcy w imieniu spółki.
    Źle, kazdy Wspolnik misie oddzielnie, jakby starał się o prywatna kasę na siebie a nie na firmę.
    Wszystkie środki pomocowe przez UE robione są id strzału .
    Pomoc przy użytkowaniu wieczystym przekształconym we własność z funduszem pomocowym UE (zmniejszenie rat) , zapadała w tydzień a firma prowadząca , nawet w nocy konsultowala sposób przekazania pomocy. Kilka dni teraz zamknięty.
    Można?
    PiS nie ufa ludziom!

    2 1 Cytuj
  • 17 maj 2020

    A co do innych tematów, to koniec świata
    Senator sam w chodzi do karetki policyjnej i nie chce jej opuścić. Policja musiała użyć siły aby go z tej karetki wynieść.
    Kazik Staszewski nie wszedł na pierwsze miejsce listy przebojów radiowej trójki.
    A umieścił go tam haker.
    Niedzwiecki tak się wstydził za ten przewał, ze sam opuścił radio, w obawie żeby nie został postawiony przed sądem.
    I dobrowolnie poddał się karze zwolnienia z radia.
    Cóż te s... syny z tej opozycji wyczyniają?
    Namawiają nawet ludzi kultury i sztuki aby przeszli na ich stronę.
    Się robi coś takiego, my i wy.
    My to reprezentanci suwerena a wy to swołocz tym razem nie z ZSRR a z UE.
    Jedno zniewolenie chcą zastąpić drugim.
    Jedyną naprawdę słuszną drogą, prowadzi nas PiS.
    I tutaj radziłbym nie podskakiwać bo ręka podniesiona na władze, reprezentującą suwerena, może być skrócona.
    W tym gorąco popieram PiS.

    4 1 Cytuj
  • 17 maj 2020

    Obejrzałam wczoraj film Sekielskich.Popłakałam się. Mój sąsiad pisowiec powiedział,że to nagonka na kościół i chęć uzyskania kasy (przez ofiary). Drugi sąsiad policjant powiedział, że powinno się tłuc manifestujących w Warszawie. Dlaczego ? On nie wie.

    2 1 Cytuj
  • 17 maj 2020

    A ja za TVP,
    Europa doceniła TVP i Eurowizja junior odbędzie się w Warszawie.
    Podoba mi się ta interpretacja wielkości TVP.

    1 1 Cytuj
  • 17 maj 2020

    A ja tylko chciałbym się dowiedzieć co z moją ulubioną stadniną koni w Janowie po "dobrej zmianie" towarzyszu Vivaldi ????
    Bo że z resztą jest zaje.... fajnie to wszyscy z dziennika telewizyjnego wiedzą....

    3 1 Cytuj
  • 17 maj 2020
    t-34 napisał/a:

    A ja tylko chciałbym się dowiedzieć co z moją ulubioną stadniną koni w Janowie po "dobrej zmianie" towarzyszu Vivaldi ????
    Bo że z resztą jest zaje.... fajnie to wszyscy z dziennika telewizyjnego wiedzą....

    A to nie wiesz, że to przecież wina tuska? :D

    4 Cytuj
  • 17 maj 2020

    Jadu, żółci to jak widzę więcej nie można? Jeden przez drugiego. Jakiś zbor mieliście? :-)))
    Nawet czołg se login przypomniał. Wszystkich już spod kamieni wyciągają :-)

    1 2 Cytuj
  • 17 maj 2020

    No w sumie tak... No i koni bo jeść nie chciały.....

    A ciekawe Vivaldi jak skomentujesz zamieszanie ze szpitalem onkologicznym na ul. Garncarskiej w Krakowie prowadzonym ostatnio przez kolegę jakiegoś Dudy.

    Ciekawe co towarzysz V napisze (ale pewnie jutro po uzyskaniu zaleceń bo tak z dooopy temat zmieniłem) ?????

    1 Cytuj
  • 18 maj 2020

    W PO odwrót nastąpił po ośmiorniczkach, u obecnych asów rządów, których docenia cała Europa, mleko się rozlało teraz. Ile lat można ludzi ogłupiać TVP, ile list przebojów można zmanipulować, ilu ludzi można zniszczyć.
    I przy pozytywach, no takie tez są u każdych rządzących na całym świecie, przychodzi ta chwila,:

    Panom już dziękujemy.
    I refleksja : lepszy na wolności kęsek byle jaki, niż li niewoli przysmaki.

    3 Cytuj
  • Janek Sal 18 maj 2020

    ktoś widzi jadu za dużo- wyrobów czekoladowych mamy sporo . zwłaszcza czekoladopodobnych .

    nikt nie komentuje działań granatowej policji w stosunku do przeciętnych obywateli . dziadzio po 70 tez został skuty . i do suki .z Burym ,

    ktos kto nie był na jakiejkolwiek manifestacji nie zrozumie - pada hasło z radiowozu - ROZEJŚĆ SIĘ MANIFESTACJA NIELEGALNA
    gdzie masz sie rozejsc jak kordon potrójny wokół sie zaciska .

    gdzie są naszywki z identyfikatorem granatowego ? maski na ryju i jeszcze co ważniejsi mieli okulary czarne bo przecież świeciło jak jasny pieron .

    pierwszy raz od stanu wojennego cos takiego widziałem . gorsi byli ci ostatni
    zdrowia

    3 Cytuj
  • 19 maj 2020

    Co tu się dzieje...

    "ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY NA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO O PODEJRZENIE POPEŁNIENIA LUDOBÓJSTWA"

    https://www.youtube.com/watch?v=-EWQBlbTvdE&feature=youtu.be

    "Minister Szumowski i boss mafii"

    https://www.youtube.com/watch?v=djWgwB4d8jg&feature=youtu.be

    "MORDERCZA TECHNOLOGIA 5G W CAŁEJ POLSCE"

    https://www.youtube.com/watch?v=sK8oggyu2UQ

    "Merkel jak Hitler? Niemcy masowo protestują przeciwko przymusowi szczepień! A. WOLSKA z Kolonii"

    https://www.youtube.com/watch?v=oveyj8idpEc
    https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1475642,amb

    2 Cytuj
  • 19 maj 2020

    Tak piszą i mówią o tym lądowaniu tego witanego przez premiera, największego samolotu świata. że już nie wiem czy to samolot był fałszywy, czy Chińczycy wysłali do Polski, odpady higieniczne do utylizacji.
    Fakt że ranga transmisji w TVP była taka ,jak lądowania papieża Franciszka.

    1 Cytuj
  • 19 maj 2020

    Zaś co do Kazika,.....
    Niektórzy z PiS mówią o Kaczyńskim jak o tyranie.
    Ja tak nie uważam, dobrze że Kaczyński trzyma pisiakow za mordę, bo przekaz musi być słuszny. Przekazu nie można pozostawić od tak, bo będą pisać i robić głupoty.
    A to że dziennikarze to przygłupy, to widać w każdej stacji od Olejnik po Ziemkiewicza, Klarenbacha, czy Ogórek .

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 19 maj 2020
    bono napisał/a:

    Zaś co do Kazika,.....
    Niektórzy z PiS mówią o Kaczyńskim jak o tyranie.
    Ja tak nie uważam, dobrze że Kaczyński trzyma pisiakow za mordę, bo przekaz musi być słuszny. Przekazu nie można pozostawić od tak, bo będą pisać i robić głupoty.
    A to że dziennikarze to przygłupy, to widać w każdej stacji od Olejnik po Ziemkiewicza, Klarenbacha, czy Ogórek .

    TYLKO WSZYSTKIE - NAPRAWDE WSZYSTKIE AFERY WŁAŚNIE CI <PRZYGŁUPY>
    wyszukali,ujawnili, przepłacili życiem -to jeszcze nie udowodnione ale fakt zamordowani w niewyjaśnionych okolicznościach -
    gdyby ktoś wiedział o jakiejs aferze ujawnionej i wykrytej przez nie dziennikarzy -prosze o wpis , może czegoś nie wiem
    zdrowia i więcej szacunku dla osób o odmiennym zdaniu

    2 Cytuj

Odpowiedz