Forum » Społeczeństwo

Epidemia oznacza koniec Europy?

  • Janek Sal 7 maj 2020

    [cytat=Vivaldi]nie wracam......pamiętam tylko zieloną wyspę, byłoby korzystnie gdyby nigdy nie wróciła. Pasuje pamiętać błędy i uczyć się z historii. Można też rznąć dekla i udawać, że "Polsacy nic się nie stało ......znowu".

    Jak to nic sie nie stało - banda złoczyńców zrobiła nas w ---.

    wydali 50 mln pln na niby wybory i pakiety pójdą sie - j.....ć .

    ten co miał organizowac ten cyrk- ryja śmiejacego wystawia i nic sie nie stało -
    Pamiętać należy i wyciąggac wnioski więc pamietam ale nie wracam i nie wklejam prez Komorowskiego tylko patrze jak w cynicznym uśmiechu robią suwerena w Ch- kto nie jest z nami jest wrogiem i należy go unicestwic - tego nawet za Jaruzelskiego nie było -
    Dupek dzis mianował nowych sędziów sądu najwyższego.
    bez jaj - robią z nas jaja a świat się śmieje
    zdrowia

    4 1 Cytuj
  • 7 maj 2020

    Nie wiem jak oceniasz generała Franco,
    ale poza insygniami oficerskimi, Kaczyński to kopia tego gościa.
    Można ten okres w Hiszpanii nazwać demokracją. Chyba do takich należysz.

    2 1 Cytuj
  • 7 maj 2020
    bono napisał/a:

    Nie wiem jak oceniasz generała Franco,
    ale poza insygniami oficerskimi, Kaczyński to kopia tego gościa.
    Można ten okres w Hiszpanii nazwać demokracją. Chyba do takich należysz.

    A współcześnie Kaczyński to taki Nicolás Maduro z Wenezueli. Ten tez jest suwerenem.

    3 1 Cytuj
  • 7 maj 2020
    bono napisał/a:

    A współcześnie Kaczyński to taki Nicolás Maduro z Wenezueli. Ten tez jest suwerenem.

    bono napisał/a:

    Nie wiem jak oceniasz generała Franco,
    ale poza insygniami oficerskimi, Kaczyński to kopia tego gościa.
    Można ten okres w Hiszpanii nazwać demokracją. Chyba do takich należysz.

    To odpowiedzi dla vivaldiego, oczywiście.

    1 Cytuj
  • 7 maj 2020

    oddychajcie, oddychajcie......bo klasycznie jest z wylewaniem żółci i podcinaniem żył tuż przed wyborami (które się nie odbędą). Podać tamponik?

    1 4 Cytuj
  • 7 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oddychajcie, oddychajcie......bo klasycznie jest z wylewaniem żółci i podcinaniem żył tuż przed wyborami (które się nie odbędą). Podać tamponik?

    Tamponów zostaw dla siebie, aby się podetrzeć jak się posrasz.

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 8 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oddychajcie, oddychajcie......bo klasycznie jest z wylewaniem żółci i podcinaniem żył tuż przed wyborami (które się nie odbędą). Podać tamponik?

    czyzbyś był rozbawiony tą sytuacją ?

    czy sie odbedą wiedzą tylko na nowogrodzkiej i gdzie sie odbedą -
    to sytuacja do placzu nie do smiechu -
    co by tu jeszcze spieprzyć panowie ???
    co by tu jeszcze
    klasyk
    zdrowia

    2 1 Cytuj
  • 8 maj 2020

    Widze, że wróciło po staremu czyli lawina wyzwisk i obelg od ciemnogrodu po debili. Nic się u Was nie zmienia. Zamiast konkretów wylewanie żółci. Na tym forum podcinacie sobie żyły od kilku wątków, gasicie światło już nie raz, no i ta ryba co się od głowy psuje :-))) potraficie coś innego?

    jaskokrakow napisał/a:

    wyjebali nas wszystkich

    takie małe sprostowanie zrób : lewaki to nie my wszyscy :-)

    2 1 Cytuj
  • 8 maj 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    czyzbyś był rozbawiony tą sytuacją ?

    oczywiście, jeśli ktoś za takim guru powiela retorykę roszczeniową to jest zabawny. Tobie się należy, wszystko jest spieprzonym gównem oprócz oczywiście moczu itd itd to jak się z tego nie śmiać jeśli imponują wam tacy ludzie, zapraszam do lektury i to niezależnej, żeby nie było że tendencyjnej

    http://noweateny.pl/Polska/details/321/CZY-UBECKI--KLOWN-ZOSTA-POSTAWIONY-NA-CZELE-POLSKICH-PRACODAWCW?fbclid=IwAR3NYy1P1k_j8CTfWii9wtLR90pG1EWqRl9d4aSzPvM9EafVCuz_bMno2Cw

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 9 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oczywiście, jeśli ktoś za takim guru powiela retorykę roszczeniową to jest zabawny. Tobie się należy, wszystko jest spieprzonym gównem oprócz oczywiście moczu itd itd to jak się z tego nie śmiać jeśli imponują wam tacy ludzie, zapraszam do lektury i to niezależnej, żeby nie było że tendencyjnej

    http://noweateny.pl/Polska/details/321/CZY-UBECKI--KLOWN-ZOSTA-POSTAWIONY-NA-CZELE-POLSKICH-PRACODAWCW?fbclid=IwAR3NYy1P1k_j8CTfWii9wtLR90pG1EWqRl9d4aSzPvM9EafVCuz_bMno2Cw

    w Twoim wpisie nie widze konkretów- wszystko? czyli nic
    oprócz moczu ?- jes jeszcze kał

    a w tym ostatnim siedzisz po uszy czy tego chcesz czy nie -
    zresztą tak jak i ja
    zdrowia
    a śmiech to zdrowie tak mówiono ale czy znali taką sytuację ?

    3 Cytuj
  • Janek Sal 9 maj 2020

    Wypowiadali się pracodawcy którzy strajkować próbowali wczoraj- wszyscy mówili ze w dupie mają czy ten ktory to zorganizował jest gejem czy jest lesbijką nikt nie wiaze tego z jego orientacja - ale tylko jeden kandydat potrafił oficjalnie stanąc i poprzec protest ,

    Fakt poparcie żadne wiec trzeba zaistnieć klown ale nikt wiecej nie robi nic .

    a ci ludzie faktycznie mają nóż na gardle
    zdrowia

    2 1 Cytuj
  • 9 maj 2020

    mówisz, że uczciwych pracodawców nie interesuje przywództwo?
    Takie przywództwo?
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje
    ....to chyba pomylili protesty :-)))

    na zdrowie :-)

    2 2 Cytuj
  • 9 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    mówisz, że uczciwych pracodawców nie interesuje przywództwo?
    Takie przywództwo?
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje
    ....to chyba pomylili protesty :-)))

    na zdrowie :-)

    Gość broni coś, czego się obronić nie da.
    To ta jakby głodnym mówił ze za tydzień prawdopodobnie ich nakarmią .

    2 2 Cytuj
  • Janek Sal 9 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    mówisz, że uczciwych pracodawców nie interesuje przywództwo?
    Takie przywództwo?
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje
    ....to chyba pomylili protesty :-)))

    na zdrowie :-)

    nie mówiłem że UCZCIWYCH -

    wszystkich--- interesuje przetrwać - a przywództwo niech nie przeszkadza i nie kradnie ,
    ktoś musi zorganizować - protest.,. a do takich protestów zawsze kurwy sie dołączają .
    Nie wiem w czym robisz pod kim też nie wazne - ważne z kim bo od niego zalezy Twoja egzystencja - ,moja również wiec wybieram wspólpracowników i ich doceniam i nie wyobrażam sobie zwalniania - tylko jak długo wytrzymam .

    też zdrowia

    2 1 Cytuj
  • 9 maj 2020

    Żaden rząd, żadna pomóc nie odwróci tego co nastąpiło w głowach wszystkich ludzi. Trzeba sobie powiedzieć prawdę, skończyło się życie ponad stan, wydawanie wszystkiego co się zarobiło, tak żyło większość ludzi, konsumpcjonizm napędzał gospodarkę, ale to już historia. Do ludzi dotarło, że dziś masz pracę, firmę, zasiłek itd. i w ciągu miesiąca możesz stracić wszystko. Przez ostatnie kilka lat dobrobytu, społeczeństwo nauczyło się żyć na zasadzie ile zarobiłem tyle wydałem albo i więcej bo przecież są jeszcze kredyty, leasingi.
    Jaką pomóc chcą Ci co pojechali na zadymę do Warszawy ? Żeby rząd zmusił mnie do poprzedniego stylu życia? Nie ważne czym się kto zajmuje, czy ma firmę czy jest na etacie, każdy będzie miał węża w kieszeni.

    3 Cytuj
  • Janek Sal 10 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Żaden rząd, żadna pomóc nie odwróci tego co nastąpiło w głowach wszystkich ludzi. Trzeba sobie powiedzieć prawdę, skończyło się życie ponad stan, wydawanie wszystkiego co się zarobiło, tak żyło większość ludzi, konsumpcjonizm napędzał gospodarkę, ale to już historia. Do ludzi dotarło, że dziś masz pracę, firmę, zasiłek itd. i w ciągu miesiąca możesz stracić wszystko. Przez ostatnie kilka lat dobrobytu, społeczeństwo nauczyło się żyć na zasadzie ile zarobiłem tyle wydałem albo i więcej bo przecież są jeszcze kredyty, leasingi.
    Jaką pomóc chcą Ci co pojechali na zadymę do Warszawy ? Żeby rząd zmusił mnie do poprzedniego stylu życia? Nie ważne czym się kto zajmuje, czy ma firmę czy jest na etacie, każdy będzie miał węża w kieszeni.

    nie wszystko zostało przejedzone- chyba ze masz inną wiedzę - sporo firm sie rozwijało inwestycja w firme zeby pozniej czerpac zyski -

    Unowocześnianie produkcji ,
    Zmiana technologii .
    to nie konsumpcja ,.
    Ci co pojechali na protest chcieli zeby mogli zacząć zyć , uruchamiać nawet po części produkcje , usługi,
    nikt nie wołał o dotacje choć są obiecane

    tylko nie przeszkadzać
    zdrowia

    1 Cytuj
  • 10 maj 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    nie wszystko zostało przejedzone- chyba ze masz inną wiedzę - sporo firm sie rozwijało inwestycja w firme zeby pozniej czerpac zyski -

    Unowocześnianie produkcji ,
    Zmiana technologii .
    to nie konsumpcja ,.
    Ci co pojechali na protest chcieli zeby mogli zacząć zyć , uruchamiać nawet po części produkcje , usługi,
    nikt nie wołał o dotacje choć są obiecane

    tylko nie przeszkadzać
    zdrowia

    Produkcja nie została zatrzymana, została ograniczona z powodu braku zamówień ponieważ przeciętny Kowalski przestał kupować. Z tym nie ma nic wspólnego nowoczesna technologia.
    Na protest pojechali fryzjerzy, kosmetyczki, właściciele restouracji, kawiarni, hoteli itd.
    Za tydzień najdalej dwa będą mogli otworzyć swoje usługi, tylko kto z tego będzie korzystał i w jakim stopniu? Czego oni oczekują? W telewizji był facet który ma firmę transportową, obrót mu spadł o 30% i teraz on chce żeby mu rząd dopłacał? Tak wrzeszczał, bo mu zagraniczne firmy obniżyły frachty ? I teraz my mamy spłacać za niego leasingi ?
    Pieniądz przestał krążyć, jest zatrzymany przez ludzi i długo to się nie zmieni.

    Cytuj
  • 10 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Produkcja nie została zatrzymana, została ograniczona z powodu braku zamówień ponieważ przeciętny Kowalski przestał kupować. Z tym nie ma nic wspólnego nowoczesna technologia.
    Na protest pojechali fryzjerzy, kosmetyczki, właściciele restouracji, kawiarni, hoteli itd.
    Za tydzień najdalej dwa będą mogli otworzyć swoje usługi, tylko kto z tego będzie korzystał i w jakim stopniu? Czego oni oczekują? W telewizji był facet który ma firmę transportową, obrót mu spadł o 30% i teraz on chce żeby mu rząd dopłacał? Tak wrzeszczał, bo mu zagraniczne firmy obniżyły frachty ? I teraz my mamy spłacać za niego leasingi ?
    Pieniądz przestał krążyć, jest zatrzymany przez ludzi i długo to się nie zmieni.

    I tu jest konflikt myślowy. W Niemczech Merkelową powiedziała , pomóżmy im bo oni nam dają prace.
    U nas mylimy inaczej, dlaczego im, to ludzie maja dostać bezrobocie a nie jakiś transportowiec.
    I to myślenie przekłada się na większość. Produkcja, handel, usługi spadają o 30%
    a wraz z nimi państwo biednieje o ten procent. Inflacja, spada wartość pln, i biedniejemy, no państwo na te zasiłki skądś te pieniądze bierze.

    1 1 Cytuj
  • 10 maj 2020
    bono napisał/a:

    I tu jest konflikt myślowy. W Niemczech Merkelową powiedziała , pomóżmy im bo oni nam dają prace.
    U nas mylimy inaczej, dlaczego im, to ludzie maja dostać bezrobocie a nie jakiś transportowiec.
    I to myślenie przekłada się na większość. Produkcja, handel, usługi spadają o 30%
    a wraz z nimi państwo biednieje o ten procent. Inflacja, spada wartość pln, i biedniejemy, no państwo na te zasiłki skądś te pieniądze bierze.

    Jak pomóc komuś np. takiemu co ma lokal wynajęty w galerii Myslenickiej, za czynsz płacił 8 tyś i zatrudnial jedna osobę, czasem dwie za najniższą krajową Galeria otwarta, obrót 20% tego co wcześniej. Mieszkanie na zarabiu w kredycie i auto w leasingu. Przykład jednego z moich dostawców usług.
    Co Państwo powinno zrobić? Płacić za niego czynsz ? Kredyt za mieszkanie czy spłacić leasing?
    Takich osób jest tysiące w Polsce.

    1 Cytuj
  • 10 maj 2020
    bono napisał/a:

    Gość broni coś, czego się obronić nie da.
    To ta jakby głodnym mówił ze za tydzień prawdopodobnie ich nakarmią .

    no i sam widzisz jak bredzisz wobec faktów. Wpadniesz i gówna wypisujesz oczywiście bez konkretów. Jak zwykle widziałeś kogoś co ten ktoś słyszał oto twoje "fakty". Wywołujesz grę na emocjach -jak zwykle- opartą o fejki. Zero argumentów. Na pytanie odpowiadasz pytaniem. Nie potrafisz uargumentować na swoim przykładzie. Ja ci obiecuje, że odpowiem na moim przykładzie. Na razie czekam na rozpatrzenie dwóch wniosków które musiałem poprawić, bo źle złożyłem co mi nie przeszkadza ale widze, że tobie bardzo. Czyli jak zwykle trollu.
    Masz i żryj i cały czas czekam na fakty kto i kiedy oraz komu odrzucił poprawnie złożone wnioski o pomoc.
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499332-wazne-ing-polska-tarcza-finansowa-najwieksza-w-europie

    a tu masz te "odrzucone"
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499191-ponad-1-mln-wnioskow-z-tarczy-zrealizowanych-przez-zus

    teraz pokaż mi swoje, a nie podpieraj się oszustem który z byłymi KODziarzami uważa się za mój głos. Ja mu nie dałem mandatu reprezentowania mnie skoro oszustwo goni u niego przekręt na pracownikach.
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje
    Co on robi wśród kandydatów na prezydenta? Tak hipotetycznie miałaby wyglądać Polska? Tak jak jego traktowanie pracowników? Wyp....lać z nim na taczkach z gnojem.

    1 1 Cytuj
  • Anty 10 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    no i sam widzisz jak bredzisz wobec faktów. Wpadniesz i gówna wypisujesz oczywiście bez konkretów. Jak zwykle widziałeś kogoś co ten ktoś słyszał oto twoje "fakty". Wywołujesz grę na emocjach -jak zwykle- opartą o fejki. Zero argumentów. Na pytanie odpowiadasz pytaniem. Nie potrafisz uargumentować na swoim przykładzie. Ja ci obiecuje, że odpowiem na moim przykładzie. Na razie czekam na rozpatrzenie dwóch wniosków które musiałem poprawić, bo źle złożyłem co mi nie przeszkadza ale widze, że tobie bardzo. Czyli jak zwykle trollu.
    Masz i żryj i cały czas czekam na fakty kto i kiedy oraz komu odrzucił poprawnie złożone wnioski o pomoc.
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499332-wazne-ing-polska-tarcza-finansowa-najwieksza-w-europie

    a tu masz te "odrzucone"
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499191-ponad-1-mln-wnioskow-z-tarczy-zrealizowanych-przez-zus

    teraz pokaż mi swoje, a nie podpieraj się oszustem który z byłymi KODziarzami uważa się za mój głos. Ja mu nie dałem mandatu reprezentowania mnie skoro oszustwo goni u niego przekręt na pracownikach.
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje
    Co on robi wśród kandydatów na prezydenta? Tak hipotetycznie miałaby wyglądać Polska? Tak jak jego traktowanie pracowników? Wyp....lać z nim na taczkach z gnojem.

    Ty mu nie dałeś mandatu, ale inni ludzie już tak.
    Poza tym oddychaj, zaraz się zakrztusisz swoją śliną i połamiesz paznokcie wpisując te wszystkie gówna i żarcia w komentarzach.

    Zdrowiej

    2 15 Cytuj
  • 10 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    no i sam widzisz jak bredzisz wobec faktów. Wpadniesz i gówna wypisujesz oczywiście bez konkretów. Jak zwykle widziałeś kogoś co ten ktoś słyszał oto twoje "fakty". Wywołujesz grę na emocjach -jak zwykle- opartą o fejki. Zero argumentów. Na pytanie odpowiadasz pytaniem. Nie potrafisz uargumentować na swoim przykładzie. Ja ci obiecuje, że odpowiem na moim przykładzie. Na razie czekam na rozpatrzenie dwóch wniosków które musiałem poprawić, bo źle złożyłem co mi nie przeszkadza ale widze, że tobie bardzo. Czyli jak zwykle trollu.
    Masz i żryj i cały czas czekam na fakty kto i kiedy oraz komu odrzucił poprawnie złożone wnioski o pomoc.
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499332-wazne-ing-polska-tarcza-finansowa-najwieksza-w-europie

    a tu masz te "odrzucone"
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499191-ponad-1-mln-wnioskow-z-tarczy-zrealizowanych-przez-zus

    teraz pokaż mi swoje, a nie podpieraj się oszustem który z byłymi KODziarzami uważa się za mój głos. Ja mu nie dałem mandatu reprezentowania mnie skoro oszustwo goni u niego przekręt na pracownikach.
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje
    Co on robi wśród kandydatów na prezydenta? Tak hipotetycznie miałaby wyglądać Polska? Tak jak jego traktowanie pracowników? Wyp....lać z nim na taczkach z gnojem.

    Nieudolność twojego rzadu jest porażająca.
    Rządzą jak komuniści- gębą, czynów poza bzdurami w TVP nie widać.

    2 2 Cytuj
  • Janek Sal 10 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    no
    teraz pokaż mi swoje, a nie podpieraj się oszustem który z byłymi KODziarzami uważa się za mój głos. Ja mu nie dałem mandatu reprezentowania mnie skoro oszustwo goni u niego przekręt na pracownikach.
    https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje
    Co on robi wśród kandydatów na prezydenta? Tak hipotetycznie miałaby wyglądać Polska? Tak jak jego traktowanie pracowników? Wyp....lać z nim na taczkach z gnojem.

    nie jest i moim- ktos go poparł i niech startuje - był taki kiedyś pan z teczką tez wzbudził sensację ale do drugiej tury sie dostał podobno z Meksyku przyjechał - więc gówno zawsze sie przyklei do dna statku zwłaszcza jak zaczyna isc na dno.

    z tymi odrzuconymi to nie chce sie wypowiadac w forum Myslenice tutaj widze dwa tyg i cos dają ale mam wniosek złożony w Krakowie i cisza trzy tyg mineło czeka a moi znajomi w Krakowie juz czekają dłużej wnioski wypełniały ksiegowe wiec pewnie dobrze .

    No i szkoda uważac kogoś za trola gdy ma inne poglądy - nie wiem kto to trol płatny i mam nadzieje ze takich na tym forum nie ma -po prostu kogo innego ma za kandydata .

    duzżo zdrowia

    3 1 Cytuj
  • 14 maj 2020

    Taka mnie myśl naszła, ze aby w Polsce było jeszcze lepiej, to w Niemczech musi ktoś wysadzić Merkelową z fotela kanclerza.
    Głównym szkodnikiem Polski jest Donald Tusk .
    A on ma połączenie krwiobiegu z Merkel.
    Jeżeli Merkel zastąpi inny kanclerz ( nawet niechętny Polsce) to w Polsce będzie lepiej, bo Tusk, straci międzynarodowe znaczenie i przestanie szkodzić Polsce.

    2 4 Cytuj
  • Janek Sal 14 maj 2020

    https://youtu.be/e1iqp5jamqM

    dla poprawy humoru- a moze cos prawdy

    zdrowia

    1 1 Cytuj

Odpowiedz