Forum » Społeczeństwo

Dzien dziecka w Myślenicach 2012

  • 27 maj 2012

    całe rodziny w niedzielę są zaproszone na piknik na zarabiu .zaczyna sie marszem z rynku .ogłoszenia parafialne.

    4 1 Cytuj
  • 28 maj 2012

    [quote=gość: ala] Cafe Nina cos robi [/quote]

    A skąd taka informacja?

    3 Cytuj
  • 28 maj 2012

    W najbliższą niedzielę tj. 3 czerwca, odbędzie się piknik rodzinny przy Szkole Podstawowej w Trzemeśni. Początek - godzina 15.00. Zawsze to jakaś alternatywa w stosunku do siedzenia w domu przed telewizorem bądź komputerem.

    2 4 Cytuj
  • 28 maj 2012

    3 czerwca ma być w Drogini na boisku piknik szkolny

    2 3 Cytuj
  • 29 maj 2012

    A ja dzisiaj widziałam plakaty na zarabiu, i w niedzielę są atrakcje dla dzieci na Górze Chełm, a przez cały weekend przejazd koleją za 1zł dla dzieci, więc chyba warto się wybrać;)tylko oby dopisała pogoda...

    8 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    czy będą organizowane w Myślenicach jakieś imprezy dla naszych małych pociech?

    2 4 Cytuj
  • 30 maj 2012

    dobre pytanie! pewnie coś będzie w gibolandzie, a na rynku czy na zarabiu to nie wiem

    2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    macie w Kalendarzu!!!!!!!

    2 Cytuj
  • 1 cze 2012

    wyciąg na góre chełm dzis dla dzieci za 1 zeta

    1 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Wszystkie atrakcje na swiezym powietrzu ida w łeb!! Głupi deszcz

    1 2 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Byłam dzisiaj z dziećmi w MOKIS-ie na spektaklu w wykonaniu Amatorskiego Teatru p. L.Pniaczka. Podobno przygotowany z myślą o dzieciach 3 -6 lat. Duży nakład pracy ale efekt mierny, cichy przekaz ze sceny do ostatnich rzędów nie trafiał, poz tym nie zrozumiałe teksty dla dzieci itp. , abstrakcyjny sens, dwie narratorki nie wiadomo do kogo i co mówiły. Owszem rozbawieniem były krasnale oraz przyciągające wzrok kolorowe i śmieszne stroje. Ale największym bezsensownym i nie na miejscu , tekstem wstawionym na początku przez p. Pniaczka, była wazelinka w postaci podziękowań dla p. burmistrza, p.dyr.tejże instytucji. Co ma piernik do wiatraka, co małym dzieciom mówią nazwiska tych osób i dlaczego przy takiej okazji załatwia się własne interesy. DZIECI NIE CHCĄ OGLĄDAĆ TAKIEGO PRZEDSTAWIENIA. PROTESTUJEMY!!!!!!!!!

    4 1 Cytuj

Odpowiedz