Forum » Społeczeństwo

Nauczycielka plastyki z Wiśniowej wiceprezesem w PGNiG

  • 5 lip 2023

    A ja czytam właśnie, że podobno do PKO Banku Polskiego spłynęło na raz 150 nazwisk bez CV z poleceniem obsadzenia na stanowiskach dyrektorskich... Ciekawe czy to prawda.

    11 Cytuj
  • 5 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Nawet jeśli to gmina ją ograniczała, to i tak zasługi wątpliwe jak na takie stanowisko.

    Liczy się człowiek (z PiSu oczywiście).

    10 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 5 lip 2023

    Co to babsko będzie robiło jak PiS przegra wybory? Ludzie będą pluć jej w twarz.

    15 1 Cytuj
  • 6 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Co to babsko będzie robiło jak PiS przegra wybory? Ludzie będą pluć jej w twarz.

    Nic bardziej mylnego.
    Będzie dla wyborców PiS, Iloną.
    Każdy z nich, marzy, że to właśnie jego zauważą
    i episkopat PiS jego powoła w poczet wybrańców.

    6 2 Cytuj
  • 6 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Co to babsko będzie robiło jak PiS przegra wybory? Ludzie będą pluć jej w twarz.

    Będzie mówiła. że deszcz pada...

    12 Cytuj
  • 6 lip 2023

    Najlepsza to była posłanka PiS z nowosądeckiego, za ich poprzedniej kadencji rządzenia. Spytał się jej dziennikarz: czemu została Pani posłanką? Bo nie mogłam znaleźć pracy.

    15 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 6 lip 2023
    klisdis napisał/a:

    Najlepsza to była posłanka PiS z nowosądeckiego, za ich poprzedniej kadencji rządzenia. Spytał się jej dziennikarz: czemu została Pani posłanką? Bo nie mogłam znaleźć pracy.

    Pół biedy że przynajmniej posłanką. Będąc posłem pis-u ciężko coś s*********ć. Wystarczy spojrzeć na dziadka Władka z Jawornika. Jego jedyne zajęcie to festyny, koła gospodyń wiejskich, sterczenie z kartonowymi nadrukami o milionach z PISu, sesje zdjęciowe na pogrzebach, I co jakiś czas wystąpienia historyczne w sejmie, które niczego nie wnoszą do aktualnej polityki. Zresztą dawniej takich wystąpień nawet nie miał, ale zaczął mieć jak mu ludzie wytknęli, że nic nie robi. Będąc posłem pis-u i tak nie masz żadnego prawa głosu. Dostajesz instrukcję który przycisk nacisnąć. I na tym koniec. Każdy nadaje się do takiej roboty. Byle był w stanie na tyle kontrolować alkoholizm, żeby dotarł na posiedzenie sejmu. To nie trzeba ani analitycznego myślenia, ani elokwencji, ani żadnych innych kwalifikacji...

    18 1 Cytuj
  • 9 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Będąc posłem pis-u i tak nie masz żadnego prawa głosu. Dostajesz instrukcję który przycisk nacisnąć. I na tym koniec. Każdy nadaje się do takiej roboty. Byle był w stanie na tyle kontrolować alkoholizm, żeby dotarł na posiedzenie sejmu. To nie trzeba ani analitycznego myślenia, ani elokwencji, ani żadnych innych kwalifikacji...

    Ostatnio w Wiadomościach można było zobaczyć, że nawet przypadkowi przechodnie nie mają prawa samodzielnego głosu....

    10 Cytuj
  • 10 lip 2023

    Jakoś pomijają naszego burmistrza w stanowiskach, a powinien być już szefem jakieś spółki skarbu PiS. przynajmniej za 50 tys miesięcznie.
    a tak to dziaduje na stanowisku burmistrza
    za 20 tys i wprasza się do zarządu kolejnych spółek skarbu PiS,

    14 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 lip 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Jakoś pomijają naszego burmistrza w stanowiskach, a powinien być już szefem jakieś spółki skarbu PiS. przynajmniej za 50 tys miesięcznie.
    a tak to dziaduje na stanowisku burmistrza
    za 20 tys i wprasza się do zarządu kolejnych spółek skarbu PiS,

    Też nad tym ubolewam... Stacha pokonała go w tej dyscyplinie, pomimo tego, że startowała z gorszej pozycji - ona nigdy żadnych wyborów nie wygrała, "Jaro" wygrał.

    10 Cytuj
  • 10 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Też nad tym ubolewam... Stacha pokonała go w tej dyscyplinie, pomimo tego, że startowała z gorszej pozycji - ona nigdy żadnych wyborów nie wygrała, "Jaro" wygrał.

    Widocznie miała coś czego nie ma burmiś nasz kochany.....

    13 Cytuj
  • 11 lip 2023
    t-34 napisał/a:

    Widocznie miała coś czego nie ma burmiś nasz kochany.....

    Czy myślisz o tym o czym ja myślę? :)

    10 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 lip 2023
    t-34 napisał/a:

    Widocznie miała coś czego nie ma burmiś nasz kochany.....

    Miała to czym jest Jaro? Chyba o to chodziło 😊

    A skoro miała to dała xd

    10 Cytuj
  • 11 lip 2023

    Ja tu wpadam poczytać o żołędziach Vivaldiego... a tu takie historie xD xD xD

    9 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 lip 2023

    Tłusta Kotka XD

    14 Cytuj
  • 12 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Tłusta Kotka XD

    Jak dla mnie to..... OK... Zresztą nasz burmiś też może się chłopcom podobać 🌈🌈..

    14 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 lip 2023
    t-34 napisał/a:

    Jak dla mnie to..... OK... Zresztą nasz burmiś też może się chłopcom podobać 🌈🌈..

    Dziadkowi z Żoliborza się spodobał 🤣🤣🤣

    16 Cytuj
  • 13 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Dziadkowi z Żoliborza się spodobał 🤣🤣🤣

    U nas złodziej krzyczy łapać złodzieja, dlatego nie zdziwiłbym się twojej sugestii .
    Dodałbym do tego jeszcze posłańca z Franciszkańskiej.

    14 Cytuj
  • 13 lip 2023

    Tak sobie myślę, pewnie.przed wyborami samorządowymi burmistrz z Jawornika będzie chciał wykorzystać swoją wiedzę ekonocziczną.wyniesioną z.MBA w debacie publicznej kandydatów.
    Cudownie ! Nie mogę się doczekać.
    Jeśli będzie miał.obawę to może z losowym licealistą się.zmierzy ?

    18 Cytuj
  • 13 lip 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    U nas złodziej krzyczy łapać złodzieja, dlatego nie zdziwiłbym się twojej sugestii .
    .

    Dobre...dobre ;-)
    Super trafna metafora...

    12 Cytuj
  • 21 sie 2023

    A nasza pani startuje tym razem???? Może byłaby lepsza niż Władysław???

    12 1 Cytuj
  • 11 wrz 2023

    Startuje.

    3 Cytuj
  • 26 wrz 2023

    Niestety sondaże wskazują, że o posadę może być raczej pewna na kolejne lata...
    Pamiętajcie, lista PIS, miejsce nr 13, dojna zmiana niech trwa dalej. Szkoda gadać...

    7 Cytuj
  • 13 paź 2023
    t-34 napisał/a:

    A nasza pani startuje tym razem???? Może byłaby lepsza niż Władysław???

    Wiadomo. Startuje.

    6 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 18 paź 2023
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Wiadomo. Startuje.

    Znowu przegrała XD

    6 1 Cytuj

Odpowiedz