Forum » Społeczeństwo

Święto Niepodległości

  • 7 lis 2011

    Mam dwa pytania:
    - Czy jest planowana jakaś uroczystość w związku z listopadowym świętem narodowym Roku Pańskiego 2011  w Myślenicach ??
    - Gdzie można kupić polską flagę średniej wielkości w Myślenicach ?? (o ile w ogóle można)
    bo chciałem sobie pierwszy raz zawiesić w te święto dla uczczenia naszego pięknego kraju , tych którzy za niego walczyli i walczą , i na znak protestu przeciw modzie na globalizm unijny , radziecki czy też hamerykański...

    5 2 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Ja teżjestem zainteresowany kupnem flagi tylko dużej. Chciałem powiesić ją na maszcie anteny CB (kilka metrów jest od szczytu domu). Chciałbym ją dedykować Mackowi Ostrowskiemu jako wybawcy miasta od szlamu przedsiębiorców którzy chcieli zrobić zamach na demokrację i stworzenia własnego prawa (min, nielegalnie stawiane budy po parkingach, czy klatki dla zwierząt, które miały się przeistaczać na klatki dla nielojalnych wobec nich mieszkańców).
    Także na cześć zwycięstwa parlamentarnego Platformy z fanatyzmem i bezprawiem nawiedzonej pseudoprawicy, oraz szeryfa kociego taty, który niechaj nadal matkuje sobie kociarstwu.
    Także na cześć zwycięzców z krakowskiego przedmieścia - zorganizowanych brygad, tępiących fanatyzm religijny i braki kultury ciemnoty.

    Także na część Naszych powstańców, którzy dali nam szansę na nowe państwo, suwerenne i po pozbyciu się semitów z naszych kamienic - bardzo koszerne.

    6 6 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Dyplomata- chyba ci się święta pomyliły!
    świętujemy niepodległość a nie drugi robiór Myślenic!
    Jak chcesz to sobie siekiere na antenie powieś - tę spod lipki a nie szargaj flagi narodowej!

    5 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Każdy kto może niech 11 listopada uda się do Warszawy:

    http://marszniepodleglosci.pl/

    2 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Pojawię się, ale na blokadzie bo coraz bardziej mi to przypomina Republikę Weimarską w 33. Do zobaczenia.

    1 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Nie mieści mi się w głowie żeby ktoś w ogóle miał czelność blokować Marsz ku czci Święta Niepodległości. Jest to dla mnie niepojęte, dla mnie tacy ludzie nie są Polakami i zasługują na wygnanie z tego kraju ! Nie po to nasi przodkowi walczyli i przelewali krew za nasz kraj żeby teraz jakieś lewactwo blokowało Marsz !

    Bóg ! Honor ! Ojczyzna !

    PS: Za parę lat dojdzie do tego, że będą bojkotować wywieszanie flagi w domach :-)

    2 2 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Ja będę na Marszu i oddam hołd tym wszystkim, dzięki którym mamy teraz wolny i niedpodległy kraj.

    A co do blokady to możecie blokować, ale Was jak zawsze będzie garstka :-)

    A nas 11 tysięcy na 11 listopada 2011 !!!
    WIELKA POLSKA !!!!

    2 2 Cytuj
  • 8 lis 2011

    AGB z tego co mi wiadomo z historii nacjonaliści z Dmowskim na czele byli politycznymi oponentami Piłsudskiego który właśnie 11 listopada objął władze. Więc moi zdaniem jest to przywłaszczenie przez was tego święta i żerowanie na uczuciach patriotycznych zwykłych ludzi. w Warszawie będziesz obchodził to święto wspólnie z Blood&Honor (czyli neonazistami) czy ukraińskimi i węgierskimi narodowcami oraz z "ociekającymi" na co dzień patriotyzmem kibolami (radzę zobaczyć jak ci patrioci zachowują się w większych miastach po meczach i rok temu gdzie Polonia pocięła się nożami z Legią, wiem- byłem i widziałem na własne oczy).

    1 1 Cytuj
  • 9 lis 2011

    Faszyzm = Unia Europejska
    Faszyzm = Media
    Dlaczego ?- chcą aby wszystko łącznie z narodami było jednakowe a nie unikatowe , brońmy różnorodności .

    2 Cytuj
  • 9 lis 2011

    Jak na ironię tuż przed samym Świętem Niepodległości dowiadujemy się że Orzeł sprzedany
    http://www.tvn24.pl/0,1723772,0,1,dwa-lata-bez-orzelka-decyduja-pieniadze,wiadomosc.html
    To że handlowano meczami to wiadomo ale ŻE PRZEHANDLUJĄ GODŁO NARODOWE TO JUŻ JEST SKANDAL.Dokąd to wszystko zmierza?
    Piłkarze bez orzełka na piersiach,wzywa się Niemców na pomoc w kontrmanifestacji z okazji Święta Niepodległości.Ci co ginęli za Ojczyznę w grobach się przewracają.

    6 Cytuj
  • 9 lis 2011

    [quote]w Warszawie będziesz obchodził to święto wspólnie z Blood&Honor (czyli neonazistami) czy ukraińskimi i węgierskimi narodowcami oraz z "ociekającymi" na co dzień patriotyzmem kibolami (radzę zobaczyć jak ci patrioci zachowują się w większych miastach po meczach[/quote]
    Ci ociekający na codzień patriotyzmem kibole organizują miedzy innymi obchody Powstania Wielkopolskiego (Lech) i Warszawskiego (Legia), troszczę się o groby polskich patriotów (Wisła), pomagają dzieciakom z domów dziecka (Lechia) czy poszkodowanym w niedawnym wypadku kolejowym (Górnik) - a to tylko czubek góry lodowej.
    A ty co robisz, poza blokowaniem razem z niemcami polskiego święta narodowego?

    PS Bądź tak miły i napisz, co niby takiego się działo w większych miastach po meczach. Albo nie rób z mordy szmaty - wybór należy do ciebie.

    3 1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Czasem nie żyjemy w dwóch różnych krajach ?Patrioci z Lecha -Legi http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9534931,Puchar_Polski__Legia_wygrala__Kibice_Lecha_zdemolowali.html . z Wisły kibole z tego co mi wiadomo w ramach "walki o niepodległość" zakatowali w kraku "Człowieka" i pocieli na Azorach gościa w MPK. A to tylko czubek góry lodowej .Wybielanie kiboli nic nie da zresztą sami siebie nazywają chuliganami i organizują bojówki które raczej nie są zbieraniną hipisów(chyba że się mylę)zresztą mecze to pewnie w TV oglądasz albo ze stadionu chyłkiem do autobusu i do domciu.

    3 Cytuj
  • 10 lis 2011

    I za raz jak za komuny wyciąga się argument".......ale w Ameryce biją murzynów"?
    Co ma jedno do drugiego.Może nie obchodźmy Swieta Niepodległości,rocznicy Powstania czy innych ważnych dla Narodu wydarzeń przestańmy uczyć historii itd.Zamiast wychowania młodzieży wprowadźmy róbta co chceta,miękkie narkotyki itd.Trzeba żyć nowocześnie ,myśleć o przyszłości a nie żyć przeszłością i powoli wrócimy z powrotem na drzewa.

    4 1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Sam pan Prezydent spłaszcza Święto Niepodległości do... "Święta kotylionów". No ale jak ktoś jest ze WSI to nie dziwi nic....

    5 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Prezydent , premier , minister ,burmistrz , starosta...i tak można by wymieniać i wyliczać co ktoś powinien a nie zrobił. A ja prosta kobiecina byłam dziś na zarąbistej imprezie w Domu Greckim. Znów na przekór wszystkiemu i międzynarodowemu spiskowi Myślenickie Towarzystwo Kultury , Muzeum Regionalne i grupa pozytywnych szaleńców z Towarzystwa Historycznego zorganizowało na prawdę bardzo fajną imprezę. Motywem przewodnim była postać Rajmunda Bergela wielkiego obywatela Myślenic. Oprócz tego rozdanie nagród w konkursie "Ja i historia" oraz moim zdaniem hit wieczoru film z Dymszą "Dodek na froncie" . To było prawdziwe świętowanie kto nie był niech żałuje !!!

    5 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Przejaw lokalnego patriotyzmu- budować Zakład Utylizacji Odpadów w święto niepodległości. Odpady ponad Najjaśniejszą Rzeczypospolitą i jej niepodległość!
    VIVAT!

    3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Na WSI w latach młodości niektórych organizowano bale kotylionowe na których był zawsze walc czekoladowy więc niektórym to zostało w pamięci.
    Czy my nie potrafimy cieszyć sie wolnością i świętować jej jak inne Narody?
    Naród który nie szanuje swojej historii......
    Wielu naszych"polityków" szydzi z naszej tradycji i historii i tych głównie pokazują media a tych którzy mówią o historii i chcą świętować ten dzień ma się za oszołomów.
    Jestem za równością ale w normalnym kraju o niektórych politykach pisałaby co najwyżej prasa brukowa a nie zapraszałyby ich główne stacje telewizyjne.Dokąd zmierza Europa prowadzona w rytmie bunga-bunga przekonamy sie nie długo i będziemy dziękować że znienawidzony Prezydent Kaczyński nie chciał szybkiego przyjęcia Euro.

    2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Może być głosem w dyskusji
    http://www.youtube.com/watch?v=GCm_k6pr3zA

    Cytuj
  • 11 lis 2011

    Dlatego my zwykli ludzie musimy o tym pamiętać, na przekór wszystkim tym, którzy chcą wynaradawiać nasz naród.

    CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!!

    5 2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Pani bufetowa Gronkowiec-Walc chciała mieć demolkę w Warszawie (zezwalając na zapowiadaną jazdę) to ją ma !

    3 1 Cytuj
  • 11 lis 2011

    [quote=gość: zacofany] Na WSI w latach młodości niektórych organizowano bale kotylionowe na których był zawsze walc czekoladowy więc niektórym to zostało w pamięci. [/quote]
    Nie zrozumiałeś o jakiej WSI mówiłem... :)

    2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Zastanawiam się czemu policja w Warszawie dziś nie strzelała ???? W końcu zamaskowanych celów było dużo!!! Chłopcy narodowcy świętowali że hej!!!!

    2 2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    A Kolega co? Czerwony?

    2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    [quote=gość: van der guut] A Kolega co? Czerwony? [/quote]
    Nie zdziwiłbym się, mógł dostać kostką brukową od nacjonalistycznych "patriotów".

    2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    mieli stać i pozwolić się opluwać niemieckim skinheadom w stolicy Polski kolego/????

    3 Cytuj

Odpowiedz