Forum » Społeczeństwo

Dobra zmiana? antypis

  • 11 maj
    t-34 napisał/a:

    Wolę bandę Tuska od PiS-owskich przyjaciół Putina .

    Jakoś sobie Putina w objęciach Tuska przypominam... 😄

    4 9 Cytuj
  • 12 maj
    NikiLauda napisał/a:

    Jeśli ja straciłem to Ty musiałeś zyskać. Pochwal się co dostałeś od nowej bandy ? Jakie profity teraz czerpiesz ?

    Wszedłem do rady nadzorczej spółki Orlen Upstream.
    Kupa szmalu.

    9 3 Cytuj
  • 12 maj
    NikiLauda napisał/a:

    Jakoś sobie Putina w objęciach Tuska przypominam... 😄

    I Kaczyński zazdrościł Tuskowi miłości Putina do niego i chciał koniecznie zająć w sercu Putina, Tuska miejsce.
    Ale Putin nie odwzajemnił miłości do Kaczyńskiego.
    A Kaczyński szukał tej wzajemności od Putina już w latach 90 tych, za pośrednictwem agenta Putina, którego w tym celu . Kaczyński przez długie kontakty -uwodził.

    Ale ja chce powrotu Kaczyńskiego bo ten podał swój kors € 2.55 i to mi odpowiada.
    Jak wymieni moje złotówki na € po tym kursie, to będę jego idolem.

    9 3 Cytuj
  • 12 maj

    Hehe 😅 a czego mogła się spodziewać po rudym ?
    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/9505371,ochojska-bije-w-tuska-czy-tego-sie-spodziewalam-glosujac-na-ko.html

    Przecież muru miało nie być jak tusk wygra 🤣
    https://youtube.com/shorts/rD4EUjwMZR4?si=NjsspcH_Gz8x5ToO

    Będzie druga część Zielonej Granicy ? 😄

    4 7 Cytuj
  • 12 maj
    NikiLauda napisał/a:

    Hehe 😅 a czego mogła się spodziewać po rudym ?
    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/9505371,ochojska-bije-w-tuska-czy-tego-sie-spodziewalam-glosujac-na-ko.html

    Przecież muru miało nie być jak tusk wygra 🤣
    https://youtube.com/shorts/rD4EUjwMZR4?si=NjsspcH_Gz8x5ToO

    Będzie druga część Zielonej Granicy ? 😄

    Widzisz, można polubić Tuska, gdy gra w karty PiS.
    A Ochojska przechodzi do PiS?

    SAME dobre informacje, jeszcze to euro po 2.55 - przeskoczymy Niemcy bo najniższa będzie prawie 2 tys€.

    Kombinują ekonomiści a tu wystarczy dobrze przeliczyć euro.
    ZSRR miał rubla 1/1 do dolara i był bogaty.
    Można?

    10 4 Cytuj
  • 12 maj

    A apel do przyjaciół Moskali to był Tuska czy Kaczyńskiego???

    2 1 Cytuj
  • 13 maj
    t-34 napisał/a:

    A apel do przyjaciół Moskali to był Tuska czy Kaczyńskiego???

    Kaczyńskiego, ale pisał Tusk .
    Kaczyński tylko odczytał.

    Wracając do euro. Nie będzie go nigdy w miejsce PLN.
    Po prostu odchodzący rzad wykonał przekręt grecki
    Dwa budżety jeden dla UE by oszukać ich jak Grecja , że spełniamy warunki przyjęcia i drugi - ukryty dług wyprowadzony poza budżet w celu jego ukrycia.

    Ten dług nie będzie spłacony ani w tej , ani w następnej kadencji, takie jest wielkie zadłużenie po PiS.

    PiS sprowadził nas do greckiej ekonomii, i tak my jaki i Grecja, nie powinni przyjąć euro.

    Gdyby przy tym oszustwie PiS , skopiowanym z Grecji, przyjęto u nas euro, mielibyśmy powtórkę z Grecji.

    9 2 Cytuj
  • 14 maj
    Prawicowiec napisał/a:

    Kaczyńskiego, ale pisał Tusk .
    Kaczyński tylko odczytał.

    Wracając do euro. Nie będzie go nigdy w miejsce PLN.
    Po prostu odchodzący rzad wykonał przekręt grecki
    Dwa budżety jeden dla UE by oszukać ich jak Grecja , że spełniamy warunki przyjęcia i drugi - ukryty dług wyprowadzony poza budżet w celu jego ukrycia.

    Ten dług nie będzie spłacony ani w tej , ani w następnej kadencji, takie jest wielkie zadłużenie po PiS.

    PiS sprowadził nas do greckiej ekonomii, i tak my jaki i Grecja, nie powinni przyjąć euro.

    Gdyby przy tym oszustwie PiS , skopiowanym z Grecji, przyjęto u nas euro, mielibyśmy powtórkę z Grecji.

    Nie doczekasz się euro w Polsce, UE jest jak Związek Radziecki. Eurokomunizm doprowadzi do rozpadu uni👍
    Rosnący Eurosceptycyzm jest już nie do zatrzymania 😃

    5 3 Cytuj
  • 14 maj
    NikiLauda napisał/a:

    Nie doczekasz się euro w Polsce, UE jest jak Związek Radziecki. Eurokomunizm doprowadzi do rozpadu uni👍
    Rosnący Eurosceptycyzm jest już nie do zatrzymania 😃

    Chyba rzeczywiście , musi być wojna.
    Po wojnie wszyscy będą sobie pomagać i po czasie znów tu i tam utworzy się konfederacja i znowu wojna, aż zaatakują nas z innych planet i wtedy braterstwo i miłość i tak w koło.
    Pokój to głupi pomysł,

    Zaś euro, dolar……, to idiotyczne waluty.
    Powinno się wrócić do złota, albo bartel…
    Podobnie jak z językiem, jeden wspólny to głupota, każdy powinien mieć własny język, Ślązak góral Podhalański, góral bieszczadzki i jeden musi godać inny pedać a jeszcze inny ględzić.

    4 3 Cytuj
  • 17 maj

    Od 1 lipca cała Polska będzie uśmiechnięta 😅

    https://youtu.be/Ti0t-0KUd8k?si=2MF3Yz6fKQE6akKM

    Macie coś lemingi do powiedzenia? 💩

    3 3 Cytuj
  • 18 maj

    Witaj Ścigancie !
    Primo: nie uważam się za leminga i jednocześnie Twojego oglądu świata nie podzielając, w żadnym wypadku nie zamierzam używać wobec Ciebie określeń pejoratywnych z całą pewnością (w rodzaju np. "pisior" itp.).
    Secundo: z podwyżek cen gazu nikt, jak sądzę, się nie cieszy mnie również nie wyłączając (gazem ogrzewam dom) i z ich powodu wcale nie jest mi do śmiechu.
    Tertio: mam jednakże zapytanie czy Ty i osoby poglądy identyczne (analogiczne, podobne) do Twoich mające jesteście absolutnie i bezapelacyjnie przekonani, że gdyby w wyniku październikowych wyborów parlamentarnych przy władzy utrzymała się poprzednio rządząca nami zgraja to tych podwyżek by nie było ?

    6 2 Cytuj
  • 18 maj

    Może by nie było podwyżek , bo oni realizowali scenariusz grecki.
    A Grecy robili to, by im za ich 2 PLN dali 1 euro.
    Czyli zamienili im śmieciową walutę na twardą, po kursie dwukrotnie przepłaconym.

    PiS realizował kurs grecki, bez takich korzyści.. Szli ekonomią Erdogana z Turcji . Czyli wieka inflacja i gospodarka musi się kręcić.

    Z Grecją mieli tylko tyle wspólnego, że też robili obywateli w buca, że pieniędzy mają „ nieprzebrane ilości”.
    I chyba mieli, tylko nie zdążyli wydrukować.

    3 2 Cytuj
  • 18 maj
    s1958 napisał/a:

    Witaj Ścigancie !
    Primo: nie uważam się za leminga i jednocześnie Twojego oglądu świata nie podzielając, w żadnym wypadku nie zamierzam używać wobec Ciebie określeń pejoratywnych z całą pewnością (w rodzaju np. "pisior" itp.).
    Secundo: z podwyżek cen gazu nikt, jak sądzę, się nie cieszy mnie również nie wyłączając (gazem ogrzewam dom) i z ich powodu wcale nie jest mi do śmiechu.
    Tertio: mam jednakże zapytanie czy Ty i osoby poglądy identyczne (analogiczne, podobne) do Twoich mające jesteście absolutnie i bezapelacyjnie przekonani, że gdyby w wyniku październikowych wyborów parlamentarnych przy władzy utrzymała się poprzednio rządząca nami zgraja to tych podwyżek by nie było ?

    Primo: na kogo głosowałeś ?
    Secundo: ja się bardzo cieszę, jak sobie ludzie głosują tak potem mają.
    Tertio: nie głosowałem na durni z pisu ani na tuska. Naprzemienna władza pis, po, pis,po to ta sama skrajnie głupia polityka. Jedni i drudzy ukształtowani przez komunę, więc nie dziwota, że niczym się od siebie nie różnią.

    Władzę ma wesoły Tusk, decyzje podejmuje obecna ekipa rządząca, więc kto jak nie oni są odpowiedzialni za to co się dzieje co jest wprowadzane ? 😃

    4 1 Cytuj
  • 19 maj
    NikiLauda napisał/a:

    Primo: na kogo głosowałeś ?
    Secundo: ja się bardzo cieszę, jak

    Władzę ma wesoły Tusk, decyzje podejmuje obecna ekipa rządząca, więc kto jak nie oni są odpowiedzialni za to co się dzieje co jest wprowadzane ? 😃

    Tusk zły, Kaczyński zły .

    To może wesoły Bosak, weselszy Wipler, Metzen ?
    czy nie wesoły , Braun?
    Ten ostatni spełnia najbardziej kryterium smutku..

    Zaś Metzen śmieje się częściej niż Tusk - to nie?

    1 2 Cytuj
  • 19 maj

    Hej witam Ścigancie !
    Obawiam się, że to na kogo głosowałem to jest wyłącznie moja, i tylko moja rzecz i nikomu nic do tego. Jednocześnie uznaję, że nikt nie może uważać Cię za głupca toteż podpowiedzi w tym względzie winieneś nie oczekiwać.
    Co do Twojej nieskrywanej radości z powodu tego, że "tak głosują to i tak mają" to uważam, że Schadenfreude z dotyczącego, co by nie mówić, nas wszystkich problemu w postaci nadchodzącej niebawem konieczności ponoszenia wysokich cen gazu (i zdaje się, że także energii) jest, rzecz ujmując najdelikatniej co najmniej dziwne (nie na miejscu). Wyższe opłaty będziesz przecież musiał(-a) uiszczać także i Ty, mimo nie przyłożenia do nich swej ręki w żaden sposób.
    Co do ponoszenia odpowiedzialności za podejmowane przez aktualnie rządzących rozstrzygnięcia uważam, że przyjęta przez Ciebie teza wcale nie musi być taka oczywista. Podejmowane bowiem aktualnie decyzje mogą być (i bywają) konsekwencją działań ich poprzedników. Przypomnę tylko np., że NBP miał ponoć wpłacić jakiś wysoki zysk do budżetu, a ostatecznie okazało się, że nie ma go wcale.
    Wypada mi też zauważyć, że w żaden sposób nie odniosłe(-a)ś się do pytania z mojego poprzedniego wpisu. Było ono zbyt trudne czy też jednoznaczna odpowiedź na nie narzuca się sama przez się ?
    Pozdrawiam stwierdzając, że niniejszym wpisem temat naszej rozmowy ? pozwalam sobie uznać za wyczerpany.

    2 1 Cytuj
  • 19 maj
    s1958 napisał/a:

    Hej witam Ścigancie !
    Obawiam się, że to na kogo głosowałem to jest wyłącznie moja, i tylko moja rzecz i nikomu nic do tego. Jednocześnie uznaję, że nikt nie może uważać Cię za głupca toteż podpowiedzi w tym względzie winieneś nie oczekiwać.
    Co do Twojej nieskrywanej radości z powodu tego, że "tak głosują to i tak mają" to uważam, że Schadenfreude z dotyczącego, co by nie mówić, nas wszystkich problemu w postaci nadchodzącej niebawem konieczności ponoszenia wysokich cen gazu (i zdaje się, że także energii) jest, rzecz ujmując najdelikatniej co najmniej dziwne (nie na miejscu). Wyższe opłaty będziesz przecież musiał(-a) uiszczać także i Ty, mimo nie przyłożenia do nich swej ręki w żaden sposób.
    Co do ponoszenia odpowiedzialności za podejmowane przez aktualnie rządzących rozstrzygnięcia uważam, że przyjęta przez Ciebie teza wcale nie musi być taka oczywista. Podejmowane bowiem aktualnie decyzje mogą być (i bywają) konsekwencją działań ich poprzedników. Przypomnę tylko np., że NBP miał ponoć wpłacić jakiś wysoki zysk do budżetu, a ostatecznie okazało się, że nie ma go wcale.
    Wypada mi też zauważyć, że w żaden sposób nie odniosłe(-a)ś się do pytania z mojego poprzedniego wpisu. Było ono zbyt trudne czy też jednoznaczna odpowiedź na nie narzuca się sama przez się ?
    Pozdrawiam stwierdzając, że niniejszym wpisem temat naszej rozmowy ? pozwalam sobie uznać za wyczerpany.

    Gazu brakuje zwłaszcza w przemyśle, zgadnij w którym i u kogo 😅
    Jak Ci twój wybraniec podniesie cene to:
    1. Zużyjesz tyle samo ale dosypiesz do budżetu, żeby wesoła ekipa mogła się bawić
    2. Będziesz siedział w zimnie a twój gaz popłynie na zachód
    3. Przestaniesz grzać gazem i kupisz alternatywne rozwiązania niemiecko-chinskie. Wpierw dostaniesz dotacje, tzn zabiorą ci pieniądze, oddadzą połowę i ty będziesz się z tego cieszyć 😅

    Co do energetyki... to już przesuwają terminy oddania elektrowni atomowej, ale nie martw się, będziesz mógł ja kupować od naszego sąsiada, twój Tusk juz o tym pomyślał 💩

    Więc nadal żyj w przekonaniu, że będzie ci gorzej przez tych co rządzili a nie przez tych co rządzą teraz... 😆

    2 2 Cytuj
  • 19 maj
    Prawicowiec napisał/a:

    Tusk zły, Kaczyński zły .

    To może wesoły Bosak, weselszy Wipler, Metzen ?
    czy nie wesoły , Braun?
    Ten ostatni spełnia najbardziej kryterium smutku..

    Zaś Metzen śmieje się częściej niż Tusk - to nie?

    Zdecydowanie wolę tą ekipę 👍

    1 Cytuj
  • 19 maj

    Jak to było z tym murem pisu, że niby jeszcze prąd mieli puścić, do rozebrania, mieliśmy wpuszczać tych biednych ludzi co szukają swojego miejsca na ziemi ?

    Teraz słyszałem komika z mam talent, że trzeba go wzmacniać, Tusk chce budować "tarczę" za... uwaga 10 miliardów zł 🤣

    Tarcza Tuska to nic innego jak rowy, zasieki z drutu kolczastego, takie tam, przeszkody stosowane podczas I wojny światowej.

    Taki o to plan na obronę ma wesoła ekipa , za 10 miliardów zł.
    Podobno wszystkie szwagry polityków u koryta już po łopaty poleciały 😅

    2 Cytuj
  • 19 maj
    NikiLauda napisał/a:

    Jak to było z tym murem pisu, że niby jeszcze prąd mieli puścić, do rozebrania, mieliśmy wpuszczać tych biednych ludzi co szukają swojego miejsca na ziemi ?

    Teraz słyszałem komika z mam talent, że trzeba go wzmacniać, Tusk chce budować "tarczę" za... uwaga 10 miliardów zł 🤣

    Tarcza Tuska to nic innego jak rowy, zasieki z drutu kolczastego, takie tam, przeszkody stosowane podczas I wojny światowej.

    Taki o to plan na obronę ma wesoła ekipa , za 10 miliardów zł.
    Podobno wszystkie szwagry polityków u koryta już po łopaty poleciały 😅

    No takich durni wybrali, a tak wspaniali ludzie czekają w poczekalni na swoją kolej.

    Z mojego doświadczenia wynika, że po PO czy będzie grupa PiS czy konfederacji, kradzież po zajęciu stanowisk przeważnie narasta.

    Przykład drobnych Nowaka przy fortunie Obajtka.
    Czy ośmiorniczek Sikorskiego przy przyjęciach prezesa Orlen .

    Twioii zrobią to samo, ale ich apetyt na luksus i dobrobyt nabierze jeszcze większego rozpędu.
    Założymy się?

    3 1 Cytuj
  • 19 maj
    Prawicowiec napisał/a:

    No takich durni wybrali, a tak wspaniali ludzie czekają w poczekalni na swoją kolej.

    Z mojego doświadczenia wynika, że po PO czy będzie grupa PiS czy konfederacji, kradzież po zajęciu stanowisk przeważnie narasta.

    Przykład drobnych Nowaka przy fortunie Obajtka.
    Czy ośmiorniczek Sikorskiego przy przyjęciach prezesa Orlen .

    Twioii zrobią to samo, ale ich apetyt na luksus i dobrobyt nabierze jeszcze większego rozpędu.
    Założymy się?

    Poprawka - wybraliście, mów za siebie i ewentualnie za inne lemingi 😁

    2 Cytuj
  • 19 maj
    NikiLauda napisał/a:

    Poprawka - wybraliście, mów za siebie i ewentualnie za inne lemingi 😁

    Niby że twoi lemingi nie lubią kasy i wygodnego życia?
    A co z zakładem?

    Czekajcie w kolejce, ci się nachapią, dadzą wam szanse zbicia kapitału.
    Do kapitału trzeba dojrzewać.

    4 1 Cytuj
  • 6 cze

    jap......... i oni mają nas obronić przed ruskimi, jak nie potrafią sobie poradzić z garstką murzynów rzucających kamieniami. Współczuję polskim żołnierzom, takie mamy czasy w Polsce, że za strzały ostrzegawcze mundurowi dostają zarzuty i są zakuwani w kajdanki.

    https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/9521359,zolnierze-w-kajdankach-za-strzaly-ostrzegawcze-na-granicy-wybuchla-po.html

    3 2 Cytuj
  • 6 cze

    A czy to przypadkiem nie prokurator mianowany przez Ziobrę, oskarżył tych żołnierzy?

    2 2 Cytuj
  • 6 cze
    Prawicowiec napisał/a:

    A czy to przypadkiem nie prokurator mianowany przez Ziobrę, oskarżył tych żołnierzy?

    No tego się od pisowców nie dowiesz.... Prowokacja przed wyborami???? Po nich można się wszystkiego spodziewać.....

    2 Cytuj
  • 7 cze
    Prawicowiec napisał/a:

    A czy to przypadkiem nie prokurator mianowany przez Ziobrę, oskarżył tych żołnierzy?

    To jest właśnie typowy przekaz dla idiotów. Prok. Janeczek oficjalnie oświadczył , że nie był o niczym informowany" – "Przez ekipę białoruską w PK został od wszystkiego odcięty a dyrektorów mu nielegalnie wymieniono. O powołaniu zespołu ds. ścigania polskich funkcjonariuszy chwaliła się oficjalnie neoprokuratura Bodnara 2 miesiące temu. A jak już mówimy, kto formalnie za to odpowiada to informuję – Prokurator Generalny Adam Bodnar"

    Na dywaniku u Führera Tuska był Feldmarszałek Kosiniak zwany inaczej Tygrysem, więc z tą odpowiedzialnością za nieudolność w działaniach ciężko obarczyć kogoś innego jak wesołą ekipę.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz