Forum » Społeczeństwo

Dobra zmiana? antypis

  • 7 cze
    NikiLauda napisał/a:

    To jest właśnie typowy przekaz dla idiotów. Prok. Janeczek oficjalnie oświadczył , że nie był o niczym informowany" – "Przez ekipę białoruską w PK został od wszystkiego odcięty a dyrektorów mu nielegalnie wymieniono. O powołaniu zespołu ds. ścigania polskich funkcjonariuszy chwaliła się oficjalnie neoprokuratura Bodnara 2 miesiące temu. A jak już mówimy, kto formalnie za to odpowiada to informuję – Prokurator Generalny Adam Bodnar"

    Na dywaniku u Führera Tuska był Feldmarszałek Kosiniak zwany inaczej Tygrysem, więc z tą odpowiedzialnością za nieudolność w działaniach ciężko obarczyć kogoś innego jak wesołą ekipę.

    Widzisz Nikuś .... Może i przekaz dla idiotów.... Ale chyba z PiSu..... 6 maja to właśnie ten cały Janeczek nakazał objąć tych żołnierzy postępowaniem prokuratorskim, a potem kłamał w żywe oczy , że o niczym nie wiedział...... Tak więc znów wychodzi prawdomówność pisiaczków.....
    I żeby nie było niedomówień to według mnie chłopaki powinni dostać nagrodę za wzorową służbę bo to co się stało to skandal jakiś jest i tyle...

    6 1 Cytuj
  • 7 cze
    t-34 napisał/a:

    Widzisz Nikuś .... Może i przekaz dla idiotów.... Ale chyba z PiSu..... 6 maja to właśnie ten cały Janeczek nakazał objąć tych żołnierzy postępowaniem prokuratorskim, a potem kłamał w żywe oczy , że o niczym nie wiedział...... Tak więc znów wychodzi prawdomówność pisiaczków.....
    I żeby nie było niedomówień to według mnie chłopaki powinni dostać nagrodę za wzorową służbę bo to co się stało to skandal jakiś jest i tyle...

    Widzę że masz wiarygodną informację z TVN :)
    Nagrodę ? Za Pisu nazywaliście ich "śmieciami" ? już nie pamiętasz ?

    A to jak skomentujesz ? W końcu według was za płotem stoją bandyci czy biedni ludzie których należy wpuścić ?
    https://www.pap.pl/aktualnosci/nie-zyje-zolnierz-ugodzony-nozem-na-granicy

    Nie radzicie sobie z bandą murzynów rzucających kamieniami a chcecie Putina wdeptać w ziemię :) Powinniście do Choroszczy na badania jechać.. :)

    4 1 Cytuj
  • 7 cze
    NikiLauda napisał/a:

    Nie radzicie sobie z bandą murzynów rzucających kamieniami a chcecie Putina wdeptać w ziemię :) Powinniście do Choroszczy na badania jechać.. :)

    Bo polityków trzeba (wraz z rodzinami najlepiej) ubrać w mundury i postawić tam na granicy w miejscu strażników i dopiero wtedy zobaczymy, jak się na problem zapatrują :)

    1 Cytuj
  • 7 cze

    Wiesz co Nikuś, nie pieprz takich bzdur.... Info możesz znaleźć na byle portalu. A co do wojska to byłem i wiem co to jest (ciekawe czy ty znasz ten temat) więc mi tu gnoju nie wyjeżdzaj z jakimiś śmieciami. Bo sami na śmierci tego żołnierza próbujecie teraz z.robić jakiś zas... rany kapitał polityczny...... Przypomnij sobie jak Błaszczak walczył z inwalidami wojennymi itd.

    4 5 Cytuj
  • 8 cze
    t-34 napisał/a:

    Wiesz co Nikuś, nie pieprz takich bzdur.... Info możesz znaleźć na byle portalu. A co do wojska to byłem i wiem co to jest (ciekawe czy ty znasz ten temat) więc mi tu gnoju nie wyjeżdzaj z jakimiś śmieciami. Bo sami na śmierci tego żołnierza próbujecie teraz z.robić jakiś zas... rany kapitał polityczny...... Przypomnij sobie jak Błaszczak walczył z inwalidami wojennymi itd.

    Hej ruska onuco, twój przyjaciel w twojej ulubionej telewizji chce ci coś powiedzieć 😅
    https://youtu.be/sI4ufsv8GuA?si=GUtcUZikyoQQT_xj

    3 4 Cytuj
  • 9 cze
    NikiLauda napisał/a:

    Hej ruska onuco, twój przyjaciel w twojej ulubionej telewizji chce ci coś powiedzieć 😅
    https://youtu.be/sI4ufsv8GuA?si=GUtcUZikyoQQT_xj

    Ojojoj złodzieje od ruskich onuc wyzywają... No strach się bać....

    4 1 Cytuj
  • 9 cze

    Kamiński, Obajtek..... Ludzie co wy robicie???? To nie było już jakich uczciwych pisowców???

    9 4 Cytuj
  • 9 cze
    t-34 napisał/a:

    Kamiński, Obajtek..... Ludzie co wy robicie???? To nie było już jakich uczciwych pisowców???

    Kamiński, Obajtek, Wasik to obraz wyborcy PiS.

    Nie ma co idealizować.
    Obajtek to współczesny Albin Siwak,
    Kamiński to Mieczysław Moczar, a Wąsik to taki Stanislaw Durbacz. (jeżeli jeszcze komuś coś mówią te nazwiska)

    7 8 Cytuj
  • 11 cze
    t-34 napisał/a:

    Kamiński, Obajtek..... Ludzie co wy robicie???? To nie było już jakich uczciwych pisowców???

    Uczciwy pisowiec? Meh,

    6 1 Cytuj
  • 11 cze

    po wyborach tych ostatnich wychodzi na to, że antypis wcale tak bardzo nie wyprzedza pis. są prawie na równo

    3 Cytuj
  • 11 cze

    Jednak passa Pis-u przerwana! To fakt.

    2 1 Cytuj
  • 12 cze

    Coś specjalnego dla uśmiechniętej polski 😃

    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/9524583,tak-zmienia-sie-ceny-gazu-od-1-lipca-szykuja-sie-spore-podwyzki-nowe.html

    Obecna cena gazu jest porównywalna do ceny z przed wybuchem wojny na Ukrainie.
    Prąd podrożeje o ok 30%

    Ładnie was lemingi Tusk i UE załatwiła 🤣

    6 1 Cytuj
  • 12 cze

    Jest fatalnie. Nie ma konkurencji, Państwo zostało znacjonalizowane.
    Ręczne sterowanie. PKO SA rządził Ziobro, Aliorem też .
    PGNiG to firama Kaczyńskiego, podobnie jak Agecja Rolna SP, Orlen…..
    Orlen monopol absolutny. jest monopolistą dla BP, Schell i pozostałych.

    Tusku musi się teraz na nich uwłaszczyć i na telefon podawać obowiązujące ceny, albo uspołecznienie i dopuszczenie konkurencji.

    Balcerowicz musi wrócić inaczej o cenach będą decydować politycy.

    No gaz w Europie jest połowę tańszy niż w Polsce i to zaraz po zniszczeniu rurociągu.

    PiS przywrócił wicie rozumicie, to nasi ludzie.

    2 2 Cytuj
  • 12 cze

    Miały być mieszkania dla Polaków ,dla młodych ludzi ? Będą ale dla imigrantów
    😅
    Brawo Tusk brawo Wy

    https://www.youtube.com/live/kgmxG8rWhtM?si=pTjfYWGbF3rgk_d -

    Myślę że ziemia myślenicka wzbogaci się kulturowo, jak trafi tu kilku czarnych muzułmanów 💩

    3 1 Cytuj
  • 12 cze
    NikiLauda napisał/a:

    Miały być mieszkania dla Polaków ,dla młodych

    Myślę że ziemia myślenicka wzbogaci się kulturowo, jak trafi tu kilku czarnych muzułmanów 💩

    Wyznawcy islamu zwani są muzułmanami. Wierzą, że kontynuują tradycję i wierzenia Adama, Noego, Abrahama, Mojżesza i Jezusa, których to uważają za ważnych proroków żyjących przed Mahometem.

    1 2 Cytuj
  • 12 cze
    NikiLauda napisał/a:

    Coś specjalnego dla uśmiechniętej polski 😃

    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/9524583,tak-zmienia-sie-ceny-gazu-od-1-lipca-szykuja-sie-spore-podwyzki-nowe.html

    Obecna cena gazu jest porównywalna do ceny z przed wybuchem wojny na Ukrainie.
    Prąd podrożeje o ok 30%

    Ładnie was lemingi Tusk i UE załatwiła 🤣

    Czołem Ścigancie
    Nie mogę wykluczyć, że masz rację tylko czy aby wiesz na pewno - jeśli tak to skąd ? - że gdyby rządy sprawowali Twoi, jedynie prawowierni zbawiciele czy też totumfaccy to tych podwyżek by nie było ? Skądś przecież trzeba brać kasę na poprawę bezpieczeństwa = zbrojenia. Poza tym w tej sytuacji to choćbyś nie wiem co twierdził to z całą pewnością "załatwiono" nas wszystkich czyli również i Ciebie. Jakoś dziwnie tego. przy Twoich aspiracjach do artykułowania opinii w szerszym kontekście (szerokich horyzontach) na wszelkie zagadnienia wydaje się, że nie jesteś w stanie ogarnąć.
    Ponadto, gdybyś w swojej łaskawości raczył ( -a) się do mojego wpisu ustosunkować w taki czy inny sposób to odnieś się proszę do jego konkretnej treści. Bedę zobowiązany jeżeli pominiesz przy tym dotychczasowe dzieje i aktualną sytuację otaczającego nas Wszechświata.

    2 2 Cytuj
  • 13 cze
    s1958 napisał/a:

    Czołem Ścigancie
    Nie mogę wykluczyć, że masz rację tylko czy aby wiesz na pewno - jeśli tak to skąd ? - że gdyby rządy sprawowali Twoi, jedynie prawowierni zbawiciele czy też totumfaccy to tych podwyżek by nie było ? Skądś przecież trzeba brać kasę na poprawę bezpieczeństwa = zbrojenia. Poza tym w tej sytuacji to choćbyś nie wiem co twierdził to z całą pewnością "załatwiono" nas wszystkich czyli również i Ciebie. Jakoś dziwnie tego. przy Twoich aspiracjach do artykułowania opinii w szerszym kontekście (szerokich horyzontach) na wszelkie zagadnienia wydaje się, że nie jesteś w stanie ogarnąć.
    Ponadto, gdybyś w swojej łaskawości raczył ( -a) się do mojego wpisu ustosunkować w taki czy inny sposób to odnieś się proszę do jego konkretnej treści. Bedę zobowiązany jeżeli pominiesz przy tym dotychczasowe dzieje i aktualną sytuację otaczającego nas Wszechświata.

    Moi nie sprawowali i nie sprawują władzy. Głosowałem i głosuje na Konfederacje.
    Ty natomiast zapytany na kogo głosowałeś, wstydzisz się odpowiedzieć, ale OK rozumiem to, mi też było by wstyd.
    Jeśli chodzi o cenę gazu wystarczy sprawdzić dane od 2021 roku które są dostępne w Internecie. Będziesz płacił za gaz i energię więcej bo taka jest polityka Tuska i EU. Niemcy potrzebują gazu do swojego przemysłu więc, ceną zakręcą kurki w Polsce pod pretekstem ekologii. Spadnie popyt, spadnie cena, proste... dodatkowo sprzedadzą technologie proekologiczne, tylko że kto chciał ten badziew kupić to już kupił.
    O jakim ty bezpieczeństwie mówisz ? Obecny rząd z lekarzem jako ministrem obrony nie potrafi sobie poradzić z garstką murzynów uzbrojonych w broń z epoki kamienia łupanego a wy chcecie Putina w ziemie wgniatać. Ludzie miejcie trochę wstydu i pokory. Średni wiek rezerwisty w Polsce to 50+ więc kim Tygrysek chce obsadzić linię Tuska za 10 miliardów zł ?
    Monty Python przy was może się schować.

    Czy Tusk nie powinien się leczyć ?
    https://www.youtube.com/watch?v=kJfdZ5dYkgs&list=LL&index=4

    3 1 Cytuj
  • 13 cze

    Bądźmy uczciwi kolego: o tym, że ceny prądu wzrosną wiadomo było jeszcze za pisowych rządów. Nie wzrosły od razu, bo wprowadzili tarcze, zamrożenie cen, ale jeszcze w uchwalanym przez siebie budżecie wpisali koniec tych tarcz i widmo podwyżek było oczywiste. Nie spowodowała ich KO.

    5 Cytuj
  • 13 cze
    Dorota_S napisał/a:

    Bądźmy uczciwi kolego: o tym, że ceny prądu wzrosną wiadomo było jeszcze za pisowych rządów. Nie wzrosły od razu, bo wprowadzili tarcze, zamrożenie cen, ale jeszcze w uchwalanym przez siebie budżecie wpisali koniec tych tarcz i widmo podwyżek było oczywiste. Nie spowodowała ich KO.

    Co mnie obchodzi że było wiadomo ? Mamy sobie tym zapłacić za rachunki ? Zapytam inaczej, dlaczego według ciebie zapłacimy więcej 30% za prąd i 50% więcej za gaz ? Jaki jest według ciebie powód tych podwyżek ? Tylko nie pisz "bo PiS"

    4 4 Cytuj
  • 13 cze
    NikiLauda napisał/a:

    Co mnie obchodzi że było wiadomo ? Mamy sobie tym zapłacić za rachunki ? Zapytam inaczej, dlaczego według ciebie zapłacimy więcej 30% za prąd i 50% więcej za gaz ? Jaki jest według ciebie powód tych podwyżek ? Tylko nie pisz "bo PiS"

    Bądźmy uczciwi i nie obwiniajmy obecnego rządu za to, co wydarzyło się jeszcze za poprzedniego. Jeśli już, możemy winić obydwa.
    Co do powodów, nie czarujmy się, to wynik polityki unijnej, którą także negocjował poprzedni rząd. Obecny rząd mogę winić za to, że nie próbuje tego skutecznie zmieniać, ale że jest jak jest to wina poprzedników, więc możesz się obrażać na fakty, ale one same krzyczą "bo PiS"

    3 Cytuj
  • 13 cze

    Wejdę w wasz temat.
    Czyli jak konfederacja by rządziła to podwyżek nie będzie, wyjdziemy z UEi będziemy grzać węglem.
    Ale będziemy żyć krócej bo smog nas powali.

    OK
    A co konfederacja zrobi z obecnym długiem po PiS, który jest wyższy niż po Gierku?

    3 1 Cytuj
  • 13 cze
    Prawicowiec napisał/a:

    Wejdę w wasz temat.
    Czyli jak konfederacja by rządziła to podwyżek nie będzie, wyjdziemy z UEi będziemy grzać węglem.
    Ale będziemy żyć krócej bo smog nas powali.

    OK
    A co konfederacja zrobi z obecnym długiem po PiS, który jest wyższy niż po Gierku?

    Czekaj, ale ty mnie o to pytasz? Nie jestem z konfederacji :) skąd mam wiedzieć?

    1 Cytuj
  • 13 cze
    Dorota_S napisał/a:

    Czekaj, ale ty mnie o to pytasz? Nie jestem z konfederacji :) skąd mam wiedzieć?

    Nie do Ciebie.
    Do tego filozofa co chciałby abyśmy byli Wenezuelą Europy.

    2 2 Cytuj
  • 14 cze
    Prawicowiec napisał/a:

    Nie do Ciebie.
    Do tego filozofa co chciałby abyśmy byli Wenezuelą Europy.

    On jest z konfy? Myślałam, że jest za PiSem, którego konfa akurat z tego co wiem nie popiera, a sądząc po nicku myślałam, że bliżej konfy to raczej ty jesteś :)

    1 Cytuj

Odpowiedz