Forum » Społeczeństwo

Dobra zmiana? antypis

  • 13 sty
    t-34 napisał/a:

    Musi być z pisowcami cienko bo już wszystkich uruchomili.... Brakuje jeszcze chyba Bagietki...

    przecież Wy to raptem 2 może 3 osoby pod różnymi nickami. Bono wróci? Tzn przeloguje się? Andrzej z Pcimia, sołtys to się dwa razy zmieniał tutaj. Raz udawał że to nie on nie on XD. Ale najlepszą gafę miał jak mu się ruskie (tylko w cyrylicy występujące) czcionki wkleiły :-) ale była jazda.
    Był jeszcze strozaninek gej (podobno a przynajmniej tak się określał opisując swoje szczęście nocne tutaj XD - pamiętacie) ale styl miał trzeba mu przyznać a format wypowiedzi mi do obecnego AntyPatusa pasuje. Zaś Bono miał dwa rodzaje wypowiedzi jeden inteligentniejszy a drugi zmiennik pusty jak pustak. Chyba że jeden trzeźwy a drugi po chochelce pisał. Ej bono weź sie zaloguj..... XD ..... brakuje mi Ciebie czytając jak czołg się odzywa, poziom forum leci na pysk.
    I tak się to forum soków z buraków kręci, 2-3 osobowy przelogowane. Sok skisł ferment został.

    4 3 Cytuj
  • 13 sty
    jaskokrakow napisał/a:

    Dajmy sobie czas - czekajmy na te obiecane programy - na razie piach w tryby sypią odcinani od koryta

    Dobre słowa dajmy czas tylko .....zauważ jakżeście pyskowali tutaj że drogo, że podatki, że masakra. Dlaczego nie zaczęli od cofnięcia Ładu, ZUS do 2014 roku :-))), które te podatki mogliby cofnąć? Teraz to nie jestem pewny z jakiego podatku zrezygnują? Możecie mi wskazać daniny wprowadzone przez PiS? Najlepiej te które planują wycofać.
    Nie zaczeli od nas, tylko od siebie. Ups, nie zgadza sie bo jednak zaczeli od nas : podatek rolny do 21%, od nieruchomości idzie w górę, zerowy ZUS teraz to +250zł i raczej nie mogę wybrać nie płacenia, prąd za chwile bez osłony, o kwocie wolnej tej co deklarowali możecie zapomnieć, młodzi zapłacą na start także.
    No to jak będzie z tym masłem i paliwem? Jest drożyzna czy nie? Może jakiś bilansik, bo to niebawem 100 dni minie i na razie haracze w górę.
    Tusk jest tylko po to teraz aby podpalić Polskę i podpali. A przy Niemcach i Słowakach będzie grubo w Eurokołchozie.

    6 4 Cytuj
  • 13 sty

    No i żołędzie się skończyły....

    1 4 Cytuj
  • 14 sty

    No no.... powoli trzeba się zacząć rozglądać za porządnym elektrykiem 💩
    https://youtu.be/2jYqkWs532I?si=vkjrAEvfXVKLFS_d

    2 1 Cytuj
  • 14 sty

    Patryk bardzo merytorycznie tutaj wytłumaczyło co chodzi z NEO
    https://www.facebook.com/PatrykJaki/videos/276107021854594/

    2 2 Cytuj
  • 15 sty

    No to 8 lat przed wami.
    Wklejajcie te materiały, to przyjemnie czytać jak teraz wy zaciskacie zęby.
    Mieliśmy tak samo przez ostatnie 8 lat..
    Przyjemnie?
    Teraz suwerenem jesteśmy my.
    Wy już nim byliście.
    Wkoncu walczyliśmy o demokracje, i teraz nasza większość decyduje o losach mniejszości..

    Na razie nasza komisja „Jakiego,” jeszcze majątków nie odbiera., podsłuchów nie zakładamy, nie podkładamy wicepremierowi fałszywych prowokacji, nie robimy swoich posłów byłych komuchów , polityków jak Pawłowicz czy Piotrowicz członkami trybunału konstytucyjnego…….
    To nie będą takie same rządy, więc musicie jakieś zioła
    uspakajające przygotować na najbliższe 8 lat.

    8 4 Cytuj
  • 15 sty

    Hehe Polska zmienia się w Tuskistan 😅
    https://youtu.be/hQwzHrvFJX8?si=EEz1PJmUh-lw--AN

    4 Cytuj
  • 15 sty

    "Jestem przekonany, że wychowanie dzieci przez pary homoseksualne jest o wiele lepsze. Te dzieci są o wiele bardziej kochane niż w związkach małżeńskich zawartych w Kościele katolickim, które to dzieci są częstokroć katowane" - powiedział poseł PSL-Trzeciej Drogi Radosław Lubczyk.

    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/9402603,adopcja-dzieci-przez-pary-homoseksualne-posel-psl-zabral-glos.html

    A ja jestem przekonany, że pary homoseksualne walczą o łatwy dostęp do dzieci aby je potem molestować.

    5 2 Cytuj
  • 15 sty
    NikiLauda napisał/a:

    "Jestem przekonany, że

    A ja jestem przekonany, że pary homoseksualne walczą o łatwy dostęp do dzieci aby je potem molestować.

    Rzeczywiście, takie dwie kobiety jak wezmą na wychowanie dzieciątko, to je tak wymolestują…..

    A facet bierze żonę tylko po to żeby ją molestować.
    Nie wiem jak jak to działa u kobiet, bo one molestują mężów psychicznie?

    2 1 Cytuj
  • 15 sty

    Masz klapki na oczach, tu nie chodzi o pary kobieta + kobieta bo one nie muszą adoptować, mogą urodzić, w przeciwieństwie do gejów. Choć były przypadki udowodnienia, że facet też może być w ciąży.

    2 2 Cytuj
  • 15 sty

    Rozumiem, że ludzie bez studiów to II sort.
    Widzę że byś zabrał prawa wyborcze tym po podstawówce czy zawodówce a tych ze średnim wypościłbyś do sejmu na kolanach.

    Ale to ci mniej wykształceni stanową trzon naszego społeczeństwa. To ich byś odczłowieczył ?
    Radisto.

    1 2 Cytuj
  • 15 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    Rozumiem, że ludzie bez studiów to II sort.
    Widzę że byś zabrał prawa wyborcze tym po podstawówce czy zawodówce a tych ze średnim wypościłbyś do sejmu na kolanach.

    Ale to ci mniej wykształceni stanową trzon naszego społeczeństwa. To ich byś odczłowieczył ?
    Radisto.

    Mi się bardzo podoba , że na Tuska i hołownie głosowali ci co chcą jechać nad morze do Czech 😅
    Wszystko mi się podoba, zwłaszcza praworządność w wydaniu tej lepszej władzy.

    https://youtu.be/66AZXXV-y6o?si=UXFF33l56nVEGoua

    2 2 Cytuj
  • 15 sty

    [cytat=NikiLauda]Mi się bardzo podoba , że na Tuska i hołownie głosowali ci co chcą jechać nad morze do Czech 😅
    Wszystko mi się podoba, zwłaszcza praworządność w wydaniu tej lepszej władzy.

    To nie jest lepsza władza. To normalni Polacy II sort.
    Ten twój pierwszy sort- z bez zawodu Kaczyńskim, Pawłowicz , Piotrowicz, Pietrzak, Wolski, Maciarewicz, Misiewicz, Ziobro…..Lichocka….Kurowski….
    To wielcy arystokraci pierwszego sortu.
    A my zwykli ludzie chcemy naszych przedstawicieli w rządzie, a nie „wybitne” jednostki

    3 4 Cytuj
  • 15 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    [cytat=NikiLauda]Mi się bardzo podoba , że na Tuska i hołownie głosowali ci co chcą jechać nad morze do Czech 😅
    Wszystko mi się podoba, zwłaszcza praworządność w wydaniu tej lepszej władzy.

    To nie jest lepsza władza. To normalni Polacy II sort.
    Ten twój pierwszy sort- z bez zawodu Kaczyńskim, Pawłowicz , Piotrowicz, Pietrzak, Wolski, Maciarewicz, Misiewicz, Ziobro…..Lichocka….Kurowski….
    To wielcy arystokraci pierwszego sortu.
    A my zwykli ludzie chcemy naszych przedstawicieli w rządzie, a nie „wybitne” jednostki

    Spudłowałeś z moim sortem. Ani pierwszy ani drugi, nie jest mój 😃
    Tylko Bosakowi życzę jak najlepiej 😉

    2 4 Cytuj
  • Janek Sal 15 sty
    NikiLauda napisał/a:

    Też znam ludzi co mają nawet więcej niż sporo i popierają Tuska, bo to co mają nie dorobili się uczciwie. Jeśli ktoś choć raz prowadził firme ten wie, że działając zgodnie z prawem, nie jest wstanie za jednym pokoleniem dorobić się majątku. Tylko naiwni myślą, że ciężką pracą dorobią się w Polsce 😀
    "Pieniądze nie rosną na drzewach, ani nie leżą na ziemi. Kiedyś pierwszy milion trzeba było ukraść" dziś żeby wystartować trzeba minimum 10 baniek 😅

    nO WAŚĆ WYSOKO MIERZYSZ- BANKA DWIE - UKRASC PIERWSZY MILION-A CO ?
    Czy nie wystarczy ci jak zarobisz w 8 godzinach 20 - 30 k prowadząc firme na miesiac? -szukasz banki to do orlenu zapi....j Prowadze od 1992 r firme , nic pod stołem , nie narzekam choc banki nie zarobiłem w roku ale na wszystko co mi sie zachce jest /. długow nie ma ,podatki popłacone .- i nie rosną fakt, pieniadze na drzewach , Głowa jest po to żeby myślała - Łysienie to jej druga funkcja . dwa pokolenia .......? a kto powiedział ze synowie czy córki chcą robic to samo co np tata ? Kształca sie , i robią swoje .,niekoniecznie ciężką pracą , ale pracą np w dziedzinie niszowej a są jeszcze takie .

    3 Cytuj
  • Janek Sal 15 sty
    Vivaldi napisał/a:

    Dobre słowa dajmy czas tylko .....zauważ jakżeście pyskowali tutaj że drogo, że podatki, że masakra. Dlaczego nie zaczęli od cofnięcia Ładu, ZUS do 2014 roku :-))), które te podatki mogliby cofnąć? Teraz to nie jestem pewny z jakiego podatku zrezygnują? Możecie mi wskazać daniny wprowadzone przez PiS? Najlepiej te które planują wycofać.
    Nie zaczeli od nas, tylko od siebie. Ups, nie zgadza sie bo jednak zaczeli od nas : podatek rolny do 21%, od nieruchomości idzie w górę, zerowy ZUS teraz to +250zł i raczej nie mogę wybrać nie płacenia, prąd za chwile bez osłony, o kwocie wolnej tej co deklarowali możecie zapomnieć, młodzi zapłacą na start także.
    No to jak będzie z tym masłem i paliwem? Jest drożyzna czy nie? Może jakiś bilansik, bo to niebawem 100 dni minie i na razie haracze w górę.
    Tusk jest tylko po to teraz aby podpalić Polskę i podpali. A przy Niemcach i Słowakach będzie grubo w Eurokołchozie.

    jak podpali to czas robic kurs strażaka- ogniomistrz albo sikawkowy ......Co do podatków , pracuje zarabiam wiec podatek płace , nie wnikam w podatek gruntowy -podobno podrozał ale za działke w krakowie dostałem ten sam wymiar co ub rok .moze przyslą korekte - ktos pisał ze znowu barierki pod sejmem- były kilka godzin, na zlocie w obronie milionerów , Juz ich nie ma - Bronili konusa z wąsikiem - a zapomnieli o pewnym panu co siedział 90 dni bez wyroku a nawet zarzutów w celi ,bez mozliwosci odwiedzin nawet najblizszych . Poczekajmy na razie jest miesiąc a moze jeszcze nawet go nie ma - po 8 latach robienia gnoju to wywózka musi smierdziec , ryje muszą kwiczec , koryto robi sie puste .

    3 1 Cytuj
  • 15 sty

    Oho, Tygrysek szykuje nas do wojny 😺

    https://youtube.com/shorts/sYdYTlBQNDg?si=lvCTzlj87kcWd8aZ

    Kto z was pójdzie do boju, oddać życie za Tuska, Kaczyńskiego, za polityków, za praworządność ? 🤡

    Ja powiem tylko tyle 🖕

    3 1 Cytuj
  • 16 sty
    NikiLauda napisał/a:

    Oho, Tygrysek szykuje nas do wojny 😺

    https://youtube.com/shorts/sYdYTlBQNDg?si=lvCTzlj87kcWd8aZ

    Kto z was pójdzie do boju, oddać życie za Tuska, Kaczyńskiego, za polityków, za praworządność ? 🤡

    Ja powiem tylko tyle 🖕

    Kup bilet przed poborem. Jaki kraj docelowy?

    1 Cytuj
  • 16 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    Kup bilet przed poborem. Jaki kraj docelowy?

    Docelowo wolny kraj.

    3 Cytuj
  • 16 sty
    NikiLauda napisał/a:

    Docelowo wolny kraj.

    A jest taki?

    4 1 Cytuj
  • 16 sty

    Kurczę, ależ to jest coś, co trudno zrozumieć. Patrzę na tę "dobrą zmianę" i jakoś ciężko mi zobaczyć, co tak naprawdę uległo poprawie. To jakby wrzucić wszystko do miksera i czekać, aż coś sensownego wyjdzie. Antypis może nie jest ideałem, ale teraz to jakieś szaleństwo.

    Okej, zgadzam się, pewnie że tak. Każdy ma swoje zdanie, ale ja widzę, że te zmiany to jakieś czarowanie, a efekty... cóż, można by rzec, że mizerne. No i ta antypisowska ekipa, no spoko, są momenty, gdzie myślę, że może mieli rację. Lepiej zostawić to, co było, niż teraz to zamieszanie.

    Wiem, że nic nie jest idealne, ale czasem trudno się nie zgodzić, że to wszystko mogło być lepiej pomyślane. Teraz to trochę jakby chaos i zamęt, a przecież mieli coś poprawić, nie? No cóż, życie polityczne, zawsze coś. 😕🤷‍♂️

    3 Cytuj
  • 16 sty
    Marcin199 napisał/a:

    Kurczę, ależ to jest coś, co trudno zrozumieć. Patrzę na tę "dobrą zmianę" i jakoś ciężko mi zobaczyć, co tak naprawdę uległo poprawie. To jakby wrzucić wszystko do miksera i czekać, aż coś sensownego wyjdzie. Antypis może nie jest ideałem, ale teraz to jakieś szaleństwo.

    Wiem, że nic nie jest idealne, ale czasem trudno się nie zgodzić, że to wszystko mogło być lepiej pomyślane. Teraz to trochę jakby chaos i zamęt, a przecież mieli coś poprawić, nie? No cóż, życie polityczne, zawsze coś. 😕🤷‍♂️

    A ile lat oni już rządzą?

    1 3 Cytuj

Odpowiedz