Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Widzę , że masz dyżur.
    Twoje tłumaczenie, że dyżurujesz przypadkowo i równie przypadkowo odpowiadasz, jest niewiarygodne. Jesteś jednym z nich.

    Ty masz dyżur dla Peło i Sbeków, ja dla gejów i lesbijek. Dyżurujmy razem.

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Jak go zwał tak go zwał, jeżeli jesteś inteligentny to wiesz w czym rzecz.

    inteligencja nie jest wyznacznikiem wiedzy i odwrotnie. Często idą w parze ale często osobno.

    bono napisał/a:

    a o naszym dochodzeniu o TU 153 jakaś cisza nastała.
    "Eksperci" się wyciszyli, a kasę sporą zainkasowali.
    Prawdę mówiąc niezła fucha zafundowana przez Maciarewicza, gościom od teorii zamachu.

    Okazało się dzisiaj, że nie cisza. Widziałeś kiedyś śledztwo podawane na bieżąco takim jak bono i seneka? Ale sam nie sprawdziłeś. Puściłeś bąka (a w Twoim wydaniu bonka), chyba Ci fucha przeszkadza bardziej niż wrak.

    bono napisał/a:

    Widzę , że masz dyżur.
    Twoje tłumaczenie, że dyżurujesz przypadkowo i równie przypadkowo odpowiadasz, jest niewiarygodne. Jesteś jednym z nich.

    A powiedz mi dlaczego znów moich słów używasz o dyżurze? Przecież pierwszy takiego sformowania użyłem do Ciebie i Seneki? Jaki ty jesteś pusty w czymś własnym.....jak bęben.

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Vivaldi napisał/a:

    inteligencja nie jest wyznacznikiem wiedzy i odwrotnie. Często idą w parze ale często osobno.

    Okazało się dzisiaj, że nie cisza. Widziałeś kiedyś śledztwo podawane na bieżąco takim jak bono i seneka? Ale sam nie sprawdziłeś. Puściłeś bąka (a w Twoim wydaniu bonka), chyba Ci fucha przeszkadza bardziej niż wrak.

    A powiedz mi dlaczego znów moich słów używasz o dyżurze? Przecież pierwszy takiego sformowania użyłem do Ciebie i Seneki? Jaki ty jesteś pusty w czymś własnym.....jak bęben.

    Seneka ma wyrobione zdanie na temat Macierewicza i jego podkomisji. Także na temat katastrofy smoleńskiej. Proszę Seneki nie mieszać w propagandowe wykorzystywanie tejże tragedii. Jedyne dyżury, które aktualnie mam, to przy wnukach. Ze względu na nie udzielałem się publicznie. Tyle zła, co uczynił Macierewicz , nie tylko w kwestii smoleńskiej o pomstę do nieba woła. Osobiście uważam Macierewicza za wyjątkowego intryganta, manipulatora, wrednego gościa. Żadne uczestnictwo w KOR go nie usprawiedliwia. Tam dopiero intrygował. To, co robi służy Rosji. Podejrzewam, że w Moskwie mają kwity na niego i tańczy, jak mu Putin zagra, szkodząc Polsce. Podobnie Rydzyk. Opanowany żądzą władzy Kaczyński to trzeci szkodnik. Ta trójka szkodzi obecnie najbardziej Polsce. I nie mówcie, że mi Soros płaci, abym tak gadał, że mam dyżury, że trolluje, hejtuję i interes w tym mam. Do takich wniosków doszedłem, obserwując życie publiczne. Jedyny interes, jaki mam, to ten, aby Polska pozbyła się tych trzech szkodników dla dobra moich wnuków. W d...e mam jednorazowy dodatek emerycki prezentem od Kaczyńskiego zwany. To szalbierstwo w biały dzień, korupcja polityczna kosztem ludzi chorych, niepełnosprawnych a także gorzej uposażonych. Mnie te obrzydłe postaci niczym nie kupią. Najpaskudniejsze w tym to, że obozem patriotycznym ich zwą wyznawcy. Od razu uprzedzam, że żadna żyłka, że żadne krwawienie. Tak myślę. Wielu tak myśli.

    5 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Seneka(...)Tak myślę. Wielu tak myśli.

    zawsze mogą wziąć przykład z Ciebie. Wystarczy obrócić głowę aby zacząć od nowa :-))) nagle się zacząłeś przejmować robieniem szerzeniem zła? Rozumiem, że czynisz po wybieleniu same dobro, emanujesz wręcz samymi klarownymi sytuacjami? :-))) Mówisz, że nie szkodziłeś czy nie szkodzisz teraz? Gdzie byłeś wcześniej ze swoimi teoriami?
    Nie pałam miłością do Antoniego i Tadeusza ale nie bredzę o większości. Znów wracamy do starych tematów? Większość to nie demokracja czy jak? Rozumiem, że masz inne postrzeganie demokracji, tej twojszej, wtedy jest demokratycznie?

    1 5 Cytuj
  • 24 mar 2019

    [cytat=Vivaldi]

    Puściłeś bąka (a w Twoim wydaniu bonka), chyba Ci fucha przeszkadza bardziej niż wrak.

    /cytat]

    Mam Twoje błędy wyciągnąć? Robiłeś ich wiele, ale nie byłem taki dociekliwy aby Ci je wyciągać. Przejrzyj swoje wpisy z przed kilkunastu dni.

    2 3 Cytuj
  • 24 mar 2019

    Yyyyyy słucham? Jakie błędy? Chyba użyłem skrótu zbyt grubego. Normalnie puszcza się bąka ale w Twoim przypadku jest bonk od słowa bono :-) taki własny, twój, orginalny bonk

    2 5 Cytuj
  • 27 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/smoleński-wyrzut-sumienia-pis/ar-BBVgpjd?ocid=spartandhp

    Jak podajesz jakiś link to weź łaskawie i ustosunkuj się do niego. Wtedy można podjąć jakąś dyskusję. Chyba, że ćwiczysz CTRL+C i CTRL+V

    2 2 Cytuj
  • 27 mar 2019
    taki_gość napisał/a:

    Jak podajesz jakiś link to weź łaskawie i ustosunkuj się do niego. Wtedy można podjąć jakąś dyskusję. Chyba, że ćwiczysz CTRL+C i CTRL+V

    Ty i dyskusja. Albo wierszyk u Kazimierza, albo przytyk najdłużej jednozdaniowy. Napisz sama dłuższy tekst. Tylko nie wierszyk. Błagam.

    3 2 Cytuj
  • 27 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Ty i dyskusja. Albo wierszyk u Kazimierza, albo przytyk najdłużej jednozdaniowy. Napisz sama dłuższy tekst. Tylko nie wierszyk. Błagam.

    Z Tobą się nie da dyskutować. Masz jak koń kantary na oczach i widzisz wybiórczo. Powiem "Bez ogródek" dyskusja z Tobą jest tylko stratą czasu.

    4 4 Cytuj
  • Janek Sal 14 kwi 2020

    Minęło 10 lat i co?
    wienca na miejscu tragedii nie miał kto złozyć , oficjalnie złożył w imieniu Putina jakiś gienerał.
    Polska nie posiada zadnych dostojników w konsulacie by mogfli to uczynić -
    Pieniądze podatnikow przezarła tzw komisja Antoniego . jedynym oficjalnym raportem to ze zamach był ale wybuch zniszczył śladu wybuchu.
    resztki po tupolewie lezą daleko - miały byc przywiezione .
    podział na zdradzieckie mordy i tych wiernych dalej ostro zaogniony.

    Swięta święta i po świętach

    3 Cytuj
  • 20 kwi 2020

    Oglądałem w TVP film Smoleńsk,
    przedstawiona jest wersja wybuchu skrzydeł i salonki. Z tego co wiem, już nieaktualna w Komisji Macierewicza,
    w filmie zasugerowano, że dziennikarz TVP, który jako pierwszy nakręcił relację z katastrofy, padł ofiarą seryjnego samobójcy. Tymczasem nadal żyje,
    w filmie jest scena z kokpitu Tutki. Czysty, sterylny... i cichy, jak na promie kosmicznym. Komunikacja pilotów wyraźna. Tymczasem w prawdziwej Tutce panował duży hałas i z tą bezproblemową komunikacją to tak nie do końca prawda raczej...

    Jako że jedną z centralnych narracji pozostaje ta o udziale premiera Donalda Tuska w domniemanym zamachu. Spacer Tuska z Władimirem Putinem po sopockim molo oglądają w telewizji Lech i Maria Kaczyńscy. "O czym oni tam rozmawiają?" – pyta Prezydent – Po jakiemu?".
    Znakomita narracja wpisująca się pomiędzy- "WIADOMOŚCI" a "MINĘŁA DWUDZIESTA".

    4 1 Cytuj

Odpowiedz