Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 21 cze 2012

    [quote=gość: Raksa] Ad 2) Zespół jest dobry, przede wszystkim - grają wszystko na żywo. Mają spory repertuar i wokalistkę.
    Ad 1) Jak lubisz zimny rosół ( w zasadzie, to wodę z makaronem) to uderzaj do Rezydenta. Reszta "jedzenia" w podobnym stylu. Plusem jest duuużo miejsca dla gości do siedzenia i tańczenia. I duży parking.
    Ale poczytaj wcześniejsze wpisy, tam jest trochę o Rezydencie. [/quote]

    Z obsługa jest problem i jedzenie żadna rewelacja. Z tym rosołem to prawda słyną z tego że to nie rosół tylko woda.

    25 Cytuj
  • 21 cze 2012

    panowie niedługo nawet na strażnicy nie będzie się opłacało robić wesela . bo jak w każdej wsi się wybuduje dom weselny to będą lecieć z kasy żeby mieć tylko wesele .
    i już widzę pierwsze tego oznaki, chodz ceny poszły do góry to niektóre sale zniżyły się o 10 zł.

    21 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Ja byłem na weselu gdzie grał ONYX i uważam że chłopacy grają naprawdę fajnie ,potrafią zagrać dla każdej grupy wiekowej.Wielkim atutem tego zespołu są wokale ,jak dotąd nie spotkałem się jeszcze z tak dobrymi wokalami pełen profesjonalizm.Gorąco polecam.

    3 4 Cytuj
  • 22 cze 2012

    oczywiście chłopacu ;-D

    1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Dajcie namiar na jakieś demo tego zespołu ,bo chcę posłuchać tych wokali:)

    3 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Po co żeby ich za chwilę pod innym Nickiem błotem obrzucić - daj lepiej demo swojej kapeli ....

    3 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Ludzie jacy Wy jesteście nienormalni! Co Wy opowiadacie o zamykaniu się takich sal jak rezydent euforia itp. Ja w tym roku zdecydowałam się na wesele na 2013 rok i nigdzie nie ma wolnych terminów do 2014 ( 2014 już też większość pozajmowana) A ceny za wesele jakie oni sobie krzykają są na prawdę ogromne ale jakoś to nikogo nie zrażą ! Teraz większość jak się słyszy to jedzie na kredytach byle tylko mieć wypasione wesele a nie jakąś marną przytupankę na strażnicy ! Fakt jedzenia nie ma tam dobrego ale dla większości liczy się wystrój i renoma.

    Tak samo uważam że zespół ensemble gra bardzo fajnie. Byłam na weselu z ich udziałem i tylko wszędzie było słychać jak ludzie byli zachwyceni ich poziomem. Co z tego że graja z midi ale przynajmniej ta piosenka przypomina oryginał a nie próbują zrobić marnej podróbki po swojemu. Zresztą wystarczy wejść na ich stronę www i poczytać gdzie dawali koncerty!! Myślę że tacy ich klienci byle kogo by nie zamawiali.

    1 20 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: Pepsa]
    Tak samo uważam że zespół ensemble gra bardzo fajnie. Byłam na weselu z ich udziałem i tylko wszędzie było słychać jak ludzie byli zachwyceni ich poziomem. Co z tego że graja z midi ale przynajmniej ta piosenka przypomina oryginał a nie próbują zrobić marnej podróbki po swojemu. Zresztą wystarczy wejść na ich stronę www i poczytać gdzie dawali koncerty!! Myślę że tacy ich klienci byle kogo by nie zamawiali. [/quote]

    graja z midi- jak to wogole brzmi ;) nie mam nic do tego zespolu nawet ich nie znam ale moja opinia na temat grania na zywo i midi to cos jak nauczenie sie na sprawdzian w szkole i pisanie ze ściag.......

    1 1 Cytuj
  • 23 cze 2012

    w dzisiejszych czasach nie opłaca się żenić, lepiej żyć na kocią łapę.

    2 5 Cytuj
  • 23 cze 2012

    W dzisiejszych czasach żeby coś zabrzmiało ,to trzeba spędzić dużo godzin nad aranżacją , doborem barw,proporcjami w mixie itd. Plik "mid" traktuje się jako szkic . Aranż zrobiony na instrumencie za
    powiedzmy 10kzł (Fantom G, Ketron Audya i innych ) w niczym nie przypomina brzmieniowo
    podkładu z klasycznego "samograja" nawet wysokiej klasy . Aranż brzmi bardzo profesjonalnie i można pokusić się o stwierdzenie że brzmi jak "grany na żywo" .

    1 2 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: Pepsa] Ludzie jacy Wy jesteście nienormalni! Co Wy opowiadacie o zamykaniu się takich sal jak rezydent euforia itp. Ja w tym roku zdecydowałam się na wesele na 2013 rok i nigdzie nie ma wolnych terminów do 2014 ( 2014 już też większość pozajmowana) A ceny za wesele jakie oni sobie krzykają są na prawdę ogromne ale jakoś to nikogo nie zrażą ! Teraz większość jak się słyszy to jedzie na kredytach byle tylko mieć wypasione wesele a nie jakąś marną przytupankę na strażnicy ! Fakt jedzenia nie ma tam dobrego ale dla większości liczy się wystrój i renoma.

    Tak samo uważam że zespół ensemble gra bardzo fajnie. Byłam na weselu z ich udziałem i tylko wszędzie było słychać jak ludzie byli zachwyceni ich poziomem. Co z tego że graja z midi ale przynajmniej ta piosenka przypomina oryginał a nie próbują zrobić marnej podróbki po swojemu. Zresztą wystarczy wejść na ich stronę www i poczytać gdzie dawali koncerty!! Myślę że tacy ich klienci byle kogo by nie zamawiali. [/quote]

    Nie zgodzę się z tobą odnośnie wolnych terminów. Łatwo jest to sprawdzić wystarczy się zapytać. Z cała pewnością mogę powiedzieć że wolne terminy są i to nawet jeszcze na 2012 rok. Na 2013 jest jeszcze sporo wolnych terminów a na 2014 to już praktycznie kiedy chcesz. I nie mówię tutaj o strażnicach tylko o dobrych i renomowanych lokalach.

    [quote=gość: alvro] To prawda niektórzy się przeliczyli z inwestycjami myśląc ze to dobry interes. Dobry to był może kilka lat temu a teraz to jest coraz gorzej. W okolicy naliczyłem już 4 powstające sale pod wesela. Ciekawi mnie czy osoby budujące te sale zastanowili się nad swoja inwestycją czy tylko słuchali plotek że to dobry interes. Tylko patrzeć jak zaczną znikać domy weselne. [/quote]

    Jest sporo prawdy w tym co piszą najlepsze lata już domy weselne maja już za sobą teraz się zaczyna rywalizacja na śmierć i życie. Wielu właścicieli jest pod ogromną presją żeby się utrzymać i nie jest tajemnica że wielu też pobrało kredyty których nie mogą spłacić. Jak by nie patrząc sezon weselny trawa tylko wiosna, lato. A co w zimie? Trzeba dalej płacić rożne rachunki a przychodów nie ma lub są dużo mniejsze.

    17 2 Cytuj
  • 23 cze 2012

    CATERING. GDZIE SĄ TE WOLNE TERMINY NA 2013 rok?? Ja chcę mieć wtedy wesele i jakoś gdzie nie zadzwoniłam jest wszystko zajęte ! Chyba że piszesz o listopadzie i początku grudnia kiedy jest adwent. Więc ciekawi mnie skąd Twoje przekonanie o wolnych terminach na 2013 rok skoro ja większość obdzwoniłam w tym EUFORIE której tak wróżycie upadłość;/ ehhh szkoda nawet tu pisać i czytać tego forum. Polskie społeczeństwo tylko potrafi nadawać i przepowiadać kolejne kryzysy i upadłości.

    5 17 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Jak do tej pory, najlepiej bawiłem się jak grał zespół Giepen z Jasienicy. Goście bawili się bardzo dobrze, wszyscy bez wyjątku chwalili orkiestrę. Jak to powiedziała moja sąsiadka "Mieliśmy zostać do północy. ale tak dobrze się bawiliśmy że zostałam do 3". Zespół wie czego trzeba gościom, zorganizował świetne oczepiny, zabawy dla dzieci, dla dorosłych. Szczerze polecam.

    14 5 Cytuj
  • 23 cze 2012

    U mnie na weselu zagra w sierpniu zespoł Avangarda z Dobczyc, więc wypowiem się do zainteresowanych po fakcie :)

    Jak do tej pory słyszałam same pozytywne opinie, słuchałam ich też na żywo i było super :)

    2 6 Cytuj
  • 24 cze 2012

    zespół Weekend ze Stróży. RRRREEEEWWWWEEEELLLLAAAACCCCJJJJAAAA!!!!!!!!! super grają muzyka dla starszych i młodszych - widać że ekipie tego zespołu chce się grać i bawić gości. Powiem tak: wychodzi im to w 100% POZYTYW. POLECAM!!!!

    7 7 Cytuj
  • 25 cze 2012

    Dodatkowo można smiało polecić:
    1 - zespół KEYS (okolice Wieliczki)
    2 - zespół avangarda (okolice Dobczyc)

    6 3 Cytuj
  • 25 cze 2012

    byłam ostatnio na weselu gdzie grał zespół Sami Swoi i po prostu REWELACJA! Nie wiem skąd są ale chce ich mieć na swoim ślubie!!! N początku myślałam że będzie tak sobie ale jak usłyszelismy pierwsze piosenki to po prostu genialnie i nogi same wyrwały sie do tańca. Wie ktoś skąd oni są?

    3 8 Cytuj
  • 25 cze 2012

    a ja byłam w sobotę na weselu gdzie główną atrakcją dla dzieci był klaun! ale się dzieciaki świetnie bawiły. juz zamówiliśmy go na nasze wesele! całą zabawę prowadzi dziewczyna a klaun jest niespodzianką! tańczą bawią się z dziećmi, żonglują, skręcaja balony a na koniec zrobili banki mydlane takie ogromne! dzieci aż piszczały!

    a co do naszego wesela to szukamy jeszcze dekoratorki! możecie jakąs polecić? wesele będzie na dolnym więc musimy tam udekorować wszystko.

    2 2 Cytuj
  • 25 cze 2012

    a był ktoś na weselu w restauracji Riviera w Głogoczowie?

    4 Cytuj
  • 25 cze 2012

    A czy ktoś zna lokale z Mszany Dolnej, Aleksandrę i Foksal? Bardzo proszę o jakieś opinie

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    Sami Swoi są z Poznachowic

    1 3 Cytuj
  • 25 cze 2012

    [quote=gość: Radejczak] Dajcie namiar na jakieś demo tego zespołu ,bo chcę posłuchać tych wokali:) [/quote]
    W internecie ich nie znajdziesz ,ale ja byłam na próbie tego zespołu i w przyszłym roku grają nam na weselu.

    2 1 Cytuj
  • 25 cze 2012

    [quote=gość: hggg] Sami Swoi są z Poznachowic [/quote]
    Jeżeli potrzebujesz zespół na typowe wiejskie wesele to sami swoi świetnie pasuje.

    5 1 Cytuj
  • 25 cze 2012

    joleczka - można prosić o namiary na tego klauna ?

    A co do zespołu Sami Swoi to faktycznie są świetni, niestety nie będe ich mieć na swoim weselu ponieważ nie miali terminu i tego bardzo żałuje

    2 2 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Szczyt wieśniactwa: podjechać limuzyną pod remizę strażacką!!

    Ludzie, miejcie litość i choć trochę gustu!

    2 5 Cytuj

Odpowiedz