Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 26 cze 2012

    [quote=gość: ZiutekFiutek] Szczyt wieśniactwa: podjechać limuzyną pod remizę strażacką!!

    Ludzie, miejcie litość i choć trochę gustu! [/quote]
    Szczytem wieśniactwa, jest wypisywanie takich idiotyzmów.
    To co, lepiej starym Ursusem? I wtedy będzie "trendi"?
    Jak ktoś ma kasę i ochotę, może podjechać czym chce, bo to JEGO święto.
    Jeżeli żal ci d..ę ściska, to nie łaź po weselach.

    5 3 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Chciałbym się dowiedzieć jaki lokal jest najlepszy na wesele? wypisujcie i przy którym będzie najwięcej plusów to tam zrobię wesele. Dodam że wesel chce zorganizować na 150 osób możecie tez wypisć jakie plusy są danego lokalu jak się lub minusy wam chce. Dzięki

    2 3 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Ja ci napisze gdzie nie robić ze względy że nie wiadomo jak długo będą te lokale istnieć:

    Gala w Rudnik
    Euforia Myślenice
    Rezydent w Rudniku

    16 2 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Super grają, młodzi utaltowani .....

    1 Cytuj
  • 26 cze 2012

    super graja, młodzi utaletowani :-) polecam w 100%

    1 Cytuj
  • 27 cze 2012

    A u mnie na weselu grał IMMUNITET w nowym składzie i super im poszło polecam bo warto grają na żywo

    6 8 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Joleczka ją też poproszę namiary na klauna koniecznie

    2 Cytuj
  • 27 cze 2012

    No i wraca Immunitet na Forum witamy kolegów dawno was nie było :)

    4 10 Cytuj
  • 27 cze 2012

    hej a co sadzicie o zajezdzie KRAKOWIACY I GORALE??? NIBY WYCHODZI DROZEJ NIZ STRAZNICA ALE JAKOSC CHYBA INNA? sale maja ladna ale nie wiem jak z obsuga, bylem tam ostatnio jak przygotowywali wesele i chyba z 30 osob je robilo..

    8 Cytuj
  • 28 cze 2012

    Na pewno jest to lepsza opcja niż strażnica :) Myślę że z jedzenia i obsługi będziesz zadowolony. Nie byłam tam na weselu ale sylwester był wspaniały.

    1 5 Cytuj
  • 28 cze 2012

    A ja chciałam zapytać co myślicie o sali w Mszanie Dolnej "FOKSAL" ?? Słyszałam że wystrój i jedzenie bardzo dobre no i cena nie za wysoka. Wie ktoś coś więcej lub innego ?:)

    5 11 Cytuj
  • 28 cze 2012

    A ja mam pytanie- czy u kogoś grał zespół Babiorze w nowym składzie? Jakie są opinie?

    29 7 Cytuj
  • 28 cze 2012

    witam a ja mam możliwość zorganizowania wesela w lokalu w Wiśniowej sa wolne terminy ostatnio sam tam robiłem impreze i wszyscy byli zadowoleni

    3 10 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Witam :) Moglibyście polecić mi jakiś dobry zespół i powiedzieć orientacyjnie ile biorą za jeden dzień grania ??

    3 5 Cytuj
  • 29 cze 2012

    [quote=gość: klarowny] Witam :) Moglibyście polecić mi jakiś dobry zespół i powiedzieć orientacyjnie ile biorą za jeden dzień grania ?? [/quote]
    Masz 55 stron tematu, to poszukaj sobie.

    3 5 Cytuj
  • 29 cze 2012

    podpowiedź dla tych, którzy zadaja ciągle pytania o dobry zespoł. poszukajcie na stronie www planujemy wesele- tam dośc dokładnie są przedstawione zespoły

    8 2 Cytuj
  • 29 cze 2012

    a był ktoś może na weselu w "Wandzie' w Dobczycach?

    7 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Byłam na weselu z Babiorzami, bardzo nie podobało mi się jak grają, wszystko na jedno kopyto, żadnych zagranicznych kawałków tylko non stop usiasiusia...

    7 5 Cytuj
  • 30 cze 2012

    byłam na weselu w restauracji Foksal w Mszanie. Naprawdę polecam, jedzenie dobre, miła obsługa, lokal duży i piękny ogród koło. Naprawdę warto:)

    5 6 Cytuj
  • 1 lip 2012

    polecam zespół WEEKEND byłam na weselu gdzie grał ten zespół super grają i bawią gości.

    8 6 Cytuj
  • 1 lip 2012

    wesela w wadzie sa godne polecenia :)

    1 4 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=gość: xxxkkk] wesela w wadzie sa godne polecenia :) [/quote]

    tak? a dlaczego? Ja tam byłam na weselu jako gość i jedzenie było tragiczne jedyne co to tylko obsługa była kompetentna i zespół był w porządku. Nie wiem czy mówimy o tym samym miejscu

    1 2 Cytuj
  • 2 lip 2012

    niestety kilka razy próbowałam zamieścić namiary na klauna ale redakcja za każdym razem usuwa. proponuję osoby zainteresowane o rejestrację na portalu i wtedy sama zrobie profil i wyślę na emaila namiary tym którzy będą chcieli.

    1 4 Cytuj
  • 2 lip 2012

    mi się udało zobaczyć namiary na klauna od joleczki :) więc jeśli ktoś chce proszę się odezwać iwona90wa@o2.pl

    1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Mam pytanie ile liczyć wódki na osobę przy weselu jednodniowym?

    1 Cytuj

Odpowiedz