Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 11 sie 2012

    co sądzicie o restauracji il camino w myślenicach na miejscu dawnej babci maliny???? nie planuje dużego wesela wiec myślalam wlasnie nad ta restauracja

    1 Cytuj
  • 11 sie 2012

    współpracuję z kilkoma kamerzystami i fotografami więc piszcie na priv bo jak tu napiszę namiary to redakcja i tak usunie posta więc nie ma sensu

    1 1 Cytuj
  • 11 sie 2012

    orientujecie sie moze czy na terenie myślenic mozna wynajac bryczke do ślubu jak tak to jaka cena?

    1 Cytuj
  • 12 sie 2012

    [quote=gość: xxxxxx] co sądzicie o restauracji il camino w myślenicach na miejscu dawnej babci maliny???? nie planuje dużego wesela wiec myślalam wlasnie nad ta restauracja [/quote]

    Restrauracja osobiście mi się podoba, ale nie mam pojęcia, jak wyglądają tam wesela.
    Nie wiem o jak małym weselu mówisz, bo byłam ostatnio na takim niedużym (nie było więcej niż 90) i zorganizowane było w Gali (Dolny Rudnik) - sala ładna, obsługa i jedzenie też ok. Także można zerknąć;) Bo wszystkie inne, jakie znam, to chyba już są za duże;)

    1 Cytuj
  • 12 sie 2012

    [quote=gość: planowicze] [/quote]

    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/791,dobry-kamerzysta-wesele.html

    Osobiście polecam jako kamerzystę Pawła Kęska. Profesjonalnie, a przy tym ciekawie zrobiony materiał. Nikt nie czuł się skrępowany jego obecnością, a jednak nagrał wszystko jak trzeba. Umie się zachować i w Kościele i na Weselu. Naprawdę można się zdać na jego gust przy montażu filmu. Świetnie dobiera muzykę, potrafi uchwycić w kadrze to co istotne i to co umyka, a jest warte uchwycenia. Subtelnie wycina wszelkie wpadki, niedociągnięcia. Oglądając film nie staje się on nudny i monotonny. A cena myślę też w porządku. Szczerze polecam, jako jego klientka- Niczym nie skorumpowana;-)

    5 1 Cytuj
  • 12 sie 2012

    Co do fotografa, to polecam się rozejrzeć za fotografami z Dobczyc (mają swojego bloga). Nie trzeba ich reklamować, wystarczy zobaczyć ich zdjęcia...

    2 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: kefirka] gość: xxxxxx napisał/a: co sądzicie o restauracji il camino w myślenicach na miejscu dawnej babci maliny???? nie planuje dużego wesela wiec myślalam wlasnie nad ta restauracja

    Restrauracja osobiście mi się podoba, ale nie mam pojęcia, jak wyglądają tam wesela.
    Nie wiem o jak małym weselu mówisz, bo byłam ostatnio na takim niedużym (nie było więcej niż 90) i zorganizowane było w Gali (Dolny Rudnik) - sala ładna, obsługa i jedzenie też ok. Także można zerknąć;) Bo wszystkie inne, jakie znam, to chyba już są za duże;) [/quote]

    Też byłem w tą sobotę w "Gali" i potwierdzam -sala ładna ,wystrój stołów ,ustawienie na sali ,obsługa bardzo sprawna ,akustyka sali Ok,obok sali ładny taras z oczkiem wodnym.

    Do tego wszystkiego dobry zespół np.Remix Band z Niepołomic i mamy sukces:)

    4 6 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Czy możecie coś napisać na temat nauk przedmałżeńskich w Myślenicach w starym kinie? Bardzo proszę.

    Cytuj
  • 14 sie 2012

    no właśnie gdzie i kiedy te nauki są??ile to kosztuje??

    Cytuj
  • 14 sie 2012

    najlepsze na świecie nauki są w Krakowie w rynku podgórskim. w necie trzeba szukać KURS NA MIŁOŚĆ. prowadzi je m. in. ksiądz Stryczek (ten od szlachetnej paczki i spowiadania przed galerią krakowską). nauki trwają dwa dni i jest na nich świetnie nawet dla tych, którzy idą tylko po to żeby odbębnić sprawę. potem można dorobić warsztaty i ma się załatwione dwie wizyty w poradni.

    4 Cytuj
  • 14 sie 2012

    słyszałm o tych w krakowie, ale bede miec problem z dojazdem tam na dwa dni, wolałabym Myślenice jednk...;/

    Cytuj
  • 14 sie 2012

    co mzoecie powiedziec o restauracji hotel gala w rudniku dolnym?
    jaka obsluga jakie ceny? ile wychodzi cale wesele ? co kolwiek wiecie piszcie prosze

    Cytuj
  • 14 sie 2012

    W Myślenicach w drugą i trzecią sobotę miesiąca są nauki. Czyli dwie soboty od 15-j należy zarezerwować. PORAŻKA!!!!!!!!! DRAMAT!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!! Infantylne, nie obrażając, ale to są chyba nauki dla 15-latków. Prowadzi Ks. Leszek Harasz, nic ciekawego Ci nie powie. A zresztą, co może Ci o życiu w małżeństwie powiedzieć ksiądz, albo stara panna?

    2 4 Cytuj
  • Dominika Wójcik 14 sie 2012

    [quote=gość: Folkin] W Myślenicach w drugą i trzecią sobotę miesiąca są nauki. Czyli dwie soboty od 15-j należy zarezerwować. PORAŻKA!!!!!!!!! DRAMAT!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!! Infantylne, nie obrażając, ale to są chyba nauki dla 15-latków. Prowadzi Ks. Leszek Harasz, nic ciekawego Ci nie powie. A zresztą, co może Ci o życiu w małżeństwie powiedzieć ksiądz, albo stara panna? [/quote]
    Wez mi tu nie mów takich głupot bo ja tez przeżyłam te nauki w Myślenicach i na temat Kościoła mogę długo polemizować ale te nauki pamiętam jako nowe doświadczenie i coś co pokazało mi kto tak naprawdę myśli o małżeństwie jako o związku na całe zycie a kto to traktuje jako zabawe którą rodzice sponsorują....Wszystko trzeba przeżyć a ślub to nie tylko biała sukienka i wóda+zespół...

    4 1 Cytuj
  • 15 sie 2012

    [quote=gość: xxxxxx] co mzoecie powiedziec o restauracji hotel gala w rudniku dolnym?
    jaka obsluga jakie ceny? ile wychodzi cale wesele ? co kolwiek wiecie piszcie prosze [/quote]

    chłopie albo babo weź że i poczytaj sobie ten wątek! zapewniam Cię że znajdziesz tu wiele opinii o gali i innych lokalach!!!

    a tak swoją drogą czytając ten wątek nasuwa się jedno stwierdzenie... ludzie są tak leniwi że aż żal.pl zamiast poczytać bo jest tu wiele opinii o wszystkim z branży weselnej to po sto razy pytają o to samo. tak się zastanawiam czy to rzeczywiście lenistwo czy właściciele sami siebie reklamują przypominając co jakiś czas siebie i swoje usługi.

    5 2 Cytuj
  • 15 sie 2012

    [quote=gość: wesele] gość: xxxxxx napisał/a: co mzoecie powiedziec o restauracji hotel gala w rudniku dolnym?
    jaka obsluga jakie ceny? ile wychodzi cale wesele ? co kolwiek wiecie piszcie prosze

    Sądząc po treści maila obstawiam że pytanie skierowała kobieta, zatem jak jesteś leniwa żeby osobiście sprawdzić i masz problemy z biegłością w piśmie i mowie , to Ja pisze tutaj do ciebie
    wolno:
    Byłem w ubiegłą Sobotę w na weselu w gali w Rudniku , i mogę śmiało polecić ten lokal innym.
    Wesele było na mniejszej sali ,osób na imprezie około 80-90 .Wszystko sprawnie i na temat.

    4 1 Cytuj
  • 16 sie 2012

    [quote=gość: Marlena87] Słyszeliście cos o zespole RedBand z Myślenic, bo maja stronke w przebudowie, a tylko na jednym portalu są informacje o nich, i nagrania są zachęcajace, dziewczyna świetnie śpiewa i super efekty świetlne. [/quote]
    Poczytaj kilka stron wcześniej .Generalnie play back i cienkie wokale.

    6 2 Cytuj
  • 17 sie 2012

    W zespole Red Band wszystko się zgadza tylko nie wokale , nie wiem jak można nie słyszeć
    tej maniery w wokalu , problemów z dykcją oraz stabilnym trzymaniem w tonacji. Do momentu jak nie wymienią wokalistki ,bo o niej tutaj jest mowa to ja nie wróżę sukcesów.Panowie z Red Bandu
    zmieńcie wokalistkę bo stoicie w miejscu z rozwojem zespołu,zamiast udawać że jest dobrze
    i łudzić się że jakoś(ć) to będzie.

    6 4 Cytuj
  • 17 sie 2012

    [quote=gość: nauki] najlepsze na świecie nauki są w Krakowie w rynku podgórskim. w necie trzeba szukać KURS NA MIŁOŚĆ. prowadzi je m. in. ksiądz Stryczek (ten od szlachetnej paczki i spowiadania przed galerią krakowską). nauki trwają dwa dni i jest na nich świetnie nawet dla tych, którzy idą tylko po to żeby odbębnić sprawę. potem można dorobić warsztaty i ma się załatwione dwie wizyty w poradni. [/quote]
    Zgadzam się z wypowiedziach w 100%. Byliśmy tam na kursie weekendowym i polecam go wszystkim ;) Jak byliśmy negatywnie nastawieni do nauk to te podobały nam sie, ksiadz mówił do rzeczy i bez 'chorych zakazów'.

    1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Red Band włazi wszystkim do dupy i gra wszystkie studniówki. W tym roku także będzie grał w Reyu chociaż ubiegłom studniówkę grał Hot Night i sprawdził się lepiej niż Red Band. Po znajomościach załatwiają sobie grania. Podobnie z sylwestrem. Red Band ma jakiś układ z Rezydentem bo polecają go strasznie na wesela i studniówki. Podobnie dziwnym trafem różni kamerzyści i fotografowie polecają Red Band chociaż to cienki zespół i gra z plejbeku. Po znajomościach mają tyle grania i cwaniakują z cenami a pożądne zespoły nie mogą się przebić.
    Redbendem powinien się zainteresować urząd skarbowy czy płacą podatki i jeszcze ZAJIKS

    5 7 Cytuj
  • 17 sie 2012

    i konkurencja zabrała głos cha cha

    2 1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Weselniku, zabierz się za ćwiczenie, naczymkolwiek byś nie grał, lub za wyrabianie sobie układów o które tak posądzasz konkurencje. Żal ci że to nie twój (zakładam że marny) band nie ma tylu sztuk? Typowy Polaku, zabłyśnij czymś od siebie. Pochwal się kim jesteś i co osiągnąłeś w życiu. Jakkolwiek źle ten Red Band by nie grał, być może grają z playbacku, ale doceń to że potrafią czymś zachęcić potencjalnych klientów. Robią coś a nie siedzą na dupie i narzekają. Nieuchronnie wraca "stare". Jak sąsiad kupi fajny samochód, to nie chcesz dorobić się swojego takiego samego tylko żeby mu ukradli. Gratulacje.

    5 1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Bum -Tarara, każdy może mieć swoje zdanie... Prawda? Mnie i ludziom których znam, nauki się nie spodobały. Normalnie rozczarowanie. Może osoby 20-letnie inaczej to przeżywają, nie wiem. Ksiądz wyjeżdża z tekstem, że nie należy się masturbować, ( jak do 14 latków), że nie wolno oglądać filmów z krzyczącymi kobietami, bo to "największy szatan", (skąd niby wie jak jest w tych filmach:) ), że kobieta ma służyć mężowi itp. itd. No to ja nie rozumiem już nic z tego..... Do tego chyba 40-minutowy film pokazujący jak dochodzi wewnątrz ciała kobiety do zapłodnienia.... Jak również czytanie przez panią, o dniach płodnych, mierzeniu temperatury, śluzie itp. Dlatego, jeżeli ktoś ma okazję ukończyć nauki godne polecenia, nawet gdzieś dalej, to korzystajcie. Powinni zaprosić np. małżeństwa z długim stażem, które mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami, i powiedzieć coś ze strony psychologicznej. Byłoby ciekawiej i może coś by zostało w głowie.

    6 2 Cytuj
  • 18 sie 2012

    Polecam sale w ośrodku wczasowym PZRI (Pod Kamiennikiem) w Porębie (koło basenu). Byłam tam na wieeelu weselach. Nie wiem jaka jest pojemność sali (chyba średnia), niemniej z wszystkich sal jakie w życiu widziałam te zawsze wydają mi się najładniejsze: ciemna boazeria, kamienna posadzka. Sala do jedzenia, świetna sala do tańczenia (osobna, więc nie ma "gapiów" i dźwięki też nie przeszkadzają rozmowom przy stołach), trzy mniejsze sale np. dla dzieci, które chcą po swojemu poszaleć a nie przy rodzicach i "starych" :)
    Ponadto mnóstwo miejsca wokół (teren ośrodka), huśtawki, alejki spacerowe, boiska, altany, basen, ławeczki, piękne widoki na góry.
    Ze swojej strony polecam bardzo. Chociaż podjechać obejrzeć.

    1 Cytuj
  • 18 sie 2012

    Jeśli chodzi o nauki przedmałżeńskie, to polecam Krk i nauki u Dominikanów.
    http://www.krakow.dominikanie.pl/przygotowanie_do_malzenstwa.html

    2 Cytuj

Odpowiedz