Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 23 sie 2012

    Witam.
    Mial ktos z Panstwa przyjemnosc ogladania filmu oraz zdjec wykonanych przez studio Foto - Video Laguna?
    Bardzo prosilabym o opinie.

    Cytuj
  • 24 sie 2012

    Nie wiem co to za Laguna, ale wie ktoś jakie są normalne terminy w jakich dostaje się płyty z wesela, bo ja czekam już 3,5 miesiąca i mają być za tydzień (nie podam nazwy firmy, ale jest to myślenicka firma z tradycjami).
    Wydaje mi się że 2-2,5 miesiąca powinno cię otrzymać już gotowy film. Wiem że są tacy "filmowcy" co oddają po 2 tygodniach, ale to chyba nie o takich mi chodzi ;)

    5 Cytuj
  • 24 sie 2012

    HotNight na weselu na którym byłam nie rozkręcili imprezy....Grają natomiast dobrze, szkoda że zespół jest mało kontaktowy z ludźmi.

    4 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Kasiu - ciężko powiedzieć jakie powinny być terminy oddawania gotowych płyt, bo jest to uzależnione od wielu czynników. Z praktyki wiem, że firma która ma wypełniony każdy weekend nie jest w stanie oddać płyt szybko, gdyż dobry montaż wesela to około 7-10 a nawet 14 dni, więc jak łatwo policzyć rozpoczynając sezon w połowie kwietnia po 4 weekendach robi się już opóźnienie przynajmniej 2 tygodniowe więc już jest 5 tygodni, a po kolejnych 4 weekendach mamy już 8 tygodni, no chyba że ktoś odpuści i będzie oddawał w pośpiechu, ale w takim przypadku straci na tym film.
    Myślę, że najlepiej ze strony filmującego, podać przybliżony termin i tego się trzymać, a tydzień, jak piszesz, to nic wielkiego, byle nie było tak, że Ty zadzwonisz za ten tydzień, a on znowu powie że za tydzień :)
    Montaż wesela to na prawdę ciężka i żmudna praca, a ludziom często się wydaje, że wystarczy nagrać kamerą, przegrać na komputer, dodać muzykę i napisy i już kasa do kieszeni :). Fajnie by tak było, ale z roku na rok wymagania klienteli rosną i za tym niestety musi iść czas jaki trzeba spędzić nad filmem, często zawalając całe noce przy komputerze.
    Troszkę cierpliwości i będzie dobrze i nigdy nie naciskać zbyt mocno ani na fotografa ani na kamerzystę, bo jeszcze nacisk się uda, ale film czy zdjęcia na tym bardzo stracą.
    Życzę powodzenia.

    4 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Jaki zespoł grał wczoraj w lokalu Euforia ?

    2 29 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Jak widziałem jak w Euforii podają jedzenie w brudnych rękawiczkach to mi się jeść odechciało :( . Takie rękawiczki możne i fajnie wyglądają na początku ale później to aż strach jeść.

    33 2 Cytuj
  • 27 sie 2012

    W Eufori nie tylko rękawiczki maja brudne jak widziałem jak chodzą ubrani to aż strach ze niby taki super lokal a kelnerzy chodzą w poplamionych ubraniach normalnie wstyd. Ludzie jak najdalej od tego syfu. Nie będę nawet wspominał o tym śmierdzącym zapachu co się tam unosi.

    33 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Oj Oj Oj nie ładnie być tak zazdrosnym,
    Sanepid zajmij się swoimi sprawami a nie wprowadzaj Ludzi w błąd.

    3 29 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: ????] Oj Oj Oj nie ładnie być tak zazdrosnym,
    Sanepid zajmij się swoimi sprawami a nie wprowadzaj Ludzi w błąd. [/quote]

    Nie jestem zazdrosny tylko zwracam uwagę na szczegóły

    30 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Mnie tylko interesuje dlaczego nikt nie wspomina o mało znanym fakcie dotyczącym błędu konstrukcyjnego Eufori. Jeżeli jest więcej jak 150 osób to możne się zawalić. Bo z tego co wiem to odbywają się tam wesela na wiecej jak 150 osób. Dlaczego służby odpowiedzialne nie robią nic z tym tylko przymykają oczy. Czy w Polsce zawsze musi zdarzyć się tragedia żeby coś zaczęto z czymś robić. Tyle w tym temacie

    31 4 Cytuj
  • 27 sie 2012

    ludzie przestancie, przeciez to załosne tak krytykowac.... Majster napisz jeszcze ze było słychac strzały w 17 sekundzie.

    5 29 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Swoja droga mój znajomy pracował przy budowie efuri to się dziwił ze to będzie cud jak to się wszytko nie zawali. Teraz wszyscy budują żeby jak najszybciej i najtaniej. Ale co mnie to obchodzi jak właściciel się tym nie przejmuje to ja tym bardziej nie.

    29 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: pitpit] Witam Mam pytanko gdzie polecacie zrobić małe przyjęcie weselne na max 40 osób bez dzieci ?? [/quote]

    my na 50 osób robiliśmy w rivierze w Głogoczowie i było bardzo fajnie,chrzciny też tam zamierzamy zrobić

    2 23 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Czy ktoś był na weselu w Magnolii w Budzowie? jak ta sala się prezentuje? jest klimatyzacja? jak jedzenie? i gdzie jest usytuowany ten lokal? jakoś na uboczu czy przy drodze? dzięki za podpowiedz

    1 25 Cytuj
  • 27 sie 2012

    A nie łaska wejść na stronę www tej Magnolii i sprawdzić ,wszystko tam pisze i widać jak wygląda sala.Lenistwo niektórych osób szukających informacji po prostu poraża !!!!! Boże co za ludzie.....

    4 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Klikacz, co innego piękne zdjęcia przepysznych dań na stronie, a co innego opinie ludzi, którzy tam byli.
    Trzeba myśleć.

    3 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: Majster] Mnie tylko interesuje dlaczego nikt nie wspomina o mało znanym fakcie dotyczącym błędu konstrukcyjnego Eufori. Jeżeli jest więcej jak 150 osób to możne się zawalić. Bo z tego co wiem to odbywają się tam wesela na wiecej jak 150 osób. Dlaczego służby odpowiedzialne nie robią nic z tym tylko przymykają oczy. Czy w Polsce zawsze musi zdarzyć się tragedia żeby coś zaczęto z czymś robić. Tyle w tym temacie [/quote]

    Czy ktoś wie może jak sprawdzić czy budynek jest bezpieczny np jeżeli bedzie wesele na 200 osób o co powinnam zapytać? co powinien własiciel lokalu mi pokazać jakies atesty czy pismo o przeprowadzonej kontroli? Jezeli to prawda to juz szukam nowego lokalu na wesele.

    19 6 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Onaa. Mój kuzyn miał filmowane wesele przez Lagune. osobiście nie polecam, film niezbyt dobrze zmontowany.

    2 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Dziekuje bardzo za cenne informacje. A kogo mozecie mi polecic do kamerowania i fotografowania?

    2 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Co do Euforii.
    Nie ukrywam, że po przeczytaniu forum byłam przerażona co do zapachu, który rzekomo się tam miał unosić. Dodatkowo pytałam w Czereśniowym Sadzie o to, bo są obok a zamawialiśmy od nich ciasta- potwierdzili że głównie na jesień i wiosnę lubi dawać od kanalizacji czy czegoś, jakiś jestem tam budynek.. Wtedy już byłam niemal załamana.
    Na szczęście w dniu naszego ślubu nic a nic nie śmierdziało- dzięki Bogu.
    Co do sali, jesteśmy bardzo zadowoleni. Przeczytałam tutaj o beznadziejności okrągłych stolików- że goście niby nie "migrują" między stolikami- nic bardziej mylnego :) Sukcesywnie jak goście już szli do domów kolejne stoliki się łączyły, a nad ranem został 1 wielki stolik- teoretycznie 14 osobowy, a siedziało przy nim pewnie ze 40 osób.
    Początkowo obawiałam się o małą ilość kelnerów- na blisko 130 osób było ich tylko 4, pomyślałam że jedzenie będzie zimne i podawane nie wiadomo ile. Ale chłopaki goniły jak z piórkami w tyłu, dosłownie biegali z tym jedzeniem, odwalili kawał świetnej roboty- anni brudnych rękawiczek, ani poplamionych ubrań nie mieli.
    Jeśli o jedzenie chodzi mieliśmy poza zwykłym menu wszystkie opcje bufetów i open bar. Samego jedzenia z podstawowego menu było wprost nie do przejedzenia- pyszne, wielkie porcje, pięknie podane. Bufety zrobiły furorę wśród gości, tak samo jak open bar- i wcale nie było sytuacji że goście pomieszali wódkę, driny, wino, piwo nie. Jak ktoś umie pić to nie narobi głupot.
    Na naszym weselu grał DJ Mento, serdecznie polecamy- grał rewelacyjnie, pod nogę, weselne przeboje, później już nowsze jak została większość młodych, zabawy oczepinowe nowoczesne, a nie obleśne przepuszczanie jajek przez nogawki czy rozbieranie facetów, fajnie na prawdę łączył muzykę, także parkiet był cały czas pełny.
    No i na koniec kwestia wyglądu- według mnie to najładniejsza na chwilę obecną sala pod względem estetyki w całej okolicy, albo i nawet dalej. Ktoś tutaj napisał o tym jakoby światła miały robić na kimś mega wrażenie- a robią- zwłaszcza gdy odbiera się zdjęcia od fotografa. Sala jest przepięknie oświetlona właśnie pod zdjęcia, najpiękniejsze wyszły wówczas, gdy był ustawiony kolor fioletowy i zielony. Cała ekipa foto- video była zadowolona z pracy, nie musieli mieć dodatkowych lamp co często szpeci bo wpada w kadr.
    Jak widać z opisu zarówno my, jak i nasi gości, a także ekipa fotografów i kamerzystów są zachwyceni weselem.
    Jeśli ktoś zechce wypowiadać się na temat sali powinien robić to właśnie w taki sposób- konkretnie co do czego i o czym mówi, a nie pisać jakie to wszystko gówniane i nie napisać ani jednego konkretu.
    Pozdrawiam S. :)

    8 19 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: lolek26] Swoja droga mój znajomy pracował przy budowie efuri to się dziwił ze to będzie cud jak to się wszytko nie zawali. Teraz wszyscy budują żeby jak najszybciej i najtaniej. Ale co mnie to obchodzi jak właściciel się tym nie przejmuje to ja tym bardziej nie. [/quote]
    a on jest z wykształcenia konstruktorem?? czy od podaj cegły?
    nadzor odebrał, wiec jak ktos sie nie zna i pojecia nei ma o konstrukcjach to niech swoich marnych słow oszczedzi, po co jakies dziwnej tresci plotki rozsylac

    7 15 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Do Ladys :

    Czemu mam wrażenie że twoja wypowiedz to tekst przygotowany przez Właścicieli "Euforii" ,zwłaszcza po pojawieniu się na forum niepochlebnych informacji na temat tego lokalu.Czyli co próbujemy "odwrócić kota ogonem" ,bo nam się pali pod nogami i żeby broń Boże ktoś nie zrezygnował z rezerwacji sali. Albo te gadki o cyt:" Ale chłopaki goniły jak z piórkami w tyłu, dosłownie biegali z tym jedzeniem, odwalili kawał świetnej roboty- anni brudnych rękawiczek, ani poplamionych ubrań nie mieli."
    Bo parę postów wcześniej ktoś napisał że były problemy z czystością rękawiczek u kelnerów, to wy już wszystko odwracacie że nie było.....

    Jeżeli ten DJ Mento grał na Waszym weselu, i na youtube to właśnie jest krótki filmik z tej imprezy,
    to sorry ale ..GENUA

    Jesteście naprawdę niepoważni ,i nie potraficie się przyznać do błędów organizacyjnych.

    18 7 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: Witia] Klikacz, co innego piękne zdjęcia przepysznych dań na stronie, a co innego opinie ludzi, którzy tam byli.
    Trzeba myśleć. [/quote]

    Jak mnie interesuje jakiś lokal do wynajęcia i chcę wiedzieć jak jest naprawdę to się umawiam na wizytę w tym lokalu podczas jakiejś imprezy, i w towarzystwie właściciela mogę sobie zobaczyć
    czy jest Ok. A nie jak poniektórzy pytają wszystkich wokół , a nie sprawdzą u zródła. Jeżeli na stronie www są piękne zdjęcia dań na stole, to znaczy że lokal może na tym poziomie serwować i tyle , a ja przy rezerwacji takiej sali będę tego wymagał i zastrzegę sobie to w umowie wynajmu.

    Tyle na temat.

    15 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: alolf] gość: lolek26 napisał/a: Swoja droga mój znajomy pracował przy budowie efuri to się dziwił ze to będzie cud jak to się wszytko nie zawali. Teraz wszyscy budują żeby jak najszybciej i najtaniej. Ale co mnie to obchodzi jak właściciel się tym nie przejmuje to ja tym bardziej nie.
    a on jest z wykształcenia konstruktorem?? czy od podaj cegły?
    nadzor odebrał, wiec jak ktos sie nie zna i pojecia nei ma o konstrukcjach to niech swoich marnych słow oszczedzi, po co jakies dziwnej tresci plotki rozsylac [/quote]

    Do Alolf:

    A powiedz mi czego nie można załatwić za kasę w tym kraju?!!Każde zezwolenie i odbiór można mieć błyskawicznie.Ludzie inwestują zajebiste pieniądze w lokale,hale,firmy itd , i mieliby zostać na lodzie??? Zapomnij....

    18 5 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Takich rzeczy nie załatwisz za kasę. A to z prostego powodu: jak się coś zawali to pierwsze co, to biorą za dupę nadzór budowlany i osoby, które zatwierdziły plan budowy i potem go "odbierały". Nikt nie jest tak głupi, żeby narażać się dla "paru złotych", jeśli w wykonaniu budowy byłoby ewidentnie coś nie tak.
    A tak na marginesie: w tej chwili, właściciele Euforii powinni domagać się od admina podania danych osób, które wypisują takie rzeczy na temat ich lokalu, i powinni podać te osoby do sądu, bo moi drodzy, TO JEST DZIAŁANIE NA SZKODĘ FIRMY. Szkalowanie czyjegoś interesu na forum publicznym jest KARANE !!! Więc następnym razem zastanówcie się co piszecie, bo możecie się kiedyś obudzić z wezwaniem do sądu w ręce.

    10 19 Cytuj

Odpowiedz