Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 28 sie 2012

    orientuje się ktoś ile za os się płaci w Jasienicy-Dom weselny ( nie jamajka) tylko tam bodajże u pana Bylicy?? bardzo bedzie wdzieczna za informacje:)

    22 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: Justyneczzka] orientuje się ktoś ile za os się płaci w Jasienicy-Dom weselny ( nie jamajka) tylko tam bodajże u pana Bylicy?? bardzo bedzie wdzieczna za informacje:) [/quote]

    Chyba zmysły straciłaś jak chcesz tam robić wesele. Miałam tylko raz nieprzyjemność robić u tego Pana Bylicy wesele. Jeszcze nigdy nie widziałam tak złej obsługi i jedzenia porażka. Jest wiele innych lokali w Myślenicach i w samej Jasienicy masz strażnice i drugi dom weselny który z tego co wiem jest jednym z lepszych w okolicy.

    23 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: alolf] gość: lolek26 napisał/a: Swoja droga mój znajomy pracował przy budowie efuri to się dziwił ze to będzie cud jak to się wszytko nie zawali. Teraz wszyscy budują żeby jak najszybciej i najtaniej. Ale co mnie to obchodzi jak właściciel się tym nie przejmuje to ja tym bardziej nie.
    a on jest z wykształcenia konstruktorem?? czy od podaj cegły?
    nadzor odebrał, wiec jak ktos sie nie zna i pojecia nei ma o konstrukcjach to niech swoich marnych słow oszczedzi, po co jakies dziwnej tresci plotki rozsylac [/quote]

    O pewnym lokalu z Rudnika też pisali nie dawno że coś jest nie tak a ktoś odpisywał na forum że to są plotki a wyszło jednak że to prawda i tez się odgrażali żeby usuwać niewygodne opinie. Tak więc myślę że to co piszą o Eufori to jest przynajmniej w połowie prawda jak nie całość.

    15 4 Cytuj
  • 28 sie 2012

    quote=gość: Klikacz] A nie łaska wejść na stronę www tej Magnolii i sprawdzić ,wszystko tam pisze i widać jak wygląda sala.Lenistwo niektórych osób szukających informacji po prostu poraża !!!!! Boże co[ za ludzie..... [/quote]

    Wiesz co Klikacz, nie wiem co Ty robisz na tym forum, bo myslalam ze jest ono dla osob, ktore chca sie czegos dowiedziec od innych forumowiczow albo swoimi doswiadczeniami podzielic. Nie wiem dlaczego tak Cie to dziwi, ze pytam o sale. Od wlasciciela zawsze uslyszysz, ze wszystko jest pyszne, piekne, swietnie pachnie, miesci sie 100 gosci nawet jak sala jest na 70 itp, albo ze jest klimatyzacja, która okazuje sie byc wentylacja. Najwazniejsza jest opinia ludzi, ktorzy juz tam byli, widzieli, slyszeli i zjedli. Wlasnie po to sa te fora!!! A swoja droga akurat strona Magnolii nie dziala zbyt dobrze, minimum informacji a zdjecia bardzo dlugo sie laduja. Mieszkajac za granica trudno jest poprostu objezdzic wszystkie miejsca, lepiej zawezic krag poszukiwan. Wiec wyswiadcz mi przysluge i jesli nie masz nic konkretnego do powiedzenia w kwestii mojego posta to milcz!
    Pozdrawiam innych forumowiczow, ktorzy sluza pomoca.

    3 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: onaa] Dziekuje bardzo za cenne informacje. A kogo mozecie mi polecic do kamerowania i fotografowania? [/quote]
    polecam Foto Wideo Kadr na Słowackiego, pan Boguś Ż. - najlepszy fotograf w mieście

    6 2 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Dzien dobry,

    Szukam kontaktu do zespołu "Nie tacy byli" Niestety niegdzie nie ma :( Prosze o pomoc :)

    1 3 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Nie tacy byli- moze byc ale teraz chyba w innym skladzie graja. ale z tego zespolu powstał zespol ,,no bo tak,, i tego zespołu nie polecam i to nie ze wzgledów muzycznych tylko innych. niestety kontaktu nie mam.

    4 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Ja z czystym sercem mogę polecić salę OSP w Sułkowicach. Sala po renowacji i na pewno dużo taniej niż w Gali !
    Ważnym aspektem jest to, że sala do tańczenia jest oddzielona od sali, gdzie siedzą goście. Dodatkowo z tej drugiej jest widok na tą pierwszą i odwrotnie, a muzyka wydobywająca się z sali tanecznej nie zagłusza rozmów siedzących gości.

    3 15 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Sala OSP w Sułkowicach jest ładna, ale za to ma olbrzymi problem z prądem. Byłem na weselu, gdzie TRZY! razy wysiadało zasilanie. Zespół mało szlag nie trafił, bo w trakcie grania nagle znikało wszystko - muzyka i oświetlenie, jak na kuchni włączali swój sprzęt.
    Koniecznie trzeba to naprawić.

    18 2 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Co możecie powiedzieć o STUDIO DOBO z Dobczyc?
    Bardzo proszę o wasze opinie.

    5 1 Cytuj
  • 29 sie 2012

    jeżeli hot night jest taki wspaniały a muzycy wszyscy po katowicach to czemu ich jeszcze nie widziałem w telewizji jak na przykład zespół omen z okolic krakowa ,który od jakiegoś czasu przygrywa w kabaretach w TVP 2

    2 1 Cytuj
  • 29 sie 2012

    heinz, a kogo to obchodzi :-D

    3 1 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Ja bylam ostatnio na weselu w Agro-goscincu w Jasienicy i moge naprawde z czystym sercem polecic ten lokal :) atmosfera bardzo mila, wystrój bardzo ładny i kelnerzy bardzo mili znaja sie na robocie a co do jedzenia bardzo smaczne :)

    20 6 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Kelner rzadko kiedy nosi rękawiczki tylko w wyjątkowych okazjach. Wesele jest na pewno taką okazją ale nie wesele w polskim wydaniu. Normalnie kelner w rękawiczkach nie musi podać jedzenia do kilkunastu osób i do tego kilka dań co najwyżej jedno góra dwa dania i to jeszcze nie spiesząc się. Nie powinno się podawać w rękawiczkach na polskich weselach chyba ze to jest kameralne przyjecie gdzie kelner polewa szampana a nie ma dużej styczności z jedzeniem. Nie można zapominać o tym że rękawiczki są siedliskiem groźnych bakterii i wirusów gdyż kelner dotyka nimi bardzo dużo ilość rożnych powierzchni np : klamki, przełącznik światła( jedno z najbardziej obfitujące miejsce w bakterie)itd. generalnie czego by się nie tknął to zbiera bakterie i wirusy. Czyli jeżeli tak jak ci kelnerzy w wyżej wymienionym lokalu podają w rękawiczkach na weselach to jest nie zbyt higieniczne. Nikt kelnera nie pilnuje kiedy on idzie do ubikacji? A jezeli taki kelner ma duzo pracy to jest udowodnione że jest większe prawdopodobieństwo że nie sciagnie rękawiczek korzystając z ubikacji. Kelnerzy biegaja w tych zapoconych rękawiczkach i nawet rąk nie myja bo nie maja czasu a raczej rękawiczek mozna powiedzieć :D i tak cała noc roznoszą bakterie i wirusy razem z jedzeniem. Bo rękawiczek nie maja kiedy umyć a tak jak kelner nie ma rękawiczek to sobie ręce umyje antybakteryjnym mydłem i zabije wiekszość wirusów i bakterii. Tak więc nawet jeżeli rękawiczki wydaja sie czyste to wcale nie są bakterie mogą przebywac na nich nawet 6 miesięcy. Od takich rękawiczek mozna się nabawić ludzkich glizd i robaków w ciele nie polecam ohydny widok ale mozna sobie na internecie poczytać. zachcęcam do refleksji na tym czy warto używać rękawiczek na weselu. Dziękuje

    18 12 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: heinz] jeżeli hot night jest taki wspaniały a muzycy wszyscy po katowicach to czemu ich jeszcze nie widziałem w telewizji jak na przykład zespół omen z okolic krakowa ,który od jakiegoś czasu przygrywa w kabaretach w TVP 2 [/quote]

    Hot-night po Katowicach:) wolne żarty. Żaden z członków nie ma żadnych studiów muzycznych.

    2 4 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: asdfghj] Sala OSP w Sułkowicach jest ładna, ale za to ma olbrzymi problem z prądem. Byłem na weselu, gdzie TRZY! razy wysiadało zasilanie. Zespół mało szlag nie trafił, bo w trakcie grania nagle znikało wszystko - muzyka i oświetlenie, jak na kuchni włączali swój sprzęt.
    Koniecznie trzeba to naprawić. [/quote]

    Po pierwsze trzeba zapamiętać że oświetlenie podpina się do wydzielonego gniazda siły, a sprzęt audio do innego obwodu,wtedy nawet jak wywali na kuchni to zgaśnie światło ale muza leci dalej:)
    Polecam zakup Furmana i poprowadzenie zasilania instrumentów bezpośrednio z niego.

    1 1 Cytuj
  • Agnieszka 30 sie 2012

    Wesele!! Udane czy nie? Czekałam dwa lata żeby opisać swoje 25.08.2012. Może komuś przydadzą się informacje.

    Zacznę od zespołu - IMMUNITET ( dziękujemy Wam) muzyka naprawdę na wysokim poziomie dla starszych i młodszych gości, grają po prostu wszystko a nawet więcej, wokal rewelacja, muzyka super brzmienie, kultura zespołu, poczucie humoru, uczciwość.
    Tort - Czereśniowy Sad - lepszego nigdy nie jedliśmy( a próbowaliśmy różnych w Myśleniach)
    Zdjęcia - Foto-Kadr p. Jacek ( efektu końcowego nie widzieliśmy musimy poczekać ), ale podejście do nas, rozluźnienie atmosfery i super praca, bardzo polecam
    Kamerzysta Pan Kęsek Paweł, (na film również trzeba poczekać, ale powtórzę się rewelacyjne podejście do ludzi, jeden krótki filmik widzieliśmy i naprawdę jest to Pan godny polecenia.
    Fryzjer - p. Agata Krygier - rewelacyjna Pani, precyzyjna z pomysłem i niesamowitym talentem.
    Ismena dekoracje- bukiet cudowny, dobrany do sukienki, sala kościół auto po prostu pięknie. O talencie tej Pani nie będę pisać bo to zrozumiałe (z niczego potrafi zrobić cudo)do tego ogromne poświęcenie i zaangażowanie w pracę.
    Polecam również wypożyczenie auta Ford Gran Torino - auto robi ogromne wrażenie link poniżej a więcej informacji mogę podać

    A pierwszy taniec ponoć poszedł nam nieźle...:)))))
    Dziękujemy Wszystkim
    Pozdrawiam

    10 9 Cytuj
  • 30 sie 2012

    A to się zaraz dostanie Immunitetowi. :)

    1 2 Cytuj
  • 31 sie 2012

    [quote=gość: kasia000] Ja bylam ostatnio na weselu w Agro-goscincu w Jasienicy i moge naprawde z czystym sercem polecic ten lokal :) atmosfera bardzo mila, wystrój bardzo ładny i kelnerzy bardzo mili znaja sie na robocie a co do jedzenia bardzo smaczne :) [/quote]

    Takze polecam :) bylam tam jako gość na ostatnim weselu i wszystko bylo jak w najlepszym porządku :) kelnerzy w goralskich ubraniach nadawali temu miejscu ciekawe polaczenie tak samo gospodarze lokalu sympatyczni i mili zawsze sluza pomoca.

    7 5 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Polecam zespól Immunitet pomimo drugich przerw!

    3 4 Cytuj
  • 31 sie 2012

    [quote=gość: olok] Polecam zespól Immunitet pomimo drugich przerw! [/quote]
    Hehe, mówiłem? Nie udało się przyczepić do grania, to znalazł się inny powód.
    Przerwy, obojętnie jakiego zespołu zależą głównie od kuchni, tzn. jeżeli często podawane są posiłki, to zespół musi robić przerwy. Bo przecież goście nie będą tańczyć z talerzami w rękach?
    A widziałem Immunitet na kilku weselach i w porównaniu do innych kapel, są mniej więcej po środku, jeżeli chodzi o długość przerw (15-20 minut bez posiłków). Z jedzeniem oczywiście dłużej. Jak każdy zespół.

    4 1 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Ja się zastanawiam czemu tak siedliście na zespole RedBand i Hot Night na tym forum, pewnie dlatego, że maie wielkie ciśnienie, skoro RedBang gra tak dużo to dlaczego według was jest taki "do dupy", że ma jakieś znajomości??? Nie rozumiem tego, gdyby byli do dupy, to nawet żadne znajomości by im nie pomogły, proste i logiczne, tak samo Hot Night. Nie ma możliwości, żeby ktoś wziął zespół, który jest nie fajny, na tak duże przedsięwzięcia. Panowie z Immunitetu zastanówcie się co piszecie, bo ewidentnie jest to Wasza sprawka, ktoś wam nadepnął na odcisk i chcecie zaszkodzić innym, bo przechwalacie swój zespół tak, że nie da się tego czytać. Ewidentnie macie w tym jakis interes bo co macie za mało imprez??? Widziałam demo tego zespołu i wrażenia nie robi niestety, a co najlepsze gracie głównie w tych strażnicach w obrębie Myślenic, więć po co szkalować na siłe cudze zespoły, niech każdy wyrabia sobie markę na normalnym gruncie, a nie bezczelnie poniża innych na forum, gdzie i tak pozostaje sie anonimowym, jak ktoś jest inteligentny to widzi pewne zależności. Jesli inteligentni ludzie tu wchodzą to przecież się kapną, że szkalowanie innych zespołu, jest głownie przez konkurencje, a jeżeli RedBand i HotNight są na pierwszym miejscu to coś jest na rzeczy, mają duuzo grania, więc tylko ludzka zawiść, w małych lokalnych rejonach tak właśnie postępuje. To takie typowe dla Polaków. Ja bym się wstydziła bo jest to robione celowo. Przykro, że są jeszcze tacy zawzięci ludzie i tyle. Apel do Was szukacie klientów, to raczej nie tutaj, skoro gracie Panowie z Immunitetu i innych zespołów dużo to powinniście tam szukać odbiorców, a nie tu szkalując inne zespoły.

    4 6 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Zawiedziona, a może to Ty jesteś z Red Band albo Hot Night i żal Ci tyłek ściska, bo to nie Was pochwalono?
    To tylko żart, bo wątpię, żeby zespoły po cichu pluły na siebie, bo wiem, że prywatnie dobrze się znają i lubią. Z resztą, zdarza się, że w jakimś zespole ktoś się rozchoruje i nie może grać. Wtedy dzwonią po innych kapelach i szukają zastępcy. I nie sądzę, żeby mając wolne, ktoś nie pomógł, bo może się okazać, że sami będą kiedyś potrzebować zastępstwa.
    Więc daruj sobie takie prostackie zagrywki z napuszczaniem zespołów na siebie.

    8 3 Cytuj
  • 31 sie 2012

    wesele nie udane bo za dużo wypiłem wódki :)

    4 1 Cytuj
  • 31 sie 2012

    a miał ktoś może albo słyszał zespół" co nie co"?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz