Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 13 kwi 2010

    zamek w Dobczycach

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Dobczyce są ok, ale jeśli zdjęcia są innego dnia niz dzień slubu, ponieważ sam dojazd do Dobczyc zajmuje troche czasu, i nie tylko fakt ze nie ma cie bardzop długo, top o to ze zazwyczaj światło już jest niezbyt dobre do fotografowania. Według mnie jeżeli fotograf jest profesjonalistą, to nawet na zarabiu wśród zieleni zrobi super zdjęcia. Co do kosmetyczki to polecam Panią z Raciechowic Panią Danute

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Witam ...
    Temat wesele udane czy nie sądząc po ilości postów oraz wyświetleń to jedno z poczytniejszych miejsc tego serwisu. Jak każdy czytający po kilku wpisach zauważy zostało ono zdominowane przez wątek zespołów weselnych z daleką ucieczka od głównego rdzenia tematu przewodniego. Tak się składa że muzyka to praktycznie najistotniejszy czynnik kreujący atmosferę podczas przyjęcia i główny wyznacznik późniejszego obrazu wesela na którego fundamencie można budować opinie czy wesele było udane czy nie. Jednak sama muzyka to czubek ogromnej góry tematów jakie organizacja wesela zmusza do przyswojenia. Wątek muzyki odbiegł również od tematyki weselnej czy wręcz można rzec że podąża zupełnie inną droga i w zupełnie innym kierunku (sami wiecie), wprowadzając ogromne rozwarstwienie tematu.
    Korzystając z możliwości jakie niesie rejestracja swojego nicka postanowiłem założyć nowy osobny temat w którym możemy podyskutować o tym samym co do tej pory ale w innym miejscu gdzie nikomu nie będziemy przeszkadzać oraz zmuszać zwykłego czytelnika do odcedzania postów tych które go zupełnie nie interesują.
    Wielu Wam zupełnie nie odpowiada antagonistyczna atmosfera jaka zagościła w dyskusji, której pożywką jest możliwość ukrycia swojej tożsamości za maską tymczasowego nicka i bezpardonowy komentarz.
    Nikogo nie mogę zmuszać ale gorąco was namawiam do wyjścia z ukrycia i zabrania głosu w dyskusji na tematy które nas wszystkich interesują.
    Wielu nas zna się prywatnie na co dzień. Były okazje że oprócz swoich macierzystych składów współpracowaliśmy razem w różnych okolicznościach. Wielu już czynnie nie występuje a niektórzy dopiero zaczynają. Nowa młoda krew zastępuje starych weteranów.
    Różni nas wiek, pewnie poziom muzyczny indywidualne zainteresowania. Ale na pewno jednoczy nas muzyka.
    Oprócz składów weselnych gramy także w innych mniej lub bardziej ambitnych składach.
    Dlatego nowy temat postanowiłem nazwać: Myślenickie zespoły Nie tylko weselne.
    Jest dla mnie niewiadomą czy nowe miejsce wirtualnych spotkań „Myslenickich grajków nie tylko weselnych” stanie się popularnym tematem. Zależy to już od was.
    Jest także okazja aby zakopać topór wojenny i stawiając grubą krechę rozpocząć nową erę.

    ZAPRASZAM
    Bruce

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Bruce daj linka jak Cię proszę bo nie mogę znaleźć ;) dobry pomysł z innym tematem bo tu się można zanudzić.... a tam pogadamy na luzie ;) pozdrawiam;)

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    a coś poza zamkiem jakoś tam mi się nie podoba,a z Myślenic jaką kosmetyczke polecacie do Raciechowic za daleko jak dla mnie :)

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    jeśli plener, to może być "Lipka" o zachodzie słońca z panoramą Myślenic w tle, przy ładnej pogodzie widoki są rewelacyjne

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Jak ktoś będzie wiedział kiedy będzie ten przegląd to proszę o odpowiedniego posta.

    Cytuj
  • 15 kwi 2010

    a pod Lipke jest dojazd bez problemu samochodem??i czy na Zarabiu nie można znależc fajnego miejsca na zdjęcia??

    Cytuj
  • 16 kwi 2010

    a gzie jest to miejsce pod lipką?

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    [quote]sala tak naprawdę mniej ważna niż: obsługa, jedzenie i kapela. Polecam zespół Magnum z Myślenic, każda impreza z ich udziałem na której byłam + własna rewelacja!!! Super granie "nieziemsko" śpiewająca wokalistka, a jedzenie hmmm dobra restauracja ,a jak strażnica to pan Filipek. [/quote]

    Cytuj
  • 19 kwi 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]sala tak naprawdę mniej ważna niż: obsługa, jedzenie i kapela. Polecam zespół Magnum z Myślenic, każda impreza z ich udziałem na której byłam + własna rewelacja!!! Super granie "nieziemsko" śpiewająca wokalistka, a jedzenie hmmm dobra restauracja ,a jak strażnica to pan Filipek. [/quote][/quote]
    Może ktoś mi da namiar na ten słynny zespół Magnum jak gra? (link do ich stronu lub na youtube?)

    Cytuj
  • 19 kwi 2010

    Strona zespołu magnum jest w trakcie realizacji, mamy nadzieję że niebawem ujrzy światło dzienne. Można telefonicznie umówić się z nami i przyjść do naszej sali prób, zagramy wówczas na życzenie dowolny utwór z kilkuset jakie posiadamy w swoim repertuarze, lub pojawić się na którejkolwiek z imprez z naszym udziałem. pzdr.

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    [quote]Strona zespołu magnum jest w trakcie realizacji, mamy nadzieję że niebawem ujrzy światło dzienne. Można telefonicznie umówić się z nami i przyjść do naszej sali prób, zagramy wówczas na życzenie dowolny utwór z kilkuset jakie posiadamy w swoim repertuarze, lub pojawić się na którejkolwiek z imprez z naszym udziałem. pzdr.[/quote]
    To proszę napisać gdzie można was w najbliższym czasie zobaczyć na żywo. Szczególnie kiedy gracie w folwarku zalesie bo tam planujemy nasze wesele. Pozdrawiamy.

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    A nie pomyśleliście że nie każdy będzie chciał upubliczniać swój adres mail?
    Zachecam do rejestracji. Jaką mam pewność że pod tymczasowym Magnum nie pisze Sztaba Band? :)
    Kiedy wreszcie wasza strona?
    Mam nadzieje że bedzie tam wzmianka - wiecie o czym :)

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    Kolego Andrzeju. Nr telefonu, który podany jest parę postów wyżej znany jest ci doskonale i nie jest to nr Adasia Sztaby :). Strona "robi się" :) premiera niebawem. A co do rejestracji to unikaliśmy jakiejkolwiek próby zabrania głosu na tym forum, żeby nie musieć nikomu udowadniać, że nie "jesteśmy wielbłądami". Jak widać działa:) Nikt błotem nas nie obrzuca. Skoro zostałem wezwany do tablicy to zabieram głos po raz pierwszy i ostatni w tym temacie. Zarejestrowany jestem jak widać od dawien dawna, a podyskutować mogę ale na inne tematy:) Rozgraniczam pracę od przyjemności i służy mi to całkiem nieźle. pzdr.

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Chylę czoła ...
    Mam nadzieję że jednak nie ostatni raz przeczytam Twój wpis.

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    witam,czy ktoś wie jak sie mają ceny na strażnicy w Zawadzie??Mam kilka sprzecznych informacji na ten temat,a cena za media podobno jajaś z kosmosu....proszę o pomoc

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    [quote]do jojo:
    Prosimy o adres e-mail skontaktujemy się z Państwem i podamy wszystkie interesujące Państwa szczegóły
    pzdr.[/quote]
    Popieram Bruce-jestem osobą publiczną i nie chce udostępniać ani swojego adresu e-mail ani swoich danych osobowych. Jesli spodoba mi się żywa muzyka imprezowa zaspołu Magnum wtedy sam się z Wami skontaktuję. Więc jeszcze raz proszę na forum o info w temacie kiedy gracie w folwarku zalesie. Pzdr.

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    jojo masz podany nr. tel. więc zadzwoń i zapytaj :)

    Cytuj
  • 23 kwi 2010

    Znacie jeszcze może jakieś fajne sale, o których jeszcze nie było tu mowy w okolicach Myslenic? Z Rudnika zrezygnowałam, bo sala rzeczywiście piękna, ale nie chce ryzykować z słabym ustawieniem nagłośnienia przez orkiestre jak to było u koleżanki(może kiedyś zamontują tam na stałe odpowiendnie głośniki?), jak narazie najbardziej przychlam się w kierunku hotelu Gala, jednak juz na nowej sali bo na starej brak terminów(ślub w 2011):( Jednak w tej nowej brakuje mi fajnego wejścia tudzież korytarza gdzie goście mogliby spokojnie porozmawiać i porobić sobie zdjęcia bez ogłuszających dźwięków muzyki(jesli będzie padać to taras ktory tam budują tez odpada), dlatego jeszcze się rozglądam i musze przyznać że nie jest łatwo. Wesele ma być na około 160 osób, i sal ładnie urządzonych jednak brakuje(strażnice odpadają bo na wszystkich juz moja rodzina wesela miała włącznie z tą w Zawadzie, która polecam, ale z punktu widzenia gościa więc chcemy zrobić je w odrobine innym klimacie).
    Jeśli ktoś zna jakies fajne sale, a które ciężko znaleźć w internecie to byłabym wdzięczna za pomoc:) A potem przyjdzie czas na orkiestre i widze po forum, że tez latwo nie będzie ehhh :)

    Cytuj
  • 23 kwi 2010

    Rezydent ma zainstalowane nowe stałe nagłośnienie. Słuchałem co prawda przy podłączonym CD ale na pierwszy odsłuch niebo a ziemia. Zupełnie inna sala (szerzej w temacie "zespoły")

    Jeśli miałbym polecić salę w niedalekiej odległości Myslenic to warto wybrać się na Rekonesans do Mogilan na dniach otwierają nowy dom weselny niedaleko McDonalds, słyszałem że już ma dość spore obłożenie. Karczma w Krzywaczce oraz dom weselny Greg w Budzowie także miejsca warte przemyślenia...

    Cytuj
  • 23 kwi 2010

    ja polecam restaurację arkadia -troszkę daleko od Myślenic bo jest to przed Wadowicami-ale warto. można obejrzeć na stronce www.arkadiawadowice.pl ale najlepiej na żywo - bo wtedy to dopiero robi wrażenie. tylko ciekawe jak z terminem bo ja zamawiałam w ubiegłym roku w sierpniu na czerwiec 2011. pozdrawiam

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    Sala REZYDENT w Rudniku ma zrobione profesjonalne nagłośnienie,teraz granie tam to czysta przyjemność dla orkiestr a przedewszystkim duży komfort dla gości.Nad całym parkietem na suficie zamontowano 8 potężnych głośników co daje efekt równomiernego dzwięku, natomiast przy stolikach jest 2 tony ciszej i można swobodnie rozmawiać.Rewelacja.

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Znacie moze zespol MELODIA ?

    Bylam wczoraj na weselu w Krzczonowie ..
    Zabawa odbyla sie w remizie.. bardzo podobalo mi sie jak grali ;)

    Swietne kawalki ;]

    Jesli ma ktos informacje o tym zespole prosze pisac : 1375593 Oraz mail : aga_prosto@ interia.pl

    Cytuj

Odpowiedz