Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 6 maj 2010

    [quote]Czy ktoś słyszał o imprezie plenerowej 16 maja w Mogilanach? Jakaś majówka przy mogilańskim dwoże? Podobno niezła kapela ma grać wieczur do tańca i ma być jakaś gwiazda? Ale nie mogę nic znależć w tym temacie a pojechałabym tam chętnie z moim chłopakiem.[/quote]
    do LOLI:
    O ile mi wiadomo po Frąckowiak występuje super kapela z krakowa - Maks Band. Grali u mnie na weselu w ubiegłym roku i to tylko żywą muzykę i szczerze polecam ci LOLU wybrać się na tą majówkę z Twoim chłopakiem a także wszystkim niezdecydowanym którzy chcą przy dobrej muzyce spędzić ten wieczór w Mogilanach!

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    ja niestety nie mam dobrego zdania o zespole HOT NIGHT.uważam że są nieuczciwi.Wiem że inne zespoły postępują inaczej ze swoimi klientami ale czego się spodziewać gdy nie ma się do czynienia z profesjonalistami.Na takim koniu na pewno daleko nie zajedziecie.Żal mi tylko pieniędzy ale mam nauczkę na przyszłość

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    a co się stało? warto wiedzieć...

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]Czy ktoś słyszał o imprezie plenerowej 16 maja w Mogilanach? Jakaś majówka przy mogilańskim dwoże? Podobno niezła kapela ma grać wieczur do tańca i ma być jakaś gwiazda? Ale nie mogę nic znależć w tym temacie a pojechałabym tam chętnie z moim chłopakiem.[/quote]
    do LOLI:
    O ile mi wiadomo po Frąckowiak występuje super kapela z krakowa - Maks Band. Grali u mnie na weselu w ubiegłym roku i to tylko żywą muzykę i szczerze polecam ci LOLU wybrać się na tą majówkę z Twoim chłopakiem a także wszystkim niezdecydowanym którzy chcą przy dobrej muzyce spędzić ten wieczór w Mogilanach![/quote]

    WOW!!! MaksBand i otwarta impreza?? w Mogilanach?? To jakis żart chyba albo ktoś im inną imprezę odwołał haha:) Koniecznie idę bo to chyba jedyna okazja aby ich posłuchac na żywo...Frąckowiak - też dobre... Ciekaw jestem kto bardziej poderwie tłum haha!!peace!

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Do nażeczon...
    Dziwna ta Twoja wypowiedź bo wynika z niej, że masz się zamiar żenić/ wychodzić za mąż conajmniej drugi raz :( FAIL!!!

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    ha ha ;) dokładnie;) FAIL ;) jesteś koniem;P

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Według mnie wypowiedź NARZECZONEJ ma sens, ale ani KOŃ ani OSTAFINEK21-IP jej nie zrozumieli. Są dwie opcje:

    - narzeczona jeszcze nie wyszła jeszcze za mąż, a żal jej pieniędzy które straciła na zaliczkę, bo np Hot-Night ją wystawił, albo skłamał przy podpisywaniu umowy a potem wszystko wszyło na jaw i narzeczona chciała zrezygnować

    - narzeczona już wyszła za maż (nazwa nicka nie ma nic do tego) i żal jej pieniędzy które wydała na zespół Hot-Night bo nie spełnili jej oczekiwań, albo zrobili jakieś "śmierdzące jajo"

    To tylko teoria, miło by było gdyby NARZECZONA sprecyzowała o co jej chodzi.

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Planuję wesele na wrzesień 2011. Zarezerwowałam sale, kucharza, kościół, kamerzystę i fotografa wszystko bez najmniejszego problemu. Problem jest natomiast z orkiestrą. Obdzwoniłam już prawie wszystkie orkiestry i każda ma zajety termin. Mój narzeczony zaczął obdzwaniać zespoły z internetu ale włos mi sie na głowie jeży jak słyszę ceny od 5 tysiaków w górę za jeden dzień....

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    [quote]Planuję wesele na wrzesień 2011. Zarezerwowałam sale, kucharza, kościół, kamerzystę i fotografa wszystko bez najmniejszego problemu. Problem jest natomiast z orkiestrą. Obdzwoniłam już prawie wszystkie orkiestry i każda ma zajety termin. Mój narzeczony zaczął obdzwaniać zespoły z internetu ale włos mi sie na głowie jeży jak słyszę ceny od 5 tysiaków w górę za jeden dzień....[/quote]

    Jaki termin Was interesuje? Sam gram w zespole i mamy jeszcze coś wolnego we wrześniu, ewentualnie mogę polecić kilka kapel. Proszę podać maila to napiszę prywatnie, żeby nie być posądzonym o reklamę.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    [quote=:[hr][quote]aggag25 napisał]Witam,

    Czy ktoś był na weselu na którym grał HOT-NIGHT? Sluchajac ich muzyki na stronie internetowej wydaja się być ok. Jestem jednak ciekawa jak wypdają na żywo i jak się zachowują na weselu? Czy np prowadzą jakies zabawy i czy pija alkohol podczas imprezy?
    Dziękuje & Pozdrawiam[/quote]

    Z tego co wiem to Hot-Night nie grał jeszcze żadnego wesela. Co do reszty to nie wiem ale wcześniejsze opinie z tego forum nie wydają się być dla nich pochlebne. Na temat picia alkoholu też coś było ale nie chcę cytować. Poszukaj na wcześniejszych stronach.[/quote]

    Ja była na weselu z ich udziałem i było na prawdę super. :) nie piją alkoholu!!! są w pełni profesjonalni... uwzględniają życzenia pary młodej i gości... na prawdę świetnie się bawiłam przy ich muzyce... :D

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    [quote]ja niestety nie mam dobrego zdania o zespole HOT NIGHT.uważam że są nieuczciwi.Wiem że inne zespoły postępują inaczej ze swoimi klientami ale czego się spodziewać gdy nie ma się do czynienia z profesjonalistami.Na takim koniu na pewno daleko nie zajedziecie.Żal mi tylko pieniędzy ale mam nauczkę na przyszłość[/quote]

    Wygodnie pluć komuś w twarz z zasłoniętego, wysokiego okna. Praktyki na tym forum sięgają dna.
    Wojtek, Hot-Night

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    ok panie obserwatorze ;) trochę się z koniem zagalopowaliśmy ;) ale wybacz;) może "narzeczona" wyjaśni o co jej chodziło... ;) a ty się Wojtuś nie denerwuj.... ;) nie ma czym.... to forum to żenada;) Koń by się uśmiał;) he he ;)

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Słyszał coś ktoś o zespole BINGO??

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    gdzie można zdobyć kontakt do immunitet i sami swoi ?? może ktoś ma. potrzebuje bardzo..

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Nie szukaj Immunitetu - Immunitet znajdzie ciebie \m/

    1 Cytuj
  • 13 maj 2010

    [quote]
    Jaki termin Was interesuje? Sam gram w zespole i mamy jeszcze coś wolnego we wrześniu, ewentualnie mogę polecić kilka kapel. Proszę podać maila to napiszę prywatnie, żeby nie być posądzonym o reklamę.
    Pozdrawiam[/quote]

    Proszę o kontakt w sprawie wrzesień 2011. Numer tel. 796066436.

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Witam - szanowną konkurencję z Hot Night zapraszam do dysusji. A nieprzychylne komentarze - jeśli zna się swoją prawdziwą wartość - trzeba traktować jak skutek uboczny POPULARNOŚCI :):):)

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    dla tych co szukają lokalu za Krakowem na wesele polecam:

    http://www.dwor.pl/menu.htm
    http://hotelzajazdceltycki.pl/galeria.html

    Byłem w obydwu lokalach na weselach,najbardziej podobała mi się oranżeria w pierwszym linku.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    zespołu remedium nie polecam, byłem na weselu, na którym oni grali i mówię wam szkoda na nich kasy. Wokalistka wyje jakby ją ze skóry obdzierali i udaję ze jest niewiadomo jaka gwiazdą

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    [quote]dla tych co szukają lokalu za Krakowem na wesele polecam:

    http://www.dwor.pl/menu.htm
    http://hotelzajazdceltycki.pl/galeria.html

    Byłem w obydwu lokalach na weselach,najbardziej podobała mi się oranżeria w pierwszym linku. [/quote]

    W Tomaszowicach pracowałem jako kelner, to co się działo w kuchni to żenada.
    To co czasami szło do jedzenia, to nawet bym swojemu psu nie dał:)

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Ostatnio mam kumulację wesel i co za tym idzie przegląd kapel. Czy w większości zespołów weselnych musi być wokalistka? Jeśli trafia się nawet przyzwoita kapela to babskie wycie przyprawia mnie o mdłości a w szczególności jak weselne solistki biorą się za poważniejsze numery.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    czy ktoś może się wypowiedzieć na temat fotografii ślubnej? myślę nad zamówieniem na przyszły rok fotografa, mianowicie www.marcinsroka.pl .Czy ktoś miał ślub wesele plener z jego udziałem?czy długo czekaliscie na zdjecia?bo slyszalam ze od niektórych fotografów to czekają i po pól roku na albumy :/

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    aa ii zastanawiam się rownież czy brać do tego wogóle kamerzystę...gdybysmy się na kogoś zdecydowali to chcielibysmy cos wyjatkowego a nie 5h "jak leci" :/ bo i tak tego malo kto pozniej oglada :/

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    [quote]Ostatnio mam kumulację wesel i co za tym idzie przegląd kapel. Czy w większości zespołów weselnych musi być wokalistka? Jeśli trafia się nawet przyzwoita kapela to babskie wycie przyprawia mnie o mdłości a w szczególności jak weselne solistki biorą się za poważniejsze numery.[/quote]

    Są zespoły gdzie wokalistki są po AM Kraków ,jednak w znakomitej większości zespołów
    te śpiewaczki nie robią nic aby poprawić swój wokal,bo szkoda im kasy np. na zajęcia z emisji głosu itd.
    A wokalistka powinna być zespole jeśli ten zespół ma wykonywac poważniejszy repertuar.
    Po za tym jakoś nie widzę gościa śpiewającego tekst" jestem taka zakochana":)))

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Witam,
    chciałam zapytać o hotel Gala i o karczmę w Krzywaczce. Jeżeli ktoś z Was miał tam wesele bądź był tam na weselu, bardzo proszę o wypowiedz: jakie było jedzenie, czy obsługa była ok, czy było wystarczająco miejsce do tańczenia itp.

    Cytuj

Odpowiedz