Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 22 paź 2010

    Immunitet gra też dla starszych gości. Wszystko zależy od tego, co ludzie zamawiają.

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    Witam mam bardzo nietypowe pytanie które kieruję do zespołów. Mam nadzieję że mnie nie zjedziecie za to ale i tak mi wszystko jedno. Przez nie uczciwego klienta straciliśmy kontrakt na sylwestra , a nawet dwa ponieważ odmówiliśmy jednemu na rzecz tego drugiego który nas prosił na litośc żebyśmy trzymali miejsce. A my naiwni i dobroduszni zgodziliśmy się. A że był (bardzo) dobrym znajomym to nie spisaliśmy z nim umowy. okazało się że to kawał h.....a. Straciliśmy sylwestra i andrzejki. Panowie muzycy możecie ewentualnie wesprzec jakby ktoś się do was kierował?

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    [quote]Witam mam bardzo nietypowe pytanie które kieruję do zespołów. Mam nadzieję że mnie nie zjedziecie za to ale i tak mi wszystko jedno. Przez nie uczciwego klienta straciliśmy kontrakt na sylwestra , a nawet dwa ponieważ odmówiliśmy jednemu na rzecz tego drugiego który nas prosił na litośc żebyśmy trzymali miejsce. A my naiwni i dobroduszni zgodziliśmy się. A że był (bardzo) dobrym znajomym to nie spisaliśmy z nim umowy. okazało się że to kawał h.....a. Straciliśmy sylwestra i andrzejki. Panowie muzycy możecie ewentualnie wesprzec jakby ktoś się do was kierował? [/quote]

    A czy to nie była mister Tadeusz H. ?

    1 Cytuj
  • 25 paź 2010

    ten co gra z dysku z takimi dwoma mlodymi laseczkami?

    2 Cytuj
  • 25 paź 2010

    polecam zespól Exious z Biłgoraja, p. Jacek z tego zseposlu jest wodzirejem, zajebista kapela, gwarantowana dobra zabawa

    1 Cytuj
  • 25 paź 2010

    Najlepiej poleć jeszcze zespół z Gdańska...

    1 Cytuj
  • 25 paź 2010

    A był ktoś z was na weselu gdzie grał zespół downa z Bysiny ?

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    [quote]ten co gra z dysku z takimi dwoma mlodymi laseczkami? [/quote]
    Tadziu Hodana ?

    1 Cytuj
  • 26 paź 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]ten co gra z dysku z takimi dwoma mlodymi laseczkami? [/quote]
    Tadziu Hodana ?[/quote]
    Nie mam nic pozytywnego do powiedzenia o nim, to jest gorzej niż dramat.

    2 1 Cytuj
  • 26 paź 2010

    [quote]A był ktoś z was na weselu gdzie grał zespół downa z Bysiny ?[/quote]

    Ja byłem na takim weselu. Na pierwszy taniec grali Obla-di Obla-da.

    3 Cytuj
  • 30 paź 2010

    Poszukuję dobrej kucharki na na sierpień 2011, proszę o jakieś namiary. Z góry dziękuje

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Witam chciałam zapytać czy ktoś organizował bądź był gościem na weselu w nowej sali weselnej w Mogilanach przed Krakowem?? Jeśli tak to czy wesele było udane?? Jedzenie smaczne??Atmosfera przyjemna??Zastanawiam się nad tą salą ale nie najlepsze opinie słyszałam na jej temat. Pomóżcie:)

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Witam chciałam zapytać czy ktoś organizował bądź był gościem na weselu w nowej sali weselnej w Mogilanach przed Krakowem?? Jeśli tak to czy wesele było udane?? Jedzenie smaczne??Atmosfera przyjemna??Zastanawiam się nad tą salą ale nie najlepsze opinie słyszałam na jej temat. Pomóżcie:)

    2 1 Cytuj
  • 1 lis 2010

    Koleżanka była w sierpniu w Mogilanach i musiałbym dokładniej zapytać, ale mówiła że było fajnie, ale to może dlatego że grała super kapela, nie wiem czy znasz zespół imunitet. Podobno ludzie mówili że mało było jedzenia ale nie wiem skąd była obsługa.
    Jakbyś chciała wiedzieć więcej to mogę zapytać tylko napisz konkretne pytania.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    co myślicie o sali w Trzemeśni.?
    moim zdaniem sala fajna, i kuchnia baardzo duzo (cenią to kucharki)

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    [quote]co myślicie o sali w Trzemeśni.?
    moim zdaniem sala fajna, i kuchnia baardzo duzo (cenią to kucharki)[/quote]

    Kuchnio dużo i sala fajno. Jo tyż tam mioł wysele i było łokej.

    1 Cytuj
  • 3 lis 2010

    Byłem na wielu weselach,widziałem wiele zespołów ale ONYX z Jawornika bije wszystkich.

    3 Cytuj
  • 3 lis 2010

    Chyba tym że się nie nadają ;)

    Cytuj
  • 3 lis 2010

    ja osobiście polecam zespół Grand Band z Dobczyc są po prostu rewelacyjni!

    1 Cytuj
  • 4 lis 2010

    Mam pytanie.. ile średnio kosztuje wynajęcie ekipy kucharskiej na wesele? Tzn. obsługa i cena za osobę, za dwa dni wesela? Chyba mnie dość drogo policzyli...i stąd moje pytanie! Wielkie dzięki za odpowiedź!

    1 Cytuj
  • 4 lis 2010

    Witam mam pytanie. Miał ktoś z was albo waszych znajomych wesele w domu weselnym "klaudia" w Biertowicach? bardzo mi zależy na odpowiedzi pozdrawiam

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    Oj ostafinek21 chyba nie znasz Onyxów... :)

    1 1 Cytuj
  • 4 lis 2010

    Znam czy nie znam ??? ;) co to za różnica.... przecież po to jest to forum żeby poszykanować innych;P he he .... nie no żartuję;) pozdrawiam ONYXów;) i Ciebie gulczaczos amigos;P

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    Dom weselny Klaudia to miejsce na góra 100 osób nie jest najgorzej żarcie ok ale brak sceny dla orkiestry rozwala na łopatki.

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    Eee tam Paweł. Nie ma nic fajniejszego niż tańczący goście potykający się o nogi statywów. W ogóle powinni upychać orkiestrę pod schodami. ;)
    A jedzenie faktycznie jest dobre.

    Cytuj

Odpowiedz