Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 4 lis 2010

    Olga ja płaciłam 220 zł za dwa dni od osoby... nie wiem czy każdy tak średnio płacił czy ceny są rożne?

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    Co do zespołu Grand Bend z Dobczyc to muszę powiedzieć marny mini dysk,marne szoł.
    Tylko cena jest wysoka.Polecam Immunitet albo Red bend

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    Ja płaciłem 180 zł za 2 dni bez wódki polecam Raj ktering Nowy Sącz.

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    ale myślicie że warto czy lepiej szukać gdzie indziej? bo w sumie mój niepokój wzbudziło to że każdy termin o który bym nie zapytała był wolny... podoba mi się ich oferta mają dosyć tanio i w ogóle ale ten brak wesel u nich jest niepokojący...

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    ILE bierze immunitet za jeden dzień grania na weselu? czekam na odpowiedz,pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    [quote]Co do zespołu Grand Bend z Dobczyc to muszę powiedzieć marny mini dysk,marne szoł.
    Tylko cena jest wysoka.Polecam Immunitet albo Red bend[/quote]

    Od razu widać że kolega nie ma bladego pojęcia o sprzęcie.
    Z tego co wiem Grand Band ma:
    Fantom-S,Fatom G-7,i Kurzweil PC3X i nigdy nie używali mini dysku.
    Odnośnie szoł- nie widziałeś,nie byłeś to się ne wypowiadaj.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Jeżeli Grand Band nie używa mini dysku to w jaki sposób w niektórych numerach nie ma nikogo za klawiszami a muzyka leci. Jedynymi gościami, którzy sobą coś reprezentują w tym zespole są gitarzysta i saksofonista. Reszta niestety wypada blado.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Aranż z klawisza może uruchomić np.gitarzysta wysyłając sygnał midi ze swojego procesora.Proste jak drut.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Z tego co wiem to Line6 Pod Xt LIve nie oferuje takiej możliwości. Poza tym pierwsze slysze o spinaniu multiefektu gitarowego z klawiszem. Marna ściema, marna...

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    [quote]Witam chciałam zapytać czy ktoś organizował bądź był gościem na weselu w nowej sali weselnej w Mogilanach przed Krakowem?? Jeśli tak to czy wesele było udane?? Jedzenie smaczne??Atmosfera przyjemna??Zastanawiam się nad tą salą ale nie najlepsze opinie słyszałam na jej temat. Pomóżcie:)[/quote] Byłem dwa razy w Mogilanach. Sala duża fajna. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Co do jedzenia to niezbyt smaczne i nieładnie podane.Osobiście polecam KRAKOWIACY i GÓRALE. Dobre jedzenie ,nawet bardzo. Miła atmosfera . Minus to brak klimatyzacji w Mogilanach jest .

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    a ja sie pytam ile bierze immunitet za jedna noc grania na wes.?????????????

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    [quote]Z tego co wiem to Line6 Pod Xt LIve nie oferuje takiej możliwości. Poza tym pierwsze slysze o spinaniu multiefektu gitarowego z klawiszem. Marna ściema, marna...[/quote]

    Domniemywam że jesteś gitarzystą skoro wiesz na jakim procesorze gra gitarzysta z Gran Band. Ale skoro pierwszy raz słyszysz o podłączaniu mulitiefektu gitarowego do klawisza to chyba jesteś marnym gitarzystą. Każde urządzenie które ma porty MIDI można spiąć z innym które ma porty MIDI, a więc efekt gitarowy i klawisz też można. Ja tak robię na każdym weselu. Korzystam z kilku barw klawiszowca bo mnie ujęły.
    Kiedyś grałem marsza na gitarze korzystając z brzmienie saksofonu z syntezatora, brzmiało to marnie bo syntetyczne dęciaki są marne ale dało się. Po przez MIDI można robić też inne cuda, tylko trzeba mieć o tym pojęcie a nie pisać głupot, że się nie da. Porty midi służą do komunikacji, można wysyłać i odbierać wszelkiego rodzaju komunikaty/polecenia.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Ok, zwracam honor. Nie praktykowałem nigdy takich rozwiązań więc miałem prawo nie wiedzieć. Skoro tak eksperymentujecie to może podłączcie MIDI do saksofonu :D Tak jak powiedziałem: Grand Band jako całość nie podoba mi się ani trochę. Jedyne dwie sylwetki, na które warto zwrócić uwagę to gitarzysta i saksiarz. Pomijając fakt, że skrzypaczki zmieniają się jak w kalejdoskopie.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Nie wiem ile bierze immunited ale widziałam ich niedawno na weselu i nie wypadli za dobrze te recenzje na tym forum to chyba sami sobie piszą.

    1 Cytuj
  • 7 lis 2010

    Za 13 tysięcy gra band z jaka to melodia,wystarczy poszukać w internecie.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    [quote]Nie wiem ile bierze immunited ale widziałam ich niedawno na weselu i nie wypadli za dobrze te recenzje na tym forum to chyba sami sobie piszą.[/quote]

    Kolejny post, który można by zignorować, gdyby nie końcówka.
    Immunitet zbiera recenzje na bieżąco na weselach i nie potrzebujemy dowartościować się na forum. Tym bardziej na TYM FORUM, które słynie z wzajemnego opluwania się.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    To forum faktycznie jest beznadziejne każdy tylko opluwa konkurencje, co jest żenujące. Nie ma czegoś takiego, że ten zespół jest dobry a ten zły. Każdy ma inny gust i lubi co innego. Trzeba posłuchac każdego zespołu na żywo i wtedy wybrac najlepszy. Jeżeli jakiś zespół zachował się skandalicznie w czasie zabawy lub w innej sytuacji to jak najbardziej warto to napisac na forum, aby nikt nie ucierpiał podczas wesela ( płacąc nie małą kase). Odwiedziłam każdą stronke danego zespołu oraz pożyczałam filmy od znajomych, aby porównac i wybrac najlepszy na własne wesele i IMMUNITET naprawde wypadał super - rewelacyjny wokal, super gitarka itp, Pozdrawiam chłopaków i dozobaczenia

    Ps. Martusia może Ty ciągle chciałaś piosenke Jesteś Szalona albo Majteczki w kropeczki wohoho;)

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    Nie wiem czym się tak zachwycasz ,bo akurat w tym roku byłam na kilku weselach i mam porównanie Immunitet wcale nie odbiega od reszty .

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    czy w końcu przestaniecie na tym forum uderzać jeden w drugiego zespołami? A cóż to za wypowiedzi na temat sprzętu itd? LUDZIE!!! tu mają być polecane zespoły wg. subiektywnej oceny, a nie obrzucanie się zaraz pomidorami... ten wątek został zdominowany przez walczące między sobą zespoły lub też ich "fanów"...ehh szkoda, bo naprawdę fajny wątek był...i można było dużo porad uzyskać... chyba będzie trzeba wyprosić panów "znawców muzyki"... i zalożyc nowy wątek... pozdr. zniesmaczona

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Nie napisałam, że się zachwycam, uważam ( to moje zdanie ) że są najlepsi a akurat z muzyką mam sporo wspólnego ( nie jedno wesele widziałam) i zespół jest dla mnie ważny. Sprawdziałam wszystkie zespoły które były wymienione na tym forum ( owszem było kilka fajnych ) były też dramatyczne. Natomiast jeśli Tobie się nie podobała ich gra to ok, ale nie pisz bzdur że sami piszą komentarze na forum bo to całkowita bzdura. Nic z tego nie mam ze takie mam zdanie bo nawet nie jestem z Myślenic a wesele będe miała właśnie tu. Pozdrawiam

    Ps. Potrzebuje dobrego fotografa, sprawdzonego - kogo polecacie. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    smieszne jest to ze zaraz po napisaniu ze immunitet nie jest az tak dobry zaraz takie obuzenie na tym forum pisze sie dobrze o imunitecie ;] ktos napisal inaczej i jest wieki szum o innych pisza zle i jakos jest nikt sie tak nie denerwuje krytyke trzeba tez umiec przyjac

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Witam, szukam zespołu na wesele, i mam pytanko czy słyszał może ktoś o zespole *TACY SAMI z Poznachowic Górnych* (dawniej z tego co kojarzę nazywali się Quatro)Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź...

    1 Cytuj
  • 11 lis 2010

    na tym forum są same trole
    zapraszam do artykułu na temat tutejszych forumowiczów.
    http://www.sulkowice.org/index.php?option=com_content&view=article&id=152:071120101358&catid=25:miasto&Itemid=15

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    Od jakiegoś czasu obserwuje temat na tym forum i to jak orkiestry robią sobie anty reklamę.Tak naprawdę każda dobra kapela nie potrzebuje reklamy na stronach www/lub takich forach .Nie jestem grajkiem ale pracuje w branży już 20 lat i wiele widziałem ,najgorsze jest to że naprawdę przeciętne zespoły zachowują się na scenie i nie tylko jak mega gwiazdy.Pozdrawiam wszystkich.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    witam ! poszukuję dobrej kucharki na wesele z okolic myślenic ? kogo polecacie ? bardzo proszę o numer tel :)

    Cytuj

Odpowiedz