Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 19 sty 2011

    Hejo czy ktoś z was korzystał z usług dekoratorki z ISMENY???JAKIE MA CENY I OGÓLNE WRAŻENIA??widziałem zdjęcia na stronie i przyznam się że są naprawdę imponujące.

    Cytuj
  • Agnieszka 19 sty 2011

    Pani Ismena jest najlepsza w okolicy - ale lepiej jest jechać do niej na Zarabie i oglądnąć więcej kompozycji i pomysłów. Wiązanki, kwiaty bukiety ślubne przepiękne. Ceny są różne najlepiej jest powiedzieć co chciałoby się mieć i poprosić o zliczenie kosztów wtedy wszystko jest jasne. Ja osobiście polecam gorąco. Moje wesele za rok i Pani już zarezerwowana:)

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Agnieszka Taniec
    Agnieszka =dziękuje za opinie.czyli warto umówić się na spotkanie.szukam jeszcze fontanny
    czekoladowej;)na wesele żeby było atrakcyjniej ,znalazłem na dolnym przedmieściu ale suma 650 za wieczór troche mnie przestraszyła........

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Ja również polecam "Ismene". fachowo, szybko, bez nerwów. Masz dokładnie to co chcesz. Kontakt bardzo dobry, a jesli chodzi o ceny to zależy od materiałów. ja zapłaciłam za wszystko 2,500 , ale było warto :)

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    dziękuje za rady;)dodzwoniłem się do tej kobiety dekoratorki,ale aktualnie jest na urlopie więc dopiero w przyszłym tyg będe wiedział więcej to dam znać co i jak.a w tym temacie fontanny czekoladowej nikt się nie orientuje??????????

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Jak już kiedyś pisałem... Sala ładna duża . firma kateringowa słaba . niezbyt smaczne , nieładnie podane. Byłem 2 razy.

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    [quote=gość: ***] Jak już kiedyś pisałem... Sala ładna duża . firma kateringowa słaba . niezbyt smaczne , nieładnie podane. Byłem 2 razy. [/quote]
    Mam na myśli salę w Mogilanach

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    A gdzie można zamówić stół wiejski w okolicy ???

    Cytuj
  • Agnieszka 19 sty 2011

    Fontanna czekoladowa - trzeba się zastanowić czy warto ją posiadać na weselu. Wszystko zależy gdzie się robi to wesele, jaka sala, jacy są goście itp. Ja osobiście zrezygnowałam z tego pomysłu, ponieważ u nas by to nie wypaliło, widziałam także jak Panna Młoda " upaćkała " sobie suknie, na drugim nikt z niej nie korzystał a na trzecim robiła furorę wśród dzieciaków:) Jest wiele różnych innych atrakcji i trzeba przemyśleć czy faktycznie fontanna to udany pomysł. Jest to tylko moje osobiste zdanie ...
    Ps. Jednak chciałabym bardzo taką fontannę posiadać w domciu:)

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Powiem wam tak że generalnie jestem zdecydowany na tą fontanne i jakoś tam się nie specjalnie martwie czy się dzieciaki ubabrają czekoladą bo to są dzieci więc jak nie czekoladą to tortem czy zupą też się mogą ubrudzić a mam rozeznanie w rodzinie i wiem że będzie to pomysł bardzo trafiony ;-) tylko problem jest taki że w naszym miasteczku jest tylko jedna oferta w tym temacie....a wiadomo wypuszcze się w kraków to znajde ale cena będzie z kosmosu....myślałem że nasz rynek ofert myślenickich związanych z weselami i ich organizacją jest bardziej rozwinięty chociaż przyznam że w ostatnich latach zrobił się wielki bum na firmy weselne,dekoratorskie itp.tragedi nie ma więc ale..... wybór czasem sporo okrojony...

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    A kojarzycie wogóle zespół ' ALT BAND' ?? stronke mają taką średnią ale podobno na żywo grają super ....

    4 Cytuj
  • 20 sty 2011

    jedno pytanie do administratora, czy to forum jest obiektywne, czy może jednostronne i akceptujace tylko wybrane posty o wybranych miejscach. czy to zle ze po raz trzeci musze pisac ze z powodow rodzinnych musze odstapic sale weselna w konkretnych terminie. jesli to forum jest dla przyszłych nowozencow to dlaczego administrator kasuje posty dotyczase informacji, ktorych młodzi byc moze wlasnie teraz szukaja bo chca zorganizowac weasele w krotkim okresie czasu.
    tak wiec prosze administratora o nie kasowanie mojego postu po raz trzeci bo moze ktos skorzysta z informacji w nim zawartych.

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Bardzo zalezy mi na opinie o zespole Gieppen czy wie ktos moze jak grają prosze o odpowiedz :)

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    ok odstąpie termin 28 maj 2011 roku z powodów rodzinnych:
    sala w hotelu Rezydent w Rudniku
    zespół PANMAJSTER
    fotograf Michał Kordas
    kamerzysta Piotr Kulig studio peephole
    zainteresowanych prosze o kontakt za posrednictwem tego forum a udziele wtedy wiecej informacji.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    BYŁEM NA WESELU JAK GRAŁA TA KAPELA, BARDZO FAJNE CHŁOPAKI. GRAJĄ POD NOGE, MAJĄ POCZUCIE HUMORU, NAPRAWDE REWELACJA, JA BYŁEM BARDZO ZADOWOLONY. WOKALISTA MA ŚWIETNY GŁOS I NIESAMOWITE POCZUCIEW HUMORU. DLAMNIE BYŁA REWELKA.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Ja trochę z sentymentem wspominam te dawne wiejskie wesela ze scena koło domu,kapela oczywiscie musiała być.Ach czasy nie wrócą się już

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    ktoś zna ALT BAND?????

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    a zna ktoś zespół Feel ?????pytanie bez sensu... wszyscy znają zespół Alt Band... wszyscy znają wszystkich.... skończcie wreszcie z tymi durnymi pytaniami.... i tak nikt się konstruktywnie i obiektywnie nie wypowie....

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    A co to ten "Feel"? Jakiś metal czy blues, bo nie kojarzę...

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    czy ktoś wie ile bierze zespół Sami Swoi podobno świetnie graja!!!

    Cytuj
  • Paweł Latoń 24 sty 2011

    Tak sami swoi to bardzo dobra kapela z ogromnym stażem i warto ich zamówić. Z tego, co kojarzę to biorą całkiem niewiele. Przynajmniej rok temu mieli ceny bardzo przyzwoite. Ale jakie maja teraz to nie wiem. Prześledź cały temat od strony pierwszej. Z tego, co kojarzę to pojawiał się wątek z cenami Samych Swoich.

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    Mam dwa pytania: Kto w okolicy robi ładne zaproszenia ślubne ??? Gdzie można załatwić stół wiejski, chodzi mi stół plus wędliny

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    [quote=gość: o....n....a] czy ktoś wie ile bierze zespół Sami Swoi podobno świetnie graja!!! [/quote]
    Grają rewelacyjnie. W tą sobotę grali w Zawadzie i goście byli zachwyceni, bo grali wszystko od biesiady po Dżem. I najważniejsze wszystko grają na żywo, bez żadnych wspomagaczy.
    Z tego co z nimi rozmawiałam biorą 5 tys za dwa dni, ale ten i przyszły rok mają cały zajęty.

    2 Cytuj
  • 26 sty 2011

    Ja w fontannę czekoladową nie inwestowałabym, to tylko chwilowa atrakcja a koszty wcale są nie małe. A wesele samo w sobie jest wydatkiem, więc po co szukać wydatków które są tak naprawdę zbędne?

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Ja też bym wolał zamiast fontanny mieć świniaka nafaszerowanego kaszką - MNIAM !!!

    Cytuj

Odpowiedz