Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 3 mar 2011

    jo mioem na moim wesele golec uorkiesta

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Witam!
    Miał ktoś wesele w "dom chleba" w Nowej Wsi? Proszę o wypowiedzi na temat tego miejsca i jeżeli ktoś ma to nr tel bo na internecie nic nie pisze.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    no na zrabiu to super fotki można zrobić jak np. młoda para stoi na kupie gruzu,przy dziurze o mamy jakies gałezie...taaa żenada.a na rynku gdzie????na ławce koło zniszczonej tereski....???słuchajcie dalej okolicznych fotografów i wierzcie im...eh.brak ludziom wyobrazni...brak...brak....brak....ludzie z okolicznych wiosek gesto czesto na sesje na rynek przyjeżdżaja.....bo koło strażnic nie ma gdzie zdjęć zrobic...

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Byłam na weselu w nowej wsi w DOmu chleba... b. ładny lokal i catering super:)

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Dom chleba - Niby OK, ale te filary na środku trochę mieszają. Poza tym w niektórych momentach jak potrzeba jasnej sali, tam się nie da bo same enegrooszczędne słabe żarówki dające efekt ponurego wesela. Jedzenie przyzwoite, czasami można spotkać na sali mysz, co jest normalne bo przecież mamy tam do czynienia z piekarnią i zapasam mąki. Kiedyś na weselu jedna mała myszka zrobiła taki popłoch przy tym stoliku jak się wchodzi, na samym końcu w rogu na prawo, że fotki były bajeczne :lol:

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    -0.24-to w takim razie jakie miejsce polecasz na ciekawy plener ślubny?

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Jaga- np.jeśli masz fotografa ktory umie robić zdjęcia w perspektywie(nie oszukujmy sie wielu robi tylko takie przytulanki a nie zdjęcia.... ) to np.wbrew pozorom fajnym miejscem jest tzw.brama w rynku która prowadzi do biblioteki publicznej gdzie pan młody stoi w jednym wejściu a pani młoda w drugim lub np.ulica piotra skari,koło kościoła w rynku.Plebańska góra,nie koniecznie tuż przy lipce,wejscie nie jest cięzkie zwlascza od strony basenu a pod wieczór jest oświetlone miasto..

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    czy ma ktos nr do chlopakow z krzczonowa chodzi o zespol pozdr

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    -0.24-dzięki za pomysły:) muszę porozmawiać z moim ślubnym fotografem:)

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    miejsce na plener??niekoniecznie.. zwykła łączka , lasek,pobiegajcie sobie, porzucajcie się się śniegiem, siądzcie na rower, bijcie poduszkami z pierzem w plenerze...dobry pomysł, wesoło i zawsze orginalnie, niekoniecznie musicie pozować, wystarczy się pobawić, pograć ;) życzę wszystkiego dobrego (aaaa i fotograf na pewno się ucieszy ;) )

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Ktoś się orientuje ile się daje na zapowiedzi? jak wygląda sytuacja w kościele na nowym osiedlu?

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    polecam zespół Seven ze Stojowic super graja prowadza ciekawe zabawy goscie super sie bawia:) polecam:)

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    maxi z kozmic 5500 tysiaka za dwa dni polecam na stroni vimeo maja filmik mozna ogladnac uzytkownik pablomce

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    SKOŃCZCIE JUŻ Z TYMI ZESPOŁAMI !!!!!!!!!

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    mmm- Sigma nazywa się ten zespół z Krzczonowa. Znajdziesz ich bez problemu na google a na ich stronie nr są podane.

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    niechodzilo mi o sigme zespol jest jeszcze 1 potrzebuje namiary

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Cena za zespół z tego co się orientowałam to przedział cenowy 3500-6000 zł Mi udało się zarezerwować już 1,5 roku temu fajny zespół za 4000 zł (6 os.skład)

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    zapomniałam dodać że za 2 dni

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Rok 2012 4000tys za jeden dzień.

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    ja rezerwowałam zespół w roku 2010 i w tym roku wychodze za mąż i za pięcioosobowy skład zapłaciłam 3tyś.....skąd wy bierzecie te kosmiczne kwoty..???czasem nie należy sugerować sie ceną,bo to że zespół za noc wezmie 4.5tyś to nie znaczy że gra lepiej od tego co chce 3tyś no ale mamy pare myślenickich zespołów i tych okolicznych gdzie płaci się tak naprawdę za marke i opinie a nie koniecznie za umiejętności...

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    orientujecie sie czy daję się wódkę jeszcze na weselach wychodzącym gościom..???bo słyszałem o różnych zwyczajach,macie jakieś doświadczenia i opinie?

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Zawsze jak jestem na weselu to na pożegnanie dają wódkę i paczkę z ciastem :). To już tradycja. Ja też będę tak robić na swoim weselu :)

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    No niestety taki się u nas zwyczaj przyjął (niestety bo jest to niemały wydatek dla Państwa Młodych), ale np w powiecie bocheńskim nie ma takiej tradycji (same ciasto się daje). Więc co obszar to obyczaj. I właśnie z narzeczonym zastanawiamy się co z tym zrobić, wesele robimy w bocheńskim.

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    0.24- Widzę, że się na wszystkim znasz i wszyscy w około robią wszystko źle tylko Ty wiesz co jest najlepsze. W moim przypadku 4tys. za 1 dzień grania orkiestry to nie żadne widzi mi się i już na pewno nie kieruję się kwotą, że niby droższe to lepsze. Po prostu byłam na kilku weselach gdzie grała owa kapela- bardzo mi się podobają, znam chłopaków i wydaje mi się że zasługują na tyle kasy. Wydaje mi się, że grają na żywo ale przecież ja się na tym nie znam;)

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    idziemy z żoną na wesele jednodniowe, jak myślicie , ile do koperty. Jesteśmy znajomymi rodziców młodego. Dawno nie byliśmy więc nie mamy rozeznania w temacie.

    Cytuj

Odpowiedz