Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 21 cze 2011

    Jak to Red Band się rozpada? Mają mi grać w przyszłym roku na weselu-jeszcze dziś do nich zadzwonię, bo troszkę mnie zaniepokoiła ta informacja...

    2 2 Cytuj
  • 21 cze 2011

    prosze o namiary na DJ NAPOLEON I DJ CAMELEON .

    1 Cytuj
  • 22 cze 2011

    ja z kolei NIE polecam zespołu remedium z dobczyc. Głos wokalistki dość nieciekawy ale to moje zdanie

    3 2 Cytuj
  • 22 cze 2011

    a nie wiecie ile remedium z dobczyc bierze za 2 dniowe wesele??

    2 1 Cytuj
  • 22 cze 2011

    3500 za jeden dzień

    5 Cytuj
  • 23 cze 2011

    Dzięki wielkie za odpowiedz:)

    3 Cytuj
  • 23 cze 2011

    Kora12 a nie wiesz czy pieniądze z dedykacji są odliczane czy to są pieniądze dodatkowe dla zespołu??

    1 4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    sa odliczane moj narzeczony gra w zespole to wiem:)

    4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    to jeszcze mam jedno pytanie, jaka jest cena wesela 2 - dniowego? bo wiem,że za jeden 3500 zł.
    Zapytaj proszę swojego mężczyznę:)
    będę wdzięczna za szybką odpowiedz:)

    4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    mysle ze 4000 moze 4500zł zalezy gdzie

    7 Cytuj
  • 24 cze 2011

    dzięki wielkie za pomoc

    2 2 Cytuj
  • 24 cze 2011

    niema za co:)

    6 Cytuj
  • 27 cze 2011

    [quote=gość: aga24] Jak to Red Band się rozpada? Mają mi grać w przyszłym roku na weselu-jeszcze dziś do nich zadzwonię, bo troszkę mnie zaniepokoiła ta informacja... [/quote]

    I co dzwoniłaś do nich ? U mojej kuzynki mają grać w sierpniu!!!!!!

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2011

    happy band a red band to chyba różnica,,,,aga24 nie siej plotek..........

    2 Cytuj
  • 28 cze 2011

    [quote=gość: aga24] Jak to Red Band się rozpada? Mają mi grać w przyszłym roku na weselu-jeszcze dziś do nich zadzwonię, bo troszkę mnie zaniepokoiła ta informacja... [/
    Słyszałam że się rozpadają - coś w tym jest chociaż Bruce milczy...

    2 Cytuj
  • 28 cze 2011

    A mnie ciekawi czemu na stronie Red Bandu wyskakuje strona "Another Pink Floyd?

    1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    dajcie link albo jakiś kontakt do remedium z dobczyc

    1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    a co myślicie o zespole sax-band z dobczyc???

    1 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    A propo slubów i wesel....:-) Byłam w sobotę na takim slubie gdzie 1)w godzinie rozpoczęcia ceremoni ( co do sekundy!!) było oberwanie chmury 2)ksiądz wyprawił kazanie o nieudanych zwiazkach i rozwodach 3)przy przysiędze mikrofon nie działał 4) wymieniony mikrofon trzeszczał przez całą przysięgę 5)po ceremoni goście wychodzą przed kościół a tu..... kolejne oberwanie chmury! 6) młodzi do restauracji przyjeżdzaja ostatni -jak sie pozniej okazało mieli problem z uruchomieniem samochodu....i to wszystko to nie żart:-)

    hmmm prawo serii....?czy jakieś znaki...?;-)

    2 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    Młodzi powinni się cieszyć, bo zestaw nieszczęść na najbliższe 10 lat został wyczerpany. Niech im się darzy :-)

    6 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Dzwoniłam do Red Band'sów- na szczęście to tylko plotki(pewnie sprawka konkurencji), a ich stronka będzie niedługo dostępna, bo pracuje nad nią informatyk.... :)

    2 2 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Witam. Czy ma ktoś numer telefonu do zespołu quatro, chyba są z Raciechowic, lub z tamtych okolic. w necie nie mogę nigdzie znaleść. A może mają jakąś stronkę z nagraniami.??

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    a co sądzicie o kapeli z Myślenic Silvestro Band?

    2 Cytuj
  • 1 lip 2011

    a co o Jamajka z Pcim/Lubień?

    1 1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    qleeg
    Też im tego życzę:-)
    Młodzi będą mieli przynajmniej co wspominać na stare lata:)

    2 Cytuj

Odpowiedz