Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 1 lip 2011

    [quote=gość: panna młoda] a co myślicie o zespole sax-band z dobczyc??? [/quote]
    Polecam -bardzo sympatycznie grają i śpiewają (wielokrotnie byłem z nimi na weselu ) Oprawa fajna ,nagłośnienie światła . Na plus to że skład 4 osobowy w tym 3-ka śpiewająca , o różnej barwie i skali .

    1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Planujemy z narzeczonym ślub w 2013 r. Chcielibyśmy, aby na naszym weselu grał zespół IMMUNITET. Jak myślicie, kiedy najlepiej zarezerwować termin? Zespól nie posiada żadnej strony internetowej... Nie dysponujecie jakimkolwiek kontaktem do nich? (numer telefonu, e-mail, cokolwiek). Będę niezmiernie wdzięczna za informacje :)

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    rozmarzona mnie dziwi mnie ze w obecnych czasach tyle firm nie reklamuje sie w sieci. Przeciez kazdy mlody czlowiek teraz jesli cos potrzebuje to odpala laptopa.

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    Jaki zespół przyjmie zaliczkę w 2011 roku na 2013?
    Za wcześnie.

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    Pytam orientacyjnie, dlatego, że znajoma wychodzi za mąż 30 lipca tego roku, a zespół zarezerwowali 22 miesiące przed ślubem i to z wielkim trudem... Wolę sie upewnić, niż później żałować, że ktoś "sprzątnął" mi kapelę sprzed nosa ;). Zatem kiedy? Planujemy ślub w lipcu 2013.

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    Ja też chce immunitet a ślub mam za rok we wrześniu. Dajcie jakiś namiar, bo mi czas ucieka:)

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    A czy w tym zespole red band jest dalej ta blondynka?:) znalazłam na yutobie pare filmików i muszę przyznać, że fajnie... chyba nawet zadzownię.

    Cytuj
  • 2 lip 2011

    Zespół Red Band istnieje i się nie rozpada. Nadal śpiewa "blondynka" Magda.

    jak i pozostały niezmienny skład.

    Plotki rozsiewa chyba rzeczywiście nasza konkurencja ... uklony

    Stronę internetową przenosimy na inny serwer - będzie dostępna za jakiś czas ...

    Jedyna zmiana dotyczy naszych nowych kontraktów ....
    Nie przyjmujemy wesel dwudniowych oraz marszy i wyprowadzin a także nie gramy na tak zwane ugrane ....

    Miesiące czerwiec/ lipiec/ sierpień/ wrzesień 2012 wszystkie terminy sobotnie zajęte
    Rezerwacje i kontrakty na 2013 przyjmujemy dopiero po wakacjach ....

    Pozdrawiam....

    Cytuj
  • 2 lip 2011

    hm, to już mam co dzwonić jak już macie tak terminy pozajmowane:(
    Może mi jakiś zespół podać namiary, który ma wolny termin we wrześniu 2012roku? dziękuje.

    Cytuj
  • 3 lip 2011

    rozmarzona o kontakt do Immunitetu prosił już ktoś wczesniej, ktos udzielil informacji ale musisz sszukac tu. w forum i na ilmikach immunitetu wyświetlają swoje numery

    Cytuj
  • 3 lip 2011

    [quote=Bruce]
    Jedyna zmiana dotyczy naszych nowych kontraktów ....
    Nie przyjmujemy wesel dwudniowych oraz marszy i wyprowadzin a także nie gramy na tak zwane ugrane ....

    [/quote]

    No to widzę że w końcu poszliście po rozum do głowy, a na marginesie zróbcie coś z tą wokalistką i niech się w końcu nauczy tekstów piosenek na pamięć ,bo wstyd tak każdy kawałek śpiewać z kartki :).

    1 1 Cytuj
  • 3 lip 2011

    planujemy z narzeczoną wesele za rok... jednak nie wyświetla się nam strona zespołu remedium, wskakuje jakiś błąd. Macie jakiś namiar na ten zespół. Proszę w ogóle o opinie, bo wiem że zdania są podzielone. Grają na żywo? Cenę znam bo narzeczona jednego muzyka z remedium pisała na forum. Będziemy wdzięczni za opinie o zespole. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 3 lip 2011

    byłam na weselu gdzie grał zespół REMEDIUM i bardzo mi się podobało.....super śpiewają....

    Cytuj
  • 3 lip 2011

    Wczoraj byłam na weselu w Zawadzie gdzie grał zespół z Myślenic"Magnum"jak dla nas było super:))

    5 Cytuj
  • 4 lip 2011

    proszę o namiary do immunitetu...nie mogę nigdzie znależć:(

    1 Cytuj
  • Paweł Latoń 5 lip 2011

    Kobieto co masz na myśli pisząc "z typowymi wiejskimi zespołami weselnymi"?

    1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    Może koleżanka myśli o Baciarach lub Bayer Full ? Bo to typowa wiejska potańcówka weselna.
    Z zespołów które fajnie potrafią rockowo zagrać to poza Immunitetem jest jeszcze Graham Band, reszta dobrych zespołów zalatuje trochę bardziej Popówką jak Red Band co nie znaczy że źle grają. Po prostu każda kapela ma swojego klienta, bo gusta są różne. Oczywiste jest że takie zespoły bez problemu zagrają weselną chałę ucy umcy tra la la, bo to dla takich żadne wyzwanie. Gorzej jak przyjdzie zespół co gra właśnie tylko umcy umcy trl la la i ktoś go poprosi o zagranie i zaśpiewanie czegoś ambitniejszego. Wtedy niestety wychodzą braki :(

    1 1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    O taaaak :) sobota, Zawada,Zespół Magnum. Majeczka,Grzywa,Stanley mega czad :) Szacun chłopaki wybawiliśmy się za wszystkie czasy

    4 4 Cytuj
  • 5 lip 2011

    [quote=gość: królik] O taaaak :) sobota, Zawada,Zespół Magnum. Majeczka,Grzywa,Stanley mega czad :) Szacun chłopaki wybawiliśmy się za wszystkie czasy [/quote]
    A kto gra teraz z nimi na basie? Saksofonista gra dalej z nimi?
    Magnumy też są OK. Pozdrawiam ich.

    4 Cytuj
  • 5 lip 2011

    Stasiu Bularz wymiata na basie :-) Widzę królik, że byliśmy na tym samym weselu ;-) , tylko szkoda, że ja już na poprawinach nie mogłem być :-(

    3 8 Cytuj
  • 6 lip 2011

    [quote=gość: Pako]
    Magnumy też są OK. Pozdrawiam ich. [/quote]
    Popieram - są OK.

    3 Cytuj
  • 6 lip 2011

    aha, pako, gość weselny odpowiedział na twoje pytanie odnośnie tego kto gra na basie - czytaj ze zrozumieniem ;-)

    4 5 Cytuj
  • 10 lip 2011

    [quote=gość: gość weselny] Stasiu Bularz wymiata na basie :-) Widzę królik, że byliśmy na tym samym weselu ;-) , tylko szkoda, że ja już na poprawinach nie mogłem być :-( [/quote]

    Stasiu (króliczku) - trochę pokory. Grasz na basie OK, ale może zostań przy tym co robisz a marketing zostaw innym - mądrzejszym ;)

    1 2 Cytuj
  • 10 lip 2011

    kaspian, zonk i inne trole - plujcie jadem gdzie indziej :-(

    4 1 Cytuj
  • 10 lip 2011

    Reklamowanie się tutaj działa zawsze przeciwnie do zamierzonego celu. Stasiu Bularz jako nowy w zespole zapewne jeszcze się o tym nie przekonał.Lepiej się nie wypowiadać w temacie w którym jest się obiektem rozmowy, tym bardziej gdy po swoich wpisach widać jak na dłoni że są one napisane przez samego zainteresowanego reklamą. I nikt tutaj nie pluje jadem lecz odpisuje na to co widać na pierwszy żut oka po wpisach królika i Gościa Weselnego, którzy będąc w tym samym czasie w Zawadzie na tym samym weselu nagle, znają cały nowy skład Magnum nie tylko po przezwiskach ale i po Imieniu i nazwisku :)
    Nie wszyscy czytający forum to ciemne tłumoki!!!

    2 2 Cytuj

Odpowiedz