Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 10 lip 2011

    Szanowni Państwo. Z zasady zespół Magnum, nie wypowiada się na tym forum, jako że sprawy zaszły odrobinę za daleko, pozwolę sobie na mały komentarz. "Closterkeller", Stasiu jest jednym z założycieli zespołu MAGNUM, grał w nim długie lata, splot zdarzeń dziwnych sprawił, że na jakiś czas zaprzestał grania po weselach. Od kilku miesięcy jest z nami z powrotem o czym nie wszyscy wiedzieli, stąd niektórych zaskoczenie. Nawiązując do rzeczonego wesela w Zawadzie, to wśród gości było pewnie z 60% naszych bardzo dobrych i starych znajomych, stąd zapewne znają nas z imienia nazwiska, ksywy, znają również imiona naszych żon, dzieci oraz mnóstwo innych szczegółów . Nie będę więcej niczego ci tłumaczył. Ostatnie zdanie w twoim poście mówi samo za siebie (nawiasem mówiąc gratuluję samokrytyki). Zespół Magnum, nie robił sobie nigdy reklamy na tym forum, nie jest nam to do niczego potrzebne, konsekwentnie nie komentowaliśmy żadnych postów na nasz temat. Bardzo szanujemy Państwa zdania i opinie (zarówno te pozytywne jak i negatywne), ale nie pozwolimy bezpodstawnie szkalować naszego kolegi. Mam nadzieję , że szanowna redakcja zareaguje odpowiednio na kolejne tego typu posty
    Dziękujemy
    Zespół Magnum

    1 Cytuj
  • 10 lip 2011

    Przepraszam że trochę nie w temacie ale chciałbym zapytać dlaczego redakcja usuwa wpisy z linkami do Youtube jednych zespołów muzycznych a inne pozostawia nienaruszone?
    Pytam bo widzę że link Brucea powyżej nadal istnieje gdy próba wstawienia przeze mnie linku została skasowana po 5 minutach?

    Czyżby byli tutaj równi i równiejsi ??

    Cytuj
  • 10 lip 2011

    [quote=gość: Clubbing Fun] redakcja usuwa wpisy z linkami do Youtube jednych zespołów muzycznych [/quote]
    Bo to jest REKLAMA !

    Cytuj
  • 11 lip 2011

    [quote=gość: mjuzik] gość: Clubbing Fun napisał/a: redakcja usuwa wpisy z linkami do Youtube jednych zespołów muzycznych
    Bo to jest REKLAMA ! [/quote]

    Czyli co ten utwór z linka na górze strony to OBCIACH i dlatego się go nie usuwa ??
    Fakt że jest kiepski i poza tym ten utwór jest już wyświechtany jak stare gacie i młodzi życzą sobie cokolwiek innego byle tylko nie Cudownych Rodziców, ale to nie zmienia faktu, że nie został usunięty !!

    Cytuj
  • 11 lip 2011

    Dziękuję redakcji za reakcję i próbę traktowania zespołów weselnych w taki sam sposób, aczkolwiek jest więcej tematów w których jest to niedopilnowane i zespoły nadal się reklamują np. ten
    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/791,dobry-kamerzysta-wesele.html

    Cytuj
  • Tomasz Żądło 13 lip 2011

    Czy organizował ktoś wesele lub był na weselu w restauracji ,,Foksal '' w Mszanie Dolnej ?

    Cytuj
  • 14 lip 2011

    Wy tu o muzykach muzykach a ja mam pytanie o konkretnie ceremonie ślubną.
    Jaki cennik obowiązuje w naszej Myślenickiej Parafii?
    Tzn ile bierze Jacek Organista, ile za zapowiedzi, ile za "ofiarę-co łaska" no i jeszcze kościelnemu ile trzeba dać?
    Się nie orientuje a na idiotów nie chcemy wyjść, na pewno są jakieś ramy finansowe?
    Pzdr

    1 Cytuj
  • 17 lip 2011

    z tego co wiem to Jacek bierze 200 zł, księdzu się daje podobno ok. 500 (co łaska) :P a kościelnemu też 200.. tyle dawała ostatnio moja znajoma

    Cytuj
  • 18 lip 2011

    Aha rozumiem, kurde kościelny trochę bierze, jak ma się ten starszy dziadek z ta swoją nie zadowoloną miną tam pokazywać to dziękuję bardzo ;/
    Dzięki za info :)

    Cytuj
  • 18 lip 2011

    Jestem z Myślenic moja przyszła żona z Krakowa mamy zaplanowany ślub na przyszły rok i poszukujemy kapeli weselnej ....ale powtarzam weselnej najleiej "typowy wiejski zespół"( byle nie takiego typu magnum czy imunitet ),bo nie ukrywajmy najlepsze są właśnie takie typowe wiejskie potańcówki o których się długo pamięta.
    pozdr.

    Cytuj
  • 18 lip 2011

    Jak chcesz "typowy wiejski zespół", to polecam Dwa Światy z Jasienicy.

    2 Cytuj
  • 19 lip 2011

    Jak mawiają "Chłopa ze wsi wygonisz...ale wsi z Chłopa .....nigdy"

    Pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Rad band też gra na wiejską nutę z malowanej skrzyni, ale da sie przezyć i wybawić też się można ale dziewucha u nich na prawdę nie zna tekstu tego co spiwa.

    2 Cytuj
  • 20 lip 2011

    [quote=gość: Alf] Jak chcesz "typowy wiejski zespół", to polecam Dwa Światy z Jasienicy. [/quote]

    Ja również polecam Dwa Światy. W październiku byłam na weselu z ich udziałem jako osoba towarzysząca i muszę powiedzieć, że to świetny zespół. Jak do tej pory najlepsze wesele na jakim byłam. Ale też fakt, że goście byli świetni. Tam nie było, że jak przyszłaś/ przyszedłeś sam to też baw się sam/ sama. Tam się każdy bawił z każdym i to było chyba największym plusem tego wesela. A nogi po 2 dniach tańców to mnie potem przez kolejne 2 dni bolały, ale nie żałuję.

    1 1 Cytuj
  • 20 lip 2011

    a ja polecam zespol play bend

    Cytuj
  • 21 lip 2011

    Magnum taż świetnie gra wiejskie piosenki Polecam

    Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=gość: pcimiak] Rad band też gra na wiejską nutę z malowanej skrzyni, ale da sie przezyć i wybawić też się można ale dziewucha u nich na prawdę nie zna tekstu tego co spiwa. [/quote]

    "pcimiak" ...przeczytaj to co napisałeś i nie oczerniaj kogoś, że nie umie śpiewać skoro sam nie umiesz pisać :-) I nie oczerniaj kogoś publicznie poświadczając nieprawdę, ponieważ istnieje na to odpowiedni paragraf .....Pisząc te bzdury możesz zrobisz tylko sobie na złość :-)

    3 Cytuj
  • 23 lip 2011

    Ale jaja. Czyżby ktoś z red bendu się poczuł urażony? Na co są paragrafy sierotko, na własne zdanie? Czy na to że komuś się nie podoba?
    Ja Ty czy jakiś tam pcimiak ma prawo do własnej opinii i może to napisać kiedy będzie chciał i powiedzieć gdzie będzie miał ochotę, a ty te twoje paragrafy to sobie wpierw naprostuj, bo ci się coś pokręciły zbytnio.
    Mam nadzieję że nie jesteś Bruce (chociaż nie wiadomo), bo byłby obciach jak ta lala.

    Pozdrawiam cię Bruce ;)

    3 2 Cytuj
  • 23 lip 2011

    a jaką polecacie niedrogą firmę dekorującą salę?

    Cytuj
  • 23 lip 2011

    Gdzie można kupić napoje na wesele w dobrej cenie oprócz
    Famili ???

    Cytuj
  • 24 lip 2011

    [quote=gość: weselnik] Gdzie można kupić napoje na wesele w dobrej cenie oprócz
    Famili ??? [/quote]
    Też nas czeka zakup napojów weselnych i oprócz Famili nic nam nie przychodzi do głowy.
    Może ktoś z foumowiczów nam pomoże

    1 Cytuj
  • 24 lip 2011

    napoje jeszcze można kupić w hurtowni nad cegielnia jak sie jedzie na Polankie-Sienkiewicza z tego co widziałam to po weselu mozna zwócić pełne opakowania i transportery.

    1 2 Cytuj
  • 25 lip 2011

    [quote=gość: Bayer Full kibol] Ale jaja. Czyżby ktoś z red bendu się poczuł urażony? Na co są paragrafy sierotko, na własne zdanie? Czy na to że komuś się nie podoba?
    Ja Ty czy jakiś tam pcimiak ma prawo do własnej opinii i może to napisać kiedy będzie chciał i powiedzieć gdzie będzie miał ochotę, a ty te twoje paragrafy to sobie wpierw naprostuj, bo ci się coś pokręciły zbytnio.
    Mam nadzieję że nie jesteś Bruce (chociaż nie wiadomo), bo byłby obciach jak ta lala.

    Nie jestem "kimś" z red bandu...jestem "dobrym" znajomym zespołu... a prawo do własnego zdania ma oczywiście każdy pod warunkiem, że nie godzi ono w czyjeś interesy....a tu ewidentnie godzi... I owszem poczułem się urażony, ale jak sam to napisałeś " każdy ma prawo do własnej opinii i może to napisać kiedy będzie chciał i powiedzieć gdzie będzie miał ochotę", więc skorzystałem z tego przywileju :-P....
    pozdrawiam..... p.s. Nie bulwersuj się tak-nie w w taka pogodę :-)

    Pozdrawiam cię Bruce ;) [/quote]

    2 2 Cytuj
  • 25 lip 2011

    Też polecam hurtownie przy ul. Sienkiewicza. Zaopatrywałem się u nich na swoim weselu. Wszystko ok.Brałem napije i piwo. I chyba nawet ceny lepsze jak w Familii, choć nie wiem jak jest teraz.

    1 4 Cytuj
  • 25 lip 2011

    Można zamowic w fanticu w glogoczowie maja swoje wody mineralne napoje cole.
    Przywoza na miejsce a jak ktos za duzo zamowi to mozna zwrocic po weselu i oddaja kase.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz