Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 26 lip 2011

    Czy mógłby mi ktoś na forum polecić dobrą kucharkę wraz z obsługą na wesele?

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 27 lip 2011

    Kolega z daleka mi dziś mówił że u niego często spotykane są rozwiązania w których miejsce do zabawy i do siedzenia są oddzielone od siebie np przezroczystą salą. Osobiście się nie spotkałem z takim rozwiązaniem, choć już niewiele brakowało. Kojarzy ktoś coś takiego w okolicy?

    3 1 Cytuj
  • 2 sie 2011

    Witam:)
    <div></div>
    <div>Poszukuję jakichś informacji na temat wesel w lokalach takich jak:</div>
    <div>*u Pana Filipka</div>
    <div>*Lord</div>
    <div>*Malibu</div>
    <div>*Modrena</div>
    <div>*Chotowa (nie chodzi mi o hotel Grant tylko o nowo wybudowany zameczek o którym nie dawno się dowiedziałam).</div>
    <div>Piszcie co wam się tam podobało, a co nie. Jaka była obsługa, jedzenie itd.:)</div>
    <div>Może macie jakieś fotki odnośnie lokalu u Pana Filipka??? Ma niezłą ofertę, ale nie wiem jak lokal wygląda, a zdjęć nigdzie w sieci nie znalazłam.</div>
    <div>Czekam:)</div>

    1 7 Cytuj
  • 3 sie 2011

    Moja kolezanka była ostatnio na weselu w Jasienicy w Agro Goscincu dokladnie 30 lipca 2011 i grał tam fajny zespół były 2 wokalistki i jedna z dziewczyn grała jeszcze na skrzypcach ale umknęła jej nazwa zespołu. Czy moze ktoś wie kto grał na tym weselu . Będę wdzieczny za info.

    3 Cytuj
  • 4 sie 2011

    TU WYPISUJA NA SIEBIE OBELGI CHAŁYUTNICY JEDNI NA DRUGICH CHYBA WSZYSCY MAJA KOMPLEKSY NA SWOIM PUNKCIE I CI SAMI W KOLKO TE SAME ZESPOLY NA SIEBIE NAP..... PRZYKO PATRZYC NA TO CO SIE DZIEJE DAWNIEJ ZESPOLY SIE WZAJEMNIE SZANOWALY TERAZ JAK WIDAC CORAZ WIECEJ SMĄTKÓW I MADRKĄW GRYWA . DOBRE CZSY JUZ DAWNO MINELY W TEJ BRANZY. NA ALE KULTURY NALEZALO BY WYMAGAC WIECEJ. W ZWIAZKU Z TYM NIE POLECAM ZADNEGO Z ZESPOLOW WSZYSCY SA PRZEREKLAMOWANI POSZUKAJCIE GDZIE INDZIEJ. A MOGE WAM POLECIC ZESPOL ONYX ZNAM OSOBISCIE . ODPOWIEDNI POZIOM DLA NORMALNYCH GOSCI. POZDRAWIWM. JESZCZE JEDNO DO PANOW "MUZYKOW" WIECEJ KULTURY I POKORY BO TAK NAPRAWDE TO WSZYSCY JESTESCIE W LESIE.

    3 8 Cytuj
  • 4 sie 2011

    A JESZCZ JEDNO SWIATLA DYMY BANKI MYDLANE KAPELUSZE OKULARY ITP. TO RZECZY ZASTEPCZE JAK NIKOMU NA WESELU NIE POTRZEBNE DO NICZEGO . JEST TAKIE STARE PRZYSLOWIE JAK NIC NIE UMIESZ TO SIE CHOCIAZ ŁADNIE UBIESZ.

    3 9 Cytuj
  • 4 sie 2011

    Witamy muzykantów z zespołu Onyx na Forum!

    Życzymy wielu wrażeń podczas autoreklamy.

    7 3 Cytuj
  • 4 sie 2011

    A skąd jesteście, bo w Googlach wyskakują Puławy i Warszawa?

    5 Cytuj
  • 4 sie 2011

    To czy ktoś moze kojarzy jakiś zespół z dwoma wokalistkami , w tym jedna gra na skrzypcach, oczywiście panowie w tym zespole też spiewają. Zespół był 5-osobowy

    Cytuj
  • 4 sie 2011

    mam pytanie szukam zespołu z trzemeśni a dokładnie nie pamiętam jak sie nazywają ponoć teraz w tym skladzie spiewa kobietka z nimi,dzieki

    Cytuj
  • 5 sie 2011

    [quote=gość: muzykanty] A JESZCZ JEDNO SWIATLA DYMY BANKI MYDLANE KAPELUSZE OKULARY ITP. TO RZECZY ZASTEPCZE JAK NIKOMU NA WESELU NIE POTRZEBNE DO NICZEGO . JEST TAKIE STARE PRZYSLOWIE JAK NIC NIE UMIESZ TO SIE CHOCIAZ ŁADNIE UBIESZ. [/quote]

    Tak, tak najlepiej ubrać fioletową koszulę i spodnie w kant , i stać na scenie nieruchomo jak cieć .
    Witać od razu co z was za grajki.
    A efekty ,światła i inne takie gadżety na scenie , to w dzisiejszych czasach jest standard ,ale widać z nim się nie spotkaliście.

    Pozdrawiam i życzę sukcesów:)

    Ps.Pismo to nie tylko duże litery :)

    3 1 Cytuj
  • 7 sie 2011

    REMEDIUM z Dobczyc nie polecam, nie grają na żywo. Wokalistka myśli że jest gwiazdą na koncercie a w rzeczywistości nie umie śpiewać.
    Graham Band mało weselnie gra, moim zdaniem bardziej koncertowo niż pod nogę.
    Sami Swoi z Poznachowic są świetni, ale terminy mają takie że trzeba sie 2 lata wcześniej u nich umawiać ;/

    Ktoś pytał o Lokal Chata Gieda w Zagórzanach- byłam tam na sylwestrze i jak dla mnie totalna klapa! Nie w moim stylu, niby wszystko w drewnie ale klimatu góralskiego brak. Za tą cenę nie warto.

    5 2 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Sami Swoi świetni? Chyba na wiejską potańcówkę. Jeżeli komuś się podoba jak zespół nie gra na żywo i wali disco polo od wieczora do rana i tak przez 2 dni to polecam.

    2 2 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Ja natomiast polecam Sax Band z Dobczyc. Grają bardzo fajnie, dodatkowym atutem jak dla mnie jest oświetlenie, które potęguje klimat zabawy. Repertuar mają dla każdego. Tak więc szczerze polecam.

    1 1 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Akurat chłoapki z sami swoi grają za zywo i muzyke grają każde w zależności co sobie gośc weselny zamówi

    2 2 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Fajnie gral ten zespoł z 2 wokalistkami w Agro gościncu , ale nie wiem jak sie nazywa.
    Lokal też fajny

    Cytuj
  • 8 sie 2011

    W zespole Sami swoi gra tylko gitarzysta i perkusista który czasem dubluje nagranie odtwarzane z klawisza.Więc mało tam żywego grania.Takie ulepszone karaoke. Takich zespołów karaoke jest tu cała masę ; Red band,Grand Band,Tolex Band, Tadex Band, Dwa światy,Sax Band,Magnum,Remedium,Ensemble... itp. Tzw."Wzbogacone Karaoke Band" gdzie jakiś instrumentalista &#039;&#039;dogra coś" tam lub nie... do odtwarzanego podkładu.Jeśli kogoś pominąłem lub przekręciłem nazwę to przepraszam...)

    9 2 Cytuj
  • 8 sie 2011

    "znafca" się znalazł, oj nie ładnie, nie znasz tych wszystkich zespołów, więc nie wiesz jak grają ..... no chyba że co sobotę jeździsz od strażnicy do strażnicy, od lokalu do lokalu i podpatrujesz i podsłu*****sz kto jak gra :-D :-D

    3 1 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Ale sie zacznie jazda

    3 Cytuj
  • 8 sie 2011

    [quote=gość: mamba] mam pytanie szukam zespołu z trzemeśni a dokładnie nie pamiętam jak sie nazywają ponoć teraz w tym skladzie spiewa kobietka z nimi,dzieki [/quote]
    /nie wiem czy akurat o ten zespół Ci chodziło ale tp może być Alt-Band ..

    1 Cytuj
  • Dominika Wójcik 8 sie 2011

    [quote=gość: pablo 1] To czy ktoś moze kojarzy jakiś zespół z dwoma wokalistkami , w tym jedna gra na skrzypcach, oczywiście panowie w tym zespole też spiewają. Zespół był 5-osobowy [/quote]
    MYŚLE ŻE CHODZI O ALT BAND GRALI NA MOIM WESELU.POLECAM SZCZERZE![quote=gość: dobo] gość: mamba napisał/a: mam pytanie szukam zespołu z trzemeśni a dokładnie nie pamiętam jak sie nazywają ponoć teraz w tym skladzie spiewa kobietka z nimi,dzieki
    /nie wiem czy akurat o ten zespół Ci chodziło ale tp może być Alt-Band .. [/quote]
    DOBO prawdopodobnie chodzi ci o RED BAND..mam nadzieje ze pomogłam.pa.

    1 Cytuj
  • 9 sie 2011

    polecam zespół gołecki z koniny

    1 7 Cytuj
  • 10 sie 2011

    a słyszał ktoś o takim zespole jak AVANGARDA z okolic Dobczyc?
    jeśli tak to proszę o opinię...

    13 2 Cytuj
  • 11 sie 2011

    Wie ktoś ile trzeba zapłacić za ślub w kościele na rynku w Myślenicach?

    Cytuj
  • 11 sie 2011

    [quote=gość: dziki] W zespole Sami swoi gra tylko gitarzysta i perkusista który czasem dubluje nagranie odtwarzane z klawisza.Więc mało tam żywego grania.Takie ulepszone karaoke. Takich zespołów karaoke jest tu cała masę ;
    Red band
    Grand Band
    Tolex Band
    Tadex Band
    Dwa światy
    Sax Band
    Magnum
    Remedium
    Ensemble... itp.
    Tzw."Wzbogacone Karaoke Band" gdzie jakiś instrumentalista &#039;&#039;dogra coś" tam lub nie... do odtwarzanego podkładu.Jeśli kogoś pominąłem lub przekręciłem nazwę to przepraszam...) [/quote]

    Zgadzam się tym co napisałeś. Lubię muzykę i myślą że się na niej znam, chodzą po weselach i mając do czynienia z większością zespołów a przy tym nie mając żadnego w tym interesu potwierdzę to co napisałeś.

    Z zespołów grających "na żywo" na pewno mogę wymienić:

    Sami Swoi - jedynie podkład leci z klawisza i bas. Gitara, perkusja, dogrywanie klawisza, dwa saksofony i wokale - wszystko na żywo. Dodatkowo może nie najlepsze ale już wystarczające oświetlenie. Zespół na prawdę rozbawi każde towarzystwo.

    Graham Band - Nie udało mi się stwierdzić by coś nie było na żywo. Dwie gitary, perkusja, sax, klawisz - wszystko na żywo. Bardzo dobry zespół dla każdego towarzystwa, jedyny minusik to trochę słabawe nagłośnienie na trudniejsze sale. Oświetlenie też dobre na poziomie Sami Swoi.

    Immunitet - podobnie jak Graham Band, wszystko na żywo, oświetlenie ten sam poziom, też dla każdego z nutę ostrzejszej gitary.

    Jak mi jeszcze przypomni się jakiś zespół chętnie napiszę.

    6 2 Cytuj

Odpowiedz