Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 31 sie 2011

    Masakrator - napisałeś święte słowa i szczerą prawdę!
    Młodzi chcieliby mieć umówiony zespół za 2000 zł, do tego ugrane, a to co ugrane ponad dla nich (młodych).
    A w kopertach po 1000 zł od osoby.

    1 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Małą poprawka, którą przeoczyłem. Napisałaś Grand Band a nie Graham Band więc tutaj mógłbym się trochę z tobą zgodzić. Grand Band to coś jak DJ gdzie 95% leci z dysku nawet wokal. I z tego co wiem oni biorą o wiele więcej niż 3500 a nawet więcej niż 5000, dlatego w tym przypadku przyznam ci rację, że za puszczanie muzyki z playbacku w 4 osoby to ta kwota jest chora, ale z drugiej strony jeżeli mają na to głupiego klienta to już ich sprawa i dlatego tak robią bo mają na to zbyt i oszołoma który ich kupuje.

    2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=gość: Masakrator]
    I z tego co wiem oni biorą o wiele więcej niż 3500 a nawet więcej niż 5000 ....... ale z drugiej strony jeżeli mają na to głupiego klienta to już ich sprawa i dlatego tak robią bo mają na to zbyt i oszołoma który ich kupuje. [/quote]

    Tutaj klienci u których grał Grand Band mogą poczóć się mocno obrażeni ....
    Pisanie tego typu postów jest przejawem nieokiełzanej zazdrości.
    Zazdrości że ktoś potrafi oferować cenę kosmicznie nieosiągalną dla ciebie a przy tym przebierać jeszcze między klientami.
    Tak się zastanawiam piszecie o playbackach, świecidełkach nad głowami o kiczu jaki oferują zespoły podobne do Grand Band, Ensemble itp tylko że te zespoły zdobyły dostęp do klienta który zapewnia nieosiągalną rentowność co jest głównym przejawem zazdrości i nagonki.
    Nie odwołuję się do wartości muzyczno artystycznej jaką reprezentują takie zespoły.
    Zwracam jednak uwagę na fakt że zespołami tymi kierują doskonali managerowie, doskonale zdający sobie sprawę co znaczy marketing w tej branży oraz odpowiednie podejście do klienta ....
    Przekłada się to bezpośrednio na ilość zleceń, która jest nieraz wyższa w dwa miesiące niż u zespołów wychwalanych na tym forum w całym sezonie .....

    1 3 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Ludzie dajcie spokój... Ja płacę za zespół 5500 zł i nie narzekam, po prostu wszystko kosztuje i każdy chce zarobić (chodz z kasą u mnie krucho). Jak Was czytam to mam wrażenie, że jesteście mocno sfrustrowani i nie macie co z wolnym czasem zrobić i przekamarzacie się jak dzieci na tym forum.
    Zwłaszcza, że forum dotyczy "młodych" którzy planują wesele bądz chcą się podzielić informacjami.
    Opamiętajcie się!

    2 2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=gość: emilaaa] strażnicę już mamy, zespół już też. Teraz potrzebuję jakiejś dobrej kucharki, ze swoją ekipą. Niestety nie ogłaszają się w necie. Dlatego jakbyście mieli jakiś namiar to proszę o podanie. [/quote]
    Ja mam namiary na dobrego kucharza z M-c. Przygotowywał moje wesele i byłam z niego bardzo zadowolona. Prześle Ci jego nr na mail, o ile podasz....

    1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Bruce - proszę cię nie pisz takich rzeczy. Miałeś kiedyś taki przypadek że na kilka dni przed weselem zadzwoniłeś do młodych i powiedziałeś im że niestety nie będziesz w stanie zagrać na ich weselu w sobotę? Mam nadzieję że nie, ale jeden z zespołów noszących się wysoko i grających typowy plejbek (znasz ich na pewno), ma tak dobrego menadżera że ten zrezygnował ze zlecenia które miało się odbyć za kilka dni, gdyż dostał o wiele lepsze zlecenie last minute i olał umowę i klientów. A skąd to wiem? Wiem bo wydzwaniali po wszystkich kapelach szukając zastępstwa, a że te dobre kapele miały terminy zajęte skończyło się na znalezieniu zastępstwa w zespole najniższych lotów. A zdarzało się to nie jeden raz.
    Tak więc Bruce, nie wychwalaj czegoś o czym masz jedynie blade i bardzo niewielkie pojęcie. Bo jako jedynie obserwator nie jesteś w stanie wprowadzić nic więcej do rozmowy. Z drugiej strony ciekawe czy do was też nie dzwonili, a jeśli tak to już wiesz jaki było powód, ale ten prawdziwy a nie to co ci powiedzieli telefonicznie.

    4 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Ludzie mają coraz większą świadomość muzyczną ,więc zespoły puszczające muzykę z płyty nie mają racji bytu.Ja osobiście wolę jak muzyka leci na żywo ,a nie trzeba być wielkim fachowcem żeby ocenić kto udaje a kto gra.

    2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Ponawiam pytanie:), możecie polecić jakiegoś dj/wodzireja z okolic m-ce/k-ów, który potrafi rozbawić towarzystwo, już w przyszłym roku:) A tak przy okazji to gdzie w Myślenicach można zamówić ładny bukiet ślubny? Zastanawiam się tez gdzie zamówić dobre ciasto :).....

    Cytuj
  • 1 wrz 2011

    [quote=bebeto] Ponawiam pytanie:), możecie polecić jakiegoś dj/wodzireja z okolic m-ce/k-ów, który potrafi rozbawić towarzystwo, już w przyszłym roku:) A tak przy okazji to gdzie w Myślenicach można zamówić ładny bukiet ślubny? Zastanawiam się tez gdzie zamówić dobre ciasto :)..... [/quote]
    jeśli chodzi o Dj to Dj Napolenon jest ok ..ewentualnie DJ Laufi ...ale to już sam musisz ich posłuchać ...

    Cytuj
  • 1 wrz 2011

    [quote=gość: Masakrator]Grand Band to coś jak DJ gdzie 95% leci z dysku nawet wokal. I z tego co wiem oni biorą o wiele więcej niż 3500 a nawet więcej niż 5000, dlatego w tym przypadku przyznam ci rację, że za puszczanie muzyki z playbacku w 4 osoby to ta kwota jest chora, ale z drugiej strony jeżeli mają na to głupiego klienta to już ich sprawa i dlatego tak robią bo mają na to zbyt i oszołoma który ich kupuje. [/quote]

    Szanowny Pan najpierw powinien zobaczyć na żywo ten zespół w akcji ,a nie wypisywać bzdur o
    wokalach z dysku itd. Poza tym nie 4 osoby są w tym zespole tylko 7 i każda z nich śpiewać potrafi i lubi to co robi. A klienci nie są głupi ,tylko bardziej wymagający i nie potrzebują zespołu
    który tylko potrafi stać na scenie ale jest trochę bardziej kreatywny .Kwota 5000 za 7 osób, czy to dużo ? Chcesz mieć skrzypaczkę w zespole po AM, lub innego muzyka naprawdę dobrego,
    to niestety stawka taka musi być . Ale jak widać zdolności organizacyjne i marketingowe niektórych
    szefów zespołów są "w powijakach" skoro nie wpadli przez tyle lat grania na niektóre rzeczy,
    i dalej leją żale wokoło ...bo grania mało ,bo kasy nie ma np.na nowe instrumenty i sprzęt ...
    żenada :(

    1 2 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Tak wiec po staremu, jedni na druguch. To juz moj ostatni wpis na forum .Zycze wszystkim powodzenia , duzo grania, pozdrawiam i panowie wiecej szacunku do siebie bo to tylko chałturka, jak pogracie długo to wam wszystko zbrzydnie.

    2 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: mezatka] gość: emilaaa napisał/a: strażnicę już mamy, zespół już też. Teraz potrzebuję jakiejś dobrej kucharki, ze swoją ekipą. Niestety nie ogłaszają się w necie. Dlatego jakbyście mieli jakiś namiar to proszę o podanie.
    Ja mam namiary na dobrego kucharza z M-c. Przygotowywał moje wesele i byłam z niego bardzo zadowolona. Prześle Ci jego nr na mail, o ile podasz.... [/quote]

    kierownik.1229@ng2.pl - jeśli możesz to prześlij mi proszę numer. Czy kucharz ma ze sobą ekipę kelnerów-kelnerek? i czy jest drogi? dziekuje za odp.

    Cytuj
  • 2 wrz 2011

    A ja mam pytanie potrzebuję się umówić do poradni życia rodzinnego ale nigdzie nie mogę znaleźć nr czy ktoś posiada jakieś namiary? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!

    I jeszcze jedna taka uwaga bo ślędzę to forum od jakiegoś czasu i mogę śmiało stwierdzić, że takie reklamowanie siebie (mam tu na myśli zespoły) nic nie daje a jeszcze to obrzucanie błotem innych. Każda Para Młoda i tak zaangażuje na swoje wesele taki zespół który im przypadnie do gustu a nie ten, który będzie najbardziej rozreklamowany, przechwalony itp Bo jak to mówią ta krowa co dużo buczy mało mleka daje:) Pozdrawiam wszystkie zespoły!

    Ze swojego przykładu mogę powiedzieć, że u mnie właśnie tak było przy wyborze zespołu na swoje wesele. Ani razu nie widziałam, żeby ten zespół był tutaj reklamowany. Po prostu byłam na weselu gdzie chłopaki grali spodobali się nam i mamy ich u siebie. Proste!

    Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Witam. A może ktoś wypowie się czy wie coś o dobrym fotografie oraz kamerzyście na wesele ?

    Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Nie ma takich. Teraz wesela filmuje się aparatami foto. Kosztuje to od 3500 w górę i cały materiał mieści się w góra 40 minutach.

    3 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    bzdury :p

    2 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    dlaczego bzdury. Profesjonalny kamerzysta już dawno przeszedł na Canona D5MKII i nie robi gniotów lecz 40 minutowy materiał z całego przyjęcia i ślubu.

    3 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=studiodobo] gość: Pablo6 napisał/a: Witam. A może ktoś wypowie się czy wie coś o dobrym fotografie oraz kamerzyście na wesele ?
    zobacz sobie na www.studiodobo.miasto-info.pl .. [/quote]

    Reklamować to każdy się potrafi. Pokaż swoją pracę, a powiem ci kim jesteś.
    Pamiętaj także jeszcze o jednym - najlepsi nie potrzebują reklamy - ich prace są reklamą samą w sobie.
    Możesz podesłać link do jakiegoś twojego filmu?

    2 2 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    rzucanie nazwami i cenami nie świadczy o twoim profesjonaliźmie - dlatego to bzdury :P , a reklamować się każdy może :P, młodzi i tak wybiorą to co im się podoba a nie to co ty napiszesz, więc nie wysilaj się tu na wywody na temat fotografii czy filmu :D

    3 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=studiodobo] gość: Pablo6 napisał/a: Witam. A może ktoś wypowie się czy wie coś o dobrym fotografie oraz kamerzyście na wesele ?
    zobacz sobie na www.studiodobo.miasto-info.pl .. [/quote]
    Panie "StudioDobo'' pisałem w dziale fotografia o tym, i oczywiście odpisał Pan, żebym popatrzył na stronie głównej na reklamy, teraz to samo. Ja potrzebuję opinii obiektywnej, a nie sugerowania przez Pana własnego studia. Czekam na obiektywne opinie innych użytkowników. Pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Skończyła się jatka zespołów a teraz czas na fotografów i kamerunów. Dajcie sobie już spokój, a ty Pablo6 jak chcesz opinii to wyrób sobie ją sam, a nie szukaj tutaj, bo tu albo się ktoś będzie reklamował samemu jako niby klient, albo bezpośrednio fotografowie sami będą pisać o tym jacy to są profesjonalni.
    Poza tym opinii będzie tyle ile fotografów i kamerunów, a o gustach się nie dyskutuje bo każdy widzi to po swojemu.
    Najlepiej wejdź sobie na ich strony lub wpisz na youtube.pl lub na vimeo.com słowo myslenice lub wesele myslenice czy slub myslenice, slub pcim czy jakie tam sobie miejscowości upatrzysz i pooglądaj sam, bo jest tam tego od groma.

    Pozdrawiam.

    4 1 Cytuj
  • 3 wrz 2011
    1 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    Gdzie Polaków pięciu tam sześć zdań

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    A gdzie kucharek sześć, tam dwanaście...

    Cytuj
  • 3 wrz 2011

    [quote=gość: człek po fachu] www.studiodobo.miasto-info.pl łatwiej wpisac www.żal.pl ! [/quote]

    Bez przesady, ale prawda jest taka że dobry fotograf i kamerzysta nie ma już na pewno wolnych terminów na 2011 a nieliczne tylko wolne na 2012, więc samo to jest już wyznacznikiem, kto jest dobry a kto słaby.

    3 Cytuj

Odpowiedz