Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 17 lis 2011

    To nie jest odwracanie uwagi od tematu. To jest jak najbardziej na temat. Sam się przyznałeś.
    Pokazuje, że jest tutaj totalna nagonka jednych na drugich. Tak jak ktoś wcześniej napisał, przestały opluwać się zespoły - zaczęły lokale.

    6 5 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat firmy Dora z Jawornika co organizuje wesela.

    7 Cytuj
  • 17 lis 2011

    A co powiecie o rezydencie w rudniku

    8 Cytuj
  • 17 lis 2011

    [quote=gość: pani młoda] A co powiecie o rezydencie w rudniku [/quote]

    Sala dość duża i ładna. Jedzenie i obsługa na średnim poziomie. Śpiewam na weselach tak wiec mam porównanie. A co do firmy Dora to odradzam właściciel nie ma pojęcia o weselach.

    2 5 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Całe szczęście, że są inne - poważne strony, związane z tematyką weselną. Tutaj wchodzą ludzie chcący wylać na klawiaturze swoje prymitywne i żałosne żale.
    Nikt poważny, po przeczytaniu kilku waszych postów, nie weźmie pod uwagę tych bzdur, bo zionie z nich zawiść i jad.
    Myślicie, że właściciele lokali zaczną masowo popełniać samobójstwa, bo jakiś bezimienny ktokolwiek napisze, że ten albo tamten dom weselny ma kłopoty?
    Dajcie spokój.
    Nawet "Moda na sukces" jest mądrzejsza od was.

    8 5 Cytuj
  • 17 lis 2011

    [quote=gość: Ania1986] gość: pani młoda napisał/a: .... A co do firmy Dora to odradzam właściciel nie ma pojęcia o weselach. [/quote]
    Jak większość firm tego typu .... nie mają pojęcia "co i jak". Wynajmowanie jakiejkolwiek firmy do organizowania wesela, to niewypał. Lepiej samemu dopilnować wszystkiego, a nie powierzać obcym ludziom.

    3 Cytuj
  • 17 lis 2011

    ja mam wesele zaplanowane na wrzesień 2012r w gali rozmawiałam wczoraj z osobami pracującymi w biurze hotelu Gala i wszystko odbędzie się zgodnie z umowa a wszystkie plotki o tym ze gala upada są wyssane z palca.

    10 10 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Szkoda tych wszystkich par co sobie zamówili wesele w gali. Co biedni mają teraz robić? gdzie szukać nowej sali i czy termin będzie wolny. Powodzenia

    7 10 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Nie wiem po czym sądzicie że Euforia ma za niskie ceny ? Trzeba było zobaczyć cennik na 2012 rok, ceny od 180 zł w zwyż...czyli ceny krakowskie, W tym roku się otwierali to wiadomo, że było taniej. Na 2013 też ma być jeszcze wyższa cena... Napewno lokal się utrzyma, widać wysoki poziom i zaangażowanie. My sie zdecydowaliśmy na 2013 rok i jesteśmy szczęśliwi. Piękniejszej sali nie mogliśmy osbie wymarzyć, a jeśli jakaś ciotka nie będzie zadowolona to niech spada. Ważne że zrobiliśmy tak jak chcieliśmy.

    4 6 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Tylko że w Euforii mają trochę astronomiczne ceny za Sylwestra z tego co się dowiadywałem - 300zł od osoby, gdzie ma być około 200-250 osób, czyli wielki spęd, gdy np 7-smaków 250zł i Sylwester bardzo kameralny - około 70-80 osób. Ciekawe że tym się opłaca a inni chcą wydoić ile się da.

    3 4 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Z tego co wiem bo jesteśmy zapisani do eufori na sylwestra to w cenie 600 zł od pary jest wódka finlandia podawana na stoły bez limitu oraz drinki i alkohole na barze w tej cenie tak że alkohol mamy z głowy to jest plus a 250 osób w eufori to pełen luz bo sala jest olbrzymia

    4 2 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Otoz to. Ja od kilku lat chodze w to samo miejsce. Placimy 500 od osoby plus swoj alkohol przynosimy. Mysle ze cena w Euforii jest ok. Tylko narzekacie... Nie stac was to nie idziecie i juz. Cena jest ok napewno nie zbankrutuja:))

    5 5 Cytuj
  • Marta 19 lis 2011

    Hotel Gala powinien dojść do osób które robią im takie pomówienia na forum i sprawę dać do sądu!!!!!! skandaliczne zachowanie! konkurencja czy wiejskie plotki??!!!!!!

    11 7 Cytuj
  • 19 lis 2011

    zgadzam sie z poprzedniczką ci którzy rozpowiadają plotki o gali i tym samym burzą spokój młodych par które mają zarezerwowane miejsca na następny rok w hotelu gala na przyjęcia weselne powinni ponieść tego konsekwencje

    9 5 Cytuj
  • 19 lis 2011

    OK. Finlandia niech sobie będzie ale jak ktoś pije wyłącznie Danielsa i Regala to co wtedy? Podmieniają Finlandię na chivasa, czy muszę sobie w barze zakupić lub przynieść ze sobą, bo pewnie nie mają na stanie ?

    Nie jestem źle nastawiony bo raczej tam pójdę na Sylwka, lecz chciałbym zapytać?

    5 4 Cytuj
  • 19 lis 2011

    [quote=gość: Konrad79] OK. Finlandia niech sobie będzie ale jak ktoś pije wyłącznie Danielsa i Regala to co wtedy? Podmieniają Finlandię na chivasa, czy muszę sobie w barze zakupić lub przynieść ze sobą, bo pewnie nie mają na stanie ?

    Nie jestem źle nastawiony bo raczej tam pójdę na Sylwka, lecz chciałbym zapytać? [/quote]

    Jo jesem Stasek i pije ino bimber i balatajsa...bedzie na sylwestrze w eforii cy nie? bo jak nie to nie pude.

    Słoma Ci Konradzie wychodzi z gumiaka....)

    8 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Prosze Państwa, po co się tutaj dochodzicie o to ile i za co? Zadzwońcie do biura Domu Weselnego Euforia i Myślę że ta przemiła właścicielka odpowie wam na wszelkie nurtujące was pytania... :)

    9 1 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Rezydent jest nawet lepszy od Eufori bez problemu można tam wejść bez obaw że ktoś spadnie ze schodów i otoczenie o wiele lepsze las i ładny widok nie to co w E.

    3 6 Cytuj
  • 19 lis 2011

    A mnie się te światełka na filarkach nie podobają, i ponoć akustyka do kitu, w Euforii ponoć rewelacyjna.

    ps. z teog co wiem to wesela odbywają się wewnątrz a nei na zewnątrz budynku, więc w nosie mam otoczenie, byle gnojówką nie śmierdziało:)

    3 2 Cytuj
  • 19 lis 2011

    [quote=gość: pro]
    Jo jesem Stasek i pije ino bimber i balatajsa...bedzie na sylwestrze w eforii cy nie? bo jak nie to nie pude.

    Słoma Ci Konradzie wychodzi z gumiaka....) [/quote]

    Słoma? Dlaczego? Bo wolę się napić czegoś lepszego a nie wódy jak ty? Możesz być smakoszem nawet jabola, mnie to nie interesuje. Jedni wolą kilogram pasztetowej a inni 10 dekagramów szyneczki chłopskiej bez konserwantów. Każdy ma swój mózg i jak się chce truci dziadostwem to jego problem, mnie wystarczy 0,75 chivasa a drugiemu trzy flaszki czyściochy. Ja czyściochy się nie tykam, chyba że w dobrym drinku.

    6 Cytuj
  • 20 lis 2011

    Jak ty z górnych sfFFfer do może diva vodka lub Chivas Regal Royal Salute 50 years old piłeś to kiedyś A MOŻE SZAMPAN Dom Perignon White Gold Jeroboam JUŻ CI POMINĘ TE DROŻSZE CHOĆ NA 100 CIĘ STAĆ NIE MIERZ TAK WYSOKO BO DO JABCOKA ZEJDZIESZ.PA

    Cytuj
  • 20 lis 2011

    Słoma? Dlaczego? Bo wolę się napić czegoś lepszego a nie wódy jak ty? Możesz być smakoszem nawet jabola, mnie to nie interesuje. Jedni wolą kilogram pasztetowej a inni 10 dekagramów szyneczki chłopskiej bez konserwantów. Każdy ma swój mózg i jak się chce truci dziadostwem to jego problem, mnie wystarczy 0,75 chivasa a drugiemu trzy flaszki czyściochy. Ja czyściochy się nie tykam, chyba że w dobrym drinku. [/quote]
    PANISKO, A FUJ :-/

    Cytuj
  • 20 lis 2011

    Co za lumpeks ludzki !!!!
    Jak ktoś je lub pije coś lepszego niż plebs - to musi być panisko :) Gratuluję :)

    Też wolę mniej się napić ale dobrego Brandy czy Wisky a zarabiam niewiele ponad 2500zł netto. Czyli co jestem panisko :)

    1 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    [quote=gość: Konrad79] gość: pro napisał/a:
    Jo jesem Stasek i pije ino bimber i balatajsa...bedzie na sylwestrze w eforii cy nie? bo jak nie to nie pude.

    Słoma Ci Konradzie wychodzi z gumiaka....)

    Słoma? Dlaczego? Bo wolę się napić czegoś lepszego a nie wódy jak ty? Możesz być smakoszem nawet jabola, mnie to nie interesuje. Jedni wolą kilogram pasztetowej a inni 10 dekagramów szyneczki chłopskiej bez konserwantów. Każdy ma swój mózg i jak się chce truci dziadostwem to jego problem, mnie wystarczy 0,75 chivasa a drugiemu trzy flaszki czyściochy. Ja czyściochy się nie tykam, chyba że w dobrym drinku. [/quote]

    Filozof z Ciebie i smakosz a liczyć nie umiesz...Jak się płaci 300 złotych to nie wymagaj Danielsa i podobnych...Kupisz sobie i tyle. Ja lubię smalec i oranżadę i nie obnoszę się z tym(tylko dla twojej wiadomości)

    2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    co myślicie o zespole dwa światy :? czy ktoś ich słyszał ?

    1 4 Cytuj

Odpowiedz