Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 11 sty 2012

    TO JAKIEŚ TOTALNE BZDURY , HOTEL GALA PROSPERUJE I MA ZAMÓWIENIA NA WESELA DO 2013 BO PYTAŁAM OSTATNIO O WOLNY TERMIN I JAK JUŻ COŚ TO 2013 TROCHĘ WOLNYCH I NA 2014 TEŻ JAKIEŚ REZERWACJE MAJĄ A POZA TYM ZNAJOMI OSTATNIO ORGANIZOWALI TAM KONFERENCJE I BYŁ FULL WYPAS!!!!!

    4 5 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Lula, napisz to jeszcze ze trzy razy, żeby wszyscy wiedzieli. Szkoda, ze nie piszesz, jaki hotel, ale to przecież nieważne. Dołóż więcej wykrzykników i poszukaj, czy przypadkiem nie możesz użyć jeszcze większych liter. Te są trochę małe.
    Nie pozdrawiam.

    6 5 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: u8j5g] Lula, napisz to jeszcze ze trzy razy, żeby wszyscy wiedzieli. Szkoda, ze nie piszesz, jaki hotel, ale to przecież nieważne. Dołóż więcej wykrzykników i poszukaj, czy przypadkiem nie możesz użyć jeszcze większych liter. Te są trochę małe.
    Nie pozdrawiam. [/quote]

    naucz się czytać!!!!!

    1 5 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Co wy (redakcja) jaja sobie robicie???
    Przeczytałem te posty dokładnie i w żadnym nic nie było, o który hotel chodzi. I cudownym zbiegiem okoliczności jeden post wyparował, a w drugim pojawiła się nazwa.
    Jak już potrzebujecie utrzymać temat przy życiu, to róbcie to z głową.
    Dobrze wiadomo, że sami trollujecie, bo forum by zdechło.
    Żenada.

    3 2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    zna ktoś zespól hepi bend

    3 Cytuj
  • 12 sty 2012

    czy któraś z was szyła suknie ślubną u pani Agnieszki Stanek?? podobno pani uszyje każdą sukni za 1000 zł.

    6 Cytuj
  • 12 sty 2012

    Nie wierze, ze każda uszyje za 1000zł bo jest to nie możliwe zważając na dzisiejsze ceny materiałów i doatków np. Svarowki

    2 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    jakiego fryzjera polacacie by uczesać sie do ślubu??? bo o różnych słyszałam ale ceny ogromne!!! 200 zł-jakaś paranoja!!!

    1 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Ja polecam bardzo miłą panią fryzjerkę z Trzebuni, mnie do ślubu uczesała za 40zł jeśli chcesz wyślę CI zdj na mail jak moja fryzura wyglądała. Jeśli byłoby Was więcej do czesania Pani nawet gotowa przyjechać do domu oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu.

    5 1 Cytuj
  • 14 sty 2012

    wyslij wyslij pioszem pioszem

    1 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    tez mam namiar na panią z Dobczyc, jesli ktos potrzebuje wysle namiar na maila - podobnie dojazd i przygotowanie w domu fryzury . i faktycznie ceny OK

    2 Cytuj
  • 15 sty 2012

    bardzo proszę o polecenie dobrej kosmetyczki, która dojeżdża do domu:)

    2 Cytuj
  • 15 sty 2012

    oczywiście ze jak będzie dużo koronek w tej sukni to w kwocie 1000 zl się nie zmieści. ale ogólnie bardzo przyzwoita cena. jednak nikt sie nie odezwał kto by u nij szył suknie ślubną......

    1 Cytuj
  • 15 sty 2012

    do Gienia:) proszę o przesłanie tego zdj:) kulusia87@interia.pl Dziękuję:) i przy okazji namiaru na panią z Trzebuni:)

    2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Witam. Interesuje mnie gdzie można kupić TORT WESELNY - gdzie kupowaliście, będziecie kupować??? Gdzie są dobre i jakie ceny?? Dzieki za info

    3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    witam. Ja chciałam zapytać gdzie warto zamówić napoje na wesele? czy ktoś się orientuje?dzięki za info

    2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Fryzjer tanio i kosmetyczka i paznokcie w Sułkowicach w salonie koło stadionu (mogę dać namiary),
    napoje w hurtowni nad Janem jadąc w stronę Polanki - dowożą na miejsce i jak coś zostanie można zwrócić
    najlepsza cukiernia pod słońcem to Iza w Wysokiej koło Kalwarii Zebrzydowskiej - mają drogo ale gwarancja jakości pycha, myślenickie cukiernie są daleko od tego :P, byłam już na kilku weselach gdzie było to ciasto i naprawde warto, na każde święta i uroczystości domowe zamawiam tam ciasto
    a suknia ślubna w Lubniu bo tanio razem z welonem i bolerkiem dałam 1700 mogę dać namiar
    na animacje dla dzieci na weselu również mogę dać namiar super sprawa klaun i wróżka malują dzieciom twarze, kręcą balony zabawiają dzieci robią konkursy i takie tam polecam na wesele gdzie są dzieci, przynajmniej nie biegają jak szaleni po sali tylko mają zajęcie i radości tyle że szok :P

    3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Ja swoją suknię ślubną szyłam koło zoologicznego rok tameu i była bardzo zadowolona, cena była 1600zł z welonem a bolerko miałam gratis a suknia ślubna była piękna nie trzeba było długo czekac od razu oddałam w komis i się sprzedała

    3 4 Cytuj
  • 17 sty 2012

    [quote=gość: Mężatka...] Ja swoją suknię ślubną szyłam koło zoologicznego rok tameu i była bardzo zadowolona, cena była 1600zł z welonem a bolerko miałam gratis a suknia ślubna była piękna nie trzeba było długo czekac od razu oddałam w komis i się sprzedała [/quote]
    Ja też tam szyłam i zapłaciłam 1900 z wszystkimi biżuteryjnymi dodatkami ale nie sprzedaję bo jest według mojego gustu i zal mi sie jej pozbywać a mam świadomość ze nawet połowy kwoty moge nie odzyskać...A co do seri powyższych pytań to wszystkie już były wystarczy poczytać poprzednie strony ale wam sie pewno niechce.....Nic nowego tu sie nie dzieje.Proponuje usunąć ten temat i za jakiś czas wzowić.pozdrawiam

    3 3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Znowu zaczyna sie usuwanie wypowiedzi świetnie!!!!!!!!!!!!!!

    1 4 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=gość: Wściekła] Znowu zaczyna sie usuwanie wypowiedzi świetnie!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    i bardzo dobrze, ze to forum jest moderowane bo poziom chamstwa albo kłótni jakie tu były jeszcze wczoraj wzrasta. szkoda ze konkurencje potraficie zwalczac tylko w taki sposob. moze poprawcie wlasne uslugi zamiast ciagle dyskredytowac innych

    5 2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    A JA JESTEM ZA TYM, ABY WIĘKSZOŚĆ ZAINTERESOWANYCH LOGOWAŁA SIĘ I WYMIENIAŁA SPOSTRZEŻENIAMI CZY TEŻ ZADAWAŁA PYTANIA ZA POMOCĄ SKRZYNEK POCZTOWYCH-POZA FORUM MOŻNA REKLAMOWAĆ SIEBIE, CZY INNYCH, MOŻNA SZCZERZE WYRAZIĆ SWOJE OPINIE BEZ JAKICHKOLWIEK UWAG OSÓB POSTRONNYCH- NAJCZĘŚCIEJ NAJMNIEJ ZAINTERESOWANYCH, KTÓRE DOLEWAJĄ TYLKO OLIWY DO OGNIA PROWOKUJĄC NIEPOTRZEBNE DYSKUSJE-I WÓWCZAS PRZYNAJMNIEJ JEST PEWNOŚĆ, ŻE POSTY NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE I NIKT PUBLICZNIE NIE ZOSTANIE OBRAŻONY ;-)

    6 2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=modliszka] A JA JESTEM ZA TYM, ABY WIĘKSZOŚĆ ZAINTERESOWANYCH LOGOWAŁA SIĘ I WYMIENIAŁA SPOSTRZEŻENIAMI CZY TEŻ ZADAWAŁA PYTANIA ZA POMOCĄ SKRZYNEK POCZTOWYCH-POZA FORUM MOŻNA REKLAMOWAĆ SIEBIE, CZY INNYCH, MOŻNA SZCZERZE WYRAZIĆ SWOJE OPINIE BEZ JAKICHKOLWIEK UWAG OSÓB POSTRONNYCH- NAJCZĘŚCIEJ NAJMNIEJ ZAINTERESOWANYCH, KTÓRE DOLEWAJĄ TYLKO OLIWY DO OGNIA PROWOKUJĄC NIEPOTRZEBNE DYSKUSJE-I WÓWCZAS PRZYNAJMNIEJ JEST PEWNOŚĆ, ŻE POSTY NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE I NIKT PUBLICZNIE NIE ZOSTANIE OBRAŻONY ;-) [/quote]

    Musisz pisać z Caps-Lock ? No ewentualnie możesz trzymać shift. I niech mod usunie Twój wpis, mój też może. Nie pisze się Pani Modliszko dużymi literami całych wyrazów :/

    7 2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=gość: KrokodylKryzysu] modliszka napisał/a: A JA JESTEM ZA TYM, ABY WIĘKSZOŚĆ ZAINTERESOWANYCH LOGOWAŁA SIĘ I WYMIENIAŁA SPOSTRZEŻENIAMI CZY TEŻ ZADAWAŁA PYTANIA ZA POMOCĄ SKRZYNEK POCZTOWYCH-POZA FORUM MOŻNA REKLAMOWAĆ SIEBIE, CZY INNYCH, MOŻNA SZCZERZE WYRAZIĆ SWOJE OPINIE BEZ JAKICHKOLWIEK UWAG OSÓB POSTRONNYCH- NAJCZĘŚCIEJ NAJMNIEJ ZAINTERESOWANYCH, KTÓRE DOLEWAJĄ TYLKO OLIWY DO OGNIA PROWOKUJĄC NIEPOTRZEBNE DYSKUSJE-I WÓWCZAS PRZYNAJMNIEJ JEST PEWNOŚĆ, ŻE POSTY NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE I NIKT PUBLICZNIE NIE ZOSTANIE OBRAŻONY ;-)

    Musisz pisać z Caps-Lock ? No ewentualnie możesz trzymać shift. I niech mod usunie Twój wpis, mój też może. Nie pisze się Pani Modliszko dużymi literami całych wyrazów :/ [/quote]
    Dokładnie! Nie da się tego czytać mimo, że autor może mądrze pisać.

    6 3 Cytuj
  • 18 sty 2012

    może skupcie się Państwo na wymianie zdań dotyczących tematu postu i wtedy nikt nikogo nie będzie obrażał...

    3 2 Cytuj

Odpowiedz