Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 4 sty 2012

    HEJKA MAM PROŚBĘ NAJLEPSZA RESTAURACJA NA WESELE W MYSLENICACH OPINIE PROSZE PISAĆ;) DZIEKI Z GÓRY;)

    2 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: Żabkula] HEJKA MAM PROŚBĘ NAJLEPSZA RESTAURACJA NA WESELE W MYSLENICACH OPINIE PROSZE PISAĆ;) DZIEKI Z GÓRY;) [/quote]

    1. Stek do 80-100 osób, jedzenie, obsługa, miejsce na zewnątrz, fajni właściciele zawsze dogadani
    2. El Camino - jeszcze nie byłem na weselu ale jedzenie ok, miejsce ok, na Sylwku była siostra i bardzo dobrze zaopiniowała, szkoda że brak zaplecza na zewnątrz - to duży minus przy weselach
    3. Słowiańska - około 100 może ciut więcej osób, jedzenie ok, obsługa ok, małe zaplecze na zewnątrz, ale jest
    4. 7 smaków - powyżej 100 osób, jedzenie ok, miejsce ok, miejsce na zewnątrz jak w Steku
    5. Hotel pod Dębami - dużo większe wesela, restauracja fajna, jedzenie ok, obsługa prawie ok, miejsca spokojne wewnątrz i na zewnątrz (największe zaplecze poza lokalowe, nawet na spacerek wytrzeźwiający) - fajne miejsce na wesele.

    To tyle restauracji które organizują wesela. Myślę że żadnej nie pominąłem

    1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    A moze znasz jakies dobre kucharki lub kucharzy?

    4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: Breek] No to jeszcze ktoś napisze że byl na imprezie gdzie grał red Bend i bedzie komplet :) i powrót do normy [/quote]
    A gdzie grał Red Bend w te sylwestra bo mi go w Rezydencie brakowało?

    1 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Przecież red band już zjechali jak psa bo to oni grali w Razydencie i dali ciała niepełnym składem. Ja za takie coś bym ich pozwał

    Do Kruk 13: Byłam w Rezydencie i żadny red bend nie grał tylko jakieś Trio coś tam. Red Ben grał przez 2 lata wstecz i było świetnie

    2 7 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Tak sobie czytam to forum bedac na nim pierwszy raz i sie zastanawiam,czemu ono służy? Ludzie proszą o pomoc w znalezieniu kucharki lub kucharza a tu tylko oczernianie konkurencji!!!!!!!!!!!! w3gf ma racje przeczytałem i zrozumiałem.

    5 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=gość: Żabkula] HEJKA MAM PROŚBĘ NAJLEPSZA RESTAURACJA NA WESELE W MYSLENICACH OPINIE PROSZE PISAĆ;) DZIEKI Z GÓRY;) [/quote]
    byłem na weselu w Steku i w Hotelu pod Dębami i zdecydowanie wygrywa hotel:)miejsce oddalone od drogi,cisza,spokój.na ich stronie internetowej jest wizualizacja obiektu.pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    DZUKAM DOBREJ KUCHARKI NA KOMUNIE KTO DORADZI?

    1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Witam, jestem zainteresowany organizacją wesela w Gali, ale doszły mnie słuchy, że aktualnie hotel jest wystawiony na sprzedaż i w związku z tym naszyły mnie wątpliwości. Czy coś wiecie na ten temat?

    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=power] Planuję wesele w 2013 roku i szukam dobrego kucharza lub kucharki. Czy moglibyście polecić kogoś naprawdę sprawdzonego???? Bardzo proszę. [/quote]

    ja mam namiary na fajną i sprawdzoną Panią...z okolic Pcimia....

    jak byś była(a) zainteresowany(a) daj znać-jakoś się zdzwonimy... :-)

    ma terminy dwu letnie...to chyba jakiś wyznacznik ;-)

    3 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Polecam zespół Weekend ze Stróży.bardzo dobrze grają i potrafią porwac do tańca.....W jasienicy na Sylwestra grali i muszę powiedzieć że zespół na wysokim poziomie.

    8 6 Cytuj
  • 6 sty 2012

    [quote=gość: Wokalista] gość: Żabkula napisał/a: HEJKA MAM PROŚBĘ NAJLEPSZA RESTAURACJA NA WESELE W MYSLENICACH OPINIE PROSZE PISAĆ;) DZIEKI Z GÓRY;)

    1. Stek do 80-100 osób, jedzenie, obsługa, miejsce na zewnątrz, fajni właściciele zawsze dogadani
    2. El Camino - jeszcze nie byłem na weselu ale jedzenie ok, miejsce ok, na Sylwku była siostra i bardzo dobrze zaopiniowała, szkoda że brak zaplecza na zewnątrz - to duży minus przy weselach
    3. Słowiańska - około 100 może ciut więcej osób, jedzenie ok, obsługa ok, małe zaplecze na zewnątrz, ale jest
    4. 7 smaków - powyżej 100 osób, jedzenie ok, miejsce ok, miejsce na zewnątrz jak w Steku
    5. Hotel pod Dębami - dużo większe wesela, restauracja fajna, jedzenie ok, obsługa prawie ok, miejsca spokojne wewnątrz i na zewnątrz (największe zaplecze poza lokalowe, nawet na spacerek wytrzeźwiający) - fajne miejsce na wesele.

    To tyle restauracji które organizują wesela. Myślę że żadnej nie pominąłem [/quote]

    Ta liczba osób przeraża
    stek 80-100 osób nieraz tam bywam mój salon jest takich samych rozmiarów i nigdy sobie nie wyobrażałem że tam może wejść 100 osób
    słowiańska - 100osób -chyba że na dworze będą siedzieć

    1 2 Cytuj
  • 6 sty 2012

    [quote=gość: PILNE] DZUKAM DOBREJ KUCHARKI NA KOMUNIE KTO DORADZI? [/quote]

    czytaj wyżej.....
    Ta Pani również obsługuje komunie....

    Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=gość: ***] A tak z innej beczki. Czy może ktoś orientuje się czy ktoś a jak to kto w Myślenicach lub okolicy nastroi pianino. z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich którzy "czują blusa" [/quote]

    Zapytaj na oś.1000-lecia ,bodajże blok 21, Pan Ziółkowski :)

    1 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Witam,zespół dwa światy gra pod buta ,byłem na weselu tego roku dla mnie
    rewelacja.Pozdrawiam.

    2 14 Cytuj
  • 9 sty 2012

    hehehe dwa światy..... ja chyba śnie. byłem na weselu z udziałem tej kapeli, 90 % automat i w koło żono moja itd.... a wokale tragedia..... a mimo to są ludzie którym się podobają. Pozdrawiam

    7 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Moze słyszał ktoś o zespole ZWYK?

    5 8 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: Wokalista] gość: Żabkula napisał/a: HEJKA MAM PROŚBĘ NAJLEPSZA RESTAURACJA NA WESELE W MYSLENICACH OPINIE PROSZE PISAĆ;) DZIEKI Z GÓRY;)

    1. Stek do 80-100 osób, jedzenie, obsługa, miejsce na zewnątrz, fajni właściciele zawsze dogadani
    2. El Camino - jeszcze nie byłem na weselu ale jedzenie ok, miejsce ok, na Sylwku była siostra i bardzo dobrze zaopiniowała, szkoda że brak zaplecza na zewnątrz - to duży minus przy weselach
    3. Słowiańska - około 100 może ciut więcej osób, jedzenie ok, obsługa ok, małe zaplecze na zewnątrz, ale jest
    4. 7 smaków - powyżej 100 osób, jedzenie ok, miejsce ok, miejsce na zewnątrz jak w Steku
    5. Hotel pod Dębami - dużo większe wesela, restauracja fajna, jedzenie ok, obsługa prawie ok, miejsca spokojne wewnątrz i na zewnątrz (największe zaplecze poza lokalowe, nawet na spacerek wytrzeźwiający) - fajne miejsce na wesele.

    To tyle restauracji które organizują wesela. Myślę że żadnej nie pominąłem [/quote]
    grzynek w strozy ok 110-120miejsc

    1 Cytuj
  • 10 sty 2012

    sorki za bład- grzybek :) w strózy

    2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    operatorze zwyk to wiocha ,więc nie kasuj moi wpisów....

    1 4 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Czesc Smerf!!! Skad jest zespol ZWYK?

    1 3 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Ciekaw jestem jaką muzykę gra zespół ZWYK,skoro Smerfie stwierdzasz że to wiocha???

    3 7 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Witam,słyszał ktoś może o zespole Big Band? Podobno fajni.

    2 6 Cytuj
  • 11 sty 2012

    podobno nie...

    2 5 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: Ciekawski] Ciekaw jestem jaką muzykę gra zespół ZWYK,skoro Smerfie stwierdzasz że to wiocha??? [/quote]
    Wpisz w guglach "zespół zwyk" to ich posłuchasz.
    Obleci. Na pewno na żywo, bo tempo pływa.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz