Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 19 sty 2013

    Ja ostatnio byłem na Sylwestrze 2012/2013 w Zakopanem w Hotelu Grand Nosalowy Dwór i grał tam zespół, który jest o dziwo z Krakowa, a grają w całej Polsce. Mówię wam, szczęka opadła mi do ziemi jak zobaczyłem jak wymiatają. Gra tam chyba 9 osób, do tego mają tancerki które prezentują Sambę itp. Grają takie kawałki, że nawet byście nie marzyli i są to głównie Covery.
    Jak zagrali Santane - Sambę Pati to myślałem że zemdleję z wrażenia, jak ciupnęli Rockendrolla na ( trzech saksofonach) to był normalnie szok. No i myślałem, że będą tylko pewnie jakieś standardy muzyczne, a tu nagle na specjalne życzenie piosenka Eneje - ta o życiu najnowsza z pełną sekcją dętą ( oczywiście szczęka z wrażenia na podłodze), a jak by tego było mało to ktoś zamówił sobie hit sezonu - zespół Weekend- Ona tańczy dla mnie.
    I słuchajcie normalnie SZOK zagrali i zaśpiewali to 100 razy lepiej niż orginał, do tego z jajem i humorem. Ludzie byli tak oczarowani, że co chwilę ktoś brał od nich wizytówki. Podszedłem i ja i pytam co i jak, i czy grają też wesela ( chociaż szczerze wątpiłem). A oni mówią, że grają. Tyle, że ostatnio grali wesela u np. Bachledów w Zakopanem, u wielu znanych gwiazd itd.
    Biorą za wesele grubą kasę bo około 9000 - 10000 zł, ale mówie wam szok.
    No i sprzęt mają taki że głowa mała, głosniki 2 x 4000, lampy pary, lasery, dymy i inne markowe rzeczy. Piszę dlatego tutaj o tym bo udało mi się ich zamówić na moje weselicho :) Co prawda dopiero w 2014 lipiec, ale będzie super. Mieliśmy z przyszłą małżonką już wybraną kapelę za 5000 zł, ale jak na tym sylwestrze żeśmy zobaczyli to zjawisko to szybko zmieniliśmy zdanie.
    I jeszcze co najważniejsze, grali już w Myślenickiej EUFORII :)
    Zespół nazywa się CAPRI NEW BEAT z Krakowa.
    Pozdrawiam Rafał.

    7 16 Cytuj
  • Monika Stasiak 21 sty 2013

    Witam;) planujemy ślub na październik następnego roku i największy problem ze znalezieniem dobrej kucharki z własnym zespołem... może ktoś kogoś polecić??

    1 Cytuj
  • 21 sty 2013

    ja polecam pania z Rudnika z przygotowaniem jedzenia i obsluga wesela-super i tanio/110 plus ciasto-na dwa dni/
    orkiestre z Poznachowic-fakt,ze dwa lata temu ,ale za dwa dni grania-3000zl
    fotograf tez byl swietny-nie popularny wiec dlatgo niedrogi a zdjecia super
    alkohol najtaniej w Dobczycach-hurtownia ALDII
    polecam

    4 3 Cytuj
  • 21 sty 2013

    Ja tez polecam panią z Rudnika ale proszę popracować nad obsługą :)) bo nie może być tak ze 2 kelnerki obsługują cała sale :) każda kelnerka czy kelner powinien mieć przypisany stolik o który należy się troszczyć:) no i będzie super ;) pozdrawiam ;)

    2 4 Cytuj
  • Monika Stasiak 21 sty 2013

    Właśnie tez o niej słyszałam i pewnie będę się z tą Panią kontaktować:) dziękuje bardzo za podpowiedzi, a poza tym jestem przerażona ceną za zespół Immunitet... 2 dni 7500tys!! makabra;P ale podobno najlepsi;)

    2 6 Cytuj
  • 21 sty 2013
    czarownica napisał/a:

    ja polecam pania z Rudnika z przygotowaniem jedzenia i obsluga wesela-super i tanio/110 plus ciasto-na dwa dni/
    orkiestre z Poznachowic-fakt,ze dwa lata temu ,ale za dwa dni grania-3000zl
    fotograf tez byl swietny-nie popularny wiec dlatgo niedrogi a zdjecia super
    alkohol najtaniej w Dobczycach-hurtownia ALDII
    polecam

    Ja właśnie będę mieć i Panią Gienie z Rudnika i zespół z Poznachowic ;) Pani Gienia jest dla mnie nie podważalna, byłam na wieluuuu weselach gdzie ona gotowała i bez zastanowienia wiedziałam,że i on będzie u mnie gotować. Polecam jak najbardziej, mojemu bratu równiez gotowała w październiku na weselu i wzieła 130 zł za osobę, ale trzeba było kupić sobie tylko alkohol i picie, ciasta były już w tym i całe jedzenie. Do obsługi też nie miałam zastrzeżeń, wręcz biegali po sali, żeby wszędzie było czysto i wszystko na stołach. GORĄCO POLECAM a napewno będziesz zadowolona, pozdrawiam

    3 6 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Witam witam czy ktos miał stycznosc z zespolem CONIECO z Trzebunii chyba?? Wiecie jak graja? Co z prowadzeniem wesele?

    5 8 Cytuj
  • Monika 25 sty 2013

    Conieco nie znam. Ale polecam gorąco zespół grahamband. Rok temu grali na moim weselu, naprawdę fajni ludzie a grają rewelacyjnie. Sala euforia spełni oczekiwania wymagających, pięknie tam jest, ale dość drogo, mimo tego uważam ze warto;) Byliśmy z mężem zadowoleni, perfekcja a jedzenie naprawdę dobre. O Pani z Rudnika też dużo pozytywnego słyszałam.

    8 26 Cytuj
  • 29 sty 2013

    czy któryś z zespołów będących na forum gra copacabanę Barry'ego Manilow?

    1 4 Cytuj
  • 29 sty 2013

    ja byłam na weselu co grał zespół " co nie co" i grali fantastycznie! Bardzo mi sie podobali i mam nadzieję że zagrają u mnie na weselu. Wszyscy się wybawili i starsi i młodsi. Jak dla mnie rewelacja, cały czas był parkiet pełny a z wesela wyszłam o 6,00.

    2 7 Cytuj
  • 29 sty 2013

    a oni są chyba z Trzebuni ale nie jestem pewna.

    1 5 Cytuj
  • 30 sty 2013

    hmmm

    1 4 Cytuj
  • 30 sty 2013

    to moze jakis kontakt???

    1 4 Cytuj
  • Justyna 2 lut 2013

    witam, planujemy slub i wesele w sierpniu 2014, zarezerwowalismy juz sale Euforia w Myslenicach ( od poczatku nie mielismy co do tego watpliwosci) ale szukam fajnego kosciola w poblizu Myslenic. Moja lokalna parafia odpada bo to za daleko od Myslenic a lokalnych parafi nie znam. Moze moglibyscie polecic jakis przyjemny kosciolek, z przychylnym ksiedzem, gdzie nie robia problemow dla ludzi spoza parafii. Z góry dziekuje.

    4 20 Cytuj
  • 2 lut 2013

    Zarabie - najlepszy ksiądz, nie robi żadnych problemów.

    12 3 Cytuj
  • Justyna 2 lut 2013

    Dzieki, wlasnie zajrzalam na stronke tej parafi, wyglada bardzo przyjemnie i lokalizacja tez bardzo sprzyjajaca. Dzieki za podpowiedz

    1 1 Cytuj
  • 6 lut 2013

    Mógłby ktoś napisać coś konkretnego na temat domu weselnego Dora w Jasienicy? Chodzi o organizację wesela w tamtym miejscu, jedzenie itp.

    2 25 Cytuj
  • 6 lut 2013

    ma ktoś może nr telefonu do zespołu Telex Band??

    5 Cytuj
  • 7 lut 2013

    [quote=moniaczek1993]Witam mam problem z znalezieniem sali na wesele na 250 osób w okolicach Myślenic na 2014 rok pora letnia.. Dolne Przedmieście jest NIESTETY zajęte na cąły następny rok..:( co radzicie..???[/quote]

    Polecam sale w Zawadzie piękna duża nowa, zadbana:)...

    Odradzam salę w Trzebunii mała i ciasna byłam tam na weselu w 2012 roku w sierpniu i ciasno było... jak się tańczyło to ludzie się obijali o siebie... Odradzam tą sale.

    4 5 Cytuj
  • 7 lut 2013

    [quote=czarownica]ja polecam pania z Rudnika z przygotowaniem jedzenia i obsluga wesela-super i tanio/110 plus ciasto-na dwa dni/
    orkiestre z Poznachowic-fakt,ze dwa lata temu ,ale za dwa dni grania-3000zl
    fotograf tez byl swietny-nie popularny wiec dlatgo niedrogi a zdjecia super
    alkohol najtaniej w Dobczycach-hurtownia ALDII
    polecam[/quote]

    Pani Gienia z Rudnika bierze 130 zł od osoby na dwa dni :)...

    2 Cytuj
  • Basia 7 lut 2013
    Mecenas napisał/a:

    Zarabie - najlepszy ksiądz, nie robi żadnych problemów.

    byłam tam na mszy weselnej super ksiądz oprawa super a byłam na niejednym weselu.Polecam

    3 2 Cytuj
  • 9 lut 2013

    a ile kosztują nauki przedmałżeńskie w Myślenicach?

    2 Cytuj
  • 10 lut 2013

    Witam
    Szukam sali okolice Pcim- Tokarnia na około 180 osób. Możę mi ktoś coś zaproponować czy nie ma takiej:):)

    1 2 Cytuj
  • 10 lut 2013

    W Krzczonowie jest na 260 osób koło skaldu budowlanego Adam a w pcimiu jest strażnica na 200 osob

    3 3 Cytuj
  • 11 lut 2013

    a słyszał ktoś o sali w bystrej na ile osób oraz co i jak tam? jakie opinie?

    2 Cytuj

Odpowiedz