Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • Agnieszka 15 mar 2013

    Ciasta polecam z Czereśniowego Sadu. Naprawdę smaczne i w dobrej cenie. Najlepiej jest coś zamówić i samemu się przekonać - gusta są różne:)

    4 1 Cytuj
  • 17 mar 2013

    [quote=gość: narzeczona]Witam
    Czy słyszał ktoś o zespołach Secret Band i zespole SaksBand? Bardzo zależy mi na opiniach.[/quote]

    Tak, miałem okazję bawić się przy ich muzyce na weselu w Nowym Sączu, pełen profesjonalizm, repertuar dobierany pod publikę, i naprawdę solidne brzmienie i wykonanie. Wokalistka nie grzeszy urodą a co najważniejsze - absolutnie nie grzeszy wokalem. Po prostu jest świetna, kawałki polskie i zagraniczne, ale też trochę ludowizny dla tych co to lubią. Polecam !!!
    Antoni

    4 Cytuj
  • 18 mar 2013

    Sala Agro-gościniec w Jasienicy jest bardzo ładna :) byłam tam w tamtym roku. Obsługa miła, zawsze czysto na stolikach, jedzenie bardzo dobre. Polecam

    7 2 Cytuj
  • 18 mar 2013

    A może ktoś wypowie się na temat zespołu Tacy Sami z Dobczyc, miał już ktoś okazję ich słyszeć na żywo ?

    3 1 Cytuj
  • 18 mar 2013
    damisala napisał/a:

    A może ktoś wypowie się na temat zespołu Tacy Sami z Dobczyc, miał już ktoś okazję ich słyszeć na żywo ?

    Jak się bawiłam w tamtym roku na weselu, i grał ten zespół było bardzo fajnie:)...
    Fajnie grają,bawiliśmy się do białego rana:)...

    2 1 Cytuj
  • 19 mar 2013

    No to jeśli mowa o Dobczycach to może ktoś bawił się z zespołem Sax Band?

    4 2 Cytuj
  • 19 mar 2013

    W jakiej hurtowni polecacie zamawiać wódkę, napoje?

    6 Cytuj
  • Viki 24 mar 2013

    Witam wszystkich mam pytanie co sądzicie o kucharce z Bysiny Pani Baroń ?i co myslicie o zespole Głecki?

    2 3 Cytuj
  • 26 mar 2013

    TEMAT TROCHĘ Z INNEJ BECZKI!! Niebawem mam zamiar z narzeczonym wziasc slub cywilny i wobec tego mam kilka pytan? czy ktoś z was zawierał związek w USC Myslenice? ja to wygląda w kwesti oprawy w Myslenicach? jak dlugo sie czeka na taki slub? będe bardzo wdzięczna za odpowiedz na pytania,Pozdrawiam

    3 3 Cytuj
  • 26 mar 2013

    wziąć.... wziąć - jak ciąć <boże, mój boże>

    6 2 Cytuj
  • 27 mar 2013
    Labradorek napisał/a:

    TEMAT TROCHĘ Z INNEJ BECZKI!! Niebawem mam zamiar z narzeczonym wziasc slub cywilny i wobec tego mam kilka pytan? czy ktoś z was zawierał związek w USC Myslenice? ja to wygląda w kwesti oprawy w Myslenicach? jak dlugo sie czeka na taki slub? będe bardzo wdzięczna za odpowiedz na pytania,Pozdrawiam

    ja zawierałem... pisz na priv

    1 1 Cytuj
  • piotrworker 30 mar 2013

    Dzień dobry Wszystkim.
    Mam pytanko:

    Szukam kierowcy z samochodem mały busik lub większy na wesele przywóz i odwóz gości . Kogo polecacie z Myślenic lub okolic (Stróża, Pcim, Lubień?? ) proszę o inf. na wiadomośc prywatną, żeby nie było iż ktoś reklamuje własną firmę itp.

    Pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • 31 mar 2013

    Organizował ktoś wesele w Mszanie Dolnej, Folwark Stara Winiarnia?

    7 1 Cytuj
  • ania 3 kwi 2013

    [quote=lala]witam, mam pytanie biorę ślub wrzesień, lub październik 2014 rok. ale konkretna data nie znana, ponieważ albo sala zajęta albo zespół ma zajęte, więc kto może zagrać w tym czasie ? jaki zespół ?[/quote]

    Albo pań młody się rozmyśla, prawie 2 lata, toż to szmat czasu ;)

    5 6 Cytuj
  • 4 kwi 2013
    wembley86 napisał/a:

    Organizował ktoś wesele w Mszanie Dolnej, Folwark Stara Winiarnia?

    Pracowalem tam na 3 weselach. Co chcesz wiedzieć?

    10 8 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    witam. Chialabym zamowic sobie bukiet na swoj ślub, jaka kwiaciarnie polecacie, oczywiscie w myslenicach?

    1 4 Cytuj
  • piotrworker 11 kwi 2013

    W Janie-polecam koło Jana, koło ZSTE zrobią ci taki jaki będziesz chciała. Zresztą temat o kwiaciarniach i slubach jest na forum wystraczy tylko poszukac nie zakładając nowego tematu opcja szukaj nie boli.

    2 2 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    opcja szukaj nie działa, ale dzieki

    4 3 Cytuj
  • Viki 14 kwi 2013

    A jakie sa ceny sukni ślubnych własnie koło szkoły Reja?

    3 3 Cytuj
  • 15 kwi 2013

    Ceny są niski i można się negocjować :)

    1 5 Cytuj
  • Viki 15 kwi 2013

    A tak mniej wiecej jakbys mi napisała??bardzo mi zależy

    1 1 Cytuj
  • 15 kwi 2013

    Ja swoją miałam szytą na zamówienie i zapłaciłam 900zł byłam z niej bardzo zadowolona, bolerko miałam wypożyczane,
    Podejdź i zapytaj bo na prawdę warto.

    6 2 Cytuj
  • Viki 15 kwi 2013

    Ok dzięki z góry zajrzę na pewno :)

    2 1 Cytuj
  • 16 kwi 2013

    [quote=gość: ankr]Sala podzielona jest jakby na dwie części, patrząc od wejścia za i przed filarami. Na tej połówce za filarami chce ułożyć stoły w podkówke i tam zrobić miejsce do siedzenia a na tej połówce sali przy wejsciu kapela w lewym rogu (nie miedzy drzwiamy wejściowymi a wejsciem do wc bo to troche porażka)i w tej części zrobić miejsce do tańczenia. mozna wtedy otworzyć te drzwi balkonowe co otworzy "salę taneczną"na taras. nie widze innego rozmieszczenia tej sali. Nie wiem jak tam z prądem, ale dzięki zwróce na to uwagę przy ustalaniu spraw z kierownikiem, choć też mi isę wydaje ze to nie dzicz:)przy zakopiance wieć nie powinno być problemu... [/quote]

    Ja też planuje tam wesele i też myślałam o podzieleniu jej jakby na 2 części. Czy mogłabyś mi napisać coś na ten temat, czy nie było ciasno przy stołach, i czy wg Ciebie to było dobre rozwiązanie. Mój e-mail wiolakasp@interia.eu.
    Z góry dzięki

    1 1 Cytuj
  • 24 kwi 2013

    szukam informacji na temat karczmy Krzywaczka ceny i organizacja jak ktoś coś wie proszę o info na forum

    1 1 Cytuj

Odpowiedz