Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • kawa 11 sie 2013
    Mohikanin napisał/a:

    motocyklistka napisał/a:hej podbijam temat i mam pytanko czy ktoś ma jakąś opinie na temat domu weselnego w Jasienicy ???Byłem tam na weselu miesiąc temu. Bardzo fajny w środku lokal, z zewnątrz nie robi wrażenia ale wewnątrz bardzo mi się podobało, miła obsługa, jedzenie było dobre, ale wszędzie są kamery, z tego co słyszałem właściciel ma bzika na punkcie inwigiilacji.
    Ogólnie można polecić i powiedziałbym, że wolałbym tam robić swoje wesele niż w Euforii. Styl bardzo podobny ale klimat zdecydowanie mniej przytłaczający i "pseudo luksusowy".

    Jakoś nie polubiłem wesel w Euforii.

    A to dziwne !!

    Codziennie wracam z pracy i przejeżdżam obok tej sali i mogę sobie dać rękę uciąć, że na pewno przez dwa ostatnie miesiące żadnego wesela nie było w domu weselnym u pana bylicy

    Co jak co ale śmiesznym również można nazwać porównywanie tej sali z Euforią .

    47 3 Cytuj
  • 12 sie 2013
    PayO napisał/a:

    Witam,
    planujemy wesele w agro-gościńcu w Jasienicy, lokal nam się spodobał, oferta również ale przed podpisaniem umowy mamy jeszcze kilka pytań do osób które tam się bawiły lub miały swoją uroczystość:
    1. czy sala jest wystarczająca dla 160 osób? czy można się spokojnie bawić czy jest ciasno (ciężko to ocenić gdy na sali nie ma nikogo);
    2. słyszeliśmy opinię, że mieli tam problem z chłodniami - jedzenie się popsuło - czy jest w tym cos prawdy?;
    3. czy obsługa wykonuję swe obowiązki wystarczająco szybko i starannie.

    Dzięki za opinie ;)

    Ja bywam często na rożnych uroczystościach w Agro-Gościńcu gdyż ten lokal ma już wyrobioną bardzo dobrą opinie i dużo moich znajomych organizuje tam swoje wesela. Co do plotek które są rozsiewane przez konkurencję ze jakiś problem jest z chłodniami lub jedzenie to totalne brednie i kłamstwa. ile razy bawiłem się tam to jedzenie było zawsze smaczne i dobre. Nie jest tajemnicą ze w Agro-Gościńcu maja najlepsze jedzenie ze wszystkich lokali w okolic Myślenic i na dodatek nawet nie dawno otrzymali kilka wyróżnień na Małopolskich targa na najlepsze jedzenie. Wszystko można sobie sprawdzić tak więc co do jedzenia to nie można się przyczepić. Również z obsługi wszyscy są zadowoleni mało się zdarza żeby obsługa była tak dobrze zgrana jak w Agro-Gościńcu wszyscy pracuje ze sobą już długie lata i maja wszystko dopracowane i do tego zawsze jest ich dużo i są profesjonalistami bez porównania z innymi lokalami gdzie jest mało kelnerów i trzeba zawsze długo czekać. Większość wesel co byłem to było około 150 osób i nie było problemu że ciasno tak w sam raz.

    39 6 Cytuj
  • Pietja 12 sie 2013

    Miasto. Masz racje miesiac temu bylem nie w Jasienicy a w Rezydencie. W Jasienicy bylem w kwietniu u kolegi z Glogoczowa. Wiesz jak sie mialo w tym roku juz 6 wesel to nie trudno sobie poplatątać gdzie i kiedy. W srodku mnie i dziewczynie podobalo sie bardziej niz w Euforii, sorry ale my nie lubimi sztucznej, sztywnej obslugi i betonowych ogródków.

    1 6 Cytuj
  • 12 sie 2013
    PayO napisał/a:

    Witam,
    planujemy wesele w agro-gościńcu w Jasienicy, lokal nam się spodobał, oferta również ale przed podpisaniem umowy mamy jeszcze kilka pytań do osób które tam się bawiły lub miały swoją uroczystość:
    1. czy sala jest wystarczająca dla 160 osób? czy można się spokojnie bawić czy jest ciasno (ciężko to ocenić gdy na sali nie ma nikogo);
    2. słyszeliśmy opinię, że mieli tam problem z chłodniami - jedzenie się popsuło - czy jest w tym cos prawdy?;
    3. czy obsługa wykonuję swe obowiązki wystarczająco szybko i starannie.

    Dzięki za opinie ;)

    Agro-Gościniec to jest jeden z lepszych lokali w okolicy osobiście sam byłem kilka razy na weselu i mogę się wypowiedzieć co do obsługi to rewelacja rzadko kiedy się spotyka żeby tak szybko, sprawnie i z pełna kulturą podawali jedzenie. Z tego co mi wiadomo to na pewno kilka osób z obsługi pracował wcześnie w 4 i 5 * hotelach na bankietach i weselach dlatego obsługa jest tam na najwyższym poziomie. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś narzekał na jedzenie gdyż z tego co mi wiadomo jedzenie maja dobre można nawet powiedzieć nie ma tak dobrego jedzenia w okolicy jak w Agro-Gościncu. trzeba po prostu samemu się przekonać i być na weselu i zasmakować tradycyjnej staropolskiej kuchni. 160 osób to bez problemu się będzie tam dobrze bawić.

    31 11 Cytuj
  • 12 sie 2013

    jak 120 osób się zmieści w Agrogościńcu to będzie dobrze, chciałam tam zorganizować wesele na 170, ale niestety jest zbyt mało miejsca. Świetne miejsce, ale na mniejszą liczbę osób

    4 27 Cytuj
  • 12 sie 2013

    .. a ja chętnie mogę polecić kierowcę do rozwożenia gości weselnych. Wiadomość na PRV dla zainteresowanych.

    3 13 Cytuj
  • kawa 12 sie 2013

    [quote=Mohikanin]Miasto. Masz racje miesiac temu bylem nie w Jasienicy a w Rezydencie. W Jasienicy bylem w kwietniu u kolegi z Glogoczowa. Wiesz jak sie mialo w tym roku juz 6 wesel to nie trudno sobie poplatątać gdzie i kiedy. W srodku mnie i dziewczynie podobalo sie bardziej niz w Euforii, sorry ale my nie lubimi sztucznej, sztywnej obslugi i betonowych ogródków.[/quote]

    Faktycznie jest trudno zapamiętać gdzie się było miesiąc temu na weselu !

    Nie chce tu żadnej sali robić złej reklamy ale wkurza mnie to jak wypisuje się bzdury na forum i robi się auto reklamę oczerniając inne lokale ,

    Chce tylko dodać że faktycznie innym ludziom mogą się podobać inne rzeczy

    jak w tym przypadku asfaltowe ogródki przed salą , sklep piętro niżej i obsługa ze strażnicy

    nie wspominając o wnętrzu sali która jest nieudaną mini kopię euforii .

    Ale na szczęście nie wszytskim się to podoba patrząc na obłożenie wesel w domu weselnym nad sklepem w Jasienicy .

    32 9 Cytuj
  • Pietja 13 sie 2013

    Jedziesz widze po tym lokalu jakbys byl z konkurencyjnego Agro Goscinca. A jak nie jestes to kopiesz wlasnie Agro Goscincowi dół zawisci. Jest to widze bardzo prawdopodobne patrzac na ilosc wpisow zachwalajacych ten lokal.
    Osobiscie nie podoba mi sie styl w Agro Goscincu. Jedzenie mieli dobre ale to wlasnej produkcji (stol wiejski), reszta jedenia zwyczajna. A sklep chyba tez mają z przodu lokalu z tego co pamietam.

    4 27 Cytuj
  • kawa 13 sie 2013
    Mohikanin napisał/a:

    Jedziesz widze po tym lokalu jakbys byl z konkurencyjnego Agro Goscinca. A jak nie jestes to kopiesz wlasnie Agro Goscincowi dół zawisci. Jest to widze bardzo prawdopodobne patrzac na ilosc wpisow zachwalajacych ten lokal.
    Osobiscie nie podoba mi sie styl w Agro Goscincu. Jedzenie mieli dobre ale to wlasnej produkcji (stol wiejski), reszta jedenia zwyczajna. A sklep chyba tez mają z przodu lokalu z tego co pamietam.

    Po twojej wypowiedzi mogę już stwierdzić że na 100% prowadzisz oczerniającą kapanie pod przykryciem (że słyszałem , albo że nie do końca fajnie , kończąc na osobiście uważam ) .
    Ja tu nie oczerniam nikogo porównaniu do ciebie jak to stwierdziłeś .
    Wypisujesz głupoty nie mając żadnych argumentów ,próbując zaszkodzić innym .
    Ja tylko odpowiedziałem na twoje argumenty dotyczące euforii która według ciebie jest przytłaczająca, sztuczna i ma sztywną obsługę i betonowy ogródek
    i porównałem miejsce które tak zachwalasz i reklamujesz czyli dom weselny u P Bylicy z euforią .
    i co wyszło ? to już daje do oceny na forum i osobą szukającym sali weselnej .
    A ja dodam że ze strażnicy nie zrobisz pałacu nawet co byś napisał na forum .

    29 2 Cytuj
  • Pietja 14 sie 2013

    A niech ci tam bedzie.
    W Pcimiu buduje sie i na przyszly rok bedzie juz gotowy nowy dom weselny wiec warto sie zorientowac jak bedzie wygladalo cenowo. Siostra ma sie hajtac we wrzesniu i mają isc w Przyszlym tygodniu na rozmowe z wlascicielem, wiec bede wiedzialwiecej na ten temat.

    9 6 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Czy możecie polecić jakąś naprawdę dobrą, niedrogą dekoratorkę? Jeżeli chodzi o Panią z Ismeny - działa cuda, ale nie wydam 5 tysięcy na samą dekorację... Proszę o pomoc.

    9 4 Cytuj
  • 16 sie 2013
    Gość napisał/a:

    Czy możecie polecić jakąś naprawdę dobrą, niedrogą dekoratorkę? Jeżeli chodzi o Panią z Ismeny - działa cuda, ale nie wydam 5 tysięcy na samą dekorację... Proszę o pomoc.

    Jak najbardziej mogę polecić Panie z kwiaciarni w Wiśniowej, lokal poniżej OSP Wiśniowa.

    Kilka razy dekorowały moją brykę do ślubu i widziałem tak salę jak i kościoły przez nie dekorowane, są profesjonalistkami a za każdym razem komponują nowe - (lub wg. życzeń) - ciekawe formy.

    10 4 Cytuj
  • 16 sie 2013

    Witajcie ! Mam pytanko- czy zamówił ktoś na wesele zespół Folk Band z Dobczyc? Czy są warci polecenia, oraz jak prowadzą zabawę weselną? Bardzo proszę o info, może być również w PW ;)

    15 2 Cytuj
  • 16 sie 2013

    A jak wyglada sprawa dekoracji kosciola np. jak sa 2 -3sluby w ten sam dzien?

    7 1 Cytuj
  • 16 sie 2013

    to chyba zależy, jak się dogadasz z innymi parami. Może być tak, że jak masz pierwsza ślub, to inni będą to mieć gdzieś, bo wiedzą, że i tak będzie dekoracja:P

    8 1 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Czy ktoś jeszcze może polecić jakąś dobrą dekoratorkę? Bo jak zwykle miało miejsce szybkie odbiegnięcie od tematu... Ten temat powinien być podzielony na podtematy.

    1 4 Cytuj
  • 18 sie 2013

    witam, mam pytanko dotyczące zespołu cza-cza z Lipnika. jaką sale polecacie na wesele 2 dniowe i na ok 200 osób w okolicach lipnika?
    z góry dzięki za odpowiedz

    3 3 Cytuj
  • 18 sie 2013

    a czy moge prosić kontakt do dekoratorek z Wiśniowej? Telefonczny lub mailowy :)

    1 Cytuj
  • 18 sie 2013
    jaoluniaaa napisał/a:

    a czy moge prosić kontakt do dekoratorek z Wiśniowej? Telefonczny lub mailowy :)

    No problem, ale na wiadomość prywatną, proszę wpisać w wyszukiwarkę początek mojego e-mail tj. wip186 ....... a reszta będzie w podpowiedzi :-)

    Wpisy z nr. tel. i e-mail są kasowane :(

    3 1 Cytuj
  • 19 sie 2013

    chciałabym sie wypowiedziec na temat zespolu INWAZJA (chyba z okolic Wisniowej). jest to zespol ktory gral u mojej znajomej na weselu. jednym slowem TRAGEDIA !! graja okropnie. dziewczyna spiewa strasznie.. chlopak.. szkoda slow. siedza dlugo na przerwach.. pija jakby byli normalnymi gosciami... odradzam z calego serca..

    6 4 Cytuj
  • 19 sie 2013

    nat1 : a co bys chciala wiedziec na temat zespolu czacza? straznica w lipniku miesci okolo 200 osob. bylam tam na weselu na ktorym bylo 220 osob i bylo ok. a jak nie to straznica w wisniowej. jest tez nowo otwarta sala Arkadia na Czasławiu.

    9 1 Cytuj
  • 19 sie 2013

    dekoratorke polecam Pania Anete z Wisniowej ( efektowne dekoracje) taka nazwa. polecam

    3 1 Cytuj
  • 19 sie 2013

    chodzi mi o to czy dobrze graja i jaki jest koszt ich wynajecia.

    1 Cytuj
  • 19 sie 2013

    mi sie bardzo podoba;) z tego co wiem to jesli jest sie zainteresowanym to mozna ich posluchac. trzeba sie z nimi umowic. maja strone internetowa wiec mozesz sobie zobaczyc. cza-cza.cba.pl

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2013

    Arkadia na Czasławiu robi wrażenie, a czy ktoś może wie jakie mają ceny za organizację wesela?

    9 5 Cytuj

Odpowiedz