Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 9 lis 2009

    Ooo... to prawie tyle co Budka Suflera, ale oni grają tylko tango;)

    Nie wiem jak jest ogólnie przyjęte , ale na ilu weselach bym nie był to kamerzysta zwija manele zaraz po 24. Właśnie po północy impreza rozkręca się, ludzie nabierają swobody, może warto porozmawiać z "filmowcem" żeby został dłużej.

    Cytuj
  • 9 lis 2009

    5500 to strasznie drogo!Ja zaklepalam sobie termin u Immunitetu za 4000 za 2 dni.
    Z reszta mozna ich zobaczyc na Youtube.

    1 Cytuj
  • 9 lis 2009

    a czy to prawda że w "Dallas" na Borzęcie wynajmują pokoje "na godziny"??

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    Bardzo podoba mi sie Red Band mają fantastyczna wokalistkę.
    Planuję wesele na 2011. Ale za wesele w wakacje ich cena to 4500 za wesele bez poprawin, bez błogosławieństwa i wyprowadzin oraz bez debykacji.

    http://www.youtube.com/watch?v=aW1TJu0nyFY

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    Red Band jest super. I rzeczywiscie wokalistka wymiata ;)

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    a czy może ktoś polecić dobrą kucharkę,nie firmę kateringową,chodzi o to żeby kupić składniki a ona zrobiła. jeszcze pytanie o fotografa i kamerzyste godnego polecenia., Pozdrawiam!!!

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    Ja wzielam Mirka z Nowego Sacza.To jest tel. 604 63 18 17.I zobacz sobie Immunitet
    http://www.youtube.com/watch?v=M9EAbZtErPc

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    stokrotko 87 polecam kucharkę z Dobczyc p.Wożniczka swietnie gotuje i piecze ciasta. Fotograf to KADR Myślenice

    1 1 Cytuj
  • 13 lis 2009

    witam
    chciałam zapytać o dobrego fryzjera w Myślenicach, kogo polecacie do fryzury ślubnej??? kto potrafi doradzić???

    1 Cytuj
  • 14 lis 2009

    mamy dylemat z zespołem,a nie chcę nikomu robić antyreklamy, maja siora była na weselu w lipcu i grał Red Band i byli nie zadowoleni z nich. repertuar dico polo, wyżej "d" mają.

    1 Cytuj
  • 14 lis 2009

    No dobrze a jaka orkiestra na wesele, zna może ktoś jakiś fajny zespół, słyszalam wiele dobrego o GRAHAM BAND z sułkowic i ALBATROS ze Stróży. Słyszał ich może ktoś??

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    co do fryzjera to z pewnością mog e polecić Panią Iwone Panek z salonu P. strz ępek. dziewczyna jest młoda ale naprawde wie co robi i potrafi bardzo dobrze doradzić przy wyborze fryzury

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    najważniejsze, żeby zespół był w stanie zagrać to, czego chce klient. czyli disco-polo, jazz, rock, muzykę ludową i latynoską. i wtedy możemy powiedzieć, że jest naprawdę godny polecenia.

    jeśli chcecie dobry zespół, to w ciemno bierzcie ENSEMBLE z dobczyc. zagrają wszystko i na bardzo wysokim poziomie.

    grali na moim weselu, a miesiąc temu byłem na jeszcze jednym z nimi na scenie. w życiu tak dobrze się nie bawiłem.

    minusy są takie, że wokalistka brzmi świetnie na sali, w czasie imprezy, ale potem na DVD słychać, że jednak fałszuje.

    poza tym mają odległe terminy i nie są tani. ale ja uważam, że dobra kapela to podstawa wesela...:))))

    bardzo polecam też MAX BAND i ARTE. oba są chyba z krakowa. muzycznie są doskonali!

    IMMUNITET słyszałem we wrześniu. nie są tak dobrzy, jak trzy powyższe, ale również godne polecenia.

    wiejskie i discopolowe kawałki grają z delikatnym przymrużeniem oka, tak że przeciwnicy śmieją się z nimi, a zwolennicy i tak świetnie się bawią...

    ps. jeszcze jedno - do niektórych dyskutantów - co was tak pociąga w remizach?

    1 1 Cytuj
  • 16 lis 2009

    Zespół ENSEMBLE zagrają wszystko i na bardzo wysokim poziomie tylko co z tego jak wszystko idzie z DYSKU!!!!!!!!!!!
    Nie sztuka jest nakupić świateł, dymów i nając panienki żeby w beznadziejny sposób kręciły DUPAMI!!!!!!!!!!!
    Nie mogę się zgodzić z tym co "Geddy" napisał na temat IMMUNITET gdyż w żadnym z powyższych zespołów nie ma tak dobrych instrumentalistów jak w zespole IMMUNITET który nie na stawia na szoł, czyli nie wynajmuje panienek zeby kręciły Dupami, tylko kładzie nacisk na muzyke i w 100% grają na żywo, daję sobie głowe uciąć że nie ma u nich ani jednego dzwięku puszczonego z dysku!!

    2 1 Cytuj
  • 16 lis 2009

    [quote]Zespół ENSEMBLE zagrają wszystko i na bardzo wysokim poziomie tylko co z tego jak wszystko idzie z DYSKU!!!!!!!!!!!
    Nie sztuka jest nakupić świateł, dymów i nając panienki żeby w beznadziejny sposób kręciły DUPAMI!!!!!!!!!!!
    Nie mogę się zgodzić z tym co "Geddy" napisał na temat IMMUNITET gdyż w żadnym z powyższych zespołów nie ma tak dobrych instrumentalistów jak w zespole IMMUNITET który nie na stawia na szoł, czyli nie wynajmuje panienek zeby kręciły Dupami, tylko kładzie nacisk na muzyke i w 100% grają na żywo, daję sobie głowe uciąć że nie ma u nich ani jednego dzwięku puszczonego z dysku!!

    [/quote]

    no dobrze, nawet jeśli mają dźwięki z dysku, a dziewczyny TANCZA (nie wiem, po co te wulgaryzmy), to co z tego?

    zabawa jest gorsza? moim zdaniem nie.

    i czy napisałem coś złego na IMMUNITET? nie! wręcz przeciwnie - również ich poleciłem!
    wybór należy do klientów!

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    remizy .nie lubie chodzić do remiz na wesela . na szczeście w ostanich latach powastało pare takich miejsc blisko myślenic gdzie naprawde robia dobre wesela .na takim poziomie jakiego jeszcze nie widziało wiele ludzi. i myslę że jeszcze pewnie powstanie kilka w nastepnych latach .takich jak te ..nie ma porówania jednym słowem

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    Byłem na wielu weselach zawsze miałem wrażenie że w remizach ludzie bawią się bardziej dziko.
    W lokalach jakby bardziej trzymali fason. Swoje wesele zorganizowałem między innym właśnie dlatego w lokalu, po przeliczeniu wszystkiego nie wychodzi dużo drożej, a myślę impreza ma lepszą oprawę. Oczywiście nie krytykuje ludzi decydujących się na remizę, czasem nie da się inaczej, a jeżeli zadba się się o odpowiednie ubranie sali, to miejsce zebrań strażaków zmieni sie w weselną potancówke, gdzie krzywy parkiet i filary przestają przeszkadzać;)

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    Ludzie !
    O czym Wy w ogóle rozmawiacie (już 5 strona) ?
    Czy to ważne jak będzie młoda uczesana, jaka będzie kapela na weselu, gdzie zdjęcia robione (w parku na Zarabiu, pod Tereską, może nad nowym jazem ? (bo już młodzi sami nie wiedzą gdzie te zdjęcia robić) itd. itp.
    W ostatnim czasie mówi się o narastającej ilości rozwodów, to jest temat i to jest problem ! I... co niestety okazuje się w tych statystykach - właśnie tam gdzie jest przesyt wszystkiego, gdzie największy nacisk kładzie się na sprawy drugorzędne tam jest najwięcej "rozstań". Może czas by zastanowić się nad SEDNEM ;) i sensem ?

    Ja nie mam kasety wideo z własnego ślubu (bo mnie nie było stać na nią), zdjęcia tylko z kościoła (bo i tak były drogie) i mam ponad 20-ileś letnie szczęśliwe pożycie małżeńskie.

    A dla was ma znaczenie kto na weselu będzie d*pą kręcił, czy będzie "krzywo" czy "prosto" grał, ludzie... OTRZĄŚNIJCIE SIĘ !

    1 Cytuj
  • 17 lis 2009

    dżonie - trudno, żeby ludzie, którzy organizują ślub myśleli o rozwodzie. a tu pytają właśnie tacy. a reszta im odpowiada.

    jeśli już ktoś decyduje się na ślub - to zakładam, że zamierza przeżyć ze współmałżonkiem 20 lat i całą resztę...

    a jeśli coś ma się zchrzanić, to na pewno nie dlatego, że sala była wypasiona...

    2 Cytuj
  • 17 lis 2009

    Pare lat temu na weselu znajomego z Myslenic grał zespół DEJA VU z Krakowa Rewelacja . Mają stronę i opinie jakie mają w ksiedze gości zgadzają sie w 100%
    do dziś pamietamy z zoną jak czadowo było władsnie na tym weselu .Wiem o stronie bo interesowałem się prywatnie czy jeszcze grają

    Cytuj
  • 19 lis 2009

    ale Zespół ENSEMBLE nie gra tylko puszcza wszystko a to zasadnicza różnica

    1 Cytuj
  • 19 lis 2009

    miałam zamawiac ensemble ale zrezygnowałam poniewaz 6000zł to stanowczo za dużo za puszczanie muzyki!!! zespół powinien grac na żywo!!

    1 Cytuj
  • 19 lis 2009

    dokładnie, za puszczanie muzyki masz dj-a za 1,5 tys , jak chcą 6000 to niech grają na żywo i robią "show"

    Cytuj
  • 19 lis 2009

    W Reju w zeszłym roku Ensemble wystawiło szkołę i uczniów 1,5 tygodnia przed studniówka do wiatru - to jest dopiero wyczyn. Pojechali grać bardziej płatną imprezę. Gdzie szukalibyscie wolnej orkiestry 1,5 tygodnia przed swoim weselem ...

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    I to jest powód dla którego powinna być podpisana umowa z odpowiednim aneksem, kapela sie wycofa, niech płaci kare umowną. Po za tym 6000 to już sporo, chyba że biorą ze sobą chór Rubika.
    Ale jak by co to ja moge wam klaskać na weselach...tylko musze miec zaproszenie, mało jem, nie pije, dużo tańcze;)

    1 Cytuj

Odpowiedz