Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 31 sty 2014

    Jestem w dużej kropce i szukam pomocy, potrzebuję dobrą i znającą się na rzeczy dekoratorkę sal ...... moja mi właśnie odmówiła od tak bez podania powodu a ja zostałam bez niczego a ślub tuż tuż możecie kogoś polecić ???

    Cytuj
  • 31 sty 2014

    polecam DEKORADO z Sieprawia, co prawda ja nie korzystałam z jej usług - zdecydowałam się na inną firmę (nie będę jednak jej polecać ponieważ pomimo zadowalającego efektu nie było to warte ani nerwów ani ceny), ale widziałm efekty pracy firmy z Sieprawia (koleżanka się zdecydowała na tą firmę) i naprawdę można polecać je z czystym sumieniem.

    1 Cytuj
  • 1 lut 2014

    ogólnie aby uniknąć nieprzewidzanych kosztów za "dodatkowe rzeczy" wystarczy dobrze skonstruować umowę. Drogie panny młode pamietajcie, żeby ZAWSZE podpisać umowę i to nie "ogólny wzór" na jakim pracuje zespół/kwiaciarnia/dekoratornia tylko konkretny pod wasze wesele. Pamiętajcie żeby się zabezpieczyć przed rezygnacją ze strony usługodawcy. Macie do tego pełne prawo i żadna rzetelna firma nie odmówi wstawienia do umowy zapisów was zabezpieczających. Jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę :)

    3 Cytuj
  • 3 lut 2014
    mieszko1 napisał/a:

    szukam kamerzysty na czerwiec 2014! Wszyscy których brałem pod uwagę są zajęci a nie stać mnie wydać trzech tysi, czekam na propozycje.

    Szczerze polecam STUDIO NOVO. Pełen profesjonalizm, filmy oraz zdjęcia oryginalne, PIĘKNE i najlepszej jakości

    4 2 Cytuj
  • 3 lut 2014

    "mieszko1 napisał/a:
    szukam kamerzysty na czerwiec 2014! Wszyscy których brałem pod uwagę są zajęci a nie stać mnie wydać trzech tysi, czekam na propozycje."
    FILMOWIEC I FOTO PAN JANUSZ OLEKSY
    Tel. na prywatną wiadomość, gdyż Admin kasuje dane kontaktowe :-( na za powołaniem się na mnie udzieli rabatu.
    A ja polecam SUV do ślubu :-)

    14 2 Cytuj
  • Artur Jania 3 lut 2014

    A ja polece siebie. Zajmuje sie transporem gosci weselnych i transoortem gosci z imprez okolicznosciowych (wieczory kawaleskie/panienskie) Audi A8
    Pozdrawiam :)

    3 3 Cytuj
  • 3 lut 2014

    Witam wszystkich! :)
    Mam pytanie, czy są w okolicach Myślenic zespoły, które grają 100% na żywo,
    a inkasują w miarę przystępną cenę (max. 4000zł) za jeden dzień?
    I również pytanie o kamerzystów i fotografów (najchętniej 2 w 1) w okolicach 3000zł?
    Proszę o prywatną wiadomość lub o komentarze, najchętniej namiary :D

    5 1 Cytuj
  • 17 lut 2014

    Uwaga na zespól Marmolada z okolic wadowic! zmienił sie im skład i jak dotąd nie poinformowali o tym na zednych ze swoich stron.Reklamuja zespól z wokalistką której już nie ma piosenki tez sa w jej wykonaniu.Brak jakiejkolwiek kultury.

    3 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Mam pytanie do Was. Co myslicie o straznicy we Wisniowej? Jest tam klimatyzacja?

    1 3 Cytuj
  • 21 lut 2014

    Dziewczyny polećcie mi jakąś dobrą fryzjerkę, fryzura ma być mega i oczywiście wytrzymać do rana:)

    1 Cytuj
  • gosia 21 lut 2014

    Witam kochani. Bardzo proszę o pomoc. Dawno nie byłam na weselu i nie wiem ile dać w tym momencie do koperty??? Dodam, że jest to wesele mojego dalszego kuzyna. POMÓŻCIE....

    5 Cytuj
  • gosia 21 lut 2014

    ????????????

    4 Cytuj
  • Basia 21 lut 2014
    gosiaczekbany napisał/a:

    Witam kochani. Bardzo proszę o pomoc. Dawno nie byłam na weselu i nie wiem ile dać w tym momencie do koperty??? Dodam, że jest to wesele mojego dalszego kuzyna. POMÓŻCIE....

    każdy daje ile może ,chce a nie pyta na forum .Napisze Ci 50000 i co dasz albo 100 i co?

    2 3 Cytuj
  • gosia 21 lut 2014

    Proszę o pomocne wypowiedzi

    2 Cytuj
  • 21 lut 2014

    400zł konsumpcja 100zł na orkiestrę 50zł na kamerę 1000zł na prezent ,w zaokrągleniu 1600zł ,to jest od pary ,Jak idziesz sama to połowę z tego.Nie zapomnij kupić ładną kartkę z życzeniami .

    2 7 Cytuj
  • gosia 21 lut 2014

    :D

    1 1 Cytuj
  • 24 lut 2014

    Może ktoś cos powiedziec o zespole Golecki, bo slyszałam duzo różnych opini na ich temat....

    1 4 Cytuj
  • 24 lut 2014

    Może ktoś cos powiedziec o zespole Golecki, bo slyszałam duzo różnych opini na ich temat....

    1 5 Cytuj
  • 24 lut 2014
    klaudek napisał/a:

    Może ktoś cos powiedziec o zespole Golecki, bo slyszałam duzo różnych opini na ich temat....

    Było o nich mowa w temacie więc " szukajcie a znajdziecie" ;)

    1 1 Cytuj
  • maciek 25 lut 2014

    Gołeccy nas wystawili, brak profesjonalizmu, odradzam.

    7 Cytuj
  • 25 lut 2014

    W JAKIM MIEJSCU POLECACIE PLENER SLUBNY W OKOLICACH DOBCZYC, MYSLENIC

    1 1 Cytuj
  • 26 lut 2014

    Najcudowniejsze zdjęcia wychodzą w rynku pod Tereską.

    1 2 Cytuj
  • 26 lut 2014

    Witam, poszukuję dwóch kierowców z własnymi samochodami do rozwożenia gości na weselu i poprawinach .
    Proszę o kontakt na priv i podanie cen.

    Dziękuje.

    1 Cytuj
  • gosia 26 lut 2014
    klaudek napisał/a:

    Może ktoś cos powiedziec o zespole Golecki, bo slyszałam duzo różnych opini na ich temat....

    BYłam ok. mies. temu na weselu, na którym grali i na prawdę super!!! Podobało mi się jak grali. Wytańczyłam się za wszystkie czasy. Najlepszy był dziadek w zespole- bardzo pocieszny ;). TYlko to jest chyba z tego co słyszałam ceniący się wysoko zespół.

    1 5 Cytuj
  • 26 lut 2014

    a ja animacje dla dzieci na weselu, wiele atrakcji i niespodzianek i mam strój kubusia puchatka, tygrysa i kłapouchego :) ciekawe który post zostanie wcześniej usunięty :D

    2 2 Cytuj

Odpowiedz