Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • Artur Jania 5 mar 2014

    Ja mysle ze jesli ktos reklamuje siebie i jest pewny swoich uslug to nic zlego ;)

    1 1 Cytuj
  • 5 mar 2014

    Gołecki ostatnio zbiera nie zbyt korzystne opinie. wesele mojej znajomej skonczylo się opiciem orkiestry awanturami. zespół sam zaopatrzyl się w alkohole wiec nie można było ich kontrolować, na pieniądzach tez oszukali moim zdaniem za tak duże pieniądze to nie ma co o nich w ogole myslec!!!!!!!!!

    5 1 Cytuj
  • 6 mar 2014

    Dlaczego redakcja usuwa tylko niektóre reklamy stąd?
    Jeżeli chcecie usuwać to sprawiedliwie proszę wszystkich!!!
    artel4, wip186 i ASmoda to Wasi znajomi ze nie kasujecie???

    2 12 Cytuj
  • 6 mar 2014
    piotrek napisał/a:

    Dlaczego redakcja usuwa tylko niektóre reklamy stąd?
    Jeżeli chcecie usuwać to sprawiedliwie proszę wszystkich!!!
    artel4, wip186 i ASmoda to Wasi znajomi ze nie kasujecie???

    Zgłoszone przez Pana posty został usunięte. Przypominamy, że do promocji prowadzonej działalności służy katalog firm http://ogloszenia.miasto-info.pl/ .

    10 5 Cytuj
  • 6 mar 2014

    Nie zostały usunięte wszystkie:
    - wip186 03.02.2014 - 11:08
    - artel4 Artur Jania 03.02.2014 - 12:57
    To tylko jedna strona do tyłu.

    Droga Redakcjo, albo każdy będzie miał możliwość zareklamowania się albo nikt.
    Nie może być tak, że część wpisów jest usuwana, część zostaje, a części nie chcecie widzieć.
    Trzeba jakieś zasady stosować – dla wszystkich takie same.
    Weźcie się do pracy przy tej stronie, bo wstyd – taki bałagan tu panuje.

    3 12 Cytuj
  • 6 mar 2014

    Czegoś tu nie rozumiem Gosiaczekbany . 21 lutego pytasz ile dać bo dawno nie byłaś na weselu, a parę dni później dajesz odpowiedź nt. zespołu, przy którym bawiłaś się super miesiąc temu. O co naprawdę chodzi?

    8 Cytuj
  • 6 mar 2014
    piotrek napisał/a:

    Nie zostały usunięte wszystkie:
    - wip186 03.02.2014 - 11:08
    - artel4 Artur Jania 03.02.2014 - 12:57
    To tylko jedna strona do tyłu.

    Droga Redakcjo, albo każdy będzie miał możliwość zareklamowania się albo nikt.
    Nie może być tak, że część wpisów jest usuwana, część zostaje, a części nie chcecie widzieć.
    Trzeba jakieś zasady stosować – dla wszystkich takie same.
    Weźcie się do pracy przy tej stronie, bo wstyd – taki bałagan tu panuje.

    Drogi - (drogi dosłownie i w przenośni) - chłopcze, mylisz pojęcia bo moje reklamy z nr tel. i opisem:
    Wynajmu Mazdy Cx-7 do przewozu P. Młodych do ślubu itd.
    Zostały przez czujną ekipę portalu "miasto-info" kilka razy usunięte...

    A jeżeli z życzliwości kilkakrotnie podzieliłem się szeroką i obiektywną wiedzą odpowiadając na zadawane na tym forum pytania o nie będących dla mnie konkurencją - (na temat konkurencji nigdy się nie wypowiadam a tym bardziej nie "kopię dołków" moje usługi się same reklamują a zadowoleni klienci polecają innym) - np. o dekoratorki, sale weselne, foto i film, sesje zdjęciowe to po będące w potocznym rozumieniu reklamą szczegóły typu adres, nr. tel itd. zapraszam na prywatną wiadomość.

    Nie będę się również reklamował prowadzona Stolarnią i dodatkową działalnością gospodarczą:
    Przewozy Okolicznościowe.

    Nie zachowuj się jak przysłowiowy "pies ogrodnika" bo ani nie masz podstaw w swoich wydumanych do redakcji pretensjach mnie wymieniać:
    wip186 ani innych, czy Ty jesteś w porządku?
    Pozdrawiam.
    P.s. zastanawiam się jakie są Twoje usługi i relacje z klientami jeżeli nie mając racji jątrzysz, "kablujesz" na forum.

    14 6 Cytuj
  • 6 mar 2014

    Drogi (tylko w przenośni) – chłopcze…..
    Jak to mówią uderz w stół a nożyczki się odezwą….
    Powiem Ci tylko tyle – nic do Ciebie nie mam, ani tym bardziej do nikogo innego kto się tutaj reklamuje, ale dopóki redakcja nie zacznie na równi każdego traktować będę palcem wskazywał.
    Jak pisałem wyżej, albo wszyscy albo nikt.
    Pretensje proszę kierować do redakcji.
    Pozdrawiam.

    6 16 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 6 mar 2014

    zabokujcie tego piotrka, to najwiekszy trol na tym forum. wszystko mu sie nie podoba wszystkich krytkuje

    15 5 Cytuj
  • 6 mar 2014
    piotrek napisał/a:

    Jak to mówią uderz w stół a nożyczki się odezwą…."
    ----------------------------------------------------------------------
    "Dlaczego redakcja usuwa tylko niektóre reklamy stąd?
    Jeżeli chcecie usuwać to sprawiedliwie proszę wszystkich!!!
    artel4, wip186 i ASmoda to Wasi znajomi ze nie kasujecie???

    Przepraszam bardzo a kto kilka razy między innymi się do mnie przyczepił jak rzep ...?

    13 4 Cytuj
  • mirek@ 6 mar 2014
    bartek napisał/a:

    zabokujcie tego piotrka, to najwiekszy trol na tym forum. wszystko mu sie nie podoba wszystkich krytkuje

    zgadzam się. wiele razy oberwało mi się na tym forum od użytkownika "piotrek". pamiętam cię jeszcze ze szkoły podstawowej, kiedy byłeś przeciwieństwem cech, które teraz prezentujesz w sieci. swoim zachowaniem tylko utwierdziasz w przekonaniu pewne powiedzienie okreslajace tzw. hejterów. mimo to zycze wiekszego dystansu :)

    5 6 Cytuj
  • 6 mar 2014

    No już nie mówcie ze się czepiam, chodzi mi tylko o to żebyśmy byli traktowani równo przed redakcję, a powyższe wskazanie palcem było tylko przykładem na nierówne traktowanie użytkowników ponieważ redakcja tego nie widzi. Dlaczego czyjeś ogłoszenie nie jest kasowane, a inne mające identyczną treść już tak?
    Trzymajmy się jakiś zasad Panowie - nic więcej.
    Pozdrawiam.

    4 5 Cytuj
  • 13 mar 2014

    a czy ktoś wie coś o zespole giepen??

    2 Cytuj
  • 17 mar 2014

    Hej, czy ktoś może polecić jakąś dobrą kucharkę?
    Proszę o info.

    Cytuj
  • 17 mar 2014
    delilah_91 napisał/a:

    Hej, czy ktoś może polecić jakąś dobrą kucharkę?
    Proszę o info.

    zaprazam na priv

    Cytuj
  • 21 mar 2014

    może ktoś polecić jakiegoś filmowca którego wykonawstwo nie jest w "wiejskim stylu" , pływające serduszka , pojawiające się napisy w stylu "zaślubiny Jasia i Małgosi..." :] ???

    1 3 Cytuj
  • 22 mar 2014
    htomek87 napisał/a:

    Jak już tak mówimy o ślubach itp. to ja dołoże swoje 5 groszy i polecę wam fajna firmę z Głogoczowa, rozwożą gości weselnych, mają zajefajne samochody do ślubu i nie zdzierają jak niektóre firmy z krakowa. Byliśmy bardzo zadowoleni, autko z kierowcą na czas, później rozwozili nam gości weselnych do 9 rano- nie mialem zadnych zastrzeżeń a i goście się uśmiali bo bardzo pozytywni goście z nich ;p

    -"to była reklama"

    - a teraz zapraszamy do reportażu o orkiestrach weselnych.

    2 Cytuj
  • 22 mar 2014

    ...czy ktoś mi poleci jakichś filmowców tak żeby "to nie była reklama"???... chyba na privie, bo cokolwiek by tu wpisać to podchodzi pod reklamę. Nie wiadomo zatem jak polecić lub nie polecać. Sama szukam kogoś kto by pogonił z kamerą za np 2000 i zrobił to dobrze, może takich znacie?

    1 Cytuj
  • 22 mar 2014

    dziękuję za odpowiedzi na privie i czekam na dalsze

    1 Cytuj
  • 23 mar 2014

    Witam, planuję organizację wesela na sali w DROGINI. Przeczytałam posty na ten temat na początku tego wątku i okazały się być pomocne, jednak mam jeszcze jedno pytanie do osób które organizowały wesele. Mianowicie...interesuje mnie ułożenie stołów. Tam we "wnęce" przypuszczam że nie zmieści się więcej niż 4 rzędy stołów tj. 88 osób a jak radziliście sobie z pozostałymi miejscami? Pytam o najlepsze ułożenie stołów w tej sali, żeby nie było ciasno? Będę wdzięczna za odpowiedź.

    Cytuj
  • 23 mar 2014

    Gdzie mogę nauczyć się tańczyć, takich weselnych utworów ? Może jest jakiś instruktarz z krokami na necie? Proszę o pomoc

    2 Cytuj
  • 23 mar 2014

    A ja proszę o polecenie na prywatną wiadomość dobrej firmy dekorującej sale weselne z okolic. :) Zależy mi na pięknej, eleganckiej dekoracji. :)

    Cytuj
  • 26 mar 2014

    Poszukuję kierowcy do rozwożenia gości (goście z Myślenic i okolic, oraz z za Krakowa) chętnych proszę o wiadomość na privie, proszę o ewentualna wycenę usługi.

    Cytuj
  • 31 mar 2014

    Poszukuje naprawdę dobrego zespołu na wesele, co polecacie?

    Cytuj
  • 31 mar 2014

    ile bierze kierowca na weselu ? chodzi mi o osobe ktora rozwozi gosci od 20-do rana pewnie kolo 5-6 ? jak to jest ? trzeba znalezc miejsce dla niego np na jedzenie czy cos ? wiadomo cala noc jazdy to raczej musi byc wypoczety... myslalam nad jakims znajomym ale tez nie wiem ile mu zaplacic ? moze byc info tutaj na forum ewentualnie na priv ...
    20-6 auto wlasne

    Cytuj

Odpowiedz