Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 25 cze 2014
    elwa napisał/a:

    Witam, planuję organizację wesela na sali w DROGINI. Przeczytałam posty na ten temat na początku tego wątku i okazały się być pomocne, jednak mam jeszcze jedno pytanie do osób które organizowały wesele. Mianowicie...interesuje mnie ułożenie stołów. Tam we "wnęce" przypuszczam że nie zmieści się więcej niż 4 rzędy stołów tj. 88 osób a jak radziliście sobie z pozostałymi miejscami? Pytam o najlepsze ułożenie stołów w tej sali, żeby nie było ciasno? Będę wdzięczna za odpowiedź.

    Również planujemy mieć tam wesele i wczoraj gdy byliśmy oglądać salę stoły były rozmieszczone w ten sposób że we wnęce mieściło się 120 osób reszte stołów można ułożyć wzdłuż po lewej stronie i nie zabiera to dużo miejsca gościom do tańczenia.

    2 Cytuj
  • 27 cze 2014

    Mam wielka prośbę do wszystkich, nie miałam przyjemności słyszeć osobiście zespołu muzycznego "bajeranci". Czy może ktoś z Państwa był lub miał na swoim weselu ten zespół?

    3 3 Cytuj
  • 3 lip 2014

    Orientuje się ktoś jaka jest stawka dla kierowcy rozwożącego gości po weselu (za km+stała)?

    2 Cytuj
  • 4 lip 2014

    Słyszał ktoś o zespole "Giganci" z Pod Czerwonego koło Czarnego Dunajca?

    3 12 Cytuj
  • 8 lip 2014

    a wie ktoś może jak wesela w karczmie krzywaczka?

    3 Cytuj
  • 8 lip 2014

    Ja mialam wesele w Karczmie Krzywaczka na 70 osob 3 lata temu i naprawde bylam zadowolona..Placilam wtedy 155 zl za osobe...Wszystko odbylo sie sprawnie i bez zadnych problemow...Jedzenie super, swieze i wydawane na czas...Kierowniczka szla na ustepstwa , wiec nie placilam np za dzieci czy z ubieraniem sali..Oni i tak ubieraja sale w cenie ale musialam dokupic zywe kwiaty...Alkohol i ciasta we wlasnym zakresie...choc tez moga doradzic...JA bralam ciasta z cukierni Karolcia w Lusinie i moge polecic ciasta byly pyszne a tort zrobili mi wg mojego pomyslu...Jezeli sie zastanawiasz nad tym miejscem to z czystym sumieniem warto bo sama szukalam sali dlugo ale to byl najlepszy wybor:-)

    2 Cytuj
  • 9 lip 2014

    Katering eden!!! Jedzenie świeże robione na miejscu dania duże syte, bardzo smaczne. Cena niska dwa lata temu chyba 110/os za dwa dni!!!! Po swoim weselu brali ode mnie nr do nich i nikt nie powiedział złego słowa na nich ani na jedzenie! Do tego kelnerki są wszędzie herbata kawa ciągle świeża jedzenie szybko wychodzi z kuchni. Ja byłam zadowolona:D
    zespół... z tokarni...System -młode chłopaki śpiewająca kobieta o ojciec na saksofonie! Nie było chwili żeby parkiet był pusty:D również polecam!! Cena dwa lata temu ok 3 tys... tanio a wymiatają:D
    sala droginia!!!:) duża pojemna z klimatyzacją byle by pilnować żeby drzwi zamykali bi inaczej się skrapla woda:/ i przy odbiorze sprawdzać wszystkie naczynia i liczyć liczyć bo potem za każde braki się płaci:/ ale również polecam!:D bo miejsca jest sporo i ubrana wygląda cudnie♡
    To moje opinie po moim weselu:D
    i byłam bardzo zadowolona co do organizacji;)
    Tyle:D

    6 2 Cytuj
  • 9 lip 2014
    krakuska napisał/a:

    Ja mialam wesele w Karczmie Krzywaczka na 70 osob 3 lata temu i naprawde bylam zadowolona..Placilam wtedy 155 zl za osobe...Wszystko odbylo sie sprawnie i bez zadnych problemow...Jedzenie super, swieze i wydawane na czas...Kierowniczka szla na ustepstwa , wiec nie placilam np za dzieci czy z ubieraniem sali..Oni i tak ubieraja sale w cenie ale musialam dokupic zywe kwiaty...Alkohol i ciasta we wlasnym zakresie...choc tez moga doradzic...JA bralam ciasta z cukierni Karolcia w Lusinie i moge polecic ciasta byly pyszne a tort zrobili mi wg mojego pomyslu...Jezeli sie zastanawiasz nad tym miejscem to z czystym sumieniem warto bo sama szukalam sali dlugo ale to byl najlepszy wybor:-)

    :) juz zarezerwowalismy tam termin:)
    teraz koszt wesela tam to 170 zł/osobę

    2 Cytuj
  • 11 lip 2014
    waski310 napisał/a:

    Orientuje się ktoś jaka jest stawka dla kierowcy rozwożącego gości po weselu (za km+stała)?

    nie wiem jak wyglada sprawa z kierowcami osobowek ale moge polecic ci busa 8+1 cena bodajze 400 + paliwo, u znajomej za zrobienie 600 km wzieli 250 za paliwo (czerwiec 2014)

    1 Cytuj
  • 11 lip 2014
    babi napisał/a:

    :) juz zarezerwowalismy tam termin:)
    teraz koszt wesela tam to 170 zł/osobę

    To rzeczywiscie znaczna podwyzka...Tylko impreze bedziesz miała w Karczmie czy Domu Weselnym bo to tez była róznica? ;) Pamietam że obok sala była droższa o 5 zł za osobe ale juz nie pamietam...Fajnie z tą rezerwacją tam terminu myślę, że sie nie zawiedziesz i wszystko bedzie dobrze:):)..Ja mam super wspomnienia i tego też ci życze....:)

    2 Cytuj
  • 14 lip 2014
    krakuska napisał/a:

    To rzeczywiscie znaczna podwyzka...Tylko impreze bedziesz miała w Karczmie czy Domu Weselnym bo to tez była róznica? ;) Pamietam że obok sala była droższa o 5 zł za osobe ale juz nie pamietam...Fajnie z tą rezerwacją tam terminu myślę, że sie nie zawiedziesz i wszystko bedzie dobrze:):)..Ja mam super wspomnienia i tego też ci życze....:)

    :) W DOMU WESELNYM PRZY KARCZMIE:) MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE OK, DZIĘKI

    1 Cytuj
  • 14 lip 2014

    witam czy słyszał ktos zespol twisted3 ??jak graja czy warto ich brac prosze o komentarze szczere:)

    2 3 Cytuj
  • Paulina 14 lip 2014

    Witam,
    Polecam serdecznie Efektowne Dekoracje. Pani Aneta bajecznie stroi sale, kościoły, domy, auta oraz zawsze umie dobrze doradzić. Ciągle ma nowe pomysły oraz dostosowuje się do potrzeb klientów. Byliśmy bardzo zadowoleni z jej usług, tym bardziej, że posiada wszystkie potrzebne rzeczy do udekorowania (nie musieliśmy od nikogo wypożyczać pokrowców na krzesełka, czy innych drobiazgów).
    Polecam również Pana Pawła Kęska, który kręci wspaniałe, profesjonalne filmy weselne. Pani Marta Wojnarowska również wykonała kawał dobrej roboty na naszym weselu. Zrobiła nam cudowne zdjęcia w plenerze oraz na przyjęciu weselnym. Pełen profesjonalizm i dobra cena.
    Z czystym sercem polecam te trzy osoby, które sprawiły, że ten jedyny dzień w życiu, był jeszcze piękniejszy niż sobie wyobrażaliśmy. Dzięki nim mamy wspaniałe wspomnienia i pamiątki z wesela i poprawin.
    Pozdrawiam, Paulina.

    2 4 Cytuj
  • 16 lip 2014

    Byłby ktoś chętny odkupić termin 20 września sali w Bystej w Karolince tej dużej? rezerowalismy 2 lata temu a ostatecznie robimy bliżej domu a szkoda zeby termin przepadł a moze ktoś skorzysta....

    1 Cytuj
  • 27 lip 2014

    poszukuje kogoś z autem dla Państwa Młodych - moglibyście coś polecić w niewielkich pieniądzach?

    1 Cytuj
  • 28 lip 2014
    viki19 napisał/a:

    poszukuje kogoś z autem dla Państwa Młodych - moglibyście coś polecić w niewielkich pieniądzach?

    To coś dla mnie, jeżeli będę miał wolny termin :)

    3 Cytuj
  • 29 lip 2014

    witam bardzo proszę jeżeli ktoś posiada kontakt do kucharki p.Gieni z Rudnika , z góry wielkie dzięki :)

    1 Cytuj
  • 6 sie 2014

    Witam, szukamy eleganckiego samochodu z kierowca na 30/08/14. W racjonalnej cenie. Od ok 13 do 17-18.może ktoś chętny?

    1 Cytuj
  • 15 sie 2014

    Witam

    Słyszał ktoś zespół ELEGANCKO z Rabki Zdrój?
    Czy może ktoś z Państwa był lub miał na swoim weselu ten zespół?
    Pozdrawiam

    4 6 Cytuj
  • 16 sie 2014

    Witam.Czy grał u kogoś ostatnio zespół Imunited. Jak wrażenia ogolne, cenowe,i wogole.Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

    2 3 Cytuj
  • 19 sie 2014

    Kochani, gorąco polecamy restauracje "Grzybek" w Stróży!!!
    Wraz ze swoim obecnym mężem 2 sierpnia 2014 mieliśmy w Grzybku imprezę weselną, i było po prostu cudnie!!! Przepiękny ogród, do sali restauracyjnej jest podpięty namiot, gdzie tańczyliśmy do białego rana, lampki, lampiony, świece po prostu bajka. Mieliśmy ok 100 gości, żadnego ścisku, stoliki ustawiane wedle życzeń, a Pan Piotr menedżer restauracji spadł nam z nieba, doradzi, dopasuje, domówi, dokupi, każda nasza prośba kończyła się słowami :"nie ma problemu", na dodatek robi przepyszne jedzenie, goście byli zachwyceni a grill na weselu zrobił furorę!!!
    Ubranie sali mieliśmy w cenie, wybraliśmy kolor zielony, i to był strzał w dziesiątkę, Pani Grażynka bardzo stylowo udekorowała naszą salę.
    Brak korkowego, żadnych ukrytych kosztów, napoje dostępne bez ograniczeń, ciasta oraz Tort weselny z Myślenickiej cukierni u Dziadkowca również były w cenie i były przepyszne.W przyszłym roku planujemy zrobić tam małe przyjęcie z okazji pierwszej rocznicy :). Zjeździliśmy cały powiat myślenicki oraz część Krakowa, żadna oferta nie przebiła Grzybka.
    Bardzo mocno dziękujemy kochanemu P.Piotrkowi za wszystko, w imieniu swoim i naszych gości !! Irena i Wojtek

    2 9 Cytuj
  • Misiek 21 sie 2014

    Czytam, czytam i przychodzi mi myśl taki tekst discopolowy który ostatnio słyszałem
    Ale Ale Aleksandra
    Ale Ale ale ładna
    Ale Ale ale skromna
    ale ale seksibomba

    sens tego tekstu jest taki sam jak tej waszej dyskusji

    4 3 Cytuj
  • 23 sie 2014
    Wojtek i Irena napisał/a:

    Kochani, gorąco polecamy restauracje "Grzybek" w Stróży!!!
    Wraz ze swoim obecnym mężem 2 sierpnia 2014 mieliśmy w Grzybku imprezę weselną, i było po prostu cudnie!!! Przepiękny ogród, do sali restauracyjnej jest podpięty namiot, gdzie tańczyliśmy do białego rana, lampki, lampiony, świece po prostu bajka. Mieliśmy ok 100 gości, żadnego ścisku, stoliki ustawiane wedle życzeń, a Pan Piotr menedżer restauracji spadł nam z nieba, doradzi, dopasuje, domówi, dokupi, każda nasza prośba kończyła się słowami :"nie ma problemu", na dodatek robi przepyszne jedzenie, goście byli zachwyceni a grill na weselu zrobił furorę!!!
    Ubranie sali mieliśmy w cenie, wybraliśmy kolor zielony, i to był strzał w dziesiątkę, Pani Grażynka bardzo stylowo udekorowała naszą salę.
    Brak korkowego, żadnych ukrytych kosztów, napoje dostępne bez ograniczeń, ciasta oraz Tort weselny z Myślenickiej cukierni u Dziadkowca również były w cenie i były przepyszne.W przyszłym roku planujemy zrobić tam małe przyjęcie z okazji pierwszej rocznicy :). Zjeździliśmy cały powiat myślenicki oraz część Krakowa, żadna oferta nie przebiła Grzybka.
    Bardzo mocno dziękujemy kochanemu P.Piotrkowi za wszystko, w imieniu swoim i naszych gości !! Irena i Wojtek

    To mi wygląda na samo reklamę. To miejsce nie nadaje się na wesele może na poprawiny to tak. " Zjeździliśmy cały powiat myślenicki oraz część Krakowa, żadna oferta nie przebiła Grzybka " Ktoś sobie chyba tutaj żarty robi z ludzi dawno się tak nie uśmiałem :) . Proponuje zapoznać się z mapą powiatu myślenickiego i gwarantuje że znajdzie się przynajmniej z 10 takich miejsc gdzie spokojnie przebiją ofertę grzybka nie wspominając już o części Krakowa. Jako restauracja to może i funkcjonuje to ale do organizowania wesela to chyba już przesada.

    8 5 Cytuj
  • 23 sie 2014
    Paweł44 napisał/a:

    To mi wygląda na samo reklamę. To miejsce nie nadaje się na wesele może na poprawiny to tak. " Zjeździliśmy cały powiat myślenicki oraz część Krakowa, żadna oferta nie przebiła Grzybka " Ktoś sobie chyba tutaj żarty robi z ludzi dawno się tak nie uśmiałem :) . Proponuje zapoznać się z mapą powiatu myślenickiego i gwarantuje że znajdzie się przynajmniej z 10 takich miejsc gdzie spokojnie przebiją ofertę grzybka nie wspominając już o części Krakowa. Jako restauracja to może i funkcjonuje to ale do organizowania wesela to chyba już przesada.

    ale się czepiasz.
    skąd wiesz jakie oni mieli wymagania i czy inne lokale je spełniły? wolne forum każdy może wpisać swoja opinie.
    jak sie coś nie podoba to "na pewno konkurencja" a jak ktoś chwali to "na pewno reklama".

    znasz jakis lokal godny polecenia? lub przeciwnie warto kogoś ostrzec przed nieuczciwym usługodawca? wtedy się wypowiedz bo mozesz komuś pomoc.

    znasz 10 miejsc? to podaj konkrety. a nie puste słowa.

    kilku moich znajomych miało tam własnie wesela i sobie chwalili. nie każdy chce miec wesele na 200 osób i musi mieć przeogromna sale.

    żyjcie i dajcie żyć innym.

    3 5 Cytuj
  • 23 sie 2014
    masta napisał/a:

    Witam

    Słyszał ktoś zespół ELEGANCKO z Rabki Zdrój?
    Czy może ktoś z Państwa był lub miał na swoim weselu ten zespół?
    Pozdrawiam

    polecam ten zespół!! grają piosenki z różnego repertuaru typowo weselną biesiadę do kotleta ale też bardziej ambitne zagraniczne kawałki :) cudowne wokale!! :)

    2 4 Cytuj

Odpowiedz