Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 24 sie 2014

    Witam, chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o zespole "Sami swoi" z Poznachowic. Czytałam wcześniejsze wpisy, ale są bardzo stare, a mnie interesują jakieś niedawne kontakty z zespołem. Jak grają? :)

    1 5 Cytuj
  • 25 sie 2014

    szkoda ze w Grzybku dobrze jest juz tylko na zaplanowanych imprezach , ekrany i remont zakopianki zrobiły swoje

    2 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    poszukuje busa na wesele - może ktoś polecić jakiegoś sprawdzonego, niedrogiego? (chodzi o przewóz gości od pana młodego do pani młodej, później do kościoła i na strażnice)

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    viki19 jesli chodzi o busa 8+1 to moge podac ci namiary

    1 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 1 wrz 2014
    katy napisał/a:

    poszukujemy jakiegoś fajnie grającego organisty na nasz ślub do kościoła w Stroży ... możecie kogoś polecić???

    fajny i z ciekawa barwą glosu jest organista w Zakliczynie nawiasem mówiąc pochodzi ze Stróży

    1 Cytuj
  • 2 wrz 2014

    "katy napisał/a:
    poszukujemy jakiegoś fajnie grającego organisty na nasz ślub do kościoła w Stroży ... możecie kogoś polecić???"

    Tomasz Chorzalski! - obecnie gra w Trzemeśni, wcześniej w Polance
    Z czystym sumieniem mogę polecić.
    P.s. szkoda czasu na szukanie innych...

    6 Cytuj
  • 8 wrz 2014

    Chcialabym sie dowiedzieć czy w każdym lokalu jest oplata za to ze sie kapele na wesele przyprowadza ? Czy tylko w Gali w Rudniku ?

    1 1 Cytuj
  • 8 wrz 2014

    na dolnym na strażnicy też jest ta opłata.

    2 Cytuj
  • 10 wrz 2014

    To jest opłata za ZAIKS, czyli podatek za odtwarzanie muzyki (obojętnie w jaki sposób odtwarzanej). Niektóre zespoły mają to w cenie, a niektóre nie i wówczas trzeba tę opłatę wnieść samemu, zazwyczaj w kosztach wynajmu sali. :)

    1 1 Cytuj
  • Paweł Stanisław Latoń 10 wrz 2014

    Dokładnie tak.

    Cytuj
  • 18 wrz 2014

    byłam na weselu w sierpniu gdzie grał zespół Sami Swoi z Poznachowic zespół super ,piękne głosy ,super zabawa polecam

    5 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    polecam bardzo na super wesele SALA BANKIETOWA HERBOWA ŁAPANÓW świetne pyszne jedzonko,miła obsługa ,piękna sala byłam tam gościem na weselu wrażenia niezapomniane grał zespół Sami swoi z Poznachowic.

    5 8 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    Witam,
    mamy wesele w przyszłym roku na sali Mka krzczonów -ładna sala nowoczesna

    9 6 Cytuj
  • Yuta 20 wrz 2014

    Mam do was pytanie odnośnie sali bankietowej ,domu weselnego. Gdzie można wynająć ową ?(w naszym powiecie lub ościennych) oczywiście z zapleczem pod katering , pomiędzy 170-200 osób . Nie Strażnice ,chyba że bardzo urodziwą .

    3 Cytuj
  • 20 wrz 2014

    Polecam salę MKA z Krzczonowa. Mieliśmy tam wesele w lipcu . Pan Grzesiu spisał się na medal. Żeby ktoś nie wystrzelił, że reklamę robię. Lokal sprawdził się w 100 %, byliśmy bardzo zadowoleni. Jeśli mazi2424 potrzebuje dodatkowych informacji to służę pomocą. Jeśli ktoś szuka dobrej orkiestry to wystrzeliliśmy nie miejscową, a w ciemno orkiestrę z Gliwic Pakodeos Cover Band. Nie wiedząc co będzie też nam się sprawdziła. No chyba że ktoś lubi disco polo- my nie.

    6 10 Cytuj
  • 22 wrz 2014

    ja polecam best-catering z leszna. Gotowali na kuzynki weselu.Super extra wszystko doprawione i pięknie to wyglądało. Spotkałam się też z tą kuchnią na sylwestrze także są myśli godni polecenia

    4 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    Witam serdecznie, Być może odpowiedz na moje pytanie padała już na tym forum jednak nigdzie jej nie znalazłam :) Który lokal, sale polecacie pod catering, liczba gości 120.
    Ma ktoś swieża opinie na temat Pana Filipka ? Ile kosztuje jednodniowa obsługa? CZy zapewnia ciasta, czy w ogóle piecze? pozdrawiam i proszę o odpowiedz

    3 Cytuj
  • 25 wrz 2014

    Witam serdecznie . Miałam okazje być ostatnio na weselu w domu weselnym "DORA" w Jasienicy. Sala bardzo estetyczna i pięknie wykonana, widać ze nowy lokal , oświetlenie i wnętrze sali bardzo przypomina Euforię. A cenowo na pewno wychodzi taniej. Obsługa i jedzenie też bardzo dobre także polecam jestem miło zaskoczona , mimo ze pierwszy raz miałam przyjemność tam być. Pozdrawiam

    4 7 Cytuj
  • 25 wrz 2014

    Miałem również okazję tam grać na jednym z wesel sala fajna i nowa oświetlenie takie jak w eufori , szkoda tylko że jest taka mała ,najmniejsza na jakiej grałem w powiecie Myślenickim i chyba najgorsza jeżeli chodzi o warunki muzyczne ponieważ orkiestra jest umiejscowiona w koncie pomiędzy trzema ścianami gdzie przy grze perkusji cały zespół wręcz dygocze .

    8 2 Cytuj
  • 26 wrz 2014

    Udane wesele to z pewnością dobry zespół, odpowiednie miejsce i pyszne jedzenie. Mój dziadek ostatnio brał ślub i korzystał z usług cateringu. Znalazłam wszystkie informacje dotyczące odnośnie cateringu na usugi-cateringowe.pl.. Dzięki temu poznałam zasady wyboru odpowiedniej firmy. Dziadek był zadowolony ze smacznego jedzenia i bardzo mi dziękował za to, że udało mi się znaleźć profesjonalistów. :)

    5 Cytuj
  • 28 wrz 2014

    ja polecam sala bankietowa herbowa łapanów,

    3 3 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Witam,
    czy był ktoś na weselu gdzie grał zespół Avangardaband z Dobczyc?

    3 1 Cytuj
  • 6 paź 2014

    Witam,
    wiecie może gdzie można kupić dobry i niedrogi alkohol na wesele?

    2 6 Cytuj
  • 6 paź 2014

    Witam tak jak w tenacie szukam duzej sali na dwudniowe wesele. Wartej polecenia i oczywiscie przykladam ogromna uwage do wygladu. Moze ktos cos wie. Jesli mavie zajebistego kamerzyste to tez czekam ns kontskty. Dzieki i pozdrawiam

    3 9 Cytuj
  • 6 paź 2014

    Witam, proszę o informację czy ktoś z War orientuje się jak wygląda sprawa z Domem Weselnym w Jasienicy ? Czy jedzenie w tym miejscu było smaczne? Bardzo proszę o jakieś informację. :)

    Pozdrawiam!

    1 2 Cytuj

Odpowiedz