Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 7 sty 2015
    gosiaczekbany napisał/a:

    ojej ja wlasnie tez szukam sali i o tym roku to chyba mozna zapomniec ;)

    w Bystrej Podhalańskiej masz piękną dużą salę

    1 Cytuj
  • 7 sty 2015

    co sądzicie o zespole '' Co nieco '' ?

    4 Cytuj
  • 8 sty 2015

    Ja polecam REZYDENT w Rudniku, byłam tam na weselu we wrześniu i wesele było bardzo udane, jedzenie smaczne, dużo przestrzeni. Jeśli ktoś myśli o małym weselu to być może sala okaże się zbyt duża, natomiast na 150 i więcej osób myślę, że jak najbardziej. Ja żadnych zarzutów nie mam :)

    2 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 8 sty 2015

    Mi się rezydent nie podoba.Chodzi mi o wnętrze tej sali .
    W 6 miesięcy to ja już widzę co można zorganizować. ..

    4 2 Cytuj
  • 8 sty 2015

    Bardzo dużo można zorganizować jeśli chce się szukać.. Rezydent mi np wizualnie się podoba, byłam tam na weselu, ale ktoś coś zawalił, albo spierniczyła się klimatyzacja, albo były oszczędności z tego tytułu. Jako niepijącej o północy było mi tam tak koszmarnie gorąco , że już nie chciało się tańczyć.

    2 Cytuj
  • 8 sty 2015
    ASmoda napisał/a:

    Można trafić na salę i spokojnie zorganizować wszystko w przeciągu 6 miesięcy. Mnie się udało w zeszłym roku. Chyba że masz upatrzone konkretne miejsce. Wtedy znalazłam 3 sale. Najpierw szuka się sali. Siadasz przed kompem i szukasz. W mojej opinii organizować wesele 2 lata wcześniej to chore

    chore bo?
    jeśli ktoś ma wymarzone miejsce i bardzo mu zależy, aby uroczystość był np w sierpniu, a terminy na przyszły rok zajęte, więc rezerwuje na dwa do przodu to co w tym chorego? Albo jeśli ktoś planuje ślub po studiach a kończy je za dwa lata to co chorego w rezerwowaniu sali/miejsca? Nie organizuje się wesela w dwa lata a rezerwuje terminy. Ja samą sukienkę musiałam zamówić 6 miesięcy wcześniej bo takie są terminy. Niektóre nawet 8 miesięcy trzeba zamówić wcześniej - co kto lubi.
    Natomiast sama organizacja wesela i slubu to kwestia kilku dni żeby poskładać do kupy wszystkie elementy.

    5 1 Cytuj
  • 8 sty 2015

    Dlaczego chore? Bo dużo osób potem te terminy "odstępuje z przyczyn niezależnych". Można rezerwować dwa lata wcześniej, można i pięć jak kto woli. Musiałaś zamówić suknię 6 miesięcy wcześniej, bo to był "ostatni dzwonek", żebyś do konkurencji nie poszła. Na szczęście nic już nie muszę zamawiać bo jestem zaobrączkowana, wyraziłam tylko swoja opinię. Co do Rezydenta także.Terminy są w biznesie ślubnym jakie są, na szczęście jest on tak duży, że można wybierać do woli w lokalach, orkiestrach i sukniach, nigdy nie ma jednego wymarzonego, zawsze znalazły by się dwa gdyby zacząć szukać :)

    1 6 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Mało konkretów, za to same ogólniki i generalizacja w Twojej wypowiedzi. Pamiętaj że liczba weekendów w roku jest mocno określona, a zawężając obszar by wesele odbyło się +/- w miejscu zamieszkania, by nie mnożyć dodatkowych kosztów, automatycznie ten ogrom lokali i orkiestr o którym piszesz mocno ogranicza. No ale chyba nie muszę tego tłumaczy. :)
    Jedni nie przywiązują wagi i pasuje im wiele miejsc, a inni dokładnie wiedzą czego chcą i do tego dążą, więc w mojej opinii chore jest to że nie możesz tego zrozumieć :)
    a co do sukni - terminy u projektantów są takie a nie inne bo taki jest plan produkcyjny, więc znów wracamy do tematu - jeśli chce danego projektanta, to muszę zamówić w konkretnym terminie bo konkurencja mi tego nie zrobi :)
    Ale odbiegamy od tematu, więc na tym zakończę. Pozdrawiam

    6 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Myślę, że rzeczywiście odbiegamy, szyjąc suknie ślubne w biznesie ślubnym siedzę już dłuższy czas, więc bardzo dobrze wiem jaki on jest.Pozdrawiam!

    1 3 Cytuj
  • 10 sty 2015

    Polecam Dom Weselny Capri w Suchej Beskidzkiej-są najlepsi na terenie-pisze bo byłem tam na imprezie-SUPER !!!!!!!!!

    3 Cytuj
  • mateusz nowakowski 12 sty 2015

    Zna ktoś zespół
    Immunitet?Tacy sami ? albo Awangarda ? Jakieś opinie?

    2 2 Cytuj
  • 12 sty 2015

    My właśnie bedziemy miec w tym roku na weselu immunitet i mam nadzieje ze będzie dobrze grał:)

    2 1 Cytuj
  • 13 sty 2015

    Gdzie można upiec chleb na ślub w Myślenicach lub okolicy??

    1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 13 sty 2015
    jajaja1 napisał/a:

    My właśnie bedziemy miec w tym roku na weselu immunitet i mam nadzieje ze będzie dobrze grał:)

    Ja ich słyszałem tylko na youtubie i spoko ale wolał bym o opinie ludzi którzy mieli stycznosc z nimi.

    2 2 Cytuj
  • 13 sty 2015
    ju20 napisał/a:

    Gdzie można upiec chleb na ślub w Myślenicach lub okolicy??

    Złoty Kłos - Dobczyce, mogą wypiec różne "cudeńka"

    4 Cytuj
  • 14 sty 2015
    wip186 napisał/a:

    Złoty Kłos - Dobczyce, mogą wypiec różne "cudeńka"

    Dziękuje za odp:)

    2 Cytuj
  • 15 sty 2015

    No ja własnie zdecydowałam się na Immunitet po opinii moich znajomych

    1 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 15 sty 2015

    zerknij na youtube na ten zespół. Kilka piosenek mają fajnych ale nie którę mogły by być lepsze.. Teraz będą targi ślubne w Krakowie i ten zespół ma tam pokaż i się wybieramy zobaczyć ich na żywo, Może będą też inne zespoły.

    1 1 Cytuj
  • 15 sty 2015

    kiedy ten pokaz o gdzie dokladnie w krk??

    1 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Miał ktoś może wesele w Arkadi na Czasławiu?Interesuje mnie opinia,oraz mniej więcej cena ? ...

    2 4 Cytuj
  • 16 sty 2015

    warto sie umówić z zespołem i przyjśc ich posłuchać, idealnie jakby grali w sali w której Wy tez mieć będziecie wesele. Czasem nawet najlepszy zespół możne polec jak ma sprzet który ginie na sali weselnej.

    2 1 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Wie może ktoś ile bierze zespół Sami Swoi z Poznachowic oraz Tacy Sami z Sierakowa na 2 dni wesela (pierwszy dzień + poprawiny)?

    5 Cytuj
  • mateusz nowakowski 16 sty 2015

    jajaja1 w tą niedziele.w tej nowej hali kongresowej przy hotelu forum. Wiem że jeszcze są targi 24 ale w hucie gdzieś
    ewa123 jak dzwoniłem do zespołu sami swoi to pow 6,5tyś za 2dni. Ale nie mieli terminów. Tacy sami też nie mieli terminów. Super ekipy.
    Fajny zespół Awangarda ale tak samo kiepsko z terminem. :(
    Kurde no nie ma nic fajnego.Jedynie na tych targa można popatrzeć ale wydaje mi się że ci co się ogłaszają i jezdzą po pargach to nie grają dużo po weselach

    3 Cytuj
  • 17 sty 2015

    A nie wiesz o której godzinie maja grac?? immunitet bierze 7,5 tys za 2 dni;/ duzo ale my 1,5 roku wczesniej zamawialismy i mieli tylko 1 termin wolny...

    1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 19 sty 2015

    Przepraszam że wcześniej nie odp. Ja mam już zamówiony immunitet. Grali co 10-15minut tak że warto było być i posłuchać na żywo. Mam płyte od nich to mogę ci użyczyć. Był też fajny zespół ''siwy dym'' ale to nie ten zespół z gór. Bardzo ładnie tam spiewała kobieta. Co do ceny to średnia za 2 dni jak się pytałem różnych zespołów to ok 6-7tyś. Oni 7,5tyś ale wydaje mi się że warto bo ugrają tą sumę.

    3 3 Cytuj

Odpowiedz