Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • mateusz nowakowski 27 sty 2015

    Poszło na pw

    2 Cytuj
  • 27 sty 2015

    Znacie Studio Wideo Fantazja z Mszany D. ? Proszę o opinie :)

    1 3 Cytuj
  • Yuta 28 sty 2015

    zespół Spring ktoś coś słyszał ?

    17 2 Cytuj
  • 28 sty 2015

    Witam! Pytanie głównie do Pań :) Znacie może jakąś bardzo dobrą krawcową? Najlepiej w Myślenicach ew. najbliższa okolica?

    2 Cytuj
  • 29 sty 2015

    Pani Talaga z Pcimia :)

    4 Cytuj
  • 2 lut 2015

    Witam,

    poszukuje wszystkich informacji o zespole secret band, od osób które miały ten zespół na weselu, były gośćmi czy słyszały jakieś informację. Raczej z ostatniego roku-dwóch, ponieważ w tym czasie zmieniał się jeden Pan a niedawno wokalistka.
    secretband.republika.pl/ to ich strona gdzie dema nawet są niezłe.

    Bardzo dziękuje za pomoc.

    1 1 Cytuj
  • 4 lut 2015

    Orkiestra System z Tokarni polecacie czy nie ?

    15 7 Cytuj
  • 13 lut 2015

    Jeśli temat powrócił, co do zespołów, to także pytam: Sami Swoi z Poznachowic? Co myślicie? Jak grają? Czy zmiana w składzie zespołu bardzo wpłynęła na ich zgranie się ze sobą? Proszę o jakieś najświeższe informacje :)

    12 Cytuj
  • mateusz nowakowski 13 lut 2015

    Jak dla mnie super ekipa. Ale dopytaj o szczegóły czyli kwoty. Wiem że np grają do 5 w nocy a następna godzina 400zł. Nie mówię o tej ekipie ale tak jest.

    2 1 Cytuj
  • 14 lut 2015
    Selena napisał/a:

    Pytanie typowo do dziewczyn: kogo możecie polecić na wykonanie ślubnego makijażu i fryzury?

    makijaż - małgosia podsiadło, dojeżdża do klientek, możesz ją znaleźć na fb

    1 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Możecie polecić jaką dobrą kucharkę z własną ekipą? miał ktoś filmowany i fotografowany ślub przez Pana Polka z Myślenic, polecacie?

    3 2 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Moje załatwienie wesela trwało dwa dni . Było ciężko szczególne z orkiestrą brak terminów nawet 2016 a w listopadzie nie chcieliśmy .Mam kucharkę Panią Gienia z Rudnika , orkiestra SAMI SWOI z Poznachowic , a sala Osp

    4 5 Cytuj
  • 27 lut 2015
    Donka napisał/a:

    Moje załatwienie wesela trwało dwa dni . Było ciężko szczególne z orkiestrą brak terminów nawet 2016 a w listopadzie nie chcieliśmy .Mam kucharkę Panią Gienia z Rudnika , orkiestra SAMI SWOI z Poznachowic , a sala Osp

    Sami Swoi? Słyszałaś ich gdzieś wcześniej czy bierzesz w ciemno? Jaki mają aktualnie skład?

    1 2 Cytuj
  • dominika ptofiv 28 lut 2015
    marzycielka2 napisał/a:

    Sami Swoi? Słyszałaś ich gdzieś wcześniej czy bierzesz w ciemno? Jaki mają aktualnie skład?

    Byłam ich przesłuchać (grali 14lutego na weselu ) aktualny skład to 5 facetów . Długo ich słuchaliśmy , nawet Pani Młoda pozwoliła nam wejść na sale , bo w korytarzu była zła akustyka i z tego co widziałam to super grają , mi , narzeczonemu i teściowi się podobało . A wybraliśmy ich właśnie przez opinie z tego forum.Ale na 2016 nie mają już terminów bo dzwoniłam do nich zapytać czy zaliczka doszła i zapytałam jeszcze o jakiś termin bo kuzyn też szuka orkiestry i już nawet 2017 mają dużo terminów zajętych z podpisanymi umowami .Cena za dwa dni 7 tys

    1 5 Cytuj
  • mateusz nowakowski 28 lut 2015

    Potwierdzam że fajnie garają. Na takim samym poziomie gra zespół Awangarda i Immunitet.

    2 5 Cytuj
  • 1 mar 2015

    Dziękuję za informację :) My mamy we wrześniu wesele i grają u nas, ale dochodziły do mnie jakieś nieprzychylne informacje i chciałam po prostu się upewnić, że to tylko plotki :)

    1 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 1 mar 2015

    No a masz w umowie ''nadgodziny? Możesz wysłać na pw.

    2 1 Cytuj
  • 2 mar 2015

    W samej umowie nie mam, ale jak rozmawialiśmy z nimi to powiedzieli, że w sobotę bez problemu grają do samego rana, a w niedzielę grają niby do pierwszej, ale jak goście się nadal bawią to zostają dłużej :) i nie było mowy o dodatkowych kosztach:)

    2 Cytuj
  • 2 mar 2015

    Marzycielka2 rzadko ktory zespol zostajevw niediele dluzej niz don1.sama tego doswiadcylam u mnie na poprawinach goscie chcieli dalej sie bawic a zespol stwierdzil ze rano idzi do pracy,udalo nam sie ich namowic na dodatkowa godine za 200zl o 2 pozbierali sprzet a goscie mieli nietegie miny,do dzis zaluje ze niemialam w umowie sprecyzowanych godzin grania w poprawiny,dodam tylko ze za zespol placilismy 7tys takze byl to zespl z wyzszej polki,i niechce mi sie wierzyc ze u ciebie ktos zagra dodatkowe godziny bez placenia,

    2 Cytuj
  • 2 mar 2015

    Witam, słyszał ktoś kapele "Jamajka", poleca ktoś? nie mają żadnej strony internetowej ciężko czegokolwiek się o nich dowiedzieć

    2 8 Cytuj
  • mateusz nowakowski 2 mar 2015

    Olka12 u mnie też mam dopłacić do ''nadgodzin'' i mam to w umowie. Nie wyobrażam sobie gry ludzie się bawią a orkiestra się zbiera... Mam duża rodzinę i wiem z poprzednik wesel że pierwszy dzień kończy się coś koło 5/6rano a poprawiny koło 5.
    Napisz na pw czy ugrali chociaż te 7 tyś.
    Ps. U mnie będzie puszka.

    1 3 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Ja na weselu miałam zespół Alt Band, 3900 zł za 2 dni, ludzie bawili się świetnie. W sobotę skończyli grać po 5, a w poprawiny koło 2, nic nie marudzili, że muszą na drugi dzień iść do pracy (chociaż wiedziałam, że niektórzy z nich idą). Salę i tak opuścili dopiero ok. 3, bo mieli dużo sprzętu do zbierania :) ale mogę ich polecić z czystym sercem.

    3 3 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Mateusz100 wyobraz sobie ile ludzi musialoby dac na dedykacje zeby zespol ugral 7tys,u nas na weselu bawilo sie 180 osob i ugrali 3800 nie bylo puszki bo stwierdzialm ze dziwnie to moze wygladac,

    4 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Witam
    Ja trochę z innej beczki, ale może ktoś ZECHCE KUPIĆ ALKOHOL NA WESELE BO SPORO MI ZOSTAŁO Z MOJEGO I Z CHĘCIĄ SPRZEDAM :)...
    Więcej informacji na priv.

    2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 4 mar 2015

    A ja mam pytanie skierowane do kogoś kto robił już wesele. Często czytam że komuś coś zostało tj malutka pisze że jej został alkohol. Pytanie kieruje do osób które już wesele ma za soba. Dokładnie chodzi mi o to żęby napisali ile potrzeba np alkoholu,placków itp... Nie którzy nie wiedzą ile czego zamówić. Ktoś mi ostatnio opowiadał żę jak organizował swoje wesele to kucharka która piecze placki powiedziała żeby zrobić 80 placków ;)
    Gości było 180 osbób. ;)
    Tak że liczę na podpowiedzi osób które mogą coś podpowiedzieć.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz