Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 15 kwi 2015
    ju20 napisał/a:

    Gdzie w Myślenicach można kupić BUTY ŚLUBNE??

    Nie wiem czy kupisz wygodne i dobrej jakości buty w Myślenicach - ja zdecydowałam się na buty szyte na miarę i zamówiłam je w Mogilanach - firma Sensatiano. Dobierają do stopy idealnie, wybierasz sama materiał, wysokość obcasa, rodzaj, wzór buta i co najważniejsze są potem wygodne do tańca bo możesz dobrać wkładkę taką miękka (ProComfort). Cena w skórze całego buta jest zbliżona to tych kupionych w salonie obuwniczym.

    3 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    W Myślenicach widziałam białe ślubne tradycyjne buty w sklepach Jarko (są trzy: przy Rynku, na Gałczyńskiego i obok cukierni Dziadkowiec). Ale ogólnie ciężko kupić stricte białe.

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    Czy możecie mi cos napisać na temat zespołu INWAZJA z Lipnika ? Dzięki :)

    8 Cytuj
  • 16 kwi 2015
    dorka77 napisał/a:

    Nie wiem czy kupisz wygodne i dobrej jakości buty w Myślenicach - ja zdecydowałam się na buty szyte na miarę i zamówiłam je w Mogilanach - firma Sensatiano. Dobierają do stopy idealnie, wybierasz sama materiał, wysokość obcasa, rodzaj, wzór buta i co najważniejsze są potem wygodne do tańca bo możesz dobrać wkładkę taką miękka (ProComfort). Cena w skórze całego buta jest zbliżona to tych kupionych w salonie obuwniczym.

    Faktycznie bardzo ciężko niestety;/

    Cytuj
  • 16 kwi 2015
    KaEm napisał/a:

    W Myślenicach widziałam białe ślubne tradycyjne buty w sklepach Jarko (są trzy: przy Rynku, na Gałczyńskiego i obok cukierni Dziadkowiec). Ale ogólnie ciężko kupić stricte białe.

    Tak no ale niestety wybór minimalny;/

    Cytuj
  • 16 kwi 2015
    ju20 napisał/a:

    Faktycznie bardzo ciężko niestety;/

    Dlatego polecam Mogilany! Tam dobierzesz sobie wszystko!

    1 1 Cytuj
  • 16 kwi 2015
    dorka77 napisał/a:

    Nie wiem czy kupisz wygodne i dobrej jakości buty w Myślenicach - ja zdecydowałam się na buty szyte na miarę i zamówiłam je w Mogilanach - firma Sensatiano. Dobierają do stopy idealnie, wybierasz sama materiał, wysokość obcasa, rodzaj, wzór buta i co najważniejsze są potem wygodne do tańca bo możesz dobrać wkładkę taką miękka (ProComfort). Cena w skórze całego buta jest zbliżona to tych kupionych w salonie obuwniczym.

    wadą tych butów jest to że są brzydkie (są to buty stricte taneczne) :P nigdzie ich później nie założysz więc jest to wydatek. A można przecież potraktować buty jak inwestycje :) albo kup w innym kolorze (srebrny, czerwony, niebieski) albo poszukaj butów skórzanych białych ( ważne żeby była to skóra nat). bardzo łatwo potem takie buty można przefarbować u szewca na inny kolor - koszt ok 20 zł :) Niestety w Myślenicach ciężko o dobre ślubne buty. Ja polecam takie firmy jak Ryłko lub Baldowski.

    2 1 Cytuj
  • 17 kwi 2015

    Poszukuje namiaru na kapele goralska, ktora zagralaby w domu na blogoslawienstwie. Ok myslenic dnia 18.07.2015

    3 Cytuj
  • 19 kwi 2015
    Anpl napisał/a:

    wadą tych butów jest to że są brzydkie (są to buty stricte taneczne) :P nigdzie ich później nie założysz więc jest to wydatek. A można przecież potraktować buty jak inwestycje :) albo kup w innym kolorze (srebrny, czerwony, niebieski) albo poszukaj butów skórzanych białych ( ważne żeby była to skóra nat). bardzo łatwo potem takie buty można przefarbować u szewca na inny kolor - koszt ok 20 zł :) Niestety w Myślenicach ciężko o dobre ślubne buty. Ja polecam takie firmy jak Ryłko lub Baldowski.

    Kwestia gustu czy brzydkie, a o tym się nie dyskutuje. Ja znalazłam model który mi się podoba, i po zmianach, które potrzebowałam zastosować ze względu na moją stopę i potrzeby są ok. Do tego czerwone, w całości ze skóry naturalnej. To ze taneczne to akurat plus ponieważ wesele polega na tym, że kawał czasu się tańczy a buty klasyczne mają sztywniejszą podeszwę przez co noga szybciej się męczy. Każdy wybiera to co woli - na tym to polega.

    2 2 Cytuj
  • 19 kwi 2015

    Witam.zastanawiam sie nad salą "krakowska" w krakowiacy i górale i nas zespołem variusy.Proszę o opinie

    1 3 Cytuj
  • 20 kwi 2015

    Ale przecież baza okolicznych firm jest duża,
    Istotne jednak, że mieć kogoś z polecenia, bo na tej podstawie już jakieś decyzje możecie podejmować. Może sami byliście na jakiejś sali, która wam się spodobała? Tak chyba zdecydowanie najlepiej.

    1 Cytuj
  • 22 kwi 2015

    Moi Drodzy jeśli szukacie Dekoratorki na Wesele uważajcie na '' firmę '' ISMENA - po prostu czuje się oszukany - cena końcowa znacznie wyższa niż ustalona wcześniej - ceny w stosunku do wykonania kosmicznie wysokie - jednym słowem żenada !!

    9 5 Cytuj
  • 22 kwi 2015

    co z takich rzeczy bardziej organizacyjnych (planowanych duzo wczesniej) trzeba zalatwic? mamy juz sale, orkiestre, fotografa. oraz czy dekoratorow do kosciola i samochodu( bo ubior sali jest w cenie) znajdziemy tak z miesiac wczesniej czy tez szukac juz? wesele za rok

    1 1 Cytuj
  • 22 kwi 2015
    roberto87 napisał/a:

    Moi Drodzy jeśli szukacie Dekoratorki na Wesele uważajcie na '' firmę '' ISMENA - po prostu czuje się oszukany - cena końcowa znacznie wyższa niż ustalona wcześniej - ceny w stosunku do wykonania kosmicznie wysokie - jednym słowem żenada !!

    JEŻELI JESZCZE NIE WPŁACILI PAŃSTWO ZALICZKI ZA DEKORACJĘ KOŚCIOŁA, SALI ITP. TO MOGĘ POLECIĆ PROFESJONALNE I SPRAWDZONE - (WSPÓŁPRACUJĘ Z NIMI OD DAWNA) - ORAZ ZNACZNIE TAŃSZE OD INNYCH DEKORATORKI.

    Więcej info na e-mail.

    1 1 Cytuj
  • 23 kwi 2015
    sunshine napisał/a:

    co z takich rzeczy bardziej organizacyjnych (planowanych duzo wczesniej) trzeba zalatwic? mamy juz sale, orkiestre, fotografa. oraz czy dekoratorow do kosciola i samochodu( bo ubior sali jest w cenie) znajdziemy tak z miesiac wczesniej czy tez szukac juz? wesele za rok

    Radziła bym się zacząć rozglądać, bo niektóre kwiaciarnie nawet 1,5roku wcześniej ktoś zamawia :) Też zależy w jakim miejscu najlepiej zapytać dekoratorki :)

    2 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    witam. gdzie polecacie poszukiwac sukni slubnej? czy w najblizszej okolicy czy moze gdzies bardziej uderzyc w Krakow? chodzi mi o dobre jakościowo i ładne suknie, szukalam podobnego tematu na forum ale nie znalazlam.

    2 Cytuj
  • 1 maj 2015
    sunshine napisał/a:

    witam. gdzie polecacie poszukiwac sukni slubnej? czy w najblizszej okolicy czy moze gdzies bardziej uderzyc w Krakow? chodzi mi o dobre jakościowo i ładne suknie, szukalam podobnego tematu na forum ale nie znalazlam.

    Ja szukałam w Myślenicach, i mogę polecić ISABELLE na sobieskiego 12a I DAMA na b.joselewicza 7:) Wiadomo, że dużo od gustu zależy:)

    4 Cytuj
  • 1 maj 2015
    roberto87 napisał/a:

    Moi Drodzy jeśli szukacie Dekoratorki na Wesele uważajcie na '' firmę '' ISMENA - po prostu czuje się oszukany - cena końcowa znacznie wyższa niż ustalona wcześniej - ceny w stosunku do wykonania kosmicznie wysokie - jednym słowem żenada !!

    trzeba było fakturę poprosić na cała kwotę

    3 Cytuj
  • 1 maj 2015
    roberto87 napisał/a:

    Moi Drodzy jeśli szukacie Dekoratorki na Wesele uważajcie na '' firmę '' ISMENA - po prostu czuje się oszukany - cena końcowa znacznie wyższa niż ustalona wcześniej - ceny w stosunku do wykonania kosmicznie wysokie - jednym słowem żenada !!

    trzeba było wziąc fakturę na cała kwotę

    2 1 Cytuj
  • Dominika Ślusarczyk-Nowak 2 maj 2015
    roberto87 napisał/a:

    Moi Drodzy jeśli szukacie Dekoratorki na Wesele uważajcie na '' firmę '' ISMENA - po prostu czuje się oszukany - cena końcowa znacznie wyższa niż ustalona wcześniej - ceny w stosunku do wykonania kosmicznie wysokie - jednym słowem żenada !!

    jesli chodzi o Ismene to bardzo polecam. mielismy wesele w tamtym roku i jestesmy bardzo zadowoleni z jej uslug. kosciol sala 2 auta przybrane wypozyczenie stolu wiejskiego pokrowce na krzesla zaplacilismy 3200 zl. za taka kwote to naprawde warto i niech ludzie nie pisza ze to jest zenada bo kazda rzecz kosztuje robocizna tez a pozniej sprzatanie i pranie tego wszystkiego tez kosztuje.

    3 9 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Mam.problem. Zarezerwowalismy sale we Wisniowej pobiewaz wstepnie nasza lista gosci wynosila 250 osob a teraz ostatecznie zostalo nam 140 ludzi. Jak myslicie czy to nie za malo jak na taka straznice we wisniowej? Nie zgina ze tak powie ludzir na trj sali??

    1 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Mam.problem. Zarezerwowalismy sale we Wisniowej pobiewaz wstepnie nasza lista gosci wynosila 250 osob a teraz ostatecznie zostalo nam 140 ludzi. Jak myslicie czy to nie za malo jak na taka straznice we wisniowej? Nie zgina ze tak powie ludzir na trj sali??

    2 Cytuj
  • 5 maj 2015

    [cytat=Koko]trzeba było wziąc fakturę na cała kwotę[/cy

    zacznijmy od tego, że ismena nie wystawia faktur !!

    2 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Mam do odsprzedania termin w sali osp w Drogini w dniach 28-29 maja 2016r. Więcej info priv.i pod nr tel. 886407374

    1 1 Cytuj
  • 7 maj 2015
    ona____ napisał/a:

    czy ma ktoś może nr do zespołu system ze skomielnej czarnej? nie mogę znaleźć w internecie.
    dziękuje

    661 705 209

    5 1 Cytuj

Odpowiedz