Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • Anka 6 mar 2016

    Jak wczoraj podałam Ci numer telefonu to jakoś nie zadzwoniłeś. Teraz oczekujesz adresu?? hahahaha. Podaj swoj tym razem czlowieku bez jaj. Przyjade i ci to powiem w twarz. Chociaz watpie ze bedziesz mial odwage cokolwiek podac a sie wymigasz :D Ja slubu nie mialam 5 lat temu a rok temu.
    OPINIA A OBRAZANIE TO RÓŻNICA. Tak jak ty mocno go obrazasz i nagadujesz to ja moge odwrotnie.
    W moim odczuciu jestes jednak pustak, bo jakbyś nie olał tego co tu Pan Kamil napisał to byś sie doczytal ze cos tam sie juz odzyskalo i to jeszcze trwa z tego co wydedukowalam. Widze, ze jednak w tym wypadku zdecydowanie kłania się problem z czytania ze zrozumieniem : )

    P.S. Czekam na priv na ten adres :)

    93 82 Cytuj
  • 7 mar 2016

    Gość się tłumaczy i ''prawdę'' ciągnie w swoją stronę a pokrzywdzenie jak nie mieli tak nie mają pamiątki z wesela i co tu tłumaczyć? Paprok z niego i tyle. Dobrze bo reklama poszła w świat i taki więcej nie zarobi ani grosza !

    70 82 Cytuj
  • 8 mar 2016
    Kicior napisał/a:

    Jak wczoraj podałam Ci numer telefonu to jakoś nie zadzwoniłeś. Teraz oczekujesz adresu?? hahahaha. Podaj swoj tym razem czlowieku bez jaj. Przyjade i ci to powiem w twarz. Chociaz watpie ze bedziesz mial odwage cokolwiek podac a sie wymigasz :D Ja slubu nie mialam 5 lat temu a rok temu.
    OPINIA A OBRAZANIE TO RÓŻNICA. Tak jak ty mocno go obrazasz i nagadujesz to ja moge odwrotnie.
    W moim odczuciu jestes jednak pustak, bo jakbyś nie olał tego co tu Pan Kamil napisał to byś sie doczytal ze cos tam sie juz odzyskalo i to jeszcze trwa z tego co wydedukowalam. Widze, ze jednak w tym wypadku zdecydowanie kłania się problem z czytania ze zrozumieniem : )

    P.S. Czekam na priv na ten adres :)

    Oo widze ze cos sie z "lajkami" pozmienialo.. ciekawe o czym to swiadczy. Znajomych ktorzy + dawali zabraklo ?

    8 28 Cytuj
  • 8 mar 2016

    To co tu czytam jest żałosne. Zaśmiecacie tylko wątek dziecinnymi zachowaniami. Musiałam przewertować całą masę stron żeby doszukać się informacji jakiej szukałam i nie znalazłam (albo przeoczyłam przez tą ilość wpisanych śmieci) więc zapytam. Co sądzicie o lokalu arkadia na czasławiu? Planujemy ślub i szukamy lokalu w okolicy bo remizy nie są za ciekawe przynajmniej te które znam w okolicy. Arkadię oglądaliśmy na dniach otwartych i lokal nam się podoba ale nie miałam przyjemności bawić się tam na weselu. Czy jedzenie jest też tak dobre jak serwowane wtedy?

    29 4 Cytuj
  • 9 mar 2016

    Właśnie miałam napisać, że Jak komuś się nudzi żeby tyle postów pisać to może warto sobie założyć osobny temat na żale?

    19 4 Cytuj
  • 9 mar 2016

    Co do Arkadii na Czasławiu to lokal ładny tylko straszne echo niesie się po sali ale to wina akustyki.

    15 1 Cytuj
  • Andrzej 9 mar 2016

    Co do echa - fakt, akustyka straszna. Ale jedzenie wyborne ;)

    16 1 Cytuj
  • 11 mar 2016

    Czy orientuje się ktoś jak zapisać się do poradni małżeńskiej w Głogoczowie?

    4 1 Cytuj
  • 13 mar 2016

    A ja zupełnie z innej beczki. Dawaliście może na zapowiedzi w kościele w rynku w m-cach? Bo nie mam pojęcia ile daje się do koperty, a nikt ze znajomych nie potrafi mi pomóc

    3 1 Cytuj
  • 13 mar 2016
    an-na napisał/a:

    A ja zupełnie z innej beczki. Dawaliście może na zapowiedzi w kościele w rynku w m-cach? Bo nie mam pojęcia ile daje się do koperty, a nikt ze znajomych nie potrafi mi pomóc

    " co łaska" ...

    5 Cytuj
  • 13 mar 2016

    na zapowiedzi sie daje jak za mszę, czyli (wg mnie) 50zł za msze czyli zapowiedzi wiszą np 3 niedziele to 50zł *3= 150zł :) ja tak dawałam :)

    7 1 Cytuj
  • 13 mar 2016
    kinia20941 napisał/a:

    na zapowiedzi sie daje jak za mszę, czyli (wg mnie) 50zł za msze czyli zapowiedzi wiszą np 3 niedziele to 50zł *3= 150zł :) ja tak dawałam :)

    Bez przesady....

    4 1 Cytuj
  • 13 mar 2016
    Mceeeee napisał/a:

    Bez przesady....

    oj to chyba troszke przesadzilismy, w obydwu parafiach po 200 ... ;/

    3 Cytuj
  • 13 mar 2016
    sunshine napisał/a:

    oj to chyba troszke przesadzilismy, w obydwu parafiach po 200 ... ;/

    Ja dałam w dużym kościele 50 zł i jakoś przykro mi z tego powodu nie było powiem szczerze ;)

    10 Cytuj
  • 13 mar 2016

    no czyli tak jak myślałam :) dzięki

    10 Cytuj
  • 14 mar 2016

    Łał czytam te opinie,i jestem troche zszokowana pon. Będe miała już nie długo Pana SZ. Na weselu, i teraz to zwątpiłam,pocieszający jest fakt że u znajomych dużo robił wesel na których byłam i nic podobnego nie słyszałam.przeważnie pozytywne opinie. Naszczęście o zespole SAMI SWOI nic negatywnego nie pisze bo bym sie juz całkiem załamała,mam nadzieje że sie sprawdzą.
    Boje sie tylko o sale Arkadie bo tam faktycznie o dzwięk ludzie narzekają,chociaż rozmawiałam z zespołem to nic żle nie mówili.powiedzieli tylko tyle że bywa gorzej,ale za to cała reszta tj.obsługa,sala,jedzenie przewyższa wszystko. Byłam na dniach otwartych,i na weselu rok temu dla mnie ok.no choziaż ja się znam
    Pozdrawiam tych wszystkich co robią wesela,bo człowiek sie naprawde stara chce mieć wszytko dopracowane,i finansowo też nie jest łatwo, a tu życie i tak samo wszystko weryfikuje.

    19 3 Cytuj
  • 14 mar 2016
    olkab napisał/a:

    Łał czytam te opinie,i jestem troche zszokowana pon. Będe miała już nie długo Pana SZ. Na weselu, i teraz to zwątpiłam,pocieszający jest fakt że u znajomych dużo robił wesel na których byłam i nic podobnego nie słyszałam.przeważnie pozytywne opinie. Naszczęście o zespole SAMI SWOI nic negatywnego nie pisze bo bym sie juz całkiem załamała,mam nadzieje że sie sprawdzą.
    Boje sie tylko o sale Arkadie bo tam faktycznie o dzwięk ludzie narzekają,chociaż rozmawiałam z zespołem to nic żle nie mówili.powiedzieli tylko tyle że bywa gorzej,ale za to cała reszta tj.obsługa,sala,jedzenie przewyższa wszystko. Byłam na dniach otwartych,i na weselu rok temu dla mnie ok.no choziaż ja się znam
    Pozdrawiam tych wszystkich co robią wesela,bo człowiek sie naprawde stara chce mieć wszytko dopracowane,i finansowo też nie jest łatwo, a tu życie i tak samo wszystko weryfikuje.

    hmmm... losowe przypadki się każdemu zdarzają niestety. Ja miałam okazję byc na kilku weselach co kamerował Pan Sz i wszyscy zadowoleni byli, fakt dłużej sie czeka na film ale warto...
    O których "Sami Swoi" mówisz? tych z Poznachowic? a co Arkadii to jedzenie pyszne tylko troche ta akustyka przeszkadza. Jak byłam w tamtym roku na weselu tam to ciężko było rozmawiać przy stoliku bo tak było głośno i nie szło zrozumieć co kto mówi...

    14 3 Cytuj
  • 15 mar 2016

    a co Arkadii to jedzenie pyszne tylko troche ta akustyka przeszkadza. Jak byłam w tamtym roku na weselu tam to ciężko było rozmawiać przy stoliku bo tak było głośno i nie szło zrozumieć co kto mówi...

    Jeśli chodzi o Sami Swoi z Poznachowic to super grają, byłam na weselu rok temu. Jeśli nie dało się rozmawiać to raczej wina orkiestry, bo to oni decydują o głośności.

    12 3 Cytuj
  • 15 mar 2016

    do TYGRYSEK
    tak SAMI SWOI z Poznachowic
    A jeżeli chodzi o Pana SZ. to juz sama nie wiem co myśleć,rozmawiałam z narzeczonym,pytałam znajomych co u nich kamerował.ogólnie wypowiadali się OK.więc mam nadzieje że będzie w porządku wszystko.
    Pozdrawiam

    13 3 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Czyli tak jak mnie się wydawało z tą Arkadią. Dziękuję za rozwianie wątpliwości Bartol26, tygrysek, wxwx. Chyba się na nią zdecydujemy bo nasz termin mają jeszcze wolny. A co do przewijającego się wątku tego Pana SZ. to osobiście też bym się nie przejmowała olkab. Mówi się, mądry Polak po szkodzie i każdy uczy się całe życie i tak jak tygrysek napisała, każdemu może się to przytrafić. Myślę, że i taka sytuacja tego Pana czegoś nauczyła. Poza tym jak czytałam całość wypowiedzi wszystkich w tym tego Pana SZ, to w moim odczuciu miał sporo argumentów, choć gdyby mnie dotknęła taka sytuacja to też byłabym wściekła, ale nie robiłabym na pewno szumu do czasu rozwiązania sprawy, chyba że okazałby się taki Pan olewającym sprawę. Ale nie wydaje mi się, aby chciał czyjejś krzywdy czy kogoś olewał, zwłaszcza czytając słowa jakie pisał o tym, że stara się odzyskać te filmy i chce je potem dać za darmo osobom poszkodowanym oraz szacunek za to, że miał odwagę powiedzieć to głośno, a nie ukrywać i odnieść się do zarzutów - myślę że kulturalnie. Po tych wpisach z ciekawości znalazłam jego fb i obejrzałam kilka filmików i mnie tam się podobają. Tyle, że my z narzeczonym nie chcemy kamery na ślubie, wolimy zdjęcia, a czegoś trzeba zrezygnować bo te kwoty za wszystko mnie przerażają :( i też mam dylemat ile włożyć do koperty księdzu, żeby nie zbankrutować, ale żeby też nie mówił na kazaniu jakichś dziwactw jak na ślubie mojej kuzynki jakim grzechem jest gdy narzeczeni mieszkają razem przed ślubem. Również pozdrawiam wytrwałe pary, którym wesele spędza sen z powiek.

    14 2 Cytuj
  • 15 mar 2016

    przerywajac te klotnie o fotografa, mam pytanie, gdzie w myslenicach kupie ozdobe slubna do wlosow? tj blyszczaca ozdoba na grzebyczku ? prosze o pomoc!!! aha i nie piszcie ze w salonach slubnych - nasze miejscowe salony to dno, nie mozna tam nic dostac.

    5 Cytuj
  • 15 mar 2016
    sunshine napisał/a:

    przerywajac te klotnie o fotografa, mam pytanie, gdzie w myslenicach kupie ozdobe slubna do wlosow? tj blyszczaca ozdoba na grzebyczku ? prosze o pomoc!!! aha i nie piszcie ze w salonach slubnych - nasze miejscowe salony to dno, nie mozna tam nic dostac.

    W Myślenicach sądzę że takich rzeczy do włosów nie kupisz. Pojedz do Krakowa na Długą w Pasażu Weneckim masz tego mnóstwo, albo do Wieliczki do Salonu Ślubnego Sabe.

    Jestem po ślubie parę dobrych miesięcy i wiem że każdy patrzy na koszta. Ale tak na prawdę za dobrego fotografa, kamerzystę czy inne rzeczy sporo trzeba zapłacić. Ja ze swoich wyborów jestem zadowolona po dziś dzień i wydanych pieniędzy nie żałuję- nie twierdzę również że wszystko było z górnej półki i rodzice mi na to dali kasę wiec mogłam szaleć- wyszliśmy z założenia że ślub bierze się raz w życiu i chcemy żeby był taki jaki sobie go wymyślimy.
    Z wkładaniem do koperty księdzu też bym nie przesadzała, ludzie - odprawić ślub to ich obowiązek a nie łaska..

    11 2 Cytuj
  • 16 mar 2016

    Witam. Szukam fotografa i kamerzyste, kogo polecacie a kogo zdecydowanie nie ?
    I czy ktoś miał na weselu kamerzyste Mirosława Michalika ? Jakie opinie o nim. Z góry dzięki

    2 10 Cytuj
  • 22 mar 2016

    Cześć, bardzo bardzo proszę o opinie na temat zespołów TO I OWO z Lipnika i GRAHAM BAND z Sułkowic oraz jeśli znacie to również MILWALKING z Milówki i NIBY NIC chyba z Krakowa. Może być tutaj albo na priv.

    Z góry dziękuję za każdą opinię :)

    2 Cytuj
  • 23 mar 2016
    aga9525 napisał/a:

    Witam. Szukam fotografa i kamerzyste, kogo polecacie a kogo zdecydowanie nie ?
    I czy ktoś miał na weselu kamerzyste Mirosława Michalika ? Jakie opinie o nim. Z góry dzięki

    My porownalismy sporo ofert, i wybralismy fotokasie z katowic cena za film zdjecia i 3fotoalbumy 5700zl a material bardzo dobry, znajdziesz ich na fb i w pakiecie jest gratis fotobudka z dodatkowym pamiatkowym albumem, a do tego w tej cenie rowniez sesja w innym dniu z kolejnym albumem :)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz