Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 24 mar 2016

    Oj Panie @kamilsz , ale Pan pojechał :( Nie wdawałbym się w żadne dyskusje, bo nawet nie wie Pan z kim rozmawia. Pewnie większość to ludzie którzy niespecjalnie Panu życzą a Pan się podstawia jak na strzelnicy :(
    Ale nie o tym chciałem.
    Jaki to konkretnie model dysku i co konkretnie w nim siadło, bo odzyskiwanie z uszkodzonych dysków danych, oczywiście w zależności co się uszkodziło, nie jest wielkim problemem i kilkukrotnie to robiliśmy bez specjalnej potrzeby zatrudniania w tą sprawę innych firm.
    Problem zaczyna się w przypadku skasowania fizycznie danych i ich nadpisania lub konkretnego zniszczenia fizycznego dysku a z tego co czytałem, takie rzeczy u Pana nie wystąpiły, więc odzysk powinien być bułką z masłem.

    9 1 Cytuj
  • 25 mar 2016

    Kogo polecicie do oprawy ślubu w kościele ? ;)

    1 2 Cytuj
  • 26 mar 2016
    kos12 napisał/a:

    Kogo polecicie do oprawy ślubu w kościele ? ;)

    Judyta i Dawid sa na youtube ale z terminem ciezko. U mnie byly dziewczyny z Myslenic. Natalia chyba? Nie pamietam dokladnie ale tez super takze polecam.

    3 Cytuj
  • 26 mar 2016
    Mecenas napisał/a:

    Oj Panie @kamilsz , ale Pan pojechał :( Nie wdawałbym się w żadne dyskusje, bo nawet nie wie Pan z kim rozmawia. Pewnie większość to ludzie którzy niespecjalnie Panu życzą a Pan się podstawia jak na strzelnicy :(
    Ale nie o tym chciałem.
    Jaki to konkretnie model dysku i co konkretnie w nim siadło, bo odzyskiwanie z uszkodzonych dysków danych, oczywiście w zależności co się uszkodziło, nie jest wielkim problemem i kilkukrotnie to robiliśmy bez specjalnej potrzeby zatrudniania w tą sprawę innych firm.
    Problem zaczyna się w przypadku skasowania fizycznie danych i ich nadpisania lub konkretnego zniszczenia fizycznego dysku a z tego co czytałem, takie rzeczy u Pana nie wystąpiły, więc odzysk powinien być bułką z masłem.

    Moze zatem nic nie zostalo utracone tylko za duzo roboty sobie pan Sz wzial na glowe i cos musial wymyslic. Teraz bedzie "odzyskiwal" dane przez 2 lata a pozniej wszystko pojdzie w zapomnienie :-) ludzie odpuszcza tak jak to robili do tej pory (a szkoda) i sprawa ucichnie. A dla tych wszystkich co pisza ze u znajomych krecil i super extra bla bla bla to proponuje przypomniec sobie kiedy owi znajomi sluby brali bo na poczatku "kariery" to panu Sz sie jeszcze chcialo to raz i nie mial tyle zaleglosci bo nabral na glowe kapke za duzo to dwa. Pozdrawiam wszystkich odwaznych ktorzy nie mieli do tej pory problemow wiec postanowili pana Sz zaprosic na swoje wesele.

    5 7 Cytuj
  • 27 mar 2016

    Dzień dobry, szukam informacji o Kapeli "Podaj Dalej" z Krzeszowa. Czy Ktoś coś wie?:) Nie mają żadnych opinii a powstali dość niedawno (końcówka 2014) i trochę się obawiam:)

    17 3 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Jaką cukiernie polecicie w Myślenicach lub w okolicy? Chciałam zamówić ciasta i tort w 'czereśniowym sadzie' ale maja rezerwacje w moim terminie na duże wesele wiec ciasta upiekliby ale paczek już nie zrobią ;]

    1 1 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Polecam cukiernie, która znajduje się za hurtownią marek (papierniczą) w Myślenicach (nie daleko jana). Szczególnie tort mocno czekoladowy z wkładką pomarańczową (mieliśmy na Naszym Ślubie) był megaaaa pyszny jak i reszta ciast :)

    5 3 Cytuj
  • 15 kwi 2016

    Witam, jakie są wasze opinie na temat zespołu TO i owo z Lipnika czy ktoś z was bawił sie na jakims weselu przy ich muzyce prosze o opinie.

    4 8 Cytuj
  • 15 kwi 2016

    I co sądzicie o sali Arkadia w Czasławiu?? chodzi obsługę i jedzenie?? warta polecenia????

    7 7 Cytuj
  • 17 kwi 2016

    Jakie dania najlepiej sprawdzają się na góralskich weselach?

    1 Cytuj
  • Paweł Stanisław Latoń 17 kwi 2016

    Z zup to herbata z spirytusem ;-)

    10 1 Cytuj
  • 18 kwi 2016
    dzeks napisał/a:

    Jakie dania najlepiej sprawdzają się na góralskich weselach?

    Z zup to kwaśnica lub rosół po góralsku - czyli robionego na bazie baraniny lub jagnięciny. Wesela góralskie to dużo mięsa: pieczony prosiak, dania na bazie baraniny, golonki - np duszona w piwie itd.
    Przekąski to bryndza czy rydykołka lub gołka. Czytaj o tym więcej tutaj: http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-przygotowac-goralskie-wesele-goralskie-jadlo-na-gody/

    2 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Szukam zespołu na wesele 24.09.2016. Ktoś, coś ? :)

    3 Cytuj
  • 19 kwi 2016

    Myślę że osoby które źle wypowiadają się na temat firmy "photography.pl" są to osoby które nie mają własnego życia nie mają co z sobą zrobić ponieważ jest to osoba która jest bardzo konkretna, bez problemowa i nie widzę negatywów a że raz komuś się zdarzy tak a nie inaczej to przepraszam bardzo każdy jest człowiekiem i może się pomylić lub zrobić coś źle jeżeli osoby nie widzą swoich błędów i wytykają innym błędy polecam dorosnąć lub iść do specjalistów może oni tej osobie pomogą bo to co tutaj czytam jest jedną wielką kpiną moim zdaniem chcąc nie chcąc takowe osoby mnie co najmniej irytują takimi wypowiedziami na forach internetowych jeżeli takowe osoby są tak bardzo wyszczekane w Internecie gdzie są anonimowe to proszę o ujawnienie danych osobowych i myślę że takie osoby już nie będą tak bardzo wyszczekane i rozgadane względem wszystkich spraw bo nie mają pojęcia na dany temat lub po prostu mają dużo więcej za uszami niż większość ludzi.
    Pozdrawiam
    BN

    4 27 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Witam, chciałabym zapytać o opinię na temat zespołu WIARUSY z Mszany Dolnej.

    3 5 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Gdzie dokładnie znajduje sie cukiernia "Czereśniowy Sad "w Myślenicach ?

    4 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    wiem tyle, że czereśnowy sad jest w okolicach Euforii ;;)

    2 1 Cytuj
  • 3 maj 2016

    witam poszukuje kierowce do rozwożenia gości na wesele 23-24lipca w byszycach. ktoś chętny?

    1 Cytuj
  • 4 maj 2016

    Poszukuję wodzireja/dj na nieduże wesele. Macie jakieś sprawdzone propozycje?

    Cytuj
  • 4 maj 2016
    Acerola napisał/a:

    Poszukuję wodzireja/dj na nieduże wesele. Macie jakieś sprawdzone propozycje?

    Fajnie gra i bawi Dj Laufi ..

    1 1 Cytuj
  • 8 maj 2016

    dzięki, ale czy miałbyś jeszcze do niego kontakt ?

    Cytuj
  • 12 maj 2016

    Poszukujemy osoby, która zaśpiewa kilka pieśni w trakcie naszego ślubu.. macie kogoś do polecenia?? dzięki wielkie za odpowiedź :)

    1 Cytuj
  • 19 maj 2016
    talinlaw napisał/a:

    Poszukujemy osoby, która zaśpiewa kilka pieśni w trakcie naszego ślubu.. macie kogoś do polecenia?? dzięki wielkie za odpowiedź :)

    Jest dziewczyna która śpiewa jest chyba z Sieprawia. Śpiewała u mojej chrześnicy na ślubie i byliśmy bardzo zadowoleni.

    2 2 Cytuj
  • 19 maj 2016
    talinlaw napisał/a:

    Poszukujemy osoby, która zaśpiewa kilka pieśni w trakcie naszego ślubu.. macie kogoś do polecenia?? dzięki wielkie za odpowiedź :)

    511 133 736 - dziewczyna ma na imie Natalia jest z Myslenic. Spiewala na slubie mojej siostry pozniej na moim. Wszyscy goscie mowili ze pieknie bylo w Kosciele a dziewczyna spiewala tak ze az dech zapieralo wiec na prawde polecam. Gra rowniez na gitarze.

    3 3 Cytuj
  • 27 maj 2016

    gdzie polecacie kupić wódkę weselną w korzystnej cenie z możliwością oddania w przypadku zakupu więcej niż było potrzeba ? pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz

    1 1 Cytuj

Odpowiedz