Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 14 sie 2016
    sh_ma napisał/a:

    Gdzieś w innych tematach na tym forum było sporo na ten temat

    Ok. Dzięki to poszukam :)

    Cytuj
  • 16 sie 2016

    Zapytaj na forum MGfoto. Jest to Myślenicka grupa fotograficzna. Osobiście na zdjęcia polecam prezesa mgfoto Pana Mieczysława Nowaka.

    1 Cytuj
  • 18 sie 2016

    Dzien dobry,mam pytanie do osob ktore organizowały wesele w straznicy w Trzemesni juz po remoncie. Ile osob tak realnie pomiesci (tak zeby nie bylo za duzego scisku), jak z akustyka i jakie są ogólne wrażenia? ☺

    2 Cytuj
  • 1 wrz 2016

    Witam. Mam pytanie odnośnie sali na OSP Pcim, tak realnie ilu gosci mieści i ogólnie jak tam jest? Mam wesele na max 160 osób. Slyszalam że były jakieś problemy z prądem jak włączyło się klimatyzację a nie chcę dostawać bialej gorączki w takim dniu. Chyba że macie do polecenia jakieś fajne sale na podobną liczbę gości to chętnie przyjmę propozycje☺

    1 2 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    Hej :) czy orientuje się ktoś jakie obecnie panują ceny w Rudniku w Rezydencie?

    Cytuj
  • 4 wrz 2016

    aandziaa170, jeśli chodzi o salę OSP Pcim to miałem tam wesele na 170 osób i było idealnie, przy większej ilość osób było by ciasno, ale jeśli będziesz mieć do 160 gości to bez obaw. Z prądem nie było problemów, natomiast ubikacja się raz zatkała (używanie żelowego odświeżacza zamiast kostek nie pomaga). Lepiej żeby podczas wesela nie padało, bo środkowe okno dachowe trochę przecieka. Generalnie sala bardzo ładna ja byłem raczej zadowolony. Bardzo musisz natomiast uważać na właścicieli. Kiedy będziecie przyjmować salę dokładnie sprawdzajcie KAŻDY element zastawy, zanotujcie gdzieś wszystko co będzie nie tak, nawet najmniejszy uszczerbek. Ci ludzie to niesamowite prostaki i chamy. Jeśli chodzi o sprzątanie po weselu to od razu zapłaćcie im te 400zł i miejcie problem z głowy. Nie ważne jak bardzo byście się starali i tak znajdą coś co im nie będzie pasować i tak i tak zapłacicie.
    Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania odnośnie tej sali to pisz na priv.

    4 Cytuj
  • 8 wrz 2016

    Czy orientuje się ktoś ile od osoby za wesele jednodniowe bierze p. Gienia z Rudnika?

    4 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    Najlepsze kameralne wesela. Nawet znalazłam fajną salę na 50 osób Krzyskim (Hotel w Tarnowie
    Bardzo dobre jedzenie do tego.

    1 Cytuj
  • Tom 13 wrz 2016
    mariposa napisał/a:

    Hej :) czy orientuje się ktoś jakie obecnie panują ceny w Rudniku w Rezydencie?

    Z tego co kojarzę to ok 210 / osobę musisz sobie przygotować, sala jest bardzo nowoczesna i przestronna, jedzenie ok ;) .

    Cytuj
  • 14 wrz 2016

    htomek87 dzięki!

    Cytuj
  • 15 wrz 2016

    ja polecam na wesele best western premier w krakowie - duża sala, blisko centrum, dobre jedzenie i miejscówka z klasą :)

    5 Cytuj
  • 18 wrz 2016

    Szukam nowoczesnego zespołu na wesele, grającego coś "z pazurem" na rockowo ale też to, co lubią ciocie i wujkowie, czyli disco ale w nowoczesnych aranżacjach. Coś? ktoś?

    2 1 Cytuj
  • 20 wrz 2016

    Polecam to jest zawodowy zespół który wie co i jak poprowadzić grają utwory z pełnym profesjonalnym zaangażowaniem a wykonania na żywo są lepsze od oryginałów rewelacja saxsofonista który wymiata Super polecam można znaleźć ich na stronie internetowej Najlepsze zespoły weselne Śląsk i małopolski.
    Zespoły - weselne kolektyw
    Polecam i pozdrawiam serdecznie Krzysztof z Brzeźnicy.

    8 Cytuj
  • 23 wrz 2016

    Prosze o informacje odnosnie domu weselnego KAROLINKA w Bystrej Podhalanskiej

    Cytuj
  • Andrzej 30 wrz 2016

    Ło Jezu, ale drogo tam krzyczą. Trzeba było do mnie uderzyć, plandekę by się rozwiesiło, też byłoby sucho, a ile dutków by Ci w kieszeni zostało...

    3 Cytuj
  • 2 paź 2016

    Witam mam pytanie czy u kogoś na weselu gotowala kucharka Pani Gienia z Rudnika lub Pani Boroń z Bysiny co możecie powiedzieć na temat usługi?

    1 3 Cytuj
  • 2 paź 2016

    Możemy powiedzieć że epoka Pań " Frani i Zosi " już mija i całe szczęscie, bo wszystkie te kucharki są jednakowe, przyjdzie taka jedna z drugą, siądzie wyga za stołek a Ty sobie zapieprzaj i rób wszystko sama, a kasę weźmie ona, " bo Ci robiła wesele, tylko za co? że ci powiedziala co masz robic i co kupic? bo tak wygląda praca " kucharki z zespołem na weselu" to zapieprz dla Ciebie i calej rodziny! dobrze jesli ma ci kto pomoc a Ty masz ochote na użeranie się z tym wszystkim. Taka moja opinia.

    Co do Pani Gieni z Rudnika lub Pani Boroń nie wypowiadam się, ponieważ nie znam.W watku " wesele i organizacja" możesz przewinąć, przeczytać ten wątek coś tam jest na temat Pani Gieni, może są to osoby którym ww Pani gotowala, najwazniejsze to zadzowon do tych Pan , zapytaj o warunki, jak to wyglada ich gotowanie, kto kupuje i zamawia produkty, kto w piątek przed weselem ubija kotlety,o cene i sama zdecyduj co Ci odpowiada a co nie i czego oczekujesz, bo obsmarowac potem jest latwo jak to robią niektórzy na forach internetowych.

    organizacją mojego przyjęcia weselnego zajmował się Pan Filipek, wszystko pięknie, ładnie przygotowane i podane, obsługa, młoda, rzetelna i kulturalna, Przyjechali ugotowali, podali, posprzatali i pojechali:)

    także sam/ sama zdecyduj czego wymagasz i czy ww Panie spełnia Twoje oczekiwania, wtedy współpraca napewno się uda,

    pozdrawiam i wytrwałości w organizacji :):)

    10 6 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Szukam kucharki na wesele. Macie kogoś sprawdzonego? :-)

    Cytuj
  • 20 paź 2016

    Dobry wieczór,

    chciałam zapytać czy ktoś może polecić jakąś dobrą i w miarę tanią hurtownię w okolicach Myślenic/Krakowa?
    Bardzo dobre ceny mają w hurtowni Alti w Dobczycach, jednak nie wiemy jak jest tam z jakością alkoholu ?

    Z góry dziękuję za pomoc !

    3 4 Cytuj
  • 23 paź 2016

    Witam, poproszę namiary na jakiegoś godnego polecenia kamerzyste. Z góry dziękuję

    1 Cytuj
  • 23 paź 2016
    tereskam17 napisał/a:

    Witam, poproszę namiary na jakiegoś godnego polecenia kamerzyste. Z góry dziękuję

    Piotr Kulig.

    8 1 Cytuj
  • 24 paź 2016

    Ja alkohol brałem z hurtowni Niwa i było ok, nic nikomu się nie działo

    2 Cytuj
  • 24 paź 2016

    Polecamy i dziękujemy zespołowi ALT za oprawę muzyczną naszego wesela ! Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu artystycznego zespołu. Nasi goście byli również zachwyceni. Oczepiny na najwyższym poziomie ! Dobór piosenek bardzo dobrze dopasowany do naszych gości - dzięki temu wszyscy dobrze się bawili :)

    1 2 Cytuj
  • 1 lis 2016

    Witam serdecznie. Przeczytałam całe forum, ale nadal mam problem z wyborem zespołu. Powiedzcie mi proszę, przy którym zespole ludzie bawią się najlepiej, który z nich gra "pod nogę"? Biorę pod uwagę AVANGARDĘ, JaMajkę i IMMUNITET.
    Z góry dzięki za odpowiedź :)

    3 2 Cytuj
  • 2 lis 2016

    Hej. Czy ktoś z was był na weselu gdzie grał zespół Deluxe Alive?? Jaki repertuar preferują? Jak bawią się goście?? Czy zespół jest godny polecenia??

    6 Cytuj

Odpowiedz