Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 19 paź 2010

    Witam bardzo prosze o numer telefonu do zespołu Happy Band z Dobczyc ich stronka nie chce mi się załadowac - dzieki:)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Hejo proponuje Krakowiaków i Górali super lokal,obsługa tak samo,jedzonko pycha-goscie bardzo zadowoleni my zresztą też.Zespoł ze Strózy Pan Józef Kania swietnie grają i mozna sie dogadac.Cukiernie proponuje Hanusiaków z Tokarni cisto b.dobre i tanio.Wszystkim młodym którzy są przed życze powodzonka.Ja juz mam po:)

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    to jest nr do Happy Band: 692 903 282

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Chciałabym wprowadzić sprostowanie do powyższego komentarza:
    otóż zespół rozpadł się, nie zagrał na naszym weselu. W ramach przeprosin zwrócono nam zaliczkę, przywieziono skrzypaczkę do kościoła oraz polecono inny zespół.
    Wiadomość o tym, że zespół nie zagra na weselu kompletnie wytrąciła mnie z równowagi, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam tak dobrze granej muzyki.
    Przepraszam za zniewagę, ale nie można się dziwić zdesperowanej pannie młodej, która "została na lodzie".

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Witam, co sądzicie o agro gościniec z jasienicy. Bo środku całkiem fajnie ale nie wiem czy zmieści się tam 160 osób...

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    który z zespołów weselnych śpiewa po angielsku ??? i tak bardziej młodzieżowo ??? wiem ze hot night na pewno jednak jest to za duży wydatek jak na moje możliwości ;D

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    [quote=asdasd]który z zespołów weselnych śpiewa po angielsku ??? i tak bardziej młodzieżowo ??? wiem ze hot night na pewno jednak jest to za duży wydatek jak na moje możliwości ;D[/quote]

    A ile bierze Hot-night? też się nad nimi zastanawiam.

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    13 tys. za dwa dni bierze Hot Night... ja ich miałem na weselu i tyle wzięli;) ale grają fajnie;)

    1 Cytuj
  • 21 paź 2010

    ostatnio do nich pisałam i mówili 7,5 tyś a nie 13 !!!!!

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    No bo to za jeden dzień Ci powiedzieli:P

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    nie!! za 2

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    No to się pewnie pomylili....;/ więc przemyśl to;)

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    7.500 na lokalne warunki to cena nie mała ale z drugiej strony całkiem normalna za pełnoskładowy profesionalny zespół

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Ale walicie cenami, jasny gwint.
    U mnie grają za 4500zł (wesele+poprawiny).

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    marek a jaki zespól gra u Ciebie???

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    [quote=asdasd]marek a jaki zespól gra u Ciebie???[/quote]

    No zespół o którym mowa, Hot-night

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    a w którym roku masz wesele? Bo ją pytałam ich o 2012r

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Taaa... za 4,5 tys. to może zagrają ale imprezę od 20 do 23.... na 50 osób.... ;) a na 2012 to na pewno już cena będzie 15 tys. pozdrawiam .... ;)

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Ja gram w zespole 4 osobowym i kasujemy za jeden dzień 20 tys zł, a za dwudniowe 35 tys zł.

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    ech to dobrze... grałem kiedyś zastępstwo z Baciarami i też tyle biorą ... ale oni graja na żywo;P

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    A Immunitet z Trzemeśni jak zabawia ludzi, bo mają termin wolny jak dzwoniłem.

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    immunitet jest ok, dobrze grają. A co sądzićie o calvados albo ensemble? Ile oni biorą ?

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Immunitet nie jest z Trzemeśni. Panowie pochodzą z Dobczyc, Trzebuni i Myślenic. A w Trzemeśni, to co najwyżej mogli grać. :)

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Calvadosi i ensemble biorą nie dużo ;) mniej niż hot night;) chociaż w każdym z tych zespołów grają Ci sami dobrzy muzycy;)

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    [quote]immunitet jest ok, dobrze grają. A co sądzićie o calvados albo ensemble? Ile oni biorą ? [/quote]

    Byłem niedawno na weselu gdzie grali imunitety i uważam że to zespół idealny gdy jest dużo młodego towarzystwa tu masz stronę z wizytówki, można posłuchać http://vimeo.com/channels/immunitet

    Ja pewnie bym ich wziął na wesele gdybym już nie był 4 lata po ;)

    Cytuj

Odpowiedz