Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 5 maj 2011

    [quote=gość: Kryycha] może ktoś polecić w Myślenicach dobrego fryzjera (fryzjerkę) na fryzury ślubne?? i jeszcze jedno pytanko..czy zna ktoś fajną salę (poza strażnicami myślenickimi) gdzie można wynająć na wesele i mieć swój catering?? [/quote]temat weselnego fryzjera już się na tym forum pojawił więc radze się cofnąć kilka stron bo w kółko pisze się tu o tym samym.....TEMAT JUŻ UMARŁ...wszystko zostało już powiedziane...

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    [quote=gość: gites] gość: Kryycha napisał/a: może ktoś polecić w Myślenicach dobrego fryzjera (fryzjerkę) na fryzury ślubne?? i jeszcze jedno pytanko..czy zna ktoś fajną salę (poza strażnicami myślenickimi) gdzie można wynająć na wesele i mieć swój catering?? temat weselnego fryzjera już się na tym forum pojawił więc radze się cofnąć kilka stron bo w kółko pisze się tu o tym samym.....TEMAT JUŻ UMARŁ...wszystko zostało już powiedziane... [/quote]

    no własnie

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    jak sądzicie???? najlepesza kapela na wesele z okolic myślenic

    3 Cytuj
  • 5 maj 2011

    a jak w kółko nawijacie o zespołach to jest ok??!! grrr śledzę temat na bieżąco, i nie będę się już cofać , może ktoś nowy zauważyi coś doradzi

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    a w zasadzie nie nawijacie tylko wykłócacie się kto sie reklamuje a kto nie... sorry ale ja jestem w temacie forum i moje pytanie o fryzjera i salę jest jak najbardziej na miejscu ;)

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    a straznica w Borzęcie??? co powiecie??

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    Zespół seven lub maxy lub format polecam:)

    1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    straznica w borzecie spoko

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    [quote=gość: nikon] jak sądzicie???? najlepesza kapela na wesele z okolic myślenic [/quote]
    Masz 32 strony tematu. Wysil się trochę, poczytaj i sam wyciągnij wnioski.

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    [quote=gość: nikon] jak sądzicie???? najlepesza kapela na wesele z okolic myślenic [/quote]

    moja jest najlepsiejsza

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    czy możecie polecić jakąś dobrą cukiernię w okolicy, która robi dobre torty i ciasta weselne

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    Potrzebuję dobrej krawcowej ? czy zna ktoś takową ???

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    witam,
    czy mógłby ktoś napisać opinie na temat zespołu Magnum z Myslenic i Fabex z Wieliczki?
    dzieki

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    Witam

    A ja mam pytanie dotyczące zespołu, który grał na dwóch Sylwestrach w strażnicy w Zawadzie, lata 2008/09 i 2009/10, pilnie poszukuję nazwy zespołu. z góry dziekuje za odp.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    to nie był czasem graham bend

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    nie to nie oni, w tym zespole śpiewała dziewczyna z nieziemskim głosem :)

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    Może chodzi o immunitet. Też mają wokalistkę z nieziemskim głosem ?

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    To z pewnościa Bajm

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    Immunitet ma wokalistkę dopiero od niedawna, więc to nie oni.

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    gdzie w Myślenicach wynajme fajne auto do slubu?

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    [quote=pistacja] gdzie w Myślenicach wynajme fajne auto do slubu? [/quote]

    co rozumiesz przez fajne ? może jakoś uściślisz. Postaram się doradzić.

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    [quote=gość: Trzepacz] Immunitet ma wokalistkę dopiero od niedawna, więc to nie oni. [/quote]

    Może i nie oni ale ta od imunitetów ma takiego "pałera" w tym małym gardziołku, że ho ho ho :))) A do tego jeszcze ta koronka ;))))

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    I znowu się panowie z Immunitetu reklamują.

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    [quote=gość: Kryycha] a w zasadzie nie nawijacie tylko wykłócacie się kto sie reklamuje a kto nie... sorry ale ja jestem w temacie forum i moje pytanie o fryzjera i salę jest jak najbardziej na miejscu ;) [/quote]

    POLECAM ZAKŁAD FRYZJERSKI U HALINY PIETRZAK...NA BYSINIE... NIEDROGO, SOLIDNIE I W PRZYJEMNEJ ATMOSFERZE...

    3 1 Cytuj
  • 12 maj 2011

    To teraz fryzjerzy dostana za swoje. :D

    Cytuj

Odpowiedz