Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 7 wrz 2011

    A czy ktoś się orientuje kto jest właścicielem "Euforii"? pytam tak z ciekawości.

    2 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    [quote=gość: PAN Z KRAKOWA]
    Ładny filmik ,tyle alkoholi - tylko nie wiadomo czy Eforiia posiada na to wszystko koncesję . [/quote]
    Gratuluję, sięgnąłeś dna absolutnego swoją wypowiedzią. A myślałem, że już niżej nie można upaść.

    7 5 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    ja stanowczo odradzam tych panów, pięknie gadają, ale w praktyce kiepsko, długie i częste przerwy kiedy ludzie chcą się bawić... wielu niezadowolonych gości....
    nie są warci pieniędzy o jakie sobie wołają..
    grali tylko wtedy kiedy zamawiane były dedykacje ;/

    1 2 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    [quote=gość: karolinka] ja stanowczo odradzam tych panów, pięknie gadają, ale w praktyce kiepsko, długie i częste przerwy kiedy ludzie chcą się bawić... wielu niezadowolonych gości....
    nie są warci pieniędzy o jakie sobie wołają..
    grali tylko wtedy kiedy zamawiane były dedykacje ;/ [/quote]
    chodziło mi o sabjanband z Rudnika!!!!
    choćby nie wiem co wam o nich mówili nie bierzcie ich !!!
    może kiedyś grali dobrze, ale za długie przerwy robią !! zespół do bani !!
    lepiej było wziąć DJa

    2 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    Cześć, wiem temat wesela już był na forum, ale potrzebuje trochę innych informacji. Chodzi mi o porównanie kosztów wesela jedno i dwudniowego. I ewentualnie propozycji domów weselnych lub fajnych lokalów na wesele w Myślenicach i okolicy :)

    2 6 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    Jeeezu, człowieku. Skoro wiesz, że temat już jest, to po jaką cholerę robisz syf na forum?

    6 3 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    podaj mi link, gdzie ktoś na ten temat pisał!!!

    1 3 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    Jak wesele to tylko tydzień przed i tydzień po !

    1 1 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Będziemy robić wesele 1-dniowe i mam pytanie czy ktoś był na takim gdzie grał tylko DJ?? Prawdopodobnie zdecydujemy się na taka formę. Jeśli ktoś był to bardzo proszę o opinie i ewentualny namiar na dobrego DJ. Proszę jeszcze o link jeśli jest gdzieś w necie filmik z takiego wesela. Z góry dziękuje

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Byłem na weselu gdzie grał Dj, było ok. Jeśli się ma dobrego Dj-a i wodzireja w jednym, tak żeby poprowadził całe wesele, to myślę, że będzie dobrze.

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Pewnie, po cholere brać zespół i płacić kilka tysiaków, jak można za 800-1000zł mieć super Dj. To tak samo jakby ktoś z rodziny wziął jakąś swoją starą wieżę z domu i puszczał muzę najlepiej kasety (muzyka dla wszystkich:)) i to jeszcze za darmo............Dj na dyskoteki to jest OK

    2 1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    aha jeszcze jedno, lepiej wziąć Dja, niż zespół grający z midów, bo to brzmi tak samo, a Dj mniej kosztuje......:)

    2 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Jakaś opinia o Graham Band z Sułkowic jest wam znana. Chcę ich zamówić bo mają wolny termin, ale wolałbym opinię jak grają na prawdę a nie tylko to co mają na stronie ze studia nagrań, bo żadnych filmików na stronie nie mają.

    Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Przewiń parę stron w tył, tam były opinie o Graham Band, m. in. moja - dla mnie rewelacja. Grali mi na weselu 2 lata temu, jeśli grają tak samo jak wtedy, to szczerze polecam

    Cytuj
  • 22 wrz 2011

    orkiestry to wiocha

    2 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Kurna tak ciężko poszukać? Wpisanie graham band na youtube na pierwszym miejscu daje wynik. Ludzie wam się nic nie chce? Wszystko chcecie mieć podane na tacy?

    ololololo - masz rację. Zgadzam się w stu procentach że orkiestry to wiocha. Dobrze że u nas na wsi nie ma orkiestry strażackiej, bo byłaby niezła wieś lol

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    [quote=gość: aaabbbyyy] Przewiń parę stron w tył, tam były opinie o Graham Band, m. in. moja - dla mnie rewelacja. Grali mi na weselu 2 lata temu, jeśli grają tak samo jak wtedy, to szczerze polecam [/quote]
    Nie wiem jak można polecać taki zespół jak Graham Band,jeśli po obejrzeniu na youtube można się załamać,wokal nie do przyjęcia ,sax nie w time-e ,perkusja gra w stylu "lokomotywy"zwalnia i przyspiesza, zamiast trzymać tempo , ogólny jazgot na scenie,brak pojęcia o nagłośnieniu w zespole.
    Jeżeli ktoś w dalszym ciągu upiera się żeby polecać coś takiego to chyba jest głuchy lub
    ma kogoś z rodziny w zespole.To na tyle krytyki na dziś ,naprawdę materiał mnie zmiażdżył.

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    @Romano: Nie oglądałem ich na youtubie, i nie mam zamiaru bo mi to już na cholerę potrzebne. "Oglądałem" ich na żywo dwa dni, sam za to zapłaciłem, i uważam że były to bardzo dobrze wydane pieniądze - dlatego ich poleciłem. Może ty Romano jest audiofilem, zawodowym muzykiem, znawcą zabaw weselnych. Ja nie jestem więc może i masz rację w swoich spostrzeżeniach. Ale jak dla zwykłego, skromnego człowieka byli ok. Pozostałym 230 gościom też się podobało.

    Cytuj
  • 22 wrz 2011

    romano to dobry znaFca.

    Cytuj
  • 23 wrz 2011

    A co sądzicie o DJ Napoleonie??Słyszałam,że fajne z nim wesela,ale nie miałam okazji widzieć.

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Witam.Planujemy wesele i mamy dylemat co do orkiestry.Jaka jest aktualnia średnia cena za 6 osobową orkiestre?na dwa dni?Kojarzycie może jakąś orkiestre z lubnia lub pcimia?Gra w niej jakiś pan Krzysztof z małżonką i cztery inne osoby. z góry dziękuję.

    Cytuj
  • 2 paź 2011

    Czy ktoś się orientuje w cenach zespołu Maxi z Koźmic?

    Cytuj
  • 2 paź 2011

    chyba coś koło 6 tys w tym roku było

    Cytuj
  • 2 paź 2011

    To ładnie się liczą. I to za 2 dni tak?

    Cytuj
  • 5 paź 2011

    Aja mam pytanie potrzebuje wzór umowy na wynajęcie sali weselnej oraz kapeli weselnej czy ktoś ową posiada, bo nie wiem co w niej powinno sie znaleźć.

    Cytuj

Odpowiedz