Forum » Społeczeństwo

Klinika samotnych serc ^^

  • 22 sty 2013
    madziocha napisał/a:

    (...) kobiety oczekują szczerych wyznań (...) może nie wystarczają tylko puste słowa, może należy pokazać osobie na której nam zależy co tak naprawdę czujemy

    kobiety to bardzo dziwne istoty :D - tym narażam się pewno większości z Was ... ale co tam raz się żyję ;p a po za tym "dziwne" czy "inne" nie znaczy gorsze, wręcz przeciwnie - wyjątkowe..
    Tylko jak zrozumieć kobietę ?

    5 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    oj kobiety, nie są dziwne są po prostu jedyne w swoim rodzaju ;) i na tym polega ich wyjątkowość ;) aaa podobno kobiet nie można zrozumić;) a co powiesz co mężczyznach? do nich czasem jak trudno jest dotrzeć;)

    4 4 Cytuj
  • ania 22 sty 2013

    co prawda, znalazłam już miłość swojego życia, mojego mężą, którego z każdym dniem kocham coraz mocniej, choć wydawało by się, że to nie możliwe, ale popieram i wszystkim samotnym duszyczkom życzę by odnalazły tego jednego (tę jedyną)- bo milość to sens życia.

    9 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    jedyne w swoim rodzaju ;) coś w ty jest .. mężczyźni czasem inaczej odbierają to co wy, kobiety macie im do powiedzenia ;) ale przecież nawet z najtwardszego maczo można zrobić potulnego misia - przytulankę ;)

    6 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    ojj ale czy kobiety wolą tych potulnych misiaczków czy też mężczyzn twardo stąpających po ziemi, mających swoje zdanie? ;))

    8 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    aa to już zależy od kobiety ;)

    8 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    najlepiej moim zdaniem jest tak po środku by nie przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę ;)

    7 1 Cytuj
  • 22 sty 2013
    madziocha napisał/a:

    najlepiej moim zdaniem jest tak po środku by nie przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę ;)

    hah jest kompromis ;)

    6 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    "hah jest kompromis ;)" - w związku jest on bardzo potrzeby ;)

    7 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    a czy my @madziocha jesteśmy w związku ? ;D

    5 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    oj cale szczescie nie :D

    6 Cytuj
  • 22 sty 2013

    "całe szczęście" ;D

    6 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    temat nie głupi... ale ludzie trzeba wyjść na miasto spotkać się, pogadać w realu .. chociaż uważam, że wszelkiego rodzaju fora i czaty są dobrym początkiem :)

    9 Cytuj
  • 22 sty 2013
    lovelasek napisał/a:

    MoonOfDreams napisał/a: Zrywanie przez Facebooka lub sms to już dla mnie totalna przesada... - i jak tu się z Tobą nie zgodzić.. ale też są takie łosie, które nie mają na tyle odwagi, żeby rozstać się w "realu"...

    Hmmm. Skąd ja to znam. -.-
    Do piosenek dorzucam ukochane: http://www.youtube.com/watch?v=RoCi5Alixsk =)
    Ogólnie moja babcia ostatnio mówi do mnie: przecież tyle tych chłopaków chodzi po Myślenicach, po co to szukać daleko? :D
    W temacie kompromisów: Mam zamiar przeczytać książkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?" Podobno recepta na dobry związek. Bo jak kobieta jest "za dobra" to facet się nudzi i odchodzi, bo chce kobietę zdobywać... I Wy Panowie mówicie, że jesteście tacy prości w ideologii :D

    4 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 22 sty 2013

    Baby ach te baby,czymże byłby bez nich świat :P

    3 Cytuj
  • 22 sty 2013

    aaa czy jest recepta na idealny związek? :) chyba nie a moze?

     0,5 l szczęścia,
     1l dobrego nastroju,
     1l zaufania,
     0,5 l szczerości,
     szczypta uśmiechu,
     250 ml bezpieczeństwa,
     10 kg pocałunków,
     5 kg przytulania,
     2kg wierności
     cukier, pieprz,

    Przygotowania:

    Do dużego garnka wlać 0,5 l esencji szczęścia, gotować do rozpuszczenia, dodać 1 l nektaru dobrego nastroju. Wsypać zaufanie, szczerość, uśmiech. Mieszać 5 minut. Gdy masa zgęstnieje dodać 250 ml bezpieczeństwa, posypać proszkiem 2- kilogramowej wierności, gotować do otrzymania jednolitego koloru. Zdjąć z ognia, po ostudzeniu dosypać 10 kg pocałunków i 5 kg przytulania. Dokładnie wymieszać, dodać szczyptę pieprzu i 1 kg cukru.
    Aby przepis zadziałał należy spożywać go 3 x dziennie przez 3 dni po szklance (250 ml).

    Smacznej konsumpcji miłości.

    2. Składniki:

     1 szklanka zrozumienia,
     5 łyżeczek szczerości,
     ¼ l wierności,
     2 kostki optymizmu,
     odrobina magii,
     szczypta zazdrości,
     2 łyżki stołowe cierpliwości,

    Przygotowania:

    Wszystko dobrze wymieszać i piec przez 15 minut w piekarniku nagrzanym do 180°. Schować do serduszka, aby dobrze smakowało obojgu zakochanym.

    3. Składniki:

     odrobina szczęścia,
     szczypta namiętności,
     2 łyżki szczerości,
     szklanka miłości,
     250 g zaufania,
     czubata łyżka uczucia,

    Przygotowania:

    Wszystko umieścić w mikserze. Zmiksować. Pozostawić do schłodzenia. Wypić. Do smaku można dodać cukier i truskawki.
    Pod żadnym pozorem nie dodawać:
     łez,
     goryczy,
     złości,
     niewierności,
     zazdrości,
     egoizmu,
     pazerności,
     kłamstwa.

    4. Składniki:

     1 łyżka stołowa optymizmu,
     2 pełne szklanki cierpliwości,
     łyżeczka namiętności,
     1 pełna szklanka komplementów,
     szczypta zrozumienia,
     pełna szklanka szczęścia,

    Przygotowania:

    Do butelki w kształcie serca wlać wszystkie składniki i dokładnie wstrząsnąć. Całość odrobinę podgrzać i wypić w kieliszku. Eliksir nie zadziała na osoby smutne i pełne niechęci do życia.

    5. Składniki:

     2 gorące serca,
     szczypta szczerości,
     łyżka wierności,
     3 łyżki namiętności,
     5 łyżek miłości,
     łyżeczka poczucia bezpieczeństwa,
     3 szczypty czułości,

    Przygotowania:

    Wszystko dokładnie zamieszać i czekać na widoczne efekty w postaci idealnego związku.

    Rada: Ważyć co miesiąc do końca życia i pić dwa razy dziennie po 1 łyżce.

    i

    7 4 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Lifehouse - You and Me - cudna piosenka ;) ja też często chodzę, wypatruję ale to tak nie działa :) za mało odwagi ^^

    MoonOfDreams napisał/a:

    Bo jak kobieta jest "za dobra" to facet się nudzi i odchodzi, bo chce kobietę zdobywać... I Wy Panowie mówicie, że jesteście tacy prości w ideologii :D

    jeszcze nie spotkałem za dobrej kobiety ;) - ciekawe czy takie istnieją ;)

    3 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Hmmmm... Uwierz mi, że kobieta jeśli kocha i kocha szczerze, to jest w stanie zrobić wszystko dla mężczyzny, nawet rezygnować z marzeń... Przykre, ale to jest moja własna historia...

    Mało odwagi- i to niestety jak dla mnie jest największy problem obecnych czasów. Sama jestem mało odważna, zwłaszcza, gdy ktoś mi się spodoba i chciałabym zrobić dobre wrażenie. Jedyne, co robię, to próbuję być naturalna i dużo się uśmiechać. :)

    1 1 Cytuj
  • 22 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Uwierz mi, że kobieta jeśli kocha i kocha szczerze, to jest w stanie zrobić wszystko dla mężczyzny, nawet rezygnować z marzeń

    mężczyzna też ... często poświęcamy innej osobie wszystko co jest dla nas ważne .. a potem wszystko się sypie i nie mamy nic - trochę mojej historii ;)

    MoonOfDreams napisał/a:

    gdy ktoś mi się spodoba i chciałabym zrobić dobre wrażenie. Jedyne, co robię, to próbuję być naturalna i dużo się uśmiechać. :)

    - tak tak a potem te uśmiechy się nam śnią po nocach ;)

    2 1 Cytuj
  • 22 sty 2013
    lovelasek napisał/a:

    ) tak tak a potem te uśmiechy się nam śnią po nocach ;)

    O matko ! A to tak trudno się spotkać i powiedzieć- masz najcudowniejszy uśmiech jaki dotąd widziałem ! :D
    Kobiety właśnie o tym marzą- o zauważeniu takich rzeczy, o mówieniu o tym :) i o zapatrzeniu się na ten uśmiech :)

    Możemy sobie podać rękę z tym poświęceniem. Ale z drugą częścią się nie zgodzę- mamy własną wartość, swoje cele i swój potencjał- a to nie jest nic ;) !

    1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Tak trudno, jak wyobrażasz sobie spotkanie z kimś kogo widziałaś raz w życiu przez ułamek sekundy ? ;D
    niech marzą - za marzenia się nie płaci ;)

    1 Cytuj
  • 22 sty 2013
    lovelasek napisał/a:

    Tak trudno, jak wyobrażasz sobie spotkanie z kimś kogo widziałaś raz w życiu przez ułamek sekundy ? ;D

    http://demotywatory.pl/4016133 - obejrzyj. To jest odpowiedź :)

    2 Cytuj
  • 22 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    http://demotywatory.pl/4016133 - obejrzyj. To jest odpowiedź :)

    i myślisz, że wytrzymała byś z taką osobą chociaż 31 556 926 sekund ? ;D

    1 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Gdyby było "to coś" to oczywiście, że tak :)

    1 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    jutro idę na miasto i będę wyłapywał takie sekundy ;D

    2 1 Cytuj

Odpowiedz