Forum » Społeczeństwo

Klinika samotnych serc ^^

  • 22 sty 2013

    Wyłapuj, byle wartościowe i warte zachodu :P

    1 3 Cytuj
  • 22 sty 2013

    zobaczymy jak to będzie ;)

    1 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Czekamy jutro o tej porze na miasto-info na relacje z wypadu :D

    1 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    spoko, będą relacje z łowów ;D

    1 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    https://www.youtube.com/watch?v=A7aYjGS9JDg z muzycznych, romantycznych propozycji :)

    1 3 Cytuj
  • 23 sty 2013

    [quote=kim]Nasi panowie są strasznie nieporadni w sprawach podrywu. Boją się zrobic pierwszy krok, właściwie to tak się rozleniwili ze czekają na krok kobiety. Skąd u was ta nieśmiałość panowie? Weźcie się do roboty, bo my czekamy a wy się tylko niesmiale w nas wpatrujecie gdy mijemy się na ulicy;-)[/quote]

    myślisz się , nawet Ci którzy mają problem z swoją nieśmiałością potrafią postawić ten pierwszy krok do przodu ale co z tego mamy dziwne czasy , myślicie że mężczyźni się boją podejść , zagadać , poznać kogoś na żywo ? to nie do końca jest tak jak opisujecie , wiedząc i widząc jakie są dzisiejsze dziewczyny ( oczywiście są jeszcze te normalne ... ) , dziwne poglądy lub " miłość " na facebooku gdzie w sieci się kochają a na żywo się nienawidzą , jest wielu naprawdę wielu ludzi którzy już nie szukają a po prostu czekają . Po części takich ludzi bardzo dobrze rozumiem. Na pewno wielu z was wie jak ciężko w tych czasach znaleźć wartościową odpowiednią osobę dla siebie . pozdrawiam .

    5 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    http://youtu.be/xDFYl9rLZ_Q polecam oglądnąć filmik zarazem posłuchać prze pięknej piosenki.
    Warto .. poczytać słowa zawarte w filmiku , dają tak wiele do myślenia .

    2 2 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Nick Vujicic - wielka osobowość .. ja na jego miejscu pewnie dawno bym wysiadł ;/ ale dobrze, że są tacy silni ludzie na tym świecie ..

    Dokładnie Damian bardzo ciężko jest znaleźć wartościową osobę, która by do nas pasowała ..

    3 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    [quote=madziocha]aaa czy jest recepta na idealny związek? :) chyba nie a moze?
    [/quote]
    raczej się nie sprawdza :/

    3 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Nie ma recepty, trzeba znaleźć kogoś kto nie kocha za coś, tylko pomimo czegoś i kto docenia wszystko, co otrzymuje od drugiej osoby, ofiarowując też od siebie szczere uczucie. Niestety, ale bardzo trudno przełożyć to z teorii na praktykę...

    1 Cytuj
  • 23 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Nie ma recepty, trzeba znaleźć kogoś kto nie kocha za coś, tylko pomimo czegoś i kto docenia wszystko, co otrzymuje od drugiej osoby, ofiarowując też od siebie szczere uczucie. Niestety, ale bardzo trudno przełożyć to z teorii na praktykę...

    tak, tak ale jak już jesteśmy w związku z tą niby idealną osobą to sami wszystko psujemy ;/

    2 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Hmmm, moim zdaniem częściej psują osoby, które świetnie "doradzają", albo próbują skłócić... Prawda jest taka- prawdziwa miłość przetrwa wszystko i nie należy w nią wątpić. Nawet wtedy, gdy nie rozumiemy nic. Trzeba się jej zawierzyć...

    3 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Tak, wiesz.. zawierzyłem się kiedyś, sądząc, że jest to właśnie ta prawdziwa miłość ... heh skończyła się po ponad roku "udanego" związku..

    1 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Jesteś młodziutki, a jeśli dziewczyna była jeszcze młodsza to spokojnie- poczekaj na dojrzalsze uczucie, takie pełne, z pełną odpowiedzialnością. Przekonasz się, że to może była tylko miłostka albo zauroczenie? :)

    3 Cytuj
  • 23 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Jesteś młodziutki, a jeśli dziewczyna była jeszcze młodsza to spokojnie- poczekaj na dojrzalsze uczucie, takie pełne, z pełną odpowiedzialnością. Przekonasz się, że to może była tylko miłostka albo zauroczenie? :)

    Młodziutki, bez przesady nie mam 7 lat i właśnie po raz pierwszy zauroczyłem się w koleżance z piaskownicy - choć i tak bywało, stare czasy ;))
    Mi tam wydaję się, że coś poważnego w tym było ... przynajmniej według mnie :)

    1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Nie obruszaj się, :D po prostu czasami mierzymy zauroczenia miarą miłości. Ja tak miałam, trwało to rok, a teraz śmieję się z tego, jak mogłam być w kimś takim zauroczona :D A później przyszła głęboka miłość i przekonałam się, że tamto to było szczeniackie zauroczenie w kimś zupełnie niepasującym do mnie :)

    3 Cytuj
  • 23 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    (...) przyszła głęboka miłość i przekonałam się, że tamto to było szczeniackie zauroczenie w kimś zupełnie niepasującym do mnie :)

    A jeśli za jakiś czas okaże się, że ten obecny związek "głęboka miłość" to kolejny nie wypał ?

    A może nawet za jakiś czas będziesz się z tego śmiała ?

    1 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Teraz ciężko to stwierdzić, bo jestem "na świeżo". Ale życie potrafi tak zaskoczyć czasem, że człowiekowi wydaje się, że niemożliwe staje się możliwe. Nie mówię więc "nigdy". Życie zweryfikuje

    2 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Potrafi zaskoczyć, zamieszać.. a nawet zniszczyć cały nasz świat ;/

    1 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Oj tak. Nie ma jak się z tym nie zgodzić ;)

    2 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Happysad- świetne teksty w dobie piosenek o niczym i do tego świetne brzmienie :) https://www.youtube.com/watch?v=cWwg-YSqF_U ode mnie :D

    3 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    "i taką wodą być .. co otuli Ciebie całą... zmyje resztki parszywego dnia" ...
    Tak, happysad - jeden z moich ulubionych zespołów ...
    Za nie długo (17.03.2012) grają w Kwadracie - ja się szarpnę ;)

    Podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2012 dali świetny występ ... były emocje.. romantyzm.. i Ci wszyscy ludzie bujający się w rytmie ich piosenek - magia..

    _____________________________________________________________________
    Moja ulubiona - Lęki i fobie - https://www.youtube.com/watch?v=r-0lS7HPD7k

    2 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Oj byłam i śpiewałam na cały głos razem z nimi :) Dla mnie mega zagrali "W piwnicy u dziadka" :) Nasłuchać się nie mogłam :)
    Troszkę poza tematem, ale klimat piosenek się wpisuje mimo wszystko.
    https://www.youtube.com/watch?v=hnrcCSiADfM - Mimo wszystko.

    1 1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Nie znam ;p Bardzo rytmiczne.. faktycznie jest ten klimat ...

    "kochaj mnie mimo wszystko"

    2 1 Cytuj

Odpowiedz