Forum » Społeczeństwo

Klinika samotnych serc ^^

  • 27 sty 2013

    Tak mi się skojarzyło http://www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=GiNSdiqs4Ao
    Kawałek "stary ale jary" :-)

    3 1 Cytuj
  • 28 sty 2013

    "You think that I can't live without your love
    You'll see
    You think I can't go on another day.
    You think I have nothing
    Without you by my side,
    You'll see
    Somehow, some way

    You think that I can never laugh again
    You'll see,
    You think that you destroyed my faith in love.
    You think after all you've done
    I'll never find my way back home,
    You'll see
    Somehow, someday"
    http://www.youtube.com/watch?v=HNaoOn1QSQU

    2 2 Cytuj
  • 28 sty 2013

    http://www.youtube.com/watch?v=kfLB77VQoNI

    Nie mam słów. Wszystko tu jest...

    3 3 Cytuj
  • 29 sty 2013

    http://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA
    _________________________________________
    Give me love ;)

    2 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Kurcze, troszę zeszliśmy z tematu na piosenki ;) Niemniej jednak, piękne piosenki :)

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Kurcze, troszę zeszliśmy z tematu na piosenki ;) Niemniej jednak, piękne piosenki :)

    Tak, tak całkiem spoko są ;)

    ej tak z innej beczki byłem przed chwilą w sklepie i mówię "poproszę chleb krojony" baba bierze cały chleb, kładzie na krajalnicy i kroi przez jakieś 15 minut a ja stoję i czekam ... po tych ok.15 min. daje mi ten chleb i 4.20 ;D chyba doliczyła wkład własny bo normalnie kosztuje on 3.40 ;D

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    15 minut kroiła? Gdzie? :o Mi ze dwa razy doliczyli do chleba jakieś śmieszne kwoty, więc radzę- bierz paragon, sprawdzaj ceny na półkach z cenami na kwitku i się domagaj sprawiedliwości :D

    BTW. Dzisiaj sobie szłam przez rynek i zastanawiałam się w duchu, ile osób które mijam na swojej drodze ma konto na miasto info i tu rozmawia? ;)
    PS. Pracuję nad sobą, żeby się uśmiechać do ludzi na ulicy, zwłaszcza do mężczyzn, którzy jakoś mnie "ujmują", ale początki i tak są baaaaardzo trudne ;D

    2 1 Cytuj
  • 29 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    PS. Pracuję nad sobą, żeby się uśmiechać do ludzi na ulicy, zwłaszcza do mężczyzn, którzy jakoś mnie "ujmują", ale początki i tak są baaaaardzo trudne ;D

    Dobry początek, będę wypatrywał tego uśmiechu:-) Jakiś czas temu spotkałem taki jeden, piękny, choć nie na rynku;-). Poczułem ciepło w duszy.....

    2 1 Cytuj
  • 29 sty 2013
    trekk napisał/a:

    Jakiś czas temu spotkałem taki jeden, piękny, choć nie na rynku;-). Poczułem ciepło w duszy.....

    I czemu nic z tym nie zrobiłeś ! :) Może ona żałuje, że nie wepchnęła Ci do kieszeni karteczki z numerem telefonu? Może też wspomina ? :)

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    nom 15 ;D a i tu może lepiej nie podawać lokalizacji ;) no niestety są w Myślenicach takie sklepy xD Domagam się ;p
    No widzisz MoonOfDreams piszesz tu z nami a nic o nas nie wiesz ... Kto wie może ja czy trekk jesteśmy Twoimi sąsiadami, może znamy się od wielu lat ;D

    Początki zawsze są trudne ale za to potem jest już z górki ;) Powodzenia :)

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Hmmm... No ja o Was nic nie wiem praktycznie, ale Wy o mnie chyba też? :))

    E tam, sąsiedzi u mnie 13 lat i w dół, więc nie sądzę :) A reszta już zupełnie dużo starsza i w relacji małżeńskiej :)

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    heh nom tak ;)
    jak się do mnie kiedyś uśmiechnie na rynku jakaś laska w Twoim wieku to zapytam "MoonOfDreams?" ;D

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Możesz pytać, 99,9% nie zrozumie, a jeśli to będę ja, to się na pewno uśmiechnę szerzej :D

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Możesz pytać, 99,9% nie zrozumie, a jeśli to będę ja, to się na pewno uśmiechnę szerzej :D

    I po tym uśmiechu ja zrozumiem, że ty to ty .. tak ? ;D

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    No powinieneś się domyślić, skoro 99,9% dziewczyn na hasło "MoonOfDreams" zareaguje "WTF?" , "Co?" albo "Powtórz" :D

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    No spoko to mam nadzieję, że się domyślę ;D

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Żeby to wszystko było takie w praktyce :) Bo niestety, ale każdy w necie (ja, Wy, młodzi, starsi, faceci czy kobiety) są odważniejsi, anonimowi. W realu jest dużo gorzej. Nad czym niezmiernie ubolewam, bo sama mam z tym problem ;)

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Żeby to wszystko było takie w praktyce :)

    kobieto na początku jest ciężko ale potem jest już tylko lepiej ;) jak przejdziemy hard level to potem mamy z górki więc moim zdaniem warto się uśmiechnąć, zrobić z siebie idiotę/idiotkę aby potem być szczęśliwym/szczęśliwą ;)

    2 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Ech, dobra, niech Ci będzie, że wierzę :) Będę to sobie czytać w chwilach zwątpienia :D

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Polecam się na przyszłość ;D oczywiście zakładając, że takich chwil zwątpienia nie będzie :)

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Ostatnio są, ale odsyłam je już do lamusa :) Korzystam z życia i łapię chwilę- czasu nie da się odzyskać, więc trzeba go najlepiej wykorzystać. :) Skupić się na własnym dobru :)

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Korzystam z życia i łapię chwilę- czasu nie da się odzyskać, więc trzeba go najlepiej wykorzystać. :) Skupić się na własnym dobru :)

    Ooo święte słowa !

    Takie powinno być motto życiowe młodzieży polskiej ;D

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    I walka o marzenia. Bo ludzie się zmieniają, świat się zmienia, a marzenia zostają. Tylko sił i chęci później zaczyna z wiekiem brakować. Kuć żelazo póki gorące i walczyć o to, czego się pragnie ! :)

    Uśmiechać się w rynku, na Kościuszki, koło jarzyniaka itd.. :D Wszędzie, od razu się potem miło na sercu robi ;)

    1 2 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Tak :) zgadzam się w 100% a nawet w 101 :)

    Także wszyscy młodzi, nie posiadający tej drugiej połówki - korzystajcie z rad cioci MoonOfDreams ;D

    - zrobiłem z Ciebie staruszkę ;D ;)

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Cioci Dobra Rada, która innym z chęcią pomaga ! :))

    Nie szkodzi, wprawdzie czuję się bardzo młoda, ale co mi tam :D
    Kiedyś będę taką ciocią-babcią :D

    1 1 Cytuj

Odpowiedz