Forum » Społeczeństwo

Klinika samotnych serc ^^

  • 30 sty 2013

    Nie ważne jak się czujesz - ważne na ile wyglądasz ;D

    Ja np. jestem już wujkiem ;)

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2013

    Wyglądam podobno na 18 :D No ja ciocią z prawdziwego zdarzenia nigdy nie będę, no ale taką dalszą ciocią to i owszem. No i mamą chrzestną już jestem :)

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2013

    Więc pewnie tak jest :)

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2013

    Oj chciałabym się później starzeć i robię co mogę :D

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2013

    no i bardzo dobrze ;)

    1 1 Cytuj
  • 31 sty 2013

    [quote=kim]Nasi panowie są strasznie nieporadni w sprawach podrywu. Boją się zrobic pierwszy krok, właściwie to tak się rozleniwili ze czekają na krok kobiety. Skąd u was ta nieśmiałość panowie? Weźcie się do roboty, bo my czekamy a wy się tylko niesmiale w nas wpatrujecie gdy mijemy się na ulicy;-)[/quote]

    Witam
    Ostatnio czytając tą wypowiedź na tym forum pomyślałem " co za nieporadna baba pisze coś cokolwiek na nasz "mężczyzn" temat, co taka osoba płci przeciwnej może wiedzieć. Do dziś zawsze myślałem, że jestem osobą bezpośrednią, że zawsze umiem wybrnąć z trudnej sytuacji. NIE !! idąc dziś ulicą, z naprzeciwka widzę coś nie spotykanego dla mnie - piękność pomyślałem. Jako osoba otwarta mogłem zapytać o numer, stwierdzić, że ma uśmiech przepiękny itp. NIE ZROBIŁEM TEGO, po prostu zabrakło mnie na tyle, mimo, że jestem osobą otwartą na wszelkie znajomości. Nadmienić chciałem, że stało się to nieopodal ronda koło starostwa. Trochę cienko wyszło - życie. Gdyby teraz się to stało, zatrzymał bym tą osobę twierdząc, iż ma najpiękniejszy uśmiech jaki widziałem, nie pozwolił bym Jej odejść.
    Pozdrawiam
    ZarejestrowanyGość

    4 2 Cytuj
  • 31 sty 2013

    We wszystkim jest trochę racji. Kobiety mało o nas wiedzą - to fakt...
    W chwilach kryzysowych uświadamiamy sobie jacy na prawdę jesteśmy...
    Powodzenia na przyszłość ZarejestrowanyGościu ;)

    4 1 Cytuj
  • 31 sty 2013

    Przyznam rację lovelaskowi- mało wiemy o Was, sama po sobie to wiem. Nie potrafię zrozumieć pewnych Waszych postaw i zachowań, ale też się nie dziwię, że Wy macie z nami, kobietami to samo :). ZarejestrowanyGościu, postaraj się coś zrobić, żeby móc ten uśmiech zobaczyć przynajmniej raz jeszcze :) Pozdrawiam ! :)

    4 1 Cytuj
  • 31 sty 2013

    Jak dla mnie: najpiękniejszy uśmiech w Myślenicach jest jeden i nie ważne, jeśli ktoś inny uzna, że są ładniejsze. Nie wystarczy widzieć tego, co zewnętrzne - "mieć serce i patrzeć w serce". Nawet jeśli go nigdy więcej nie spotkam, jest no 1.

    Ps. ZarejestrowanegoGoscia rozumiem. "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" - to ledwie początek całego ambarasu:-D.

    3 1 Cytuj
  • 31 sty 2013
    trekk napisał/a:

    Jak dla mnie: najpiękniejszy uśmiech w Myślenicach jest jeden i nie ważne, jeśli ktoś inny uzna, że są ładniejsze. Nie wystarczy widzieć tego, co zewnętrzne - "mieć serce i patrzeć w serce". Nawet jeśli go nigdy więcej nie spotkam, jest no 1.

    Musiał być wyjątkowy- trzymam kciuki za zobaczenie go ponownie ! :)

    3 1 Cytuj
  • 1 lut 2013

    Wytrwałości w życiu !

    http://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA - kiedyś już było ale wraca ! idealna nutencja.

    3 1 Cytuj
  • 2 lut 2013

    [quote=MoonOfDreams]https://www.youtube.com/watch?v=DqmbNg-Whuk
    Filmu nie znam, nie widziałam ani jednej części, a muzyka jakoś mnie zafascynowała :)[/quote]

    :)aboslutnie nie zamierzam zasmucać; nie wytrzymałem:)... na końcu M zwycięża:

    http://www.youtube.com/watch?v=F2yL__ciZ9E

    3 1 Cytuj
  • 2 lut 2013

    Natura filmów- mało co wspólnego z rzeczywistością ;)

    2 1 Cytuj
  • 3 lut 2013

    ''Nigdy nie przestawaj się uśmiechać,nawet jeśli jesteś smutny,ponieważ nigdy nie wiesz,kto może się zakochać w twoim uśmiechu''./////////////////////Gdy los się nam uśmiechnie, spotykamy przyjaciół ,a gdy nam jest przeciwny piękną kobietę''

    2 1 Cytuj
  • 3 lut 2013
    jasmin napisał/a:

    ''Nigdy nie przestawaj się uśmiechać,nawet jeśli jesteś smutny,ponieważ nigdy nie wiesz,kto może się zakochać w twoim uśmiechu''.

    Kolejne dobre motto ;)

    1 1 Cytuj
  • 3 lut 2013
    jasmin napisał/a:

    ''Gdy los się nam uśmiechnie, spotykamy przyjaciół ,a gdy nam jest przeciwny piękną kobietę''

    Nie znałam tego wcześniej :)

    Ode mnie: "O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki." A.Sapkowski

    2 1 Cytuj
  • 3 lut 2013
    jasmin napisał/a:

    ''Nigdy nie przestawaj się uśmiechać,nawet jeśli jesteś smutny,ponieważ nigdy nie wiesz,kto może się zakochać w twoim uśmiechu''./////////////////////Gdy los się nam uśmiechnie, spotykamy przyjaciół ,a gdy nam jest przeciwny piękną kobietę''

    Heheh... i tak, i nie;-)

    1 1 Cytuj
  • 3 lut 2013

    Czytam i czytam wypowiedzi wasze. Jestem sama może chciałabym i kogoś poznać ale najzwyczajniej w świecie za dużo razy się sparzyłam.
    Beti

    2 Cytuj
  • 3 lut 2013
    trekk napisał/a:

    jasmin napisał/a:''Nigdy nie przestawaj się uśmiechać,nawet jeśli jesteś smutny,ponieważ nigdy nie wiesz,kto może się zakochać w twoim uśmiechu''./////////////////////Gdy los się nam uśmiechnie, spotykamy przyjaciół ,a gdy nam jest przeciwny piękną kobietę''Heheh... i tak, i nie;-)

    Tak panowie, kiedy na waszej drodze LOS postawi piękną kobiete ''wariujecie''.Dla takich kobiet zdobywano Troje,toczono wojny,trzęsiono kartami historii.

    4 1 Cytuj
  • 3 lut 2013

    Urok zewnętrzny to jeszcze nie wszystko.. byle nie było talerzowych wojen w kuchni:-D

    4 1 Cytuj
  • 3 lut 2013
    Beata22 napisał/a:

    Czytam i czytam wypowiedzi wasze. Jestem sama może chciałabym i kogoś poznać ale najzwyczajniej w świecie za dużo razy się sparzyłam.
    Beti

    Znajomo brzmi niestety. Ale co tam- śnieg stopnieje, wiosna przyjdzie, będzie jeszcze słońce w sercu :)

    4 1 Cytuj
  • 4 lut 2013

    Wieczorkami zapraszam do posłuchania fajnego radia prowadzonego przez chłopaków z Myślenic i okolic - http://radiowixa.bo.pl/

    2 Cytuj
  • mirek@ 4 lut 2013

    lovvelasek co to znaczy wixa? nie rozumiem tego twojego radia

    1 Cytuj
  • 4 lut 2013
    mirekm napisał/a:

    co to znaczy wixa? nie rozumiem tego twojego radia

    wixa coś jakby impreza ;D
    aa radio nie moje a wychaczone na fejsie ;p

    1 1 Cytuj

Odpowiedz