Forum » Społeczeństwo

TRWAM partyjna stacja telewizyjna partii - PiS

  • Def Ibrylator 31 mar 2014
    krowka123 napisał/a:

    Endriu widzę że pewnie według Ciebie zadłużenie to wina tego wrednego PiSu bo jeżeli nie rządzących to opozycji.
    Cytat z twojej wypowiedzi pod linkiem o zadłużeniu.
    "Tak, PO nie odpowiada tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz. Chociaż i tego nie jestem pewien czytając Twoje wypowiedzi w wątku o TV Trwam."

    Czy tak trudno zrozumieć, że zadłużenie Państwa to wynik wspólnej pracy rządów od początku 89 roku ? (jeżeli liczymy od "nowych czasów"). Jak ktoś mi wyskakuje z tekstem, że dług publiczny to wina jednej partii, albo, że licznik długu publicznego to młot na daną partię - chce mi się śmiać.

    Tak samo reaguję, jak jakaś partia używa wskaźnika długu publicznego do dyskredytowania przeciwnika. Świadczy to tylko o "poziomie" tejże partii.

    1 9 Cytuj
  • Andrzej 31 mar 2014
    krowka123 napisał/a:

    Endriu widzę że pewnie według Ciebie zadłużenie to wina tego wrednego PiSu bo jeżeli nie rządzących to opozycji.

    PiSu też.

    Poniżej masz kolejno, lata, dług w mld. złotych (zaokrąglony w dół) oraz współczynnik wzrostu długu r/r.
    Zauważ, że PiS rządził, jak by nie było w okresie prosperity. Od 3 lat dług rośnie nie więcej, niż o 5% (czyli tyle, ile w 2006 za PiSu).

    2005 466
    2006 506 1,08583691
    2007 527 1,041501976
    2008 597 1,132827324
    2009 669 1,120603015
    2010 747 1,116591928
    2011 771 1,032128514
    2012 793 1,028534371
    2013 838 1,056746532

    10 Cytuj
  • 31 mar 2014
    Lambzer napisał/a:

    No i taka prawda niestety...

    Balcerowicz (on dość brutalnie poznał prawidła polskiej polityki i chyba wie, gdzie pies jest pogrzebany).

    LR

    Właśnie, brak nauki ekonomii już nawet w szkole podstawowej powoduje, że rośnie pokolenie o świadomości, że pieniądze produkuje się w drukarni, że państwo jest decyduje ile komu dać i że bogaci to złodzieje od skubania innych, nie znają pojęcia podatku, kochają obce firmy bo, Hansa czy innego Johna właściciela Tesko czy Castoramy, nie znają z telewizji, z pałacu w którym mieszka a więc on może mieć bo nie jest rodakiem. Rodak na takie bogactwa nie zasługuje, to należy go zniszczyć.

    1 9 Cytuj
  • 31 mar 2014
    Endrju napisał/a:

    PiSu też.

    Poniżej masz kolejno, lata, dług w mld. złotych (zaokrąglony w dół) oraz współczynnik wzrostu długu r/r.
    Zauważ, że PiS rządził, jak by nie było w okresie prosperity. Od 3 lat dług rośnie nie więcej, niż o 5% (czyli tyle, ile w 2006 za PiSu).

    2005 466
    2006 506 1,08583691
    2007 527 1,041501976
    2008 597 1,132827324
    2009 669 1,120603015
    2010 747 1,116591928
    2011 771 1,032128514
    2012 793 1,028534371
    2013 838 1,056746532

    Problem w tym, że ludzie są otumaniani przez innych , którzy chcą podmienić stołki i oni podają im ćmoje boje, aby zdyskredytować rządzących.
    Ja życzył bym sobie, aby partia opozycyjna pokazała w jaki sposób zmieni to co jest złe w prowadzeniu państwa.
    A więc:
    Zadłużamy się wiec my powstrzymamy to zadłużanie
    -podnosząc podatki....
    -tnąc wydatki (likwidacja wszystkich nierentownych form Skarbu Państwa) itd...
    -zbudujemy więcej autostrad bo wyciągniemy z UE więcej pieniędzy, bo przeznaczymy więcej swoich pieniędzy zwalniając 300 tyś urzędników państwowych, lub zaciągniemy kredyt itd...
    -zbudujemy taniej autostrady bo znajdziemy wykonawców z Indii, Wietnamu, Senegalu itd....
    -podniesiemy renty, bo wszystkich opodatkujemy podatkiem dochodowym 50%, lub podniesiemy vat do 35%........
    -obniżymy podatki a na załatanie dziury budżetowej obniżymy wszystkie pensje
    w budżetówce, lub przestaniemy budować drogi i autostrady.....

    itd, itd , itp......

    Jak takich wiadomości nie dostaniesz to znaczy to są zwykłe pierdoły opowiadane na trzeźwo dorosłym ludziom a co którzy to kupują zachowują się jakby trzeźwi nie byli.

    1 9 Cytuj
  • 1 kwi 2014

    Ludzie są otumanieni i wierzą opozycji że państwo jest zadłużone a to wielkie kłamstwo tych którzy chcą odsunąć od władzy najlepszą ekipę od czasów Mieszka I.
    Jeżeli państwo nie jest zadłużone to znaczy żę Balcerowiczowi odbiło że umieścił zegar długu a skok na kasę z OFE to zwykła gansterka a nie ratowanie budżetu.Gdyby Goebels miał takie media jak są teraz Niemcy do dziś myśleliby że wygrali wojnę.Warto pooglądać TV Historia która przypomina stare wydania Dziennika Telewizyjnego,tamtejsza propaganda przy obecnej to wzór obiektywizmu.

    8 1 Cytuj
  • 1 kwi 2014

    [cytat=krowka123
    Jeżeli państwo nie jest zadłużone to znaczy żę Balcerowiczowi odbiło że umieścił zegar długu a skok na kasę z OFE to zwykła gansterka a nie ratowanie budżetu.[/cytat]

    Od kiedy to Balcerowicz jest twoim idolem?, jakoś ten sam Balcerowicz nie wskazuje na Kaczyńskiego jako lekarstwo na dług!
    Tusk to jedyny premier który za mojego życia buduje drogi, autostrady, stadiony, metro, boiska, lotniska itd mimo że napotykał po drodze:
    -wielką powódź ( już zapomniałaś)
    -wielki kryzys (już się oswoiłaś)
    -wielką katastrofę (przez prawie rok musiał analizować tylko Smoleńsk i uczestniczyć w pogrzebach)
    -mistrzostwa Europy (to też nie kwiatek do kożucha)

    Kaczyński pokazał się tylko raz i odszedł w niesławie nie robiąc nic (konflikty, afery, kłótnie, kryminaliści Lipce i podobni, zresztą koalicjantów też miał kryminalistów)
    korzystanie z koniunktury po SLD 6 % pkb i koniunktury światowej.

    Prócz konfliktu w Dolinie Rospudy, ludzie tak mieli go dość, że popłynął po dwóch latach, kompromitacji, nieróbstwa, bezwzględnego likwidowania przeciwników politycznych i zastraszania obywateli.

    Przecież ten cienias nawet jak wygra wybory, nie będzie rządził bo nikt z dewiantami współrządzić nie będzie!!

    1 10 Cytuj
  • 1 kwi 2014

    Od kiedy to Balcerowicz jest twoim idolem?, jakoś ten sam Balcerowicz nie wskazuje na Kaczyńskiego jako lekarstwo na dług!
    Tusk to jedyny premier który za mojego życia buduje drogi, autostrady, stadiony, metro, boiska, lotniska itd mimo że napotykał po drodze:
    -wielką powódź ( już zapomniałaś)
    -wielki kryzys (już się oswoiłaś)
    -wielką katastrofę (przez prawie rok musiał analizować tylko Smoleńsk i uczestniczyć w pogrzebach)
    -mistrzostwa Europy (to też nie kwiatek do kożucha)

    Kaczyński pokazał się tylko raz i odszedł w niesławie nie robiąc nic (konflikty, afery, kłótnie, kryminaliści Lipce i podobni, zresztą koalicjantów też miał kryminalistów)
    korzystanie z koniunktury po SLD 6 % pkb i koniunktury światowej.

    Prócz konfliktu w Dolinie Rospudy, ludzie tak mieli go dość, że popłynął po dwóch latach, kompromitacji, nieróbstwa, bezwzględnego likwidowania przeciwników politycznych i zastraszania obywateli.

    Przecież ten cienias nawet jak wygra wybory, nie będzie rządził bo nikt z dewiantami współrządzić nie będzie!!

    Przenoszę ten wątek jeszcze raz, bo jakoś komponuje mi się z tym tytułem bloga:

    "Forum » Społeczeństwo
    TRWAM partyjna stacja telewizyjna partii - PiS"

    jak to tv Trwam ładnie wpasowała się w politykę a brat Rydzyk ( dla mnie brat, bo ojcem dla mnie to był JPII ), jest właściwie członkiem partii PiS i to w ścisłym jej kierownictwie.

    Tak się zastanawiam, że ten pozostały kościół z prymasem i kardynałami, powinni kupić np. tv Polsat i być konkurencją dla tv Trwam, bo Trwam ich nie reprezentuje, a oni jako obywatele też mają swoje poglądy i mogą kreować politykę kraju na swoją modłę.

    2 10 Cytuj
  • 1 kwi 2014

    Cieszy mnie jedno że EURO 2012 uważasz za katastrofę na równi z powodzią a miał być ponoc sukces?
    Oczywiście wszystko złe co nas spotyka to wina PiS ,młodzi uciekają z tego kraju bo nie chcą patrzeć na pokazywanego ciągle w mediach Kaczyńskiego?Ostatni aferzyści i złodzieje byli z ekipy PiS i koalicjanta a potem to już kryształowa uczciwość poza drobną wpadką z żoną byłego ministra w sklepie na Florydzie co też świadczy o jego uczciwości-gdyby kradł stać byłoby go na sukienki dla żony a tak zmuszona była kraść aby dobrze wyglądać.
    Jak to jest Bono że jest się oszołomem i wrogiem narodu dopóki jest się w PiS ale po nawróceniu na jedynie słuszną religię staje się ktoś z szumowiny osobą wybitną?
    Co do Balcerowicza nigdy nie był moim idolem ale za to zawsze waszym a tu taki pstyczek,czyżby facet nie znał sie na ekonomii POwszechnej.

    11 1 Cytuj
  • 1 kwi 2014

    [cytat=krowka123
    Jak to jest Bono że jest się oszołomem i wrogiem narodu dopóki jest się w PiS ale po nawróceniu na jedynie słuszną religię staje się ktoś z szumowiny osobą wybitną?
    Co do Balcerowicza nigdy nie był moim idolem ale za to zawsze waszym a tu taki pstyczek,czyżby facet nie znał sie na ekonomii POwszechnej.[/cytat]

    To całkiem proste. Nie robi błędów, ten co nic nie robi. PiS nie zrobiło nic, biec wolę pewną egzystencje z przewidywalną formacją, aniżeli obiecanki PiS!

    Oni osiągną taki sukces, jak kolejni selekcjonerzy polskiej reprezentacji. Wielkie nadzieje i nic!!

    1 11 Cytuj
  • 1 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    Cieszy mnie jedno że EURO 2012 uważasz za katastrofę na równi z powodzią a miał być ponoc sukces?
    .

    Nie moja droga, EURO nie uważam za katastrofę, wręcz przeciwnie.
    Twoi idole nie wiedzą nawet jak wygląda piłka, wiec dla nich sport to - katastrofa- a dla Hofmana zamiast stadionu, bardziej wartościowy był by rządowy burdel. ( wedle zainteresowań)

    1 13 Cytuj
  • 1 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    młodzi uciekają z tego kraju bo nie chcą patrzeć na pokazywanego ciągle w mediach Kaczyńskiego?

    po nawróceniu na jedynie słuszną religię staje się ktoś z szumowiny osobą wybitną?

    Co do Balcerowicza nigdy nie był moim idolem ale za to zawsze waszym a tu taki pstyczek,czyżby facet nie znał sie na ekonomii POwszechnej.

    Z tym pierwszym się zgadzam, ja perspektywy Polski z Kaczyńskim, też się boję.

    Co do religii, to zawłaszczyła ją dla siebie samozwańcza prawica (bo dla mnie jesteście taką dziwną lewicą, taka ni pies ni wydra)

    Balcerowiczem posługujesz się ty, dla udowodnienia swoich hipotez a jednocześnie się go wypierasz, jesteś za a nawet przeciw. Dlatego Was się boję!! horror!!! Błahaha kaczyński nadchodzi i jego czciciele!!! Biegnijcie ludzie do kościołów i módlcie się za Polskę, aby Bóg uchronił nas przed stonką.

    1 13 Cytuj
  • 1 kwi 2014

    Niefajnie jest się posługiwać religią do rozgrywek politycznych, wiedząc iż społeczeństwo polskie jest w większości Katolikami. Kościół zaś licząc na dotację i poparcie partii rządzącej robi reklamę.

    9 Cytuj
  • 1 kwi 2014

    Pisząc o religii miałam na myśli przejście np.Kamińskiego do PO bo dla niektórych PO jest jak religia wierzą w każdy debilizm podany im przez Słońce Peru.
    Bono czytaj co piszesz-
    Tusk to jedyny premier który za mojego życia buduje drogi, autostrady, stadiony, metro, boiska, lotniska itd mimo że napotykał po drodze:
    -wielką powódź ( już zapomniałaś)
    -wielki kryzys (już się oswoiłaś)
    -wielką katastrofę (przez prawie rok musiał analizować tylko Smoleńsk i uczestniczyć w pogrzebach)
    -mistrzostwa Europy (to też nie kwiatek do kożucha)
    to nie zrównanie EURO z kataklizmem?
    Cieszyłabym sie bardzo gdyby dług publiczny był moją hipotezą a nie faktem.
    Czyżby strach przed PiSem odbierał rozum?
    Pukania do drzwi o 6 rano boi się tylko złodziej lub ktoś co ma coś na sumieniu,uczciwy człowiek nie boi się pukania o żadnej porze.

    10 1 Cytuj
  • 2 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    Pisząc o religii miałam na myśli przejście np.Kamińskiego do PO

    -mistrzostwa Europy (to też nie kwiatek do kożucha)
    to nie zrównanie EURO z kataklizmem?

    Pukania do drzwi o 6 rano boi się tylko złodziej lub ktoś co ma coś na sumieniu,uczciwy człowiek nie boi się pukania o żadnej porze.

    Religia którą niesie z sobą Kamiński jest niezmienna, raz głosi ją dla pis (wtedy wg. ciebie jest właściwa), raz dla PO, po prostu naucza w różnych kościołach, w końcu są rekolekcje.

    Pukania do drzwi o 6 rano nie boi się właśnie tylko złodziej, bo jest na taką ewentualność przygotowany i ma już właściwe alibi i adwokata na telefon.
    Natomiast nagabywanie o 6 rano zwykłego śmiertelnika, przez grupę umundurowanych, może go przyprawić o zawał serca. Podaj swój adres to wkręcę cię do programu "Mamy Cię", zobaczysz jak to jest.

    Co do długu ciekawe, żaden pisiorski mędrzec nie zawiesił licznika, tylko wróg pisu Balcerowicz.
    Po prostu pis ma takich cieniasów, że bez Balcerowicza nie mieli by nawet o tym pojęcia!

    1 10 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 kwi 2014

    Uwaga, uwaga, artykuł bardzo w temacie:

    Tytuł: J. Kaczyński - W Polsce telewizja jest tak na prawdę jedna.
    - „Mamy kilka telewizji, ale tak naprawdę to jest jedna, poza Republiką, Trwam...no może jeszcze Pulsem”
    - „bez dobrze funkcjonujących mediów nie ma demokracji”

    [źródło: http://www.fronda.pl/a/w-polsce-telewizja-jest-tak-naprawde-jedna,36025.html ]

    Dwa znamienne cytaty. Powiem szczerze, że z cytatem drugim się w pełni zgadzam, oraz ze stwierdzeniem, że "Jako wzór sytuacji podał Stany Zjednoczone. Tam z lewicowym gigantem medialnym CNN skutecznie rywalizuje prawicowa grupa Fox. Dzięki temu ludzie mają prawdziwy wybór.". Tak - w taki sposób widzę prawdziwą wolność mediów. Ludzie mają wybór pomiędzy stacjami. Obie stacje działają na równych prawach i przywilejach. Tak rzeczywiście być powinno w kraju demokratycznym.

    Ale pierwszy cytat trochę mną wstrząsa. Pisowiec powie - "wstrząsa Tobą, bo przejrzałeś na oczy". Otóż nie o to, nie o to. Wstrząsa mną, że polityk już w tak bezczelny i bezpośredni sposób lobbuje po nazwie prywatne stacje telewizyjne.

    I tutaj moje pytanie do Was - czy takie zachowanie przystoi politykowi ? (Dla zaślepionych wspaniałością Jarosława - jak zareagowalibyście, gdyby Tusk wyskoczył i powiedział - jest tylko TVN i Wyborcza ? Bo jeśli przystoi takie gadanie jednemu politykowi to znaczy, że i przystoi drugiemu)

    10 Cytuj
  • 2 kwi 2014

    "Według Czarneckiego fakt, że nagrody Wiktory przyznano Bieńkowskiej i Komorowskiemu, dowodzi temu, iż telewizja publiczna wspiera jedną opcję polityczną. – To świadczy o lizusostwie TVP wobec władzy. Telewizja przestała udawać bezstronność – twierdzi."

    Po cholerę pisowi dzisiaj dowody lizusostwa, jak i tak twierdzi od siedmiu lat, że tv. kłamie.
    To trzeba było siedem lat czekać na dowód?

    Wydaje się, że dla równowagi TV powinna dać Wiktora Macirewiczowi i Oleksemu.

    1 11 Cytuj
  • 2 kwi 2014

    "Stowarzyszenie, na czele którego stoi poseł PiS Jan Warzecha, zgłosiło pomysł budowy w Dębicy na Podkarpaciu pomnika zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kontrowersje budzi jednak lokalizacja – na placu, gdzie posadzono 17 Dęby Katyńskie, które upamiętniają ofiary NKWD. "Tragiczne wydarzenie nie nosiło znamion walki o niepodległość i męczeństwa, będących efektem represji zbrodniczych reżimów totalitarnych, jakim była Zbrodnia Katyńska i los Zesłańców Sybiru" – napisała w liście do władz miasta Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa."

    Chyba, że się mylą i prezydent leciał na z góry zaplanowaną, śmierć.
    Chciał zginąć jak męczennik aby zwrócić uwagę, że Rosja jest naszym wrogiem
    i najpierw Gruzja później Ukraina a następnie Polska.

    1 11 Cytuj

Odpowiedz